Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92) szakallasgy1


szakallasgy1
tag

Nekem volt s3/s5/s7 edge telefonom. Az a véleményem, hogy 2 évente érdemes cserélgetni ezeket a telókat, mert úgy már nagyobb értelme lenne a váltásokra, hacsak az egyel korábbi generáció nem lett nagyon pocsék, mert akkor kell a váltás. Igaz eddig a S szériák eddig elég jók voltak. De ezekben a cuccokban simán benne van 4-5 év is, ha az ember kellőképpen vigyáz rá. Az újabb készülékek már akkora brutál javulást az előzőkhöz képest azért nem hoznak, és simán helytállnak évekig.

Mindig használtan vettem telefont, mert ennek láttam értelmét. Olcsóbban hozzájutottam lényegesebben jobb termékekhez, kitűnő állapotban.

Az első és egyetlen új vadi új telefonom az s7 edge lett. Soha többet újat. Ha az S8+ jó árban lesz majd 1-másfél év múlva, és a tapasztalatok is jók lesznek, akkor valószínűleg ki fogom próbálni. ÉS használtan fogom megvenni. Sztem S7edge készülékről nincs értelme váltani.
Szerintem érdemes kivárni az s9-es szériát. Az s7 edge nagyon jó telefon lett. Sztem az egyik legjobb samus telefon.

A teszt nagyon jó lett. Az ujjlenyomat olvasó helye érdekes lett, ha ezt a kamera alá helyezik el, illetőleg ha nagyobb érintési felülettel látják el, akkor lehet sokaknak kézre állt volna. Az akksi mérete is érdekes, őszintén szólva nagyon időszerű lenne normális telepet belerakni ezekbe az eszközökbe. Inkább legyen 2 milliméterrel vastagabb. Talán a kamera sem hozott annyi újítást, az elődhöz képest.

A s8/s8+ készülék leginkább azoknak éri meg legjobban, akik ki akarnák próbálni a Samsungos telefonokat, illetve régebbi s-szériát használnak. s6-ról sem éri meg feltétlen váltani, ha csak alap feladatokra kell az eszköz. Ha lesz lehetőségem, én is megnézem majd :)

[ Szerkesztve ]

szakallasgy

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.