Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:58:57

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S9 és S9+
Kérlek olvasd át az összefoglalót, mielőtt a fórumban kérdeznél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29601) Indiant válasza Donki Hóte (#29600) üzenetére


Indiant
addikt

Ezt az ikont rá lehet varázsolni a telefonra? (telekommal használva)

(#29602) Donki Hóte válasza Indiant (#29601) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Sajna most nincs nálam telekomos SIM, este tudom megnézni, hogy a telekomos hálózaton is be lehet-e kapcsolni a VOLte funkciót.

Vodánál is külön kapcsolón kellett aktiválni:

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#29603) fzboxx válasza zelos (#29594) üzenetére


fzboxx
senior tag

Szuper! Ma este odin!
Egyébként, hogy csinálod ezt a képernyő mentést? :R

(#29604) Rinocerosz válasza fzboxx (#29603) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Mikor csinálsz egy képernyőkepet alul megjelenik egy menüsor ott van 2 lefelé mutató nyíl és azt kell megérinteni párszor amíg az oldal vegére nem érsz.

[kép]

[ Szerkesztve ]

(#29605) fzboxx válasza Rinocerosz (#29604) üzenetére


fzboxx
senior tag

Ha a volume down + Power kombival csinálom a képernyő mentést, nekem ilyen nem jelenik meg...
The is így csinálod?

(#29606) vihartigris válasza fzboxx (#29605) üzenetére


vihartigris
őstag

Csak akkor van ez az opció, ha egy hosszabb dologról szeretnél képernyőfotó készíteni mint a telefonon megjelenő kép.
Pl: időjárás jelentés (le föl tudsz görgetni)

bármi reciproka a semmi

(#29607) mati12


mati12
senior tag

Ilyenkor bánom,hogy nem láthatom a sok károgó arcát.Januárban olvastam már több fórumon ,hogy az 9 széria is meg kapja majd az éjszakai módot,amit ha szóba került a téma hírdettem is rendesen.Erre mindig jött a "persze,hogyan, nem lehetséges,hükye vagy te" duma.
Erre tessék,innét üdvözlön az összes önmagára ismerő varjút.

(#29608) fzboxx válasza vihartigris (#29606) üzenetére


fzboxx
senior tag

Így próbáltam, de nem láttam...
Mind1, majd utána olvasok, hogy mit rontok el.
Köszönöm a segítséget! :R

(#29609) Rinocerosz válasza fzboxx (#29608) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Nyisd meg a menüt és ott próbáld meg. Ki kell addnia de miután a vol down + power megnyomtad ne nyomj a képernyőre rögtön alul fogja kiadni.

Ha rögtön kepernyőre nyomsz akkor bezárja azt az alsó kis menüt

(#29610) samu74 válasza mati12 (#29607) üzenetére


samu74
addikt

Bizony ,főleg az s10 tulajoknak volt meggyőződése erről...
Most majd jönnek azok akik szerint minden egyes frissítéssel lassul a telefon... :D
Mondjuk van olyan amerikai elnök aki szerint a globális felmelegedés is valamiféle összeesküvés elmélet...

[ Szerkesztve ]

-----------

(#29611) Rinocerosz válasza samu74 (#29610) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Még az a bixby routins kéne vagy micsoda az.

(#29612) zelos válasza fzboxx (#29608) üzenetére


zelos
aktív tag

Beállítások, speciális funkciók, intelligens felvétel

.. ezt előbb be kell kapcsolni hogy lásd azt a menüsort képernyőfotó készítésekor amiről kolléga beszélt.

(#29613) fzboxx válasza zelos (#29612) üzenetére


fzboxx
senior tag

Köszönöm! Ez nem volt beállítva!

(#29614) Indiant válasza Donki Hóte (#29602) üzenetére


Indiant
addikt

Bekapcsolni, be lehet, csak ikon nincs.

(#29615) Rinocerosz válasza zelos (#29612) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Hmm tényleg erre már nem is emlékeztem.

(#29616) embe


embe
nagyúr

ma a 3. UV ragasztós fóliát csesztem el.
Igaz lehet nem 24 órás meló után kellett volna belevágnom..... Főleg nem a teraszon. Szinte a levegőben megkötött a ragasztó, a meleg és az UV fény hatására. :DDD . Így nem is sikerült feltennem....
Rühellem ezt a telefont a hülye széle miatt. :W
Valahogy nem találom a hangot vele. Hülye dolog lenne emiatt eladni, de hajlok rá.... :F
Ha találnék alternatívát. De csak jelentősen drágábban lenne.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#29617) alcapone386 válasza embe (#29616) üzenetére


alcapone386
őstag

Bocs, de az total user error:) Beltér, huzat mentes környezet, kipihent szervezet szükségeltetik:) Előtte youtube videók kivesézése. Nekem 3 ból 3 ment fel hibátlanul:)

(#29618) embe válasza alcapone386 (#29617) üzenetére


embe
nagyúr

Egyértelmű hogy user error....

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#29619) samu74 válasza alcapone386 (#29617) üzenetére


samu74
addikt

Te hogy szoktad a széleit a ragasztótól megtisztítani? Néha idegesít mikor úgy köt meg hogy picit kijön a ragasztó...De mikor lámpáznám nagyon nem akarom a széleit törölgetni mert akkor meg tuti hogy az üveg szélei alól is kiszedné.

-----------

(#29620) alcapone386 válasza samu74 (#29619) üzenetére


alcapone386
őstag

Rövid ideig körbelámpázom illetve közepen is. Amikor úgy ítélem meg, hogy kisebb mozdulatokkal nem tudom eltolni az üveget, akkor papirtörlővel körbe törlöm óvatosan. Ezután tovább lámpázok, majd a végén alkohollal és lcd tisztítóval körbetörlöm. Tudom nem túl szakszerű a leírás, igazából érzésre csinálom:)

(#29621) alcapone386 válasza embe (#29618) üzenetére


alcapone386
őstag

Nyugi. Bele fogsz jönni. S7edge nél kb 20db fólia és 2 agyvérzés után jöttem rá, hogy is rakjam fel a fóliát bubi és felválás nélkül:D Amikor asszony meglátta, hogy veszem elő a fóliákat, már csukta is rám az ajtót...:D

[ Szerkesztve ]

(#29622) kutyek válasza Rinocerosz (#29611) üzenetére


kutyek
senior tag

Ez nem ugyanaz, mint a Routines nevű Good Lock plugin?

(#29623) fzboxx válasza fzboxx (#29603) üzenetére


fzboxx
senior tag

No, már boot-ol az új FW.
Kíváncsi vagyok a night mode-ra...

(#29624) mati12 válasza fzboxx (#29623) üzenetére


mati12
senior tag

Melyik régiós rom van a készülékeden?

(#29625) Rinocerosz válasza kutyek (#29622) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Szerintem az de csak jó lenna ha ez alapból benne lenne. Szerintem elég hasznos.

De ha megsem az akkor javitson ki valaki a neten csak 1 éves videót találtam.

(#29626) fzboxx válasza mati12 (#29624) üzenetére


fzboxx
senior tag

Én a DBT-re esküszök.
HOME_CSC-t használok frissítésnél.

(#29627) fzboxx


fzboxx
senior tag

Próbáltam, és valóban jobb lett az éjszakai mód. Világosabb és sokkal kevesebb a zaj.
Azért hanyatt nem estem, de az irány és a mérték jó!
Csak így tvább Samu.

(#29628) csorbajeno válasza fzboxx (#29627) üzenetére


csorbajeno
veterán

Na kíváncsi vagyok most már én is rá, de már türelmes vagyok és kivárom a hónap végét a TMH rommal :P Addigis várom a tapasztalatokat. :R

(#29629) fzboxx válasza csorbajeno (#29628) üzenetére


fzboxx
senior tag

Ok

(#29630) kelly416 válasza samu74 (#29619) üzenetére


kelly416
veterán

Én meg mindig körbelámpáztam rendesen, aztán egy injekciós tűvel óvatosan körbekapartam a kifolyt és megkeményedett cuccot. Annak ugye gyakorlatilag éle is van, ezért használtam azt. És pöppet sem nyomtam rá a kijelzőre vagy az üvegre, csak lehelletfinoman végig szöszmötöltem a kijelző-üveg találkozását. Cserébe mivel az általam régebben linkelt üveg tökéletesen körbeöleli a hangszórót 3 oldalról, így az mindig ragasztós lett, azt meg fogkefével óvatos mozdulatokkal tisztítottam. Arra nem tudtam semmit kitalálni. Azóta tudom, cellux, leragasztom, és úgy kezdek bele az üveg felrakásába.

(#29631) paolinho


paolinho
őstag

Én a THL rommal használom a telefont (S9+) .
Az Android bizt. javítási szintje: 2019. június 1.
Én csak most vettem észre, hogy a Beállítások/Kijelző alatt van egy Éjszakai mód, mint egy kvázi sötét téma, ami sötét hátteret ad a telefon mindenféle beállítási és kezelési felületén (pl. Beállítások, Tárcsázó, Névjegyek). Ez az opció már régen rendelkezésre áll? Mert akkor elég balf.sz vagyok, hogy csak most találtam rá.

(#29632) vihartigris válasza paolinho (#29631) üzenetére


vihartigris
őstag

Már egy ideje megvan ez a sötét mód, itt a fórumon is volt róla szó :K

bármi reciproka a semmi

(#29633) Indiant


Indiant
addikt

Nekem THL,XEH,XEH,XEH tegnap frissült ota-n (rákeresve). Júniusira.

(#29634) zelos válasza paolinho (#29631) üzenetére


zelos
aktív tag

Pitével együtt jött, szóval már van régóta. :)

(#29635) paolinho válasza vihartigris (#29632) üzenetére


paolinho
őstag

Akkor csak elkerülte a figyelmemet, köszi!:)

(#29636) zelos válasza paolinho (#29635) üzenetére


zelos
aktív tag

Még jól elkerülte a figyelmedet, az értesítő sávon is ott a ki-bekapcsoló gombja. :)

(#29637) paolinho válasza zelos (#29636) üzenetére


paolinho
őstag

Na basszus, még ez is. Jogos.:)
Ha már értesítési sáv. A frissítés kapcsán megint eltüntek fent az ikonok, csak az akku % maradt. A Quick-panel Star alól zömében vissza tudtam rakni, viszont a szolgáltató nevének kijelzését nem tudom visszaállítani. Van esetleg erre ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#29638) samu74 válasza kelly416 (#29630) üzenetére


samu74
addikt

Köszi tippet meg alcapone386 neked is.
Asszem a te linkedről rendeltem az aliról az üveget, mondjuk a hangszórót én a keskenyebb ragacsos stickel ragasztom le. Kb. az olyan széles mint a ragasztó(ami van a portalanításhoz 2 keskeny meg 1 nagy kör alakú).

-----------

(#29639) kelly416


kelly416
veterán

A tipp jó, még fejembe sem jutott, de legközelebb kipróbálom. Viszont most nem nagyon van rajta védelem hónapok óta, és szerintem még nem is lesz egy ideig. Bár tegnap miközben homokszórtam a felniket, elgondolkoztam rajta, ha zsebre vágnám a telefont, asszem besírnék utána. :P

(#29640) samu74 válasza kelly416 (#29639) üzenetére


samu74
addikt

Soha nem törtem még össze kijelzőt, de ezt pár hónapja pofára ejtettem a zsebemből... Pont egy kavicsra esett a betonon kb. 20 centiről, az xprotectoros üveg megvédte. :K Mostanában már olyan nadrágokat vadászok amiknek jó nagy zsebei vannak meg ha lehet cipzáros . :D Péklapát ez a telo na.

-----------

(#29641) alcapone386 válasza samu74 (#29638) üzenetére


alcapone386
őstag

A vékonyabb kék-fehér tapadós fólia az elvileg a kijelzővédőt hivatott fixálni, a kör alaku a porszemcsék eltávolítására szolgál. Sajnos amit adnak a szettben alkoholos kendőt illetve száraz kendőt, az nekem nem vált be. A vicc, hogy autós sheron zöld színű ablaktisztító vált be a legjobban+papirtörlő. Illetve semmi másra nem használt szemüveg tisztító kendő.

Sheron ablaktisztító

[ Szerkesztve ]

(#29642) Sungoo


Sungoo
addikt

Mostanában azt tapasztalom, hogy ha megnyitom a FB appot, forrósodik a telefon. Ezzel egyidejűleg az is lett a legnagyobb fogyasztó. Mit szabtak vele, hogy ennyire pörgeti a telefont?

(#29643) kelly416 válasza samu74 (#29640) üzenetére


kelly416
veterán

Igen, megértelek tökéletesen. Nekem már évek óta nagyobb telóim vannak (Z2, Flex2, G4, Vibe Z2 pro...), így a nadrágvásárlásnál már évek óta rutin a zsebméret ellenőrzés.
Egyébként érdekességképp a Z1C-t úgy használtam 3 évig, hogy csuklópánt volt rajta (leginkább poénból, meg zsebből kilógott és könnyebben kaptam elő, illetve 360-as panorámaképeknél azért adott némi biztonságérzetet), elől hátul üveg. Pedig akkoriban panelban laktam, esély sem volt rá, hogy homokszórjak, flexeljek, vagy más egyéb koszos munkát csináljak.

(#29644) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Na milyen ez az új night mode, valaki, képek? Nekem még nem jött meg az update.

(#29645) Rinocerosz válasza Fitzgerald (#29644) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Remélem gyorsabban kint lesz a magyar független mint a legutóbbi frissítés. Úgy látom Németeknél és talán a Lengyeleknél van.

(#29646) Fitzgerald válasza Rinocerosz (#29645) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Jaja. Kacérkodtam a gondolattal hogy felrakom a németet, de nem nagyon akarok már kavarni, megvárom én is amíg megjön az OTA.

[ Szerkesztve ]

(#29647) esbii22


esbii22
őstag

Használ valaki Xiaomi Amazfit Stratos okosórát? Tapasztalatok érdekelnének, szeretnék vásárolni egyet, főleg futáshoz. Szokott akció lenni külföldi oldalon 120 dollár környékén lehet akkor kapni, akció nélkül kb 180 dollár. Itthon 50k körül van.

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#29648) mati12 válasza esbii22 (#29647) üzenetére


mati12
senior tag

Ezt tuti ebbe atopikba akartad írni?

(#29649) esbii22 válasza mati12 (#29648) üzenetére


esbii22
őstag

Mi a bajod vele? :) egyszerű kérdést tettem fel, Samsung galaxy s9 telefonomhoz szeretnék venni okosórát, ezt néztem ki, érdekelt hogy használ-e valaki ilyet. Ha már a 80 féle tok meg üvegfólia meg vezeték nélküli töltő nem ba**a a csőrötöket akkor azt hiszem ez bőven belefér. :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#29650) mati12 válasza esbii22 (#29649) üzenetére


mati12
senior tag

Semmi bajom vele,de szerintem mindennek meg van a saját topikja függetlenül,hogy milyen telefonnal akarod használni.
[link]
Egyébként;hogy a kérdésedre is válaszoljak.Én egy S9+-al használok egy Amazfit Stratost tökéletesen műkődnek együtt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.