Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29601) gerner1 válasza mitisz (#29600) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Aktív CSC. A CSC Kód fülön ..
Példa: címke

[ Szerkesztve ]

(#29602) mitisz válasza gerner1 (#29601) üzenetére


mitisz
tag

Köszi! :) Ezt írja: AUT.

(#29603) gerner1 válasza mitisz (#29602) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Az Svájc. Van itt olyan, akinek ugyan ez, mejd referál, hogy kiadták-e arra is ...

[ Szerkesztve ]

(#29604) kkdesign válasza Jack Oneill (#29563) üzenetére


kkdesign
senior tag

Mit leeht csinálni vele szerinted, szerintetek? :/

(#29605) mitisz válasza gerner1 (#29603) üzenetére


mitisz
tag

De gondolom mindenképp jönni fog, csak türelmesnek kell lenni? :)

(#29606) gerner1 válasza mitisz (#29605) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Igen.

(#29607) ΞΔGLΞ válasza mitisz (#29605) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

(#29608) mitisz válasza ΞΔGLΞ (#29607) üzenetére


mitisz
tag

Köszi a segítséget! Akkor várakozom... kár pedig már nagyon vártam, hogy új telefon és 7-es android egyszerre. :D Sok CSC van amire nem adták még ki, vagy ilyen szerencsés vagyok? :))

[ Szerkesztve ]

(#29609) ΞΔGLΞ válasza mitisz (#29608) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

De ez most milyen telefon, hol vetted?
Rakj rá egy BTU, XEU, vagy a magyar független, vagy telekom rom-ot és meg is van oldva dolog. :)

[ Szerkesztve ]

(#29610) Keem1


Keem1
addikt

Srácok, elérhető már a Google Assistant :)
Az imént beszélgettem el vele, megy a folyamatos diskurzus. Kezdve a "who's barbara palvin?" kérdéssel, utána már mehetett a folyamatos beszélgetés: "show me some photos of her, her boyfriend, her age", stb. Végig tudta, kiről van szó.
Aztán: "who's the founder of facebook", majd "his wife, his daughter", satöbbi.
És folyamatosan lökte nekem az infókat, verbálisan és vizuálisan is. Aztán indítottam pár Cher zenét is. Ebben apró szépséghiba, hogy valamiért csak a Google Play Musicot indítja, a Spotify-ra még nem tudtam rávenni. Szóval fejlődik :C

(#29611) mitisz válasza ΞΔGLΞ (#29609) üzenetére


mitisz
tag

Ismerős szerezte egy használt mobilos boltnál. Teljesen új. Ez bonyolult? Hogy tudok telekomos ROMot rárakni, és miért lesz nekem jobb vele, ha erre is jön úgyis a frissítés? :)

(#29612) gerner1 válasza Keem1 (#29610) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Kössz az infót :R Azt kipróbálom én is. Nem árt kicsit gyakorlatban tartani, a nyelvtudást.

(#29613) ΞΔGLΞ válasza mitisz (#29611) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Egyáltalán nem bonyolult, de minek Svájci SCS-t Magyarországon használni és emiatt egyáltalán várni, mikor már mindegyik itthoni szolgáltató kiadta a hetest,...

Ha már T-és kártyád van én a telekom build-ot raknám fel.
Vagyis ezt.

[link]

és persze az

odin

Az összefoglalóban ott a részletes leírás, hogy kell csinálni. Tehát ez egy hatos, és amikor kész, ota-n frissíted hetesre.
A lényeg, hogy ne a home csc-t használd, hanem a simát tallózd be, ha rászánod magad. Az egész, kb fél óra sincs, és ebben a factory reset is benne van.

[ Szerkesztve ]

(#29614) alcapone386


alcapone386
őstag

Valami nem normálisra bukkantam. 20mp ig használtam a mobilnetet és 80mAh fogyasztást ír az akkumlátornál. Kijelzőnél 44p 2mp alatt pedig csak 137mAh. A vicc, hogy az akku is merült mint a balta. Ha ez valós adat, akkor valami nagy baj lehet a mobilinternet fogyasztással...

(#29615) Kasya válasza ΞΔGLΞ (#29613) üzenetére


Kasya
nagyúr

Kulfoldi beszerzesu telefonok jottek svajci rommal. Nem mindenki kezdi odinnal rogton...

(#29616) ΞΔGLΞ válasza Kasya (#29615) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nyilván ezért AUT, de itthonra minek? Na, mindegy, majd ő eldönti. :)
Te sem tudod, hogy miért ilyen balf..sz módon szinkronizál nougat alatt a rendszer, illetve, hogy lehet-e ezen állítani?

(#29617) mitisz válasza ΞΔGLΞ (#29613) üzenetére


mitisz
tag

Köszi!

Mi az az ota? :)

Nem tudom ezzel brickelni a telefont véletlen?

Szerk.: Akkor inkább várjak, ne szórakozzak vele? Mi a baj az Odinnal?

[ Szerkesztve ]

(#29618) ΞΔGLΞ válasza mitisz (#29617) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Az OTA, amikor a telefonon keresztül frissítesz, vagyis amire most vársz. :)
Nincs az odin-nal semmi gond, arra értette, hogy nem mindenki mer, vagy akar ilyen telepítésekbe belevágni, lényegében elcseszni nem lehet, csak ha megszakítod a kapcsolatot telepítés közben.

[ Szerkesztve ]

(#29619) gerner1 válasza ΞΔGLΞ (#29613) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Tegnap - ma -holnap nem biztos, hogy menni fog neki a letöltés FREE -ben. Ott van az oldal felső részén a Notice, hogy szerver karbantartás ..
Legfrissebb Odin pedig a v3.12.5 .

(#29620) mitisz válasza ΞΔGLΞ (#29618) üzenetére


mitisz
tag

Köszi. Épp szerver karbantartás van, szóval nem tudom letölteni a firmwaret onnan ahonnan linkelted. Lehet ez egy jel? :D

Odinnal lehet véletlen brickelni a telefont?

Szerk.: Egyszerre írtuk a kommentet gerner1 kollégával.

Szerk.: Ha frissítek telekomos firmware-re akkor függő lesz a telefon? Bocsi, nem értem. :D

[ Szerkesztve ]

(#29621) ΞΔGLΞ válasza mitisz (#29620) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nekem van hatos xeh rom az magyar független, ha kell azt feltudom rakni az én szerveremre, onnét lekaphatod egy pillanat alatt, de csak akkor ha tényleg érdekel és 1 óra még hazaérek a másik gépemhez.

Gerner. A hatos rom-hoz én mindig ezt az odin-t használom.

[ Szerkesztve ]

(#29622) gerner1 válasza mitisz (#29620) üzenetére


gerner1
Topikgazda

TMH -ROM 7.0 enginev3.0 feltöltötte tegnap este g.drive -ra .. Köszönet érte, neki.
Nem lesz függő. Lehet brick -elni, de ha a leírást betartod, akkor nem igen lehet gubanc. Figyelj arra, hogy legalább 60% legyen az akkuban. Az első boot pedig, lehet hosszabb ideig tart majd (akár 4-9 perc).

[ Szerkesztve ]

(#29623) ΞΔGLΞ válasza gerner1 (#29622) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ez így nem lesz jó, ha rögtön hetest rak fel, már ha a csc fontos neki.

(#29624) mitisz


mitisz
tag

Köszi srácok a segítséget, már annyi opció van, hogy nem tudom, mitévő legyek. :D

Szóval ha független magyar ROM-ot szeretnék, akkor pontosan mit csináljak? Van valami előnye a magyar ROM-nak azon kívül, hogy arra már kint van a frissítés? Ha nincs, akkor lehet leszek türelmes inkább.

[ Szerkesztve ]

(#29625) ΞΔGLΞ válasza mitisz (#29624) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Hatos XEH-re kell(ene) frissíteni odinnal, ezt fel tudom rakni neked, mert van ilyen rom(om) is elmentve nekem. Aztán, ha az fent van, akkor simán frissíted hetesre, amit a készülék már magától felajánl. (OTA)

(#29626) gerner1 válasza ΞΔGLΞ (#29623) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Szóba került a TMH. Te magad is, ahhoz adtál neki Link -et.. Amennyiben úgy dönt, hogy felrakja, amúgy is TMH lesz. XEH esetén, pedig XEO.

[ Szerkesztve ]

(#29627) ΞΔGLΞ válasza gerner1 (#29619) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Hát nekem semmi ilyesmi infó nincs kiírva.
És azonnal el is indult a letöltés. Talán, mert előfizettem, gondolom... :U

(#29628) TechRobot válasza gerner1 (#29593) üzenetére


TechRobot
aktív tag

6.0.1 XEH-et fel tudok rakni (úgy, hogy jeléenleg 7.0 XEO van fent)? vagy az se XEH-es lesz?
Mert ha igen akor OTA kap frisssítést aztán viszont látásra. és a 7.0 is XEH lesz.

[ Szerkesztve ]

Dikk egy százas...

(#29629) gerner1 válasza ΞΔGLΞ (#29627) üzenetére


gerner1
Topikgazda

címke

SamFirm -mel, nekem is megy a letöltés. Próbáltam néhány CSC -t ...

[ Szerkesztve ]

(#29630) gerner1 válasza TechRobot (#29628) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nem lesz XEH. XEO -ra fog beállni akkor is, mert abban az a default.

[ Szerkesztve ]

(#29631) TechRobot válasza gerner1 (#29630) üzenetére


TechRobot
aktív tag

Azért ez elég bosszantó. Hogyan lehet XEH-re állítani?

Dikk egy százas...

(#29632) ΞΔGLΞ válasza gerner1 (#29629) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Jah, ott írja is, hogy a premium-ot ez nem érinti. Vagyis, ez inkább amolyan fizess elő marha, ha tölteni akarsz szerverkarbantartás. :DDD

-------------

(#29631) CitroenC4

Az általunk eddig ismert módszerek alapján SEHOGY.
Egy "kódmester" esetleg, aki ezt vágja, talán megtudná oldani, hogy a XEH legyen az alap és ne a XEO.

[ Szerkesztve ]

(#29633) gerner1 válasza TechRobot (#29631) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Talán a szervízben, a gyári box -szal. Esetleg olyan helyen, ahol amúgy is foglalkoznak "teló okosítással" és nekik is van céleszköz ...

[ Szerkesztve ]

(#29634) Kasya válasza ΞΔGLΞ (#29616) üzenetére


Kasya
nagyúr

De ha egyszer nem ert mindenki hozza, valamint a csc kozel se olyan fontos tenyezo...a rom maga amugy teljesen jo. A fozott romok is aut-bol indulnak.

Szerintem a deep sleep-hez lehet koze. En meg varok a Nougattal S8 megjelenese utan par hetig. Varok addigra meg nagyobb/lenyegesebb frissitest.

(#29635) TechRobot válasza gerner1 (#29633) üzenetére


TechRobot
aktív tag

hát köszi, samsung boltban nyilván nem csinálják meg a gari miatt. :D

Dikk egy százas...

(#29636) ΞΔGLΞ válasza Kasya (#29634) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A hatossal, mint írtam is, meg tapasztaltuk ilyen nem volt, és nekem nagyon fontos (lenne), ha jön üzenet (márpedig rengeteg van napi szinten), azt azonnal csipogja be! Semmi állítási lehetőséget nem találok erre vonatkozólag.

Emiatt egyáltalán felesleges, hogy megy a "kiszabott" wifi, vagy mobilnet rajta 24/7-ben, ha jól belegondolok.

[ Szerkesztve ]

(#29637) gerner1 válasza TechRobot (#29635) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Most, hadd ne adjak ötleteket. Plö, nem csak a SES létezik, és gar. szempontból a knox 0x0 érték a fontos. Tehát, ahol megvan az azonos hardware (amit a hiv. szervíz is használ) és szaktudás, ott baksisért, gondolom megcsinálják ...

(#29638) kakuk100 válasza alcapone386 (#29597) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszi szépen majd kipróbálom ha majd le tudok tölteni a Sammoble-röl. Német rom-om még úgyse volt.

[ Szerkesztve ]

(#29639) gerner1 válasza kakuk100 (#29638) üzenetére


gerner1
Topikgazda

SamFirm simán tudja tölteni a DBT (Német független) ROM -ot. Most próbáltam, már 41% -nál tart.

(#29640) kakuk100 válasza gerner1 (#29639) üzenetére


kakuk100
őstag

Tegnap állandóan errort írt ki. Nem tudnád nekem valahová feltenni ahonnan le tudom tölteni?
köszi.

(#29641) gerner1 válasza kakuk100 (#29640) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nem tudom, mert lassú itt a NET. A feltöltés még lassabb, és kicsit több, mint 2GB.

(#29642) noxon


noxon
őstag

Helló, a gyári galéria miert nem érzékeli az új képeket amiket letöltök?
Regen s2-n is ez volt sokadik év után még mindig benne van ez a hiba?

We live in a simulated world...

(#29643) enginev3.0 válasza kakuk100 (#29640) üzenetére


enginev3.0
félisten

Tessék

7.0 DBT

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#29644) kakuk100 válasza gerner1 (#29641) üzenetére


kakuk100
őstag

Rendben. Akkor légyszi csak 3 sor számsor amit be kell írni a Sam Firmbe.

(#29645) kakuk100 válasza enginev3.0 (#29643) üzenetére


kakuk100
őstag

Te egy varázsló vagy! Nagyon köszönöm!!! Már töltöm is le. :R

[ Szerkesztve ]

(#29646) gerner1 válasza noxon (#29642) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nekem berakja, időrendben oda, amikor készült a kép.

[ Szerkesztve ]

(#29647) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Hé Srácok!

Tényleg csak nekem fontos, hogyha jön e-mail, ez a tetves telefon azonnal be is "köhögje" azt?
És persze rögtön működjön a szinkron oda-vissza, ha valamelyiken (pc-én, telefonon) már el olvastam?
Most is épp azt nézem, hogy kb 15 perce pc-én elolvasott e-mail, (ami persze, hogy később jött a telefonra) még mindig ott villog a kék led emiatt.

(#29648) gerner1 válasza kakuk100 (#29644) üzenetére


gerner1
Topikgazda

SM-G935F
DBT
manual ->pipa
G935FXXU1BPJG
G935FDBT1BPH2
G935FXXU1BPJG
Binary Nature -> pipa.

Majd Check Update, és amikor megvan -> Download.

Most látom, hogy enginev3.0 feltöltötte ezt is....

[ Szerkesztve ]

(#29649) gerner1 válasza ΞΔGLΞ (#29647) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Lehet, hogy nem szinkronizál olyan gyakran, mint a korábbi. Eddig nem találtam, erre vonatkozó beállítási lehetőséget...

(#29650) ΞΔGLΞ válasza gerner1 (#29649) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Leheeeet? :DDD
Konkrétan, köszönő viszonyban nincs a hatossal. Ezt nem vágom miért kellett így elbaxni. Remélem a Samsung nem azt csinálja majd, mint az MS, mert az ami jó volt, konkrétan szanaszéjjel cseszték már az idióták, a lumia telefonok egyszerű buta készülékek lettek! Hívás fogadás, üzenetek, e-mail még működnek.

Azt hiszem a legjobb lesz, ha ezt megkérdezem a samu-tól. :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.