Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30551) enemi válasza Moralespg (#30550) üzenetére


enemi
senior tag

Frissítéskor, kivenni az sd kártyát. Nem minden miszmasz frissítéskor,hanem tér,idő ugrásnál (6->7)

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#30552) Moralespg


Moralespg
tag

Ok megpróbálom gyári .Recovery full wipe utána újra mindent előről sd kártya nélkül.

Samsung Galaxy s8 +Samsung gear s3

(#30553) enemi válasza Moralespg (#30552) üzenetére


enemi
senior tag

de a knox 0?

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#30554) Moralespg válasza enemi (#30553) üzenetére


Moralespg
tag

Nem jó így sem sajnos.A knox sajnos 1.

Samsung Galaxy s8 +Samsung gear s3

(#30555) enemi válasza Moralespg (#30554) üzenetére


enemi
senior tag

hatos se volt rootolva?

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#30556) Moralespg


Moralespg
tag

De a 6-os igen.Mit csináljak?Root aztán build.prop irjam át nullára?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy s8 +Samsung gear s3

(#30557) enemi válasza Moralespg (#30556) üzenetére


enemi
senior tag

Akkor fújhatod,hisz az ugrasztotta a knox-ot. olvasgass

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#30558) enemi válasza Moralespg (#30556) üzenetére


enemi
senior tag

Tán. És azután részletesen számolj is be a dologról. Kösz

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#30559) Moralespg válasza enemi (#30557) üzenetére


Moralespg
tag

Mondom én át kell írni a build.prop filét,aztán jó lesz a shealth.Ami itt az oldalon van root leírás az jó nougatra is?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy s8 +Samsung gear s3

(#30560) enemi válasza Moralespg (#30559) üzenetére


enemi
senior tag

Hát ,azt nemtom. Én várom CF-Auto-Root-ot.

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#30561) Jack Oneill válasza Moralespg (#30548) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Nalam volt ez a problema. Samsung szerint nem szabad frissiteni ugy,hogy az sd kartya bent van. Soha nem hallottam meg ilyet. Hat az lett az eredmeny,hogy hol hivatalos volt a rendszer,hol pedig illegalis es ezt jelezte is. Megoldas: vagy nem sd-vel frissitesz vagy megformazod utolad az sd kartyat a telefonnal. Nekem azota jo. De latom nalad mar a knox szamlalo sem 0. Nalam 0 volt es ennek ellenere csinalta a leirtakat.

[ Szerkesztve ]

(#30562) Keem1 válasza Jack Oneill (#30561) üzenetére


Keem1
addikt

De ez csak elméletileg "illegális", ugye? Tehát a knoxod ettől még 0x0?

(#30563) Jack Oneill válasza Keem1 (#30562) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Persze 0 volt mindig is. Le is ellenoriztem. Azert volt szamomra furcsa. Es tenyleg megoldotta az sd formazas. Azota folyamatosan hivatalos rendszert ir. Ki erti ezt...

(#30564) Moralespg válasza enemi (#30560) üzenetére


Moralespg
tag

Na ki a király?Volt root meg build.prop átírás,és jó lett az shealth.

Samsung Galaxy s8 +Samsung gear s3

(#30565) Istyu74 válasza Moralespg (#30564) üzenetére


Istyu74
aktív tag

És ott mit írtál át ?

Üdv, István.

(#30566) gerner1 válasza Moralespg (#30564) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Ezért felesleges volt mindez. Felraktál volna egy olyan ROM -ot (másik CSC -re kiadott), amelyben ez is biztosan engedélyezett, tehát működik, és egyszerűen bodottá van...

(#30567) Leslie1966 válasza gerner1 (#30566) üzenetére


Leslie1966
senior tag

Bizony, bizony az XEH, PAN, CSC-n kívül szerintem mindegyikkel megy, de ezt már régebben leírtam, de itt mindenki csak a PH Nagyurakra hallgat. :(

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#30568) gerner1 válasza Leslie1966 (#30567) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nekünk XEH. Műküdik, és ugyi a magyarnak kell a stressz mérés is ... :D

(#30569) Leslie1966 válasza gerner1 (#30568) üzenetére


Leslie1966
senior tag

Nem XEO az az XEH? Én az összes S-telefonomon SEB CSC-t használtam, most XEF van fent, DBT választva belőle az ismeretlen szám azonosítása miatt-BTU-n nem megy.

[ Szerkesztve ]

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#30570) gerner1 válasza Leslie1966 (#30569) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nem.

(#30571) Leslie1966 válasza gerner1 (#30570) üzenetére


Leslie1966
senior tag

Akkor jó.

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#30572) Moralespg válasza Istyu74 (#30565) üzenetére


Moralespg
tag

ro.config.tima=1 átírtam 0-ra aztán save majd reboot

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy s8 +Samsung gear s3

(#30573) Krisz79


Krisz79
őstag

Holnap járok Pesten,hol érdemes fóliát vásárolnom a készülékemre?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#30574) Jack Oneill válasza Krisz79 (#30573) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Westend, Mobile outfitters. A vizesesnel.

(#30575) MarcoDoma11


MarcoDoma11
csendes tag

Sziasztok!
2 napja szereztem be a telefont,es nagyon popec :) az lenne a kerdesem ,eddig minden telefonom rootoltam,romoltam,ezt is erdemes ? Ha igen melyik romot ajanlanatok?

(#30576) vadászcsiga válasza MarcoDoma11 (#30575) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Csak akkor rootolj ha nem számít a garancia.

(#30577) Kasya válasza MarcoDoma11 (#30575) üzenetére


Kasya
nagyúr

Superman rom

(#30578) EnterR válasza tomas01 (#30547) üzenetére


EnterR
veterán

Recovery módban, kikapcsolt állapotban hangerő le + home + bekapcs egyszerre.

PSN ID: marquuard

(#30579) Andralin válasza HUTCHDB (#30313) üzenetére


Andralin
aktív tag

Érdekes ez a mobilnet hívás közben kérdése.

Nekem S7 Edge egy SIM-es telefonom van szeptember óta és Telekom Domino kártyám
Amikor vezetek, szinte mindig bekapcsolom rajta a Waze-t, hogy lássam a forgalmi helyzetet. Nos ilyenkor eddig bármikor hívást indítottam vagy bejövő hívásom volt, a Waze-ben megjelent egy sáv a tetején, hogy nincs internet kapcsolat és a hívás végéig mindig offline szokott menni a Waze. Szívtam is már emiatt, egyszer egy hosszú hívás közben autópályáról nem vitt le időben, mert nem érte el netről a szükséges térképrészletet. Ugyanez volt a helyzet nemrég külföldön is egy külföldi SIM kártyát használva a telefonban, szóval nem csak a Telekomnál csinálja.

Így én azt hittem, hogy ez alap korlátozás valamiért, amikor telefonál az ember nincs net és kész, nem is gondolkodtam rajta, hogy mitől lehet. De most, hogy ezt írtad, itthonról csináltam egy tesztet, és a wifit kikapcsolva hívás közben mobilneten tökéletesen működnek a netes alkalmazások, tudok a neten böngészni és most a Waze is lát netet! :Y :F

Úgyhogy ez most én sem értem. Kocsiban tutira mindig elmegy hívás közben a mobilnetem, most meg működik itthonról, fogalmam sincs ezt miért csinálja. Esetleg lehet, hogy a cellák közti kapcsolgatásban lesz a magyarázat? Talán hívás közben ha ugrálsz a cellák közt, akkor a mobilnet nem képes aktív maradni, de ha egy helyben ülsz, akkor oké? Más magyarázatot nehezen tudok elképzelni.
Ha ez a magyarázat, akkor már csak az a kérdés, hogy ez általános mobilhálózati sajátosság, vagy a S7 Edge képes csak ennyire?

Neked ez a 45 perces szakadás menet közben volt, vagy egy helyben ültél?

(#30580) Leslie1966


Leslie1966
senior tag

Aki rootolta már a telefont, mit használt? Sima TWRP és costum rom vagy supersu flash TWRP recoveryből?

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#30581) Leslie1966 válasza Moralespg (#30564) üzenetére


Leslie1966
senior tag

Mivel rootoltad?

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#30582) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Most akkor van knox nullázó?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#30583) Leslie1966 válasza enginev3.0 (#30582) üzenetére


Leslie1966
senior tag

Szerintem nincs, csak átverés.

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#30584) Andralin


Andralin
aktív tag

Pár napja az én S7 Edge telefonomon is elindult automatikusan a nugát letöltése, le is vert a víz rendesen, mert a hátam közepére sem kívánom az új rendszert és semmi kedvem nincs újratelepíteni a teljes rendszert és szívni az új problémákkal, amikor a jelenlegi rendszerem stabilan és tökéletesen működik.

Le is pause-oltam a több mint egy gigás update letöltést, de a függőben lévő frissítés ott maradt az értesítési sávon újra indítás után is, bármit csináltam nem tudtam onnan eltüntetni. Végül találtam rá megoldást, gondoltam megosztom veletek, hátha valaki hasonló cipőben jár és nem akarja szájbaverni a stabilan működő rendszerét. :DD

Ebben a youtue videóban el van magyarázva a megoldás, nekem ez működött. Az S7 Edge-nél nálam a FotaClient.apk volt az a file, aminek megfelelt a verziószáma és le kellett futtani kétszer (nem pedig a SyncmIDK.apk, ahogy a videóban van!).
Utána szerencsésen eltűnt függőben lévő letöltés, már 4 napja nem is figyelmeztet többet rá, viszont az összes többi alkalmazást változatlanul szépen frissítgeti éjszakánként, amikor töltőre rakom. :K

(#30585) Leslie1966 válasza Andralin (#30584) üzenetére


Leslie1966
senior tag

De miért nem tetszik a Nougat? Szerintem szépen megy, nálam még nem volt hiba, az akkuidő is príma.

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#30586) Jadro válasza Andralin (#30584) üzenetére


Jadro
veterán

Szerintem ha rendesen frissíted, nincs utána szívás. (Mondjuk könnyen dumálok, most kaptam az Edge-t és úgyis be kellett lakni. :DDD ) Az már ízlés kategória, hogy neked nem tetszik az új, ezt persze elfogadom. De mi lesz a biztonsági frissítésekkel? Azokat ugye bukod, mert az új rendszerre fognak jönni. Ha ez sem fontos, akkor viszont minden szép. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#30587) Krisz79 válasza Jack Oneill (#30574) üzenetére


Krisz79
őstag

Sajna ma nem esik útba, Aréna pláza környékén leszek.

Használ valaki Gear S3-t ,mi a vélemény róla?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#30588) Keem1 válasza enginev3.0 (#30582) üzenetére


Keem1
addikt

Van hát, eddig is volt. Köznapi nevén alaplap csere. ;)
Komolyra fordítva a szót: nem, nincs, és nem is lesz, mert a knox hardverelem.

(#30589) Andralin válasza Jadro (#30586) üzenetére


Andralin
aktív tag

Nos, van egy gond nélkül működő rendszerem, ami mindent tud, ami nekem kell.
Nem ismerem a nugátot, de kedvem sincs ismerkedni vele, nem hiszem, hogy bármi számomra hasznos dolgot hozzá tudna tenni a telefonom jelenlegi felhasználási élményéhez, nem adna nekem semmi pluszt.
És a vesződségről, ami a telefon újra belakásával járna nem is beszéltünk, nem akarom ilyen baromságokkal tölteni az időmet, pláne hogy semmi haszna nem lenne számomra.

A régi rendszerre a biztonsági frissítések még jönnek egy darabig majd (mint a Windows-nál), vagy már teljesen leállították azokat is? Ezt tudja valaki?

(#30590) gerner1 válasza Andralin (#30589) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Csak az új rendszerre érkeznek...

(#30591) enemi válasza Andralin (#30589) üzenetére


enemi
senior tag

Valahogy így vagyok vele én is. Kísérletezni feltettem az s6-osomra,de valahogy nincs meg az a plusz ami kéne...sőt!

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#30592) Jadro válasza Andralin (#30589) üzenetére


Jadro
veterán

"A régi rendszerre a biztonsági frissítések még jönnek egy darabig majd"

Erre azért kíváncsi leszek. A többit értem.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#30593) Rocker1 válasza Krisz79 (#30587) üzenetére


Rocker1
tag

Az Arénában is van Mobile Outfitters.

(#30594) Istyu74 válasza Leslie1966 (#30581) üzenetére


Istyu74
aktív tag

Én az Itt leírtak szerint csináltam, tökéletesen működik.

Más: valaki tudja hogy lehet e olyat hogy ikonok elrejtése, anno G2 ön volt ilyen lehetőség.
Ha már mappába raktam őket a kezdő képernyőn , nem akarom hogy külön is látszódjanak, fölösleges és zavaró.

[ Szerkesztve ]

Üdv, István.

(#30595) Parallaxis válasza Andralin (#30589) üzenetére


Parallaxis
addikt

A régi rendszerre a biztonsági frissítések még jönnek egy darabig majd (mint a Windows-nál), vagy már teljesen leállították azokat is? Ezt tudja valaki?

A biztonsági frissítés mindig a legutóbbi verzióra telepedik fel, ha nem lépsz tovább Nougátra, akkor buktad ezeket.

Egyébként nincs sok értelme 6.x-en maradni, semmi hátrány nincs a Nougát telepítése után (max. gyorsabb lesz a készüléked, és kicsit több lesz a szabad helyed). A belakás meg nem érdekes, Smart Switch-el mentesz, majd az új rendszernél visszaállítasz (pár dolgot nem hoz vissza, de azt pár perc alatt beállítod utólag).

(#30596) Leslie1966 válasza Istyu74 (#30594) üzenetére


Leslie1966
senior tag

Köszi én is ezzel szemezgetek, még reszket a kezem egy kicsit, igaz a korábbi S-ek egy óra hosszáig sem voltak root nélkül. :DD

[ Szerkesztve ]

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#30597) Istyu74 válasza Leslie1966 (#30596) üzenetére


Istyu74
aktív tag

Elrontani, nemigazán bírod, Odinnal szinte minden helyre hozható. :))

Üdv, István.

(#30598) Leslie1966 válasza Istyu74 (#30597) üzenetére


Leslie1966
senior tag

Igaz, de az a nyavalyás garancia, bár a tiltott gyümölcs mindig édesebb.

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#30599) Jadro válasza Leslie1966 (#30598) üzenetére


Jadro
veterán

Anno én is így voltam vele, de mára ez változott. Igazából mihez kell a root, a reklámblokkoláson kívül?

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#30600) Leslie1966 válasza Jadro (#30599) üzenetére


Leslie1966
senior tag

Nagyon igaz, én is csak a TitaniumBackup miatt rootoltam, de itt van helyette a SmartSwitch, én is megvárom inkább a garancia lejártát.

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.