Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30401) enemi válasza Istyu74 (#30399) üzenetére


enemi
senior tag

jó kis program,tényleg megváltás lehet,de "konfliktusokba" ütközhet más alkalmazásokkal (jó...mi nem ütközhet?) a képernyő átfedés,vagy más alkalmazások feletti elhelyezkedése (vagy mi miatt) Ami valójában nem is konfliktus,csak nem engedi megnyitni a kívánt programot (pl Powerdirector)..ekkor a No more accideállítanintally touchin-t ideiglenesen le kell tiltani(ezt az opcióját). Szóval jó progi ,csak engem idegesítgetett,igy abban maradtam,hogy meg lehet szokni a fogását és nincs gebasz.

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#30402) viera válasza khorvat (#30394) üzenetére


viera
őstag

Én is az S8-at várom,szinte biztos a váltás.Nekem már most nagyon tetszik,a Home gomb eltűnése sem zavar.A kijelző aránya is teljesen jó.

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#30403) Kasya válasza viera (#30402) üzenetére


Kasya
nagyúr

Pedig nem fogja megerni a valtas, de nem is feltetlen kell, hogy megerje :)

(#30404) viera válasza Kasya (#30403) üzenetére


viera
őstag

+1 ;)
Ez így van,de nagyon megtetszett. :K

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#30405) csabicska


csabicska
senior tag

Az android rendszer és az Ad Guard a fő fogyasztók.
Nagyon !!
Az Ad Guard másnál is a 2. helyen áll?

-Galaxy S20 - The best-

(#30406) mycso válasza HUTCHDB (#30383) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Közben megnéztem énis (Telekom) hívásközben átáll 3g/H/H+ -ra, és működik közben a mobilnet.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#30407) Kasya válasza csabicska (#30405) üzenetére


Kasya
nagyúr

Tenylegesen is tapasztalsz fogyasztast? A VPN miatt tobb elemet fog ossze, igy a fogyasztasa nem relevans info. Errol mar volt szo korabban is.

(#30406) mycso: nekem nem megy a mobilnet hivas kozben. Se netezni, se emailozni (kuldeni/fogadni) nem tudok hivas kozben,

[ Szerkesztve ]

(#30408) Ákkk válasza Kasya (#30407) üzenetére


Ákkk
addikt

Nálam megy 3g esetén eggyütt mindkettő. Lte esetében meg nem is fog...

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#30409) Kasya válasza Ákkk (#30408) üzenetére


Kasya
nagyúr

Jah, LTE, igen. Hat, emiatt pedig nem fogok 3g-re valtani :/

(#30410) Jack Oneill válasza Kasya (#30409) üzenetére


Jack Oneill
veterán

De miert kene valtani? Automtan valtja a halozatokat. Nekem 4g-n van es automatan valt,ha kell. Igy a hivas kozben ha netezem, o eldonti,melyik hlozati sebesseg kell.
Mindent visszaszivok...kiprobaltam es nem megy. Nencs veletlenul ahhoz koze,hogy a VoLTE hivas be van kapcsolva?

[ Szerkesztve ]

(#30411) Jack Oneill válasza Jack Oneill (#30410) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Kiprobaltam. Nincs koze hozza. Hat akkor ez most erdekes. Nekem sincs net hivas kozben.

[ Szerkesztve ]

(#30412) gerner1 válasza Kasya (#30407) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Működik nálam is 3G -n, de kipróbáltam, és fix 2G -n is jó (Vodka). 4G -n biztosan nem fog működni együtt, amíg nem lesz aktív VoLTE .

(#30413) Jack Oneill válasza gerner1 (#30412) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Na igy mar ertheto. Akkor varjuk a VoLTE mukodeset.

(#30414) Jack Oneill válasza Jack Oneill (#30413) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Csak nem ertem,S5 alatt miert ment. Ott is 4g volt nekem es atvaltott.

(#30415) Parallaxis válasza Jack Oneill (#30413) üzenetére


Parallaxis
addikt

Nem érthető, mert ez egy hiba. Automatikusan vissza kellene váltania.

(#30416) Jack Oneill válasza Parallaxis (#30415) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Ez is ertheto :D :D Amugy ja,nem ertem,mi a turoert nem valt vissza.

(#30417) blade4


blade4
aktív tag

Megéri frissiteni 7.0 ra?

Most szedek lefele egy elég méretes frissítést, gondolom az lesz az.

(#30418) Keem1 válasza blade4 (#30417) üzenetére


Keem1
addikt

[link]

Írtunk róla sokat, vegyesek a vélemények. Ki kell próbálni.

[ Szerkesztve ]

(#30419) csabicska válasza Kasya (#30407) üzenetére


csabicska
senior tag

Igen merül.
Óriási Gb. ír mint megtakarítás viszont.
Akkor is sok.

-Galaxy S20 - The best-

(#30420) blade4 válasza Keem1 (#30418) üzenetére


blade4
aktív tag

Köszi, feltette, majd kiderül, van lehetősèg vissza tèrni az előzőre?

(#30421) mycso válasza Kasya (#30409) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

De neked nem kell váltani.
Nekem is 4g/4g+ (lte) hálón van majd hívás közben ez automatikusan átvált 3g/H/H+ -ra, és működik közben a mobilnet.

Mod.: van otthon egy telekomos s6 edge, majd este azt is megnézem, hogy azon megy-e a dolog.

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#30422) Kasya válasza mycso (#30421) üzenetére


Kasya
nagyúr

Jo neked. Nekem eleg ritka. Es ezt nem mondanam egyedinek, mert S6 alatt is ez volt.

(#30423) HUTCHDB válasza mycso (#30406) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Tesztet csinaltam ezzel kapcsolatban.
Ha olyan helyen vagyok, ahol jobb a terero, akkor hasonloan mukodik a dolog nalam is, vagyis tudok hivas kozben netezni. (Telekom, Debrecen, 4G)
Ez viszont igen keves helyen van, atlagos hasznalattal szinte sehol, csak torony mellett.
Szerintem ez a samsung hibaja, mivel altalanossagban elmondhato, hogy gyenge a "terereje" a telefonnak.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#30424) gerner1 válasza HUTCHDB (#30423) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nekem szifon 7 -esen, kb ugyan olyan a térerő mint az S7E -n. Ott is jelentősen jobb a térerő, amikor a Beállítások ->Mobiladat-lehetőségek ->Hang és adat -nál ->3G -t választok (Vodkafon, BP..) .

[ Szerkesztve ]

(#30425) mycso válasza HUTCHDB (#30423) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

No, melóhelyemen elég rossz a lefedettség, 4g olyan 1-2csík térerőt tud.
Itt is működik a dolog.

Ha átállítom a telefont 3g/2g -re, akkor is van net hívás közben.
Ha átállítom csak 2g-re, na akkor nem tudok hívásközben netezni (ez értelemszerű).

Ennek a térerőhöz nincs köze.
Esetleg az előfizetésetekben lenne valami korlátozás?
Vagy ez a 2simes csoda nem csinál valamit jól.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#30426) Keem1 válasza blade4 (#30420) üzenetére


Keem1
addikt

Persze, odinnal visszadobod a 6.0-t, ha ez nem jön be.

(#30427) Jack Oneill válasza HUTCHDB (#30423) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Igaz! Kiprobaltam. Otthon,ahol jobb a terero,mukodik hivas kozben a mobilnet 4g-rol magatol valt 3g-re.
(#30425) mycso
De van koze a tererohoz,mert munkahelyemen gyenge tereronel nem ment. De itthon mar megy.

[ Szerkesztve ]

(#30428) HUTCHDB válasza mycso (#30425) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Mint írtam, kipróbáltam, leteszteltem.
A város több helyén próbálkoztam, és végül ott, ahol a 4G 3-4 "pálcika" térerőt mutatott, és elindítottam egy hívást, akkor úgy, ahogyan nálad H+-ra váltott és tudtam netezni a beszélgetés közben.
No ezt a helyszínt nagyon nehéz "eltalálni", mint ahogyan írtam, inkább úgy fogalmaznék, hogy sehol sincs ilyen lehetőség.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#30429) Mr X válasza HUTCHDB (#30428) üzenetére


Mr X
veterán

Nem a 4G térerő a lényeg. Ha nem talál értelmes 3G lefedettséget, akkor 2G-re fog leváltani, lehet akármennyi pálcikád 4G-n.

(#30430) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Értem, akkor nálam van a hiba, hogy 3 helyszínen is működik alacsony, közepes és full 4g térerő mellett is. :U

MR X: igen, azt még megnézhetné akinek nem megy. Ahol nem megy a net hívás közben, ott átváltva 3g/h-ra mit mutat a telefon.

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#30431) HUTCHDB válasza Mr X (#30429) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Én ezt nem nagyon értem.
A családban van 4+1 okostelefon: Galaxy Alpha, Note 4, iphone 5S, LG G4, és az s7e.
Bármelyik képes hívás közben netezésre, kivéve az enyém.
Korábbi telefonjaim egyike sem csinálta ezt, azok is csúcskategóriák voltak, az iPhone 7 plustól kezdve a Huawei Mate 9-en át, a Xiaomi Mi MIX-ig.
Igazából nem akarom szidni a készülékemet, de ez szinte biztos, hogy ennek a telefonnak (típusnak) a hibája.

Ahol most vagyok, ott 4G-n 1-es térerőm van. Ha átváltom 3G-re, akkor fullon van. Hívás közben nem tudok netezni....

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#30432) #13797376


#13797376
törölt tag

Sziasztok !

Nem régen váltottam Iphone6-ról Samsung Galaxy S7 edge telefonra, és a következő problémában szeretnék segítséget kérni ! Ha bármelyik kontaktomtól kapok egy sms üzenetet, ugyan azt megkapom viberen és messengeren is ! Van olyan beállítási lehetőség hogy a hagyományos sms-t a saját formátumában kapom meg, és ugyan így a másik kettőt is saját fomátumában ?
Előre is köszönöm !

(#30433) bandi0000 válasza HUTCHDB (#30431) üzenetére


bandi0000
nagyúr

pedig úgy tudom hogy szifonnal se lehet, legalább is haverom állítja akinek SE van

(#30432) Bokez: messenger illetve viber beállításaiba keresd ott lesz a hiba :D

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#30434) Krisz79 válasza Kasya (#30403) üzenetére


Krisz79
őstag

Szia!
Ti már mit tudtok az S8-ról?
K.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#30435) enemi válasza Krisz79 (#30434) üzenetére


enemi
senior tag

Mindent!

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#30436) Sazsóti válasza HUTCHDB (#30431) üzenetére


Sazsóti
tag

Eszembe nem jutna , hogy hívás közben netezzek...

(#30437) Kasya válasza Krisz79 (#30434) üzenetére


Kasya
nagyúr

Mar mindent tudni rola, majdnem. Ami "nagy" valtozas lesz, az a kijelzo aranya, ujjlenyomat hatra kerul, irisz szkenner, uj generacios proci, 1000fps lassitott felvetel. Talan a kamera is javul valamelyest, de ez lenyegi ujdonsag nem lesz. Mas megjegyzendo talan a dokkolasi lehetoseg, ha tenyleg lesz. A kovetkezo Note izgalmasabb lehet. Ellenben az S7 szeria jo aron lesz iden :)

(#30438) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Csináltam egy alaphelyzetbe állítást. Viszont valamiért nem szinkronizálja az outlookos nevjegyzékemet. Mi lehet a hiba? Valami szinkronizálási hiba miatt visít.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#30439) Sazsóti válasza Krisz79 (#30434) üzenetére


Sazsóti
tag

Félhivatalos infók.
Samsung S8 : 299.990 ft.
Samsung S8 + : 329.900 ft.
( gazdagéknak, egykulcsosadó nyerteseinek nem tétel...77)

[ Szerkesztve ]

(#30440) Krisz79 válasza Sazsóti (#30439) üzenetére


Krisz79
őstag

Borsos,az biztos...
Apropó,neten rendeltem a készüléket....
Van ilyenkor 14 nap ,ha pl,nem tudom megszokni,stb?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#30441) gerner1 válasza Krisz79 (#30440) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Van, de csak akkor, ha mint magánszemély rendelted. Cégnévre kiállított számlával, nincs ilyen.

(#30442) Fail3D! válasza Sazsóti (#30439) üzenetére


Fail3D!
addikt

Ez a keszulek mar kimarad az eletembol...

(#30443) Krisz79 válasza gerner1 (#30441) üzenetére


Krisz79
őstag

Magánszemélyre szól az előfizetésem.
(igaz,flottás.)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#30444) Sazsóti válasza Krisz79 (#30440) üzenetére


Sazsóti
tag

14 napig indoklás nélkül elállhatsz a vásárlástól! A kereskedő köteles ezt a fogyasztóvédelmi törvényt betartani.

(#30445) _ak_ válasza HUTCHDB (#30431) üzenetére


_ak_
addikt

Szerintem is gyengébb lehet, az antenna, melóhelyen kb. mindenki tud netezni a liftben, de nekem totál elmegy a térerőm. Persze hamar helyreáll, de még kibírom, még amúgy is mindig elérhető voltam (kivéve ugye a lift), de ezt nem tudtam észrevenni.
Egyedüli telefon ami szintén meghalt a liftben az egy iPhone 5s volt, nem is tért magához percekig.

Let's begin, de gozaimasu!

(#30446) HUTCHDB válasza Sazsóti (#30436) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Picit gondold at... it nem bongeszesrol van szo, bar a forumon nagyon kevesen hasznaljak telefonalasra az okostelefonokat, tisztelet a kivetelnek.
Csak egy pelda. Hivsz valakit, aki a hivas kozben ker toled egy fotot, vagy ne talan egy adatot, tablazatot.
Ehhez meg kell szakitani a hivast, hogy tovabbitsd viber, mail vagyis net alapon az adott dolgot.
Tudom ilyenkor szolok, hogy varj mig a telefonom magahoz ter, majd atkuldom, es visszahivlak.
Csak en ehhez nem vagyok hozzaszokva, igy zavar.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#30447) Sazsóti válasza HUTCHDB (#30446) üzenetére


Sazsóti
tag

Volt hasonló szitum.

Telefont letettem, majd visszahívtam az illetőt.

(#30448) lacuska74


lacuska74
tag

Többször szóltak mostanában, hogy ki vagyok kapcsolva, pedig a telefon mellettem volt bekapcsolva.
Az a bajom, hogy így fogalmam sincs arról hogy jelenleg elérhető vagyok, vagy nem.
Sőt, tegnap és ma a telefon random újraindult magától, hozzá se nyúltam.
Ez a készülék, vagy a szolgáltató hibája lehet?

(#30449) sompetike


sompetike
aktív tag

Hát nekem működik az,hogy hívás közben viberen tudok képet küldeni,a Googleban keresni...de függ attól,hogy milyen a térerő...

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#30450) A 2. Vesztes válasza Sazsóti (#30439) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Öööööö, akkor most érezzem rosszúl magam? :U

Ide azzal a 8+-al!

Visszaviszem az elásott csontjaimat, és már össze is gyűlt rá! :K

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.