Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:58:57

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S9 és S9+
Kérlek olvasd át az összefoglalót, mielőtt a fórumban kérdeznél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30701) TaaT válasza Rinocerosz (#30700) üzenetére


TaaT
veterán

Eddig nem játszottam a telefonommal mióta megvan (S9+), de múlthéten leszedtem az Asphalt 9-et. Na akkor melegedett meg először a telefon a kezemben. :)

Give them hell Ukraine!

(#30702) samu74 válasza TaaT (#30701) üzenetére


samu74
addikt

Mióta játszom én is a telon, azóta kellett egy ilyen is . :)

[ Szerkesztve ]

-----------

(#30703) kelly416 válasza helixP (#30689) üzenetére


kelly416
veterán

Hát... azért [ennek] fényében [ez] jobb lett, pedig a második gyári app-al készült, az első meg ezzel a camera day alkalmazással a Te beállításaiddal. Aztán át tettem HDR+ parameters-t 24 képkockára, bár szerintem nem sok köze van hozzá, csak jobban sikerült megoldani az algoritmusnak a feladatot, de [ezt] alkotta, ami meg kiváló teljesítmény szerintem nappal szemben.
Szóval nem fogom mindig ezt használni, de vannak pillanatok, amikor jobban teljesít a gyárinál, az biztos.

(#30704) Rinocerosz válasza TaaT (#30701) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Annak örülnék ha kiadnák telefonra a régi ps2 játékokat... mert ezek amiket most le lehet szedni nem valami nagy számok.
De egy jó ps2 játékot nagyon tudnék élvezni akár mobilon is és végre lenne valós indok arra is, hogy a gpu-t is fejlesszék rendesen.

Szerintem azért is melegszik ennyire mert au exynos nem túl erős főleg játékok terén. :(

(#30705) .Szaki. válasza Rinocerosz (#30704) üzenetére


.Szaki.
addikt

Vice City, San Andreas, ezek játszhatók.. :) Alapvetően sose játszom mobilon komolyabb játékkal, max unaloműzővel, de ezt a kettőt nosztalgikus hangulatom miatt végigtoltam telefonon is pár hónappal ezelőtt, teljesen élvezhető volt.

[ Szerkesztve ]

(#30706) e-newsee válasza helixP (#30677) üzenetére


e-newsee
addikt

Nekem azt írja, hogy az alkalmazás nincs telepítve. Nem engedi felrakni, pedig engedélyezve van a külső forrás. :F

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#30707) e-newsee válasza e-newsee (#30706) üzenetére


e-newsee
addikt

Oké, már jó. Nem volt elég tárhely. Ahhoz volt elég, hogy ne kiabáljon miatta, de ahhoz nem, hogy egy 33 megás appot feltelepítsen. :F

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#30708) Rinocerosz válasza .Szaki. (#30705) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Na hát kb olyasmi szintű játékokat ki adhatnának már telóra is mert simán bírja. De a gta óta nem is emlékszem, hogy ki adtak volna valami népszerűbb nagyobb játékot.

Mondjuk ez a pubg meg fortnite ott van de engem ezek hidegen hagynak.

(#30709) helixP válasza kelly416 (#30703) üzenetére


helixP
nagyúr

Egyetértek, a legnagyobb baja az, hogy nem mindig konzisztens, és fontos, hogy hova böksz, mint fénymérési pont, de én rendszeresen ezt használom, az én szememnek jobban bejön az ég/fű feldolgozása, mint a gyárinak.

e-newsee: Hm... Érdekes. Újra felrakást, Cache törlést javaslok. Nem volt előtte más Gcam verzió? Oreo-n vagy, vagy Pie-on?

(#30710) e-newsee válasza helixP (#30709) üzenetére


e-newsee
addikt

Írtam már közben, hogy megoldódott. Működik is. Csak nem gondoltam volna, hogy még találkozom ezzel az android betegséggel, hogy ha kevés a tárhely, akkor nem enged telepíteni. Utoljára Xperia Mini Pro-nál találkoztam ezzel, hogy a figyelmeztetési küszöböt még nem érte el a tárhely, de egy pár kb-os alkalmazást már nem tudott feltelepíteni. Akkor is nyomoztam, hogy mi lehet a baja, és ilyen neten olvasott tipp alapján jöttem rá. Csak akkor még kb-okról volt szó, most meg bőven gigabájt felett van üres hely, de egy pár megás cucc mégis fennakad.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#30711) kutyek válasza e-newsee (#30710) üzenetére


kutyek
senior tag

Mindenféle flash storage esetén érdemes mindig legalább 10,de inkább 15% üres helyet hagyni. A teljesítmény és az élettartam is meghálálja.

(#30712) ArthurShelby válasza e-newsee (#30710) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Ott még más partíció volt az alkalmazásoknak, és az adatoknak (ezzel játszottak a gyártók, hogy az olcsó telefonokat úgy particionálták hogy ne legyen a programoknak hely).

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#30713) mati12 válasza samu74 (#30702) üzenetére


mati12
senior tag

Nekem is a múlt héten érkezett meg,25.000 mA és hibátlanul tölti vezeték néküll is a készülékemet.

(#30714) IamTheDog


IamTheDog
tag

Sziasztok,

hónapok óta nem használtam az S9+ telefonomat, Huawei Mate 20 Pro-n toltam helyette, most viszont visszaváltottam, le is frissült a júniusi biztonsági frissítéssel, viszont meglepődve tapasztaltam, hogy XEH/XEH,XSG/TMH lett a CSS. Az lehet, hogy azért, mert voltam Dubajban az év elején, és ott volt a telekomos mellett emirátusos sim is benne? Egyáltalán számít az, hogy most ez a CSS?

(#30715) e-newsee válasza helixP (#30709) üzenetére


e-newsee
addikt

Ebben a Camera Day verzióban nem találok éjszakai módot. Ne is keressem?

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#30716) csorbajeno válasza IamTheDog (#30714) üzenetére


csorbajeno
veterán

Az az arab SIM-kártya miatt váltott át, ha egy pillanatra átteszed abba a slotba a Telekomos kártyát, akkor az is visszaáll XEH-ra, de lényegi jelentőssége nincs, mert az első kód határozza meg, hogy mi szerint frissül. Az pedig nem változott, maradt a magyar fúggetlen, az XEH.

(#30717) szemy94 válasza mati12 (#30713) üzenetére


szemy94
senior tag

Akkus TOK-ot még mindig nem rendelt senki?

[ Szerkesztve ]

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#30718) helixP válasza e-newsee (#30715) üzenetére


helixP
nagyúr

Ne ám. Az elvileg külön app (Camera Night), de nekem nem működött jól. Elvileg készül egy új verziós Gcam app is, de egyelőre még úgy kuka, ahogy van.

(#30719) kiskeni


kiskeni
aktív tag

Tudtátok, hogy a Samsung Pass nem csak a Samsung böngészővel működik? Firefox-al is megy, igaz felvenni bejelentkezéseket vele nem lehet. Ha előtte Samu böngészőből felveszed, akkor viszont fogod tudni használni belépéshez az ujjlenyomatodat Firefox-ban is.

Két rák találkozik. Kérdezi az egyik: - Te is folyami vagy? - Nem, én tüdő

(#30720) MADcat válasza szemy94 (#30717) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Nekem az is van. Mi a kérdés?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#30721) csorbajeno válasza MADcat (#30720) üzenetére


csorbajeno
veterán

Engem így elsőre az érdekelne, hogy honnan vetted, milyet és persze, hogy mennyiért? :DDD

(#30722) szemy94 válasza MADcat (#30720) üzenetére


szemy94
senior tag

Elsősorban ugyanaz, mint az előttem író kollégát :D Meg persze, hogy mennyire vált be, megéri-e beruházni :)

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#30723) MADcat válasza szemy94 (#30722) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Ebay. kb egy 10-es volt anno. Linkem nincs sajnos. Ritkán használom, főleg vonaton, ha sokat megyek. Amúgy profi darab, minőségi. Van kis kitámasztója. Plusz egy gomb, hogy bekapcsold. Magától nem tölt, csak ha bekapcsolom. Használatra ugyanaz, mintha madzagon lógna egy powerbank rajta, csak "kényelmesebb".

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#30724) Linkin1994


Linkin1994
senior tag

Sziasztok az lenne a kérdésem hogy egy Ses-ben tavaly augusztusban vett tokot milyen külsérelmi nyomnál cserélik ki garanciában ?

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#30725) jeni válasza Linkin1994 (#30724) üzenetére


jeni
félisten

tűrés,szakadás.
de ezt bizonyítani kell,hogy gyári hiba miatt történt.

nekem a Speedshop tagadta meg,holott 1 év gari volt a számlára rá írva,még közölte az eladó,hogy örüljek,hogy elment 9 hónapot a tok amúgy ő 6 hónap után még ha gyárilag 1 év van, semelyikre nem adja áldását a cserés garanciára!
tehát az az ürge a gyári garanciát egyoldalúan megtagadta pedig csak egy bolti alkalmazott volt.
perelni egy 7000Ft tok miatt nem akartam, az idegeimet tönkre tenni sem,de nyilván ez volt a céljuk,
azóta nem vásárolók tőlük semmit se.

(#30726) szemy94 válasza MADcat (#30723) üzenetére


szemy94
senior tag

Az ujjlenyomat olvasó tényleg nincs kivágva? :Y Megtaláltam e-bay-en, de a termékfotókon ott is úgy van, hogy nincs. Amúgy állandóan (7- ből 6 munkanap, egész nap) nagyon kényelmetlen használni?
Szerk.: bár "poén" , hogy direkt vettem S9-et, mert nincs kameralyuk, és főleg mert nem tepsi, most meg féltéglát csinálnék belőle, de sajnos gyenge az üzemidő

[ Szerkesztve ]

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#30727) helixP válasza szemy94 (#30726) üzenetére


helixP
nagyúr

Nekem is van egy másik fajtából, mert egy közepes túrás napon minimális navigáció és fotózás után már kora délután enni kért. Tényleg szörnyű az üzemidő.
4500 körüli mAh-nek mondják, tehát lejön belőle a 25%-veszteség, marad 3500 körüli. Olyan 3xtölti fel 30%-ról 90-ig. Persze melegszik valamennyire.
Valamennyire persze, féltéglát csinál belőle, de azt, hogy együtt lehet-e vele élni Neked kell tudnod :)

[ Szerkesztve ]

(#30728) MADcat válasza szemy94 (#30726) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Á. Napi szinten vennék másik telefont. Ezzel csúnya, nehéz, néha körülményes. Nagyon jó, hogy van, de napi szinten nem használnám.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#30729) Gaabe


Gaabe
tag

Megéri e beruházni videózáshoz a Filmic Pro-ra? Eddig a gyári kamera appot használtam Osmo mobile 2-vel, Nagyjából elégedett vagyok, de jobb e a Filmiccel? S9+

(#30730) szemy94 válasza MADcat (#30728) üzenetére


szemy94
senior tag

Nincs tervbe új telefon, ez is pár hónapos, szeretem is csak az üzemidő...Viszont bármikor tudom tölteni autóban (munkahely), csak valaki irta, hogy kikopott neki a csatlakozó, nah azt nem szeretném , otthon már vezeték nélkül töltöm, autóba is úton van a töltős tartó, de már a második, az első nem volt túl jó, az eladó küld újat. Meg rendeltem hozzá végre gyorsabb töltő fejet is, a kettő együtt hátha jól fogja tölteni (nem 150 mha-val)

[ Szerkesztve ]

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#30731) vodrosjozsi válasza mati12 (#30713) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Na dejó, hogy beraktad ezt a képet.
Biztos, hogy venni fogok egy ilyet, a kérdés az, hogy mikor.. milyen gyorsan tölti fel vezetékmentesen?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#30732) Heni1979


Heni1979
újonc

Sziasztok
Független S9+ dual Simes telefonom van 2 hónapja.
Amióta megvan, még egy frissítést sem kaptam rá. Biztonsági javítás szintje 2018. Dec 1
Német független szoftver van rajt.
Manuális kereséssel sem talál frissítést.
Tudok még valamit tenni, vagy jobb, ha a vásárlás helyén kérek szoftverfrissítést?

(#30733) hackeeeee válasza kungzi (#30525) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Azért ez vicces, hogy most jutottunk el idáig (vagy csak most épp ezt fújták fel). Annak idején a Sony-nál volt sok hasonló eset, amikor azzal promózták őket, hogy medencében is lehet velük videózni, aztán a klóros víztől pár perc után tönkre mehetett a teló..

Véleményem szubjektív...

(#30734) dkovizoli válasza Heni1979 (#30732) üzenetére


dkovizoli
addikt

Manuálisan otthon felrakod rá 10 perc alatt. Samfirm-el letöltöd , odin-nal pedig felrakod a szoftvert.

[ Szerkesztve ]

(#30735) Heni1979 válasza dkovizoli (#30734) üzenetére


Heni1979
újonc

Köszönöm szépen.
Az Odin használatáról hol olvashatok lépésről lépésre teendőt?
Eddig Huawei/Honor telefonjaim voltak, ott HiSuiton keresztül meg tudtam oldani.
Odinról még csak hallottam
Nem szeretném elrontani a telefont, ezért a sok kérdés

(#30736) hackeeeee válasza Heni1979 (#30735) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Itt is van egy egy szoftver, azzal még érdemes volna megnézni, gépre kötve.

Azt hiszem talán a Smart Switch.

Véleményem szubjektív...

(#30737) Heni1979 válasza hackeeeee (#30736) üzenetére


Heni1979
újonc

Megnézem, köszönöm

(#30738) CTraktor


CTraktor
csendes tag

A júliusi biztonsági frissítés óta nem működik nálam a Package Disabler PRO. Más is tapasztalt ilyet?

(#30739) dkovizoli válasza CTraktor (#30738) üzenetére


dkovizoli
addikt

Ott nem a júliusi frissítés a gond, hanem a fejlesztőcsapat ismét szórakozik. Nézd meg a play áruházban. Sokaknak okozott már gondot.

(#30740) dkovizoli válasza Heni1979 (#30735) üzenetére


dkovizoli
addikt

Itt is simán menne normális helyzetben. De te nagy valószínűséggel egy olyan régió és rom pároson állsz a telefonon, amit nem adtak ki hivatalosan. Ne kérdezd, hogy miről beszélek, mert hosszú leírni újra. Rakj fel ide egy képernyőképet a jelenlegi szoftver adatai pontról, amin látszik a szolgáltatói szoftververzió és a build szám is. Abból okosabbak leszünk.

(#30741) CTraktor válasza dkovizoli (#30739) üzenetére


CTraktor
csendes tag

A Samsung-ra gyanakodtam. A google féle tárcsázót pl. nem engedi feltelepíteni, a google SMS alkalmazásnál meg riogat, hogy ne tedd, mert rossz lesz neked.

(#30742) SemmerFH


SemmerFH
tag

Üdv!

Valaki találkozott már az alábbi problémával:
Van egy Gear S3 órám. Amennyiben az nem csatlakozik a telefonomhoz, akkor az autóm fejegységéhez (RNS315) gond nélkül csatlakozik az S9+ telóm hívás és hang kapcsolattal. Viszont amikor az óra a kezemen van, akkor nem hajlandó hangot átvinni a teló. Ilyenkor BT lekapcs, fejegységet csatlakoztatom először, majd az órát. Ebben az esetben okés a dolog. Nincs erre valami megoldás? BT fejegység beállításnál be van kapcsolva a hangátvitel. Kivéve az első esetet, mert akkor bekapcsolni sem tudom.

Kezd rohadtul idegesítő lenni a dolog.

PSN: SemmerFH

(#30743) Chamoro


Chamoro
tag

Fúj de szánalmas ez az üzemidő :o :o
Ha az S11 nem mutat újat akkor vééééégeztem a Samsunggal. Rakás hulladék a mostani

Eladó 3 db. tok S23+ hoz, egy Pitaka Overture színben, Spigen Liquid Air és egy gyári Clear Case.

(#30744) Rinocerosz válasza Heni1979 (#30735) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Itt le van írva pontosan, hogyan is kell romot cserélni odinnal.

[link]

Annyival kiegészíteném, hogy ha neked:
s9 - SM-G960F
S9+ - SM-G965F

Többi az ugyan az. :C

(#30745) hackeeeee válasza Chamoro (#30743) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát nem tudom.. Tegnap youtube-oztam egy csomót, 4,5 óra kijelzőm volt a nap végére, volt még 15%-om.

Mindez mobilnetről, bekapcsolt GPS, BT, NFC, stb..

Amúgy, ha nem nyomkodom állandóan, 2 nap.

Véleményem szubjektív...

(#30746) hackeeeee válasza CTraktor (#30738) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én adhell-eztem a végén, de már az sem.

Ja közben épp olvasom, hogy ott van gond a kulcs generálással. Csodás.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#30747) dkovizoli válasza hackeeeee (#30746) üzenetére


dkovizoli
addikt

Lehet, hogy lesz megoldás, remélhetőleg hamarosan.

[ Szerkesztve ]

(#30748) #30734848 válasza hackeeeee (#30745) üzenetére


#30734848
törölt tag

Always on Display is van használatban?

(#30749) hackeeeee válasza dkovizoli (#30747) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az jó lenne, most megpróbáltam, de én is a knox-os üzenetet kaptam. Most megcsináltam a privát dns beállítást.

Youtube reklámokra van valami megoldás?

Véleményem szubjektív...

(#30750) dkovizoli válasza hackeeeee (#30749) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nekem most van prémium verzió a youtube-ból. Előtte a youtube vanced-et használtam.
Melyik knox üzenetet kaptad?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.