Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:58:57

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S9 és S9+
Kérlek olvasd át az összefoglalót, mielőtt a fórumban kérdeznél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29901) zelos válasza Víz Elek (#29899) üzenetére


zelos
aktív tag

Nem

(#29902) Víz Elek válasza Rinocerosz (#29900) üzenetére


Víz Elek
senior tag

Újraindítás után is ugyanezt csinálja!

Samsung S9

(#29903) zelos válasza Víz Elek (#29902) üzenetére


zelos
aktív tag

Nincs másik kamera app feltelepítve?

(#29904) Víz Elek válasza zelos (#29903) üzenetére


Víz Elek
senior tag

Nincsen, az összes többi funkciója rendesen működik, csak az éjszakai mód nem.

Samsung S9

(#29905) beldeczki


beldeczki
aktív tag

Üdv!

Egy olyan problémám van, hogy minden bejövő hívásra a csörgés kb. 10 másodpercig tart, majd abbamarad (nem csak a csörgés, hanem maga a bejövő hívás is). A másik fél pedig úgy látja, mintha kinyomnám a hívást. Régebben nem volt ilyen gondom. Elég idegesítő, sokszor ha nincs kéznél a telefon, mire felvenném, már "kinyomja" magát.

Esetleg valakinek valami ötlet, hogy mitől lehet?

(#29906) davidkm2


davidkm2
tag

Sziasztok!

Ma frissítettem OTA-n az S9+t, izgatottan vártam a bright night módot a kameraban, és semmi.
Olvasom, hogy egy kb 700 megás updatenek kellett volna lennie, ez volt max 200.

Bárkinek valami ötlete van, hogy mikor kapom meg, vagy csak elsiklottam valami fölött?

Köszi előre is! :R

(#29907) samu74 válasza beldeczki (#29905) üzenetére


samu74
addikt

Telekomos vagy?

-----------

(#29908) kelly416 válasza beldeczki (#29905) üzenetére


kelly416
veterán

Persze. Be van kapcsolva a feltételes átirányítás 10mp-re, és foglalt vagy nem elérhető az, amire át van irányítva. Pl. hangpostára irányít, ami nincs bekapcsolva, így egyből foglaltra szalad a hívás.

(#29909) alcapone386 válasza davidkm2 (#29906) üzenetére


alcapone386
őstag

Milyen CSC-d van?

(#29910) beldeczki válasza kelly416 (#29908) üzenetére


beldeczki
aktív tag

Köszönöm, tényleg ez volt a gond. Régebben jó volt, én nem állítgattam azóta. De most már hibátlan, köszönöm még egyszer.

(#29907) samu74:

igen

(#29911) ArthurShelby válasza kelly416 (#29908) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Nekem is van hasonló problémám, csak én flottás vagyok. Annyi volt hogy a hangpostát alapból bekapcsolták ,most ki lett mindenkinek kapcsolva, de így is foglaltat jelez egy idő után.
Mit hol kell kikapcoslni?

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#29912) davidkm2 válasza alcapone386 (#29909) üzenetére


davidkm2
tag

Szolgáltatói szoftverver.
SAOMC_SM-G965F_OXM_XEF_PP_0006
1c93ee4f3c037ece
XEF/XEH,XEF/XEF

Erre gondoltál CSC alatt?

(#29913) zelos válasza davidkm2 (#29912) üzenetére


zelos
aktív tag

Xef-re még nem jelent meg a júniusi updét amibe benne van a éjjeli kamera mód.

[ Szerkesztve ]

(#29914) ArthurShelby


ArthurShelby
addikt

Valaki használ openvpn-t?
Igazából azért érdekelne mert csak 1 szálat tud kezelni, így a mobil oldal nálam mindig gyenge volt, kíváncsi lennék hogy egy s9 elég erős e már egy folyamatis film nézéshez (laptopon nem volt probléma). (S7 még gyenge hozzá kliensnek, a szerver egy Asus ac68u)

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#29915) davidkm2 válasza zelos (#29913) üzenetére


davidkm2
tag

Köszi :D
Esetleg van infód róla hogy mekkora a késési idő?

(#29916) zelos válasza davidkm2 (#29915) üzenetére


zelos
aktív tag

Júniusi updét megjelent xef-re de kimaradt belőle minden újdonság. Csak biztonsági updétet kapott mint az amcsiknál a snapdragonos s9/s9+. Tegyél fel másik romot pl a német dbt-ét.

Ha maradsz a xef romon majd kövi hónapban kapsz újabb updétet.

[ Szerkesztve ]

(#29917) davidkm2 válasza zelos (#29916) üzenetére


davidkm2
tag

Ha rakok fel német romot, azon lesz OTA?
Vagy mehet kézileg minden hónapban?

(#29918) zelos válasza davidkm2 (#29917) üzenetére


zelos
aktív tag

Ha jól tudom ota nem lesz ahoz németben vásárolt teló kell vagy német sim kártya.

(#29919) davidkm2 válasza zelos (#29918) üzenetére


davidkm2
tag

Köszi :R

(#29920) Bathalsar válasza ArthurShelby (#29914) üzenetére


Bathalsar
aktív tag

Én használok eseti jelleggel OpenVPN-t. A szerver egy pfSense. Ha van valamilyen teszt, akkor szívesen lefuttatom. Vagy csak kezdjek el játszani egy filmet hálózatról?

-- Hű-ha! Mindig így kezdődik. Aztán majd jön a futás, meg a sikítás

(#29921) zelos


zelos
aktív tag

Nektek ma nem dobált ilyen üzit a teló? Jön majd pár másodperc után eltűnik. (Vodafone). Mi a franc ez nem vágom 🤔

[ Szerkesztve ]

(#29922) alcapone386 válasza davidkm2 (#29912) üzenetére


alcapone386
őstag

Na mire visszatértem kaptál segítséget:) Helyedben XEH re térnék át ha OTA kell. (Én is igy tettem) Persze, ha van magyar SIM ed:)

(#29923) dkovizoli válasza davidkm2 (#29917) üzenetére


dkovizoli
addikt

Lesz OTA. De ez attól függ, hogy ezt a jelenlegi német firmwaret megkapja-e majd a francia. Ha megkapja, akkor lesz OTA, ha valamiért nem kapná meg, akkor nem lesz.De attól, hogy feltolsz egy német romot, még nem lesz német a csc-d. Ahhoz kell a német kártya, hogy német csc-d legyen. Utána kapsz frissítést magyar kártyával is. De ezt csak teljes törléssel tudod megcsinálni. Amúgy a jelenlegi júniusi francia rom csak valami kisebb patch, nem ugyanaz mint a német júniusi.

(#29924) dkovizoli válasza alcapone386 (#29922) üzenetére


dkovizoli
addikt

Ott van a második helyen az XEH. Tehát jelenleg is magyar kártya van benne.

(#29925) zelos válasza dkovizoli (#29923) üzenetére


zelos
aktív tag

Ha a jelenlegi feltelepített francia rom megkapja a német romot attól miért lesz ota ha egyszer nincs benne német sim, nem értem? 🤔

(#29926) Rinocerosz válasza dkovizoli (#29923) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Több kérdés merült fel bennem mint amennyi választ kaptam :F
Mi köze a francia romnak a némethez? És miután én feltettem a német romot és bele raktam a német kártyát miért kapnék magyar frissítést?

Eléjén azt írtad lesz OTA de a végén azt, hogy nem ugyan az a nemet és franci rom akkor végül is nem lesz nem?

Nekem a telefon a Vodától van de rá tettem a német romot... nekem nem lesz frissítés mert ilyen csc nincs hivatalosan ügye? Én csak odinnal tudok frissíteni vagy megvárom mire kijön a magyar rom is ezzel az éjszakai móddal és után azt felteszem.

[ Szerkesztve ]

(#29927) ArthurShelby válasza Bathalsar (#29920) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Igazából az érdekel hogy ha nem otthon vagy és bejelentkezel openvpnen távolról (mobilnet, vagy másik wifi), akkor ha lejátszol egy hd/fullhd videót akad e. Mert nálam eddig a telefon gyenge egyszálas teljesítményén vérzett el (komolyabb film esetén a upc-s 22Mbites feltöltés volt a szűk keresztmetszet laptoppal).

[ Szerkesztve ]

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#29928) alcapone386 válasza dkovizoli (#29924) üzenetére


alcapone386
őstag

Igaz oke. A lenyeg, hogy XEH kéne, hogy első helyen legyen. Azaz a független magyar romot szeretnél:)

(#29929) dkovizoli válasza zelos (#29925) üzenetére


dkovizoli
addikt

Mert a frissítés nem attól függ, hogy milyen sim kártyát használsz, hanem hogy milyen a telefon csc kódja.

(#29930) dkovizoli válasza alcapone386 (#29928) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nem rólam van szó. Én nem szeretnék semmit változtatni. A kollégában próbálom eloszlatni a kételyeket illetve segíteni neki a homályosabb dolgokat világosabbá tenni.

(#29931) dkovizoli válasza Rinocerosz (#29926) üzenetére


dkovizoli
addikt

A jelenlegi, francia régióra kiadott rom nem ugyanaz, mint a pillanatnyilag német régióra kiadott rom. Az az xef rom az előző, májusi xef romnak egy javított változata, hiába már júniusi a biztonsági szint. A DBT viszont már egy újabb, júniusi rom.
Ha ez magyar vodás készülék, akkor nem értem, hogy a származási kódja hogyan lehet francia? De ez a romolás szempontjából mindegy is most. Ha te erre a készülékre raktál is DBT kódos romot, annak nyoma sincs.
Ha egyre több kérdés merül fel benned az nem baj, mert azért ez a romolós dolog azért függ pár tényezőtől. Főleg ha OTA frissítést is szeretnél kapni.

(#29932) samu74 válasza beldeczki (#29910) üzenetére


samu74
addikt

Látom sikerült. :) A következő válasz az lett volna amit kelly írt.

zelos ja ,a voda ma egész nap dobált ilyen értesítést. Valamit reszelnek a hálózaton ,konkrétan még az sms-t se nagyon kapta meg akinek küldtem... Remélem valami fejlesztés miatt van ,mert ránk férne.

legelek tárcsázóba pötyögd be ##61# (hívás gomb)

[ Szerkesztve ]

-----------

(#29933) alcapone386 válasza dkovizoli (#29930) üzenetére


alcapone386
őstag

Jaaa vágom:) Oke. Sorry:)

(#29934) Bathalsar válasza ArthurShelby (#29927) üzenetére


Bathalsar
aktív tag

Filmet nem tudtam ellenőrizni, mert VPN csatlakozás után más IP címet kapnak a kliensek, mint az, amin csücsül a fájlszerver.

De azért csináltam néhány sebesség tesztet.

Wi-Fi - VPN kapcsolat nélkül
Wi-Fi - VPN kapcsolattal
4G - VPN kapcsolat nélkül
4G - VPN kapcsolattal

Egy pfSense a szerver, egyetlen 2.4 GHz-es magja van, 512 MB memóriája, de cserébe hardveres crypto be van kapcsolva az OpenVPN alá. VPN csatlakozásnál a CPU terheltség 5% körül mozgott, mikor 4G-n voltam, és 25% körül, mikor Wi-Fi-n.

-- Hű-ha! Mindig így kezdődik. Aztán majd jön a futás, meg a sikítás

(#29935) kelly416 válasza ArthurShelby (#29911) üzenetére


kelly416
veterán

Tárcsázó, 3pötty, beállítások, kiegészítő szolgáltatások.
Már ha ez az, ami okozza ezt a jelenséget.

(#29936) PofaJenö válasza zelos (#29921) üzenetére


PofaJenö
senior tag

Szia
Én UPC-s vagyok és én is kaptam ilyen üzenetet.
Én is karbantartásra gondoltam.

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#29937) HawerKing


HawerKing
őstag

"Naaa mán ötvenedjére kérdem, hogy azt a rothatt lehuzható értesitési sávot KILEHET E kapcsolni a lezárt képernyőn??????"

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#29938) vodrosjozsi válasza HawerKing (#29937) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Nem

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#29939) S9


S9
tag

Nem tud véletlen valaki olyan ébresztő appot amit ébresztéskor nem húzogatni kell hanem csak megérinteni?

(#29940) Tiger. válasza S9 (#29939) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Vagy ő Timley
Vagy ő Alarmy őt ioson is használom. Sok lehetőség van a megérintésre.
Utána dobj egy liket és iratkozz fel :D :D :D

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#29941) spider80 válasza PofaJenö (#29936) üzenetére


spider80
őstag

A UPC a Vodafone hálózatát használja,ezért kaptál te is.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#29942) embe


embe
nagyúr

Egy körkérdés.

Megérkezett ma a 4. UV-s fóliám. Ezt már jó lenne jól feltenni. Bár az elsőt sikerült, de az kb. 1 hónap után felvált.
Tehát a kérdésem. A ragasztót a kijelző közepére nyomjátok egy nagy kerek foltba, vagy hosszába egy csíkként a kijelző közepére?
Erre is arra is van példa. A fólia Alis oldalán egyik terméknél egyiket jelöli jóként, a másikat kiemeli hogy rossz. Másik terméknél meg pont fordítva.
De ha elrontanám sincs vész, mert úton van az 5. ;]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#29943) paolinho válasza embe (#29942) üzenetére


paolinho
őstag

Én speciel a hosszú csíkban módszerrel raktam fel, és szuper lett.
Igaz rendeltem én is tarcsiba egyet.

[ Szerkesztve ]

(#29944) alcapone386 válasza embe (#29942) üzenetére


alcapone386
őstag

Hosszu duci csikban, de egybefuggo legyen. Azért vált fel neked, mert az előkészítés nem volt megfelelő. Amit adnak hozza alkoholos kendot, az nem lesz eleg. Ha tudsz menni praktikerbe, érdemes 500Ft korül venni sheron zöld ablaktisztitót. Amióta ezt használom, nincs felválás. Igaz en előtte szappanos vízzel is átmosom:D
link

[ Szerkesztve ]

(#29945) e-newsee válasza alcapone386 (#29944) üzenetére


e-newsee
addikt

Ha ezt kombinálod egy Whitestone üveggel, akkor meg lesz egy Sheron Stone-od. :D

(OK, ez sz@r volt, de nem tudtam megállni. :B )

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#29946) dkovizoli válasza e-newsee (#29945) üzenetére


dkovizoli
addikt

;] nem volt annyira gáz

(#29947) kelly416 válasza embe (#29942) üzenetére


kelly416
veterán

Én egy foltba teszem mindig. Azaz nem, egyszer megpróbáltam csíkba, ami a két végén kezdett el terjedni, így bubit képezve a közepén, azóta mindig egy foltba rakom.
Valahogy így. Feketével a csík, sötét szürkével ahogy elkezdett oszlani, világossal, ahogy még tovább terjedt, és végül pirossal amikor összecuppant két oldalt a folyadék úgy, hogy bubi maradt középen, kiszorítva a bent lévő cuccot is. Na azt a bubit kergesd ki onnan úgy, hogy nem nyomod ki közben a lét túlságosan...

(#29948) kelly416 válasza e-newsee (#29945) üzenetére


kelly416
veterán

Ez azért megérdemelne egy "fészpalm szmájli"t... ;]

(#29949) embe válasza alcapone386 (#29944) üzenetére


embe
nagyúr

Köszi a válaszokat!

Jól elő van készítve. Természetesen amit hozzáadnak ki sem bontom. A gond az volt Híg a széle eleve elallt kicsit. És Ahogy nézem ennek is.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#29950) fzboxx válasza e-newsee (#29945) üzenetére


fzboxx
senior tag

Jó ez, ne mentegetőzz!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.