Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30851) Zsolaf válasza szimike79 (#30850) üzenetére


Zsolaf
addikt

Pénz kérdése az egész, én ha tehetném váltanék, de mint mindig most is egy év múlva veszem kb.

(#30852) h_benjamin válasza moco22 (#30789) üzenetére


h_benjamin
aktív tag

2 simkártya+memóriakártya [link]

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

(#30853) viera válasza Sazsóti (#30834) üzenetére


viera
őstag

Nekem elég lesz a sima S8 is. :K
Kb.200e-ért. ;)

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#30854) Keem1 válasza gabo91 (#30849) üzenetére


Keem1
addikt

S6 edge+, az S7 edge közvetlen elődje.
Nézd meg az oldal kb. középtájékán lévő diagramot, és dönts magad, így képet kapsz az előd árának alakulásáról. Szerintem ennél jobban nem nagyon fog már esni az ára. Az S6e+ legalacsonyabb ára 180 körül volt.

(#30855) TODI1111


TODI1111
addikt

Kíváncsi leszek az S8 esetében néhány hónap múlva mennyien fognak sírni, hogy milyen kevés a kijelző idő. Azért csak 600mA különbség van az S7 edge és az S8 akkumulátora között és szerintem akármilyen jól lesz optimalizálva biztosan jó "étvágya" lesz az újdonságnak.

(#30856) Sirandrish válasza Keem1 (#30848) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én is pont most beszéltem az asszonnyal, hogy ez simán kimaradhat az életünkből, nem lesz gáz. Majd a 9...nem tud ez annyival többet hogy megérje váltani.
Főleg nekem mert én most vettem ezt is :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30857) Jadro


Jadro
veterán

Jó ez nekem egy év késéssel is. S6-ot tavaly vettem, most cég cserélte az előzleg adott telefont és S7 edge lett a megjelenés után kb szintén egy évvel. S6-nál is pont kijött az új rendszer mire megvettem és most is dettó. Jó ez így. :) S8 meg majd max jövőre, de egyelőre még tart a szerelem érzés. Jó ez az s7 edge mindenre. Igazából az S6-t i szerelem telefont volt végig, ha nincs a céges nem is cseréltem volna még le.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#30858) Varszegig válasza jaffa 2843 (#30668) üzenetére


Varszegig
veterán

SafeInCloud-dal igen

(#30859) alcapone386 válasza gerner1 (#30766) üzenetére


alcapone386
őstag

Fel is raktam. Telepítés előtt kijelentkeztem minden fiókból, illetve samsung account felhívta a figyelmem, hogy lépjek ki a mobil megkeresése opcióból is. Elsőre azt kell, hogy mondjam, jobb mint BTU. Itt már tényleg működik az ismeretlen szám azonosítás is. Remélem később se laggol be. BTU legutóbb már annyira belaggolt, hogy gear VR böngészője szaggatott :( Még egyszer köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#30860) Jack Oneill válasza Keem1 (#30848) üzenetére


Jack Oneill
veterán

És ha jobb enne ,akkor rohannál megvenni? :D Én nem érzem szükségét, még ha kő gazdag lennék, akkor sem, hogy megvegyem az adott évben újonnan megjelenő telefont. Nem ez motivál. Megvettem ezt a telefont, mert egy komolyabb telót szerettem volna, de nem azért, mert akkor az a csúcsteló jött ki. Engem nem ránt magával ez a mókuskerék, hogy mindig a legújabb dolgok kellenének. Összességében az s7 edge jobban tetszik. Előrelépést semmiképp nem érzek,kamerában nincs változás (oké, lézeres fokusz, és szoftveresen javítás a képek feldolgozásában) max az előlapi jobb. Számomra ami újítás, az a Bixby vagy mi, ami totál felesleges lenne számomra :D és az arcfelismerés, írisz szkenner és kinézet. Egy szó, mint száz, nem ránt magával a marketing gépezet, hosszú távra terveztem, amikor vettem a telót.

(#30861) Keem1 válasza Jack Oneill (#30860) üzenetére


Keem1
addikt

"És ha jobb enne ,akkor rohannál megvenni?"

Áááh, nem, akkor se :D
Reális terveim vannak, az idei nyaralásra megvan már a terv. Szerinted, ha beadagolnám otthon, hogy "Kriszti, mégse nyaralni megyünk szeptemberben, hanem telefont venni áprilisban", mit kapnék? :DDD

(#30862) Sazsóti válasza TODI1111 (#30855) üzenetére


Sazsóti
tag

Legfeljebb elállok a vásárlástól.

Szerintem az S8+ üzemideje hasonló lesz, mint az S7 E-é.

(#30863) oil120 válasza viera (#30853) üzenetére


oil120
senior tag

Egyedül az zavar, hogy vastagabb lesz. Bírtam az iPhone 6s vékonyságát, és ez most vastagabb mint az S7E, pedig nálam már ez is a határon játszik

(#30864) Sazsóti válasza Keem1 (#30861) üzenetére


Sazsóti
tag

Nyugodtan adagold be!

A nyaralásra elcsesztek agy fél millát. Nem ér az annyit.

Az S8-as élmény is kitart sokáig. Sőt később is marad belőle muníciód.

(#30865) alcapone386


alcapone386
őstag

Akinek DBT van és van gearVR-je. Nektek nem ál le az oculus Home? Nekem folyamatosan "váratlanul leáll" amikor internet böngészőre megyek.

(#30866) Sazsóti válasza gabo91 (#30849) üzenetére


Sazsóti
tag

Gyári garanciás ( 2 év ) S7 Edge ára marad 210-220 körül.

Nem érdemes várnod.

Partnero GSM--nél már ma esett 155-re. Igaz semmit nem érő garival.

[ Szerkesztve ]

(#30867) csabicska válasza Varszegig (#30858) üzenetére


csabicska
senior tag

Azt hol kell beleállítani?
Nem tálalom.

-Galaxy S20 - The best-

(#30868) Jack Oneill válasza Keem1 (#30861) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Hehehehe, hát igen, az utazás mindenképp nagyobb öröm együtt a családdal. Azt egy telefon nem tudja visszaadni. És veled lesz az s7 edge, amivel megörökítheted :)

[ Szerkesztve ]

(#30869) TODI1111 válasza Sazsóti (#30862) üzenetére


TODI1111
addikt

Abban is egy kicsivel kisebb az akku viszont a kijelző jóval nagyobb és mivel mind a kettő super amoled így gondolom a nagyobb többet eszik.

(#30870) hroberto


hroberto
veterán

A Chrome-on belül hol kell kikapcsolni a "Hírek önnek" opciót?

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#30871) alcapone386 válasza alcapone386 (#30865) üzenetére


alcapone386
őstag

Megoldva. Ha valakinek ugyan ez előjön, minden ami oculussal kapcsolatos és VR service stb azt uninstallálni kell. Aztán VR csatlakoztat és mindent újra kell telepíteni.

(#30872) guba2 válasza Cry0 (#30825) üzenetére


guba2
tag

Szerintem nem kell aggódnod. Igaz, hogy vagy négy éve, de a barátnőm náluk vásárolt HTC-jét, korrekt módon javították garanciában. Plusz 1 év persze nincs, de gondolom az ára is kedvezőbb volt.

(#30873) jacis válasza leslien (#30823) üzenetére


jacis
nagyúr

Egy valaki má biztos... :B pedig nem akart...

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#30874) Jack Oneill válasza TODI1111 (#30869) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Na ez az :D Nem is ertem,miert jo kisebb akksit belerakni az utodba...

(#30875) leslien válasza jacis (#30873) üzenetére


leslien
nagyúr

mondtam h költözünk.. :DDD
na előrendéls kint van a Telenornál csak ép árakról nem írnak semmit..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#30876) Sazsóti válasza TODI1111 (#30869) üzenetére


Sazsóti
tag

Vegyed figyelembe, hogy a proci csíkszélessége 10 nanométeres és ez ad jelentős energia többletet.
Pluszban most eltudom képzelni, hogy nagyon odafigyeltek a szoftveres optimalizációra.

[ Szerkesztve ]

(#30877) RaveForce válasza Sazsóti (#30876) üzenetére


RaveForce
veterán

arról nem beszélve, hogy a super amoled minden évben fejlesztve van és lejjebb nyomva a fogyasztás..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#30878) Jack Oneill válasza Sazsóti (#30876) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Itt nem csak a procin van a hangsuly. Nagyobb a kijelzo is. En kicsit felve allok ehhez.
Szerintem az S7 es S7 edge eladasok most megint novekedni fognak. Akik nem tehetik meg,hogy ekkora osszeget kiadnak,de csucstelot szeretnenek,azok az elodot fogjak valasztani.

(#30879) Don't Panic


Don't Panic
senior tag

hello miért visszhangzik a telőm hangszórója bármit nézek rajta vagy hallgatok visszhang mintha direkt ilyen lenne pedig nem volt ilyen :F

[ Szerkesztve ]

(#30880) RaveForce válasza Don't Panic (#30879) üzenetére


RaveForce
veterán

van egy koncertterem zengés szimuláció a hangeffektek menüben

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#30881) Sazsóti válasza Jack Oneill (#30878) üzenetére


Sazsóti
tag

Nem hiszem, hogy az elődöt választanák.

A Samsung az S7, S7 E árát stabilan tartani fogja.

Most az ócska GSM üzleteket felejtsük el.

A S8 ára hamarosan 260-ra beáll. A nagyobbé is 275-re.

Egyébként is a szolgáltatósok fognak aratni az S8-at illetően.

(#30882) Risard válasza Don't Panic (#30879) üzenetére


Risard
aktív tag

Nem volt vízben?

(#30883) Don't Panic válasza RaveForce (#30880) üzenetére


Don't Panic
senior tag

a faxom megáll köszi szépen :R

Más : FB értesítések és messenger üzenetek , rendre akkor kapok legtöbbször értesítést amikor hozzá nyúlok pedig folyamatos szinkron van és engedélyezve van , messengeren szoktam látni hogy éppen nem csatlakozik a szerverhez pedig van mobilnet vagy wi-fi. csak ezekkel az appokkal csinálja meg!

Ami picit nyugtalanító hogy néha eldobja a hálózatot repülőbe teszem meg vissza és újra jó vagy újra indítom és megoldja eddig 2 szer fordult elő h eldobta magát. 1 szer a Móriczon és 1 szer Pomázon. (telenor) a teló független. tipp köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#30884) Száguldo


Száguldo
aktív tag

S8 Árazásban már tanultak az Almától :(((

[ Szerkesztve ]

(#30885) Sazsóti válasza Don't Panic (#30883) üzenetére


Sazsóti
tag

Próbaképpen használd only 3G hálózati beállítással. ( ha netezel, tedd 4G-re!)

(#30886) RaveForce válasza Don't Panic (#30883) üzenetére


RaveForce
veterán

Energiatakarekos modban ha be van jelolve a hatterfolyamatok kilovese akkor a messenger se aktiv olyankor. De ez testreszabhato az energiatakarekos modnal hogy mehessen a hatterben is ha nincs aktivan megnyitva

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#30887) Don't Panic válasza RaveForce (#30886) üzenetére


Don't Panic
senior tag

köszi de minden aktív és nincsenek takarékos üzemben sem azok az appok amiket rendszeresen használok .

(#30888) h_benjamin


h_benjamin
aktív tag


2,5 óra kijelző idő szerintem elég karcsú. Van valami ötletetek hogy lehetne ezt orvosolni? Valahogy lehet korlátozni a messengert? Vagy egyáltalán amiatt merül gyorsan?

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

(#30889) EnterR válasza hroberto (#30870) üzenetére


EnterR
veterán

Írd be a sávba, hogy chrome://flags.

Ezek után keresővel ugorj az alábbi flagekre és kapcsold ki őket (Disabled):

enable-ntp-popular-sites
enable-ntp-snippets

Chrome újraindít és eltűnnek.

PSN ID: marquuard

(#30890) A 2. Vesztes válasza leslien (#30875) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

A Telenoron keresztül kártyafüggetlen lesz a telefon?

Vuff?

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#30891) Jack Oneill válasza Don't Panic (#30887) üzenetére


Jack Oneill
veterán

A kollega az energiatakarekos modrol beszelt. Te viszont az appok takarekra allitasarol. A ketto kukonbozik. Azt ellenorizd le. Ezenkivul nezd meg a kapcsolat beallitasoknal,hogy nincs-e bekapcsolva az adattakarekos funcio. Akkor sem jeleznek a programok.

(#30892) hroberto válasza EnterR (#30889) üzenetére


hroberto
veterán

Köszi!

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#30893) leslien válasza A 2. Vesztes (#30890) üzenetére


leslien
nagyúr

pont a Telenornál?! nem hinném max ha kártyás csomagban veszed és 7550. huf és kapod a kódot..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#30894) A 2. Vesztes válasza leslien (#30893) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Jateelőfizetésselveszed!

Áhá, persze, így már nem számít annyira a függetlenség! :K

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#30895) Don't Panic válasza Jack Oneill (#30891) üzenetére


Don't Panic
senior tag

sajnos nincs kikapcsolva :) mind1 biztos anomália most frissült az app lehet nálam volt csak a jelenség.

köszi a válaszokat!

(#30896) lako05


lako05
tag

Az asztali dokkoló és az így használható mód egész jó érv az S8 mellett..

(#30897) Varszegig válasza csabicska (#30867) üzenetére


Varszegig
veterán

Az egy program, amiben tárolhatod a jelszavaidat, multiplatformos. Amikor a chrome fut, akkor az értesítősvába bekerül egy értesítése, arra rányomok, ujjlenyomat, és már be is írta a jelszavamat a chrome-ba.

(#30898) Keem1 válasza lako05 (#30896) üzenetére


Keem1
addikt

Így van, én a Samsung helyében elérhetővé tenném az S7 családnak is.

Hardveresen annyival nem több az S8, hogy ne bírná el röhögve az S7 is.

[ Szerkesztve ]

(#30899) sompetike válasza Keem1 (#30898) üzenetére


sompetike
aktív tag

Jó ötlet.De üzletpolitikai okok miatt nem fogják. Mert akkor ki venné meg az S8-t?

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#30900) moco22 válasza h_benjamin (#30852) üzenetére


moco22
aktív tag

Köszi a választ. Igen, nézegettem már youtubeon, csak kíváncsi voltam, hogy közületek már megcsinálta-e már valaki.

Samsung S22 Ultra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.