Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30801) Kasya válasza RaveForce (#30800) üzenetére


Kasya
nagyúr

Szoritok (de komolyan). Mi volt a gondod vele?

(#30802) lako05 válasza RaveForce (#30800) üzenetére


lako05
tag

Én meló után megyek a Vodához, már kaptam kárszámot stb..
Azt hiszem mielőtt elküldöm körbefényképezem a telefont, meg a tartozékokat.. :)

[ Szerkesztve ]

(#30803) RaveForce válasza Kasya (#30801) üzenetére


RaveForce
veterán

köszi :))
a szokásos magasfényerő-99%ban telón böngészek-ott is a fekete felsősávú chrome-on együttállás :DDD note4 is kétszer ment felső sáv beégéssel szervizbe anno, ennek most az első útja, valamint megjelent egy érdekes kijelző-folt is, amit le se tudnék írni.. egy szabálytalan kicsi foltban mindenféle színben voltak pixelek..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#30804) alcapone386 válasza lako05 (#30791) üzenetére


alcapone386
őstag

Hali. Vodafone kárrendezésről nincs infóm, de samsung szakszervízről van. Igaz nekem hátlapot cseréltek, de addig nem adhatják oda neked a telefont amíg nem megy át egy nyomáspróbán. Kaptam igazolást is a műveletről. Ha mégis beázna ott az igazolás. Azóta pancsikoltam vele, tok nélkül is. Nem ázott be. Ami nekem zavaró, hogy merült mint egy balta. Szó szerint...2.5 méter mélyre dzsangázott le. Nagy levegő, lementem érte és kész. Most is hibátlan. (Lehet hogy csak szerencsém volt?) :)

(#30805) gerner1 válasza alcapone386 (#30804) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Rövid ideig volt nagyobb mélységben (ezáltal nagyobb hydro-nyomsának kitéve) mint az gyártó által meghúzott limit érték + a mázli .

[ Szerkesztve ]

(#30806) leslien válasza RaveForce (#30803) üzenetére


leslien
nagyúr

mivel ellenőrzöd a kijelzőt gyarival vagy külön app.?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#30807) sompetike


sompetike
aktív tag

Nem tudom miért féltek a TMXtöl nekem eddig csak pozitív tapasztalatom van. Igaz egy mate7el.

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#30808) lako05 válasza alcapone386 (#30804) üzenetére


lako05
tag

Remek!
Köszi az infót mindenkinek!
Körülbelül mennyi időt vesz igénybe ez a procedúra? Két napja zúztam le és már most is eléggé fáj a hiánya...

[ Szerkesztve ]

(#30809) alcapone386 válasza lako05 (#30808) üzenetére


alcapone386
őstag

Nekem hála a jó égnek ismerős segített a szervízbe így de. bevittem, du. nálam volt. Megrendelte a hátlapot és már várták a készüléket. Sajnos szolgáltató 3 hétig is ülhet rajta. Én mindenképp közvetlen samsungba viszem, vagy premium szolgáltatás. Tmobilnál kellemetlen eset (nem mostanában. Még omnia2 idejében) készülék bead 4 hét és semmi. Csak felhívtam őket, erre mondta a szervizes, hogy már 1 hete ott van csak kollégája elfelejtett írni sms-t.... azóta csak közvetlen szervíz

(#30810) Istyu74


Istyu74
aktív tag

Sziaszok, a Home gombra létezik valamilyen app amivel zárt képernyőnél elég csak érinteni nem kell be nyomi hogy feloldjon?

Üdv, István.

(#30811) palee69 válasza Istyu74 (#30810) üzenetére


palee69
senior tag

Szia!
Van

[ Szerkesztve ]

(#30812) Cry0


Cry0
őstag

tegnap regisztráltam a telefonomat a mysamsungra +1 év miatt.
erre ma nagy örömömre jött tőlük egy e-mail hogy nem kapom meg a +1 év garit mivel nem magyar termék..

[ Szerkesztve ]

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#30813) EnterR válasza Jack Oneill (#30795) üzenetére


EnterR
veterán

Van itthon egy, el lehet vele bohóckodni YT-n meg különféle VR appokkal, nekem kifejezetten tetszik. Viszonyítási alapom nincs, mert a Samsung VR-ját még nem próbáltam.

PSN ID: marquuard

(#30814) JockeyEwing


JockeyEwing
aktív tag

Sziasztok

Szerintetek mi meritheti? Factory reset mehvolt, gyári telenoros 7.0. Tanácstalan vagyok....

(#30815) Istyu74 válasza palee69 (#30811) üzenetére


Istyu74
aktív tag

Igen ezt próbáltam, sőt fenn is van, de ezzel csak lezárni tudom. :F

Üdv, István.

(#30816) proly01 válasza palee69 (#30811) üzenetére


proly01
őstag

Ez nem jó.
Csak lezárja a telefont ha fel van oldva,de alvó állapotból nem oldja fel a home gomb benyomása nélkül.
Olyan app van ami a home gomb benyomása nélkül feloldja a telefont megfelelő ujjlenyomat esetén?

[ Szerkesztve ]

....Pr:)ly....

(#30817) Sazsóti válasza Cry0 (#30812) üzenetére


Sazsóti
tag

Hol vásároltad?

(#30818) Cry0 válasza Sazsóti (#30817) üzenetére


Cry0
őstag

B-tel :W

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#30819) Sazsóti válasza sompetike (#30807) üzenetére


Sazsóti
tag

TMX: 2 negatív tapasztalat.
1. Samsung Tab S akksi cseréjénél összekarcolták a hátlapot, ill. kisebb repedést is csináltak. Pofátlanul ráírták a munkalapra, hogy ilyen volt eleve.
2. Ugyanennél a tabnál csináltak később alaplapcserét. Aztán kiderült, hogy csak ráírták a munkalapra a trógerek. Nem történt meg. Vizsgálatot indítottam. Ócska banda. " Okosban" csalnak, lenyúlják az alkatrészeket.
Van más Samu szervíz. Prémium gari kilőve, mert azt a szolgáltatást csak ezek " szakemberek" végzik.
Jogos a förumtársak aggodalma.

Cry0 Sajnos ócska GSM az is. Csak akkor jársz jól, ha nem romlik el a telód 2 évig...

+1 év gari csak minőségi helyen történő vásárlásnál vehetó igénybe. Nem véletlenül kerül most is ilyen helyen 200-220 ezerbe az S7 Edge.

[ Szerkesztve ]

(#30820) RaveForce válasza Sazsóti (#30819) üzenetére


RaveForce
veterán

most jobban érzem magam :DDD .... bár nekem is csak pozitív tapasztalatom volt... :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#30821) jacis


jacis
nagyúr

Indul az S8 bemutató :C

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#30822) palee69 válasza proly01 (#30816) üzenetére


palee69
senior tag

Igazad van. :B
Nem ismerek olyat ami gombnyomás nélkül oldana.

(#30823) leslien válasza jacis (#30821) üzenetére


leslien
nagyúr

tipp.. hányan költözünk majd?! :D
ha vki nézni szeretné elő S8 bemutató

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#30824) Istyu74 válasza leslien (#30823) üzenetére


Istyu74
aktív tag

Az a kijelző a fickó mögött.

Üdv, István.

(#30825) Cry0 válasza Sazsóti (#30819) üzenetére


Cry0
őstag

megbízható boltnak írta mindenki ráadásul nem is a legócskább vettem már olcsóbb helyen is telefont normálisabb garanciával.. de hát ez van most így jártam
attól még a telefon atom király és nem bántam meg hogy megvettem :D

más mivel csak 1 év gari van így a telefonomra esetleg 1 év után a készlet szavatosságot lehet alkalmazni mint pl az lg-nél :F

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#30826) Cry0 válasza leslien (#30823) üzenetére


Cry0
őstag

szép szép de nekem az S7E szebb (nekem) :DD

Bakker 2 Hsz lett :W

[ Szerkesztve ]

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#30827) leslien válasza Cry0 (#30826) üzenetére


leslien
nagyúr

én biztos h költözök, de a nejem szerint itthonról is... :DDD

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#30828) Csocsesz75 válasza proly01 (#30816) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Ez engem is érdekelne de addig is a fent említett screen on/off appot használom alternatívaként.

Közelségérzékelő előtti jedi mozdulat után csak rárakod az ujjad.

[link]

Esetleg ha van valakinek kedve kipróbálni más ilyen appot, írja már meg legyenszíves, hogy melyik működik még jól.

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#30829) alcapone386


alcapone386
őstag

Na nézem az s8 bemutatót. Ez az akcentus DJ-től kemény :D Tetszik is meg nem is. A video amin bemutatták, hogy néz ki a készülék az ütős volt. Ami nem tetszik, azaz hogy olyan érzésem van, mint ha az s7e-et már "fikáznák". Pl amikor egymás mellé rakták s7 és s8 at s7 alá már csak annyit írtak, hogy előző. Persze előző, de nem merik kiírni hogy s7? Kb olyan érzésem volt, mint amikor a JAR mosogatószert reklámozzák, hogy istencsászár, aztán 1 évre megy a következő reklám, hogy az előző szar, vedd meg az ujjat azt 20%-al jobban habzik :D

Ujjlenyomat, irisz, arc felismerő. Isteníti, milyen jó az írisz felismerő csak magad elé tartod és már fel is oldaja a készüléket. Aláírom, jópofa meg menő. De jelenleg még magam elé se tartom a telefont, máris fel is oldott az ujlenyomattal.

- Épp most mutatják be a 360 kamerát. Jópofa volt az eleje :D -
Akksiról nem nagyon beszéltek, csak hogy fontos a biztonság? :D Üzemidő?

-most osztják ki a kézi 360 kamerákat............ nekem is küldhetnének egyet :D -

Na szóval. Kíváncsi leszek mennyit bír a vékony káva miatt a kijelző.

Kamera tetszik, szelfikamera is az auto fokusszal.

Teljesítmény persze jobb, de minek?
Mesterséges intelligenciát nem Magyarországra találták ki. Persze saját vélemény, de ha majd egy kis faluban kép alapján megmondja mi az akkor majd érdekes lesz :)

SmartConnect: okoshűtő, okosporszívó, okos lámpa? Okos TV még oké. De a többi hány magyar háztartásban van meg? (robot porszívó kb 1 hétig üzemelt, kutya jobban örült neki mint muter :D )

Home gomb eltünt. Ok nemrossz. De az ujjlenyomat olvasó inkább a kijelző alá kellett volna :)

PC-vé alakítható. Ez tetszik a legjobban! Ha lenne s7e hez, már rendelném is megfelé :)

Eddig amit láttam, jó meg minden, de nem éri meg részemről lecserélni. Főleg ennyiért....

Bazz. Struccos reklám beteg :D :C :Y

[ Szerkesztve ]

(#30830) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Tegnap beszéltünk a tokokról. Ezt néztem ki az ajánlottak közül.
Árban is fasza és még tetszik is.
Akkor ez elvileg jó? Vagy ragaszkodjak a Spigen márkához?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30831) viera válasza alcapone386 (#30829) üzenetére


viera
őstag

Én is néztem,de nem éreztem fikázásnak az S7-re nézve. :N
Nekem nagyon tetszik,szerintem nálam csere lesz. :C

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#30832) Risard


Risard
aktív tag

Új téma.Szerintem szép

(#30833) proly01 válasza Csocsesz75 (#30828) üzenetére


proly01
őstag

Igen, ez nem rossz!Csak itt meg nem működik az ujjlenyomat olvasó ha be van kapcsolva az app 😛

De ha jól látom csak maradt keret a kijelzőnél az S8 család esetében is! Nem ér le teljesen a fém keretig az oldalán a kijelző.

[ Szerkesztve ]

....Pr:)ly....

(#30834) Sazsóti


Sazsóti
tag

Hú...ez az S8+ kegyetlenül .bealázta az S7 Edgét.

Simán megéri azt a 320 ezret!

(#30835) Istyu74 válasza proly01 (#30833) üzenetére


Istyu74
aktív tag

Nekem működik vele az ujjlenyomat olvasó.

Üdv, István.

(#30836) EnterR válasza sompetike (#30807) üzenetére


EnterR
veterán

Én is tartottam a barbár munkától, de valóban hibátlanul érkezett vissza. S7 edge kijelző csere.

PSN ID: marquuard

(#30837) proly01 válasza Istyu74 (#30835) üzenetére


proly01
őstag

Nekem folyton biztonsági kódot kéri az ujjlenyomat helyett.

....Pr:)ly....

(#30838) Sirandrish válasza Sazsóti (#30834) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azok a jelzők pöttyet túlzók...mindegyik :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30839) Loboda válasza Sazsóti (#30834) üzenetére


Loboda
senior tag

Előrendelesi árak!

(#30840) Sirandrish válasza Loboda (#30839) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szinte ingyen van :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30841) Csocsesz75 válasza proly01 (#30837) üzenetére


Csocsesz75
őstag

"Mutasd tiszta képet"-nél van pipa?

(#30842) bandi0000 válasza Loboda (#30839) üzenetére


bandi0000
nagyúr

annyira azért nem lett drága... +40k esetleg vagy annyi se, mert szolgáltatóknál kezdett 230 körül az s7 edge, ez meg független

Xbox One: bandymnc

(#30843) Jadro válasza proly01 (#30837) üzenetére


Jadro
veterán

Azt újraindítás után kellene csak. Ha jól be van állítva a minta, akkor működnie kellene az ujjlenyomatos feloldásnak.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#30844) enginev3.0 válasza Sazsóti (#30834) üzenetére


enginev3.0
félisten

Miben alázta be?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#30845) Sirandrish válasza enginev3.0 (#30844) üzenetére


Sirandrish
legenda

Főleg "kegyetlenül" :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30846) Jadro válasza Sirandrish (#30840) üzenetére


Jadro
veterán

Ennyi volt az S7 edge is nem? Igaz akkor az volt a nagyobb készülék.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#30847) Sirandrish válasza Jadro (#30846) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az se volt olcsó szerintem :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30848) Keem1


Keem1
addikt

Nem is tudom srácok. Nagyon fasza lett az 8 páros, de nincs must have érzés. Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem ez a tempó gyors a mostani telefonoknál. Félévente, évente új csúcskészülék helyett simán jó lenne kétévente (sok ember úgyis hűséggel vesz telefont). Addig lehet reszelgetni, nem kell elsietni.
Nézzük a száraz tényeket. Papíron annyival nem jobb az S8 az S7-nél, hogy rohanjak lecserélni. Ehelyett elég lett volna egy év múltán a szolgáltatások, tartozékok körét csiszolni. Pl. idén kijöttek volna ezzel a Dex-szel az S7-hez, hogy ne hagyják leülni az állóvizet. A Samsungnak is lenne ideje sokkal nagyobb durranással előrukkolni.

Értem én hogy pénz, de nem mindig a közvetlen bevétel az igazi. Ha megfognak rendesen 2 év alatt, úgyis a következő telefonom is Samsung lesz. Ellenben ha elcsesznek valamit, dobbantok (ha Note 7-et vettem volna, nem biztos, hogy idén Samsungon gondolkodnék).

Ettől függetlenül fantasztikus lehet, lesz az S8, viszont biztos, hogy nem cserélem le a mostanit rá. Majd talán jövőre.

(#30849) gabo91


gabo91
aktív tag

Tanácstalan lettem most, napokban szerettem volna s7edge-t venni, (blue coral)
s8 viszont külsőre jobban bejön, hogy nincs rajta gomb az elején, szép egybefüggő felület. LG Nexus 4-ről váltok, formára ugyan ez. 1 2 bár ezeken a képeken nem úgy látszik. 300k viszont sok érte, így hogy s7 160k
Érdemes szerintetek várni 1-2 hetet lehet még jelentősebb ár esés edge esetében, vagy már beárazta a piac hogy "csak második számú csúcstelefon"?

(#30850) szimike79 válasza Keem1 (#30848) üzenetére


szimike79
őstag

Szépek lettek, de mint köztudott, évente nem igazán érdemes váltani, nincs akkora előrelèpès, hogy megérje. Bár akinek ez a hobbija és rááldozza, az tegye, nagyon nem fog mellé nyúlni.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.