Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) Redplee válasza w333 (#1200) üzenetére


Redplee
senior tag

vajon más országok forumozoi is ilyen szőrszál hasogatósak mint mi? :D :C

először valaki cserét kér mert nem akar isocellt, most már hamarosan a felirat vagy a gyártási hely sem lesz mindegy :C

Tech YouTube csatornám: Ren-Tech - Technology Unboxed

(#1202) Kasya válasza w333 (#1200) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nalam is. Sot, ha eros feny eri felso szogbol, meg tukrozodik is a felirat...

[ Szerkesztve ]

(#1203) Redplee válasza Kasya (#1202) üzenetére


Redplee
senior tag

a kamera is picit felső-jobb széle felé csúszik, nincs pont középen. :))

Tech YouTube csatornám: Ren-Tech - Technology Unboxed

(#1204) w333 válasza Kasya (#1202) üzenetére


w333
félisten

+1 nálam is tükröződik a felirat (csak pont nem úgy fényképeztem) :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#1205) emre33 válasza kovecses (#1194) üzenetére


emre33
addikt

Különbség a VGA RAM :)

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#1206) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Nekem is konturos :)) Mi kiraly mar :DDD

(#1207) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Régebben a domború márkajelzés volt az eredeti, egyesek szerint, lehet mostanság meg a kontúros? :U :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#1208) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Az enyém is kontúros, most akkor írjak a Samsungnak, hogy cseréltetni szeretném? :D Ráadásul Isocell kamera van benne.. :P

(#1209) Kasya válasza w333 (#1204) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ennyi. Selejtet kaptunk...Pedig megtanulhattuk volna mar, hogy elso gyartasi szeriabol nem szabad venni mobilt ;]
Ennyi negativum utan megjegyeznem azt is, ha eros fenyre teszem a hatlapot, akkor latszik a festek domborzata...nem egyenletesen sima. Egyertelmuen latszik, hogy nem anyagaban van szinezve, hanem feste van.
Sot, az erintogombok kornyeken kis hepe-hupa is van, ahol nyomaserzekeny.

Hogy fogunk igy boldog tulajok lenni :DDD

(#1210) pohár válasza bulikavagyok (#1208) üzenetére


pohár
félisten

pfú, hát nem irigyellek :( :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1211) emre33 válasza w333 (#1200) üzenetére


emre33
addikt

korai vagy vietnam?

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#1212) Redplee válasza bulikavagyok (#1208) üzenetére


Redplee
senior tag

poenbol bementem a t-be cseréltetni, hogy nekem sony kell bele mit szólnak hozzá XD
céges előfizu, elég sokat hagyok náluk...

hallani se hallottak még arról, h más kamera van bennük XD

azt mondta kicseréli nekem szivesen de nem tudja h a másik milyen XD és akkor mondtam neki, h nekem nincs keret a samsung körül :D akkor már megkérdezte h ez kandi kamera v mi? :DDDDDDD

Tech YouTube csatornám: Ren-Tech - Technology Unboxed

(#1213) xedamen válasza Redplee (#1212) üzenetére


xedamen
senior tag

Ha hozzám jöttél volna, én tudtam volna, hogy miről van szó, de attól még nevettem volna xD

(#1214) nVIPER


nVIPER
senior tag

Na megjött a fekete 128GB-os kicsike! A kép gyönyörű, az egész telefon olyan masszív, hogy Samsungtól ilyet még nem látott a világ. Vettem hozzá egy Spigen Liquid Crystal tokot, ennek a minősége se semmi, hibátlan!. A fólia igaz nem ér le a kijelző szélére, ha esetleg valaki rendel spigen fóliát ami az oldalára is jó, akkor szóljon, fizetem a posta felét, nekem is kell! :)

(#1215) kovecses


kovecses
aktív tag

Ez a kontúr dolog érdekes, nem gondoltam volna, de nekem személy szerint a kontúros jobban tetszik. :)
Gondolom azok lehetnek akkor a koreai verziók mert az enyém vietnámi.
De érdekes a különbség.

Ez az isocell meg szerintem azért lehet mert nem tudtak eleget gyártani a Sony-nál a kamerából, túl nagy lett a kereslet a telefon iránt.

(#1216) kovecses válasza nVIPER (#1214) üzenetére


kovecses
aktív tag

Ugyan ezzel a csomaggal rajtoltam el csak 64 Gb és tegnap rendeltem fóliát.
Már a Spigennek is 2 féle van ami takarja a teljes kijelzőt és szettben árulják tehát hátlapi fóliával együtt.
Azért kíváncsi vagyok mikor fogok tudni rá venni normális edzett üveget, mert valaki már egy ebay-es linket rakott ki, de annak se neve se márkája nem volt és nem mertem bepróbálni hátha feljön ragasztás után vagy már szállítás során eltörik, volt már rá példa...

(#1217) pusszycat válasza kovecses (#1215) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

No meg az almát is el kell lása a Sony a kameráival...

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#1218) Redplee válasza xedamen (#1213) üzenetére


Redplee
senior tag

melyik t-ben vagy? :D

Tech YouTube csatornám: Ren-Tech - Technology Unboxed

(#1219) nVIPER


nVIPER
senior tag

Kamera típusát hol tudom megnézni?

(#1220) leslien válasza nVIPER (#1219) üzenetére


leslien
nagyúr

tessék

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1221) nVIPER válasza leslien (#1220) üzenetére


nVIPER
senior tag

Köszi!

SONY kameramodul van benne. :)

(#1222) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Na, ma megjött az ebay-ről rendelt Spigen Curved Crystal fólia az Edge-emre.
Csütörtökön felrakódik és beszámolok róla, hogy milyen. Kicsomagolva, tényleg meg van hajlítva a kijelzős fólia. Pont illik a kijelzőre. A hátlapi fólia ami szintén a csomag tartalma, pedig teljesen befedi a hátlapot.

(#1223) leslien válasza ForRedGlory (#1206) üzenetére


leslien
nagyúr

na most mi van várjuk..
addig is..

jó reggelt
- cavinton van
-igen, mennyit adatok?
-miből?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1224) fermacht1994


fermacht1994
aktív tag

Eza fólia vajon teljesen lefedi a kijelzőt? :)
[link]

Feri

(#1225) Szellem. válasza fermacht1994 (#1224) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Azt hiszem, valaki pont ilyet vett és azt mondja, hogy jó.

(#1226) fermacht1994 válasza Szellem. (#1225) üzenetére


fermacht1994
aktív tag

Nem találok részletes leírást. Ebayről meg 10nap mire ideér a Spigen. Holnap még körbenézek a városba, hátha találok valahol.

Feri

(#1227) Sebibalu


Sebibalu
őstag

Sziasztok. Sikeresen hozzá jutottam egy 32es edgehez. Első blikkre tetszik bár az a fránya akksi lehetne jobb is. Esetleg valaki használta már a pingpong rootot? :))

(#1228) CSIPÁSKANDÚR


CSIPÁSKANDÚR
tag

Kiesen vagy Smart Switchen keresztül sikerült már valakinek mondjuk zenét átküldeni a telóra. Tudom hogy van más megoldás de nekem valamiért egyáltalán nem kommunikál egyik Kiessel sem csak keres keres MTP módban...

(#1229) balika333 válasza fermacht1994 (#1224) üzenetére


balika333
tag

Szia nekem ilyen van. Ha a fórumban rákeresel a screenknight szóra akkor megtalálod a kommentet, van benne link is képekkel.

Samsung Note 22 Ultra

(#1230) Szellem. válasza fermacht1994 (#1226) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Igen, 10 nap mire ideér a Spigen. Viszont, megéri.

(#1231) fermacht1994 válasza Szellem. (#1230) üzenetére


fermacht1994
aktív tag

Nem találom a screen knightos kommentet. :W Ráhajlik a szélekre is? Csak azért mert át tudnék venni egy Screen Knight full body pakkot. Illetve minőségre milyen lehet?

Feri

(#1232) BuricsJ válasza fermacht1994 (#1231) üzenetére


BuricsJ
tag

(#1233) Kékes525 válasza kovecses (#1193) üzenetére


Kékes525
félisten

Akkor ez mással is összefügghet, mert ezt sok helyen írták.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#1234) silentkiller válasza Redplee (#1201) üzenetére


silentkiller
senior tag

Lehet, hogy azok vagyunk, én minden esetre ma viszem vissza és teszek rá, hogy ki mit mond. Nekem az Isocell* az S5 után nem előre lépés, úgy, hogy negyedm*lliót fizettem ki egy összegben a telefonért.

*S6-ról van szó, nem Edge!

[ Szerkesztve ]

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#1235) nVIPER


nVIPER
senior tag

Megrendeltem ebayről tegnap a spigen fóliát. Amíg megjön addig fenthagyom azt ami nem ér le a kijelző szélére + celluxal kipótolom :D :D. Ideiglenesen megteszi.

Isocell kameramodul miatt lehet én is visszavinném.

Megnéztem a gyártást, Made in Vietnam, 04.24-én gyártották elvileg, ja és nincs a samsung felírat körül semmi kiemelés/kontraszt.

(#1236) fermacht1994 válasza nVIPER (#1235) üzenetére


fermacht1994
aktív tag

Az enyémet 04.23-án gyártották. Sony van benne és nekem sincs a samu felirat körül semmi. Engem nem érdekel.

Feri

(#1237) Redplee válasza silentkiller (#1234) üzenetére


Redplee
senior tag

nekem ma kicserélte a T

Tech YouTube csatornám: Ren-Tech - Technology Unboxed

(#1238) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Na, akkor jöjjön egy kis feketeleves is:
Eddig nem akartam írni, mert vártam Samsung választ. Megvettem az Edgemet de ugye fólia nem volt csak az S6-ra. Illetve ami volt fólia azt nem nevezném semminek. Megvettem a telefonomhoz a szövet Flip Wallet tokot, meg az Clear View tokot. Természetesen fólia nem volt a telefonomon. Észrevettem 3 nap után, hogy karcos a kijelző. De nem akárhogy. Nem csíkok voltak benne, hanem olyan, mint amikor egy porszemet dörzsölsz bele a kijelzőbe. Szépen napról napra egyre több lett belőle. Mind a szövet Flip Wallet, mind a Clear View ugyan ezt csinálta. Írtam a Samsungnak egy levelet és válaszként visszajött, hogy tapasztalták a jelenséget Belgiumban, Norvégiában, Spanyolországban, stb. A kijelzőmet garanciában cserélik, és elképzelhető, hogy akinek ilyen problémája van, annak a számla ellenében a tokot visszaveszik és a Samsung csinál új tokot. Nem csak az S6 Edge, a sima S6 is érintett a problémában.
Akinek van ilyen tokja és fólia nélkül használta jól nézze meg a telefont és mehet a reklamáció. Cserélik a kijelzőt szó nélkül.

(#1239) Kékes525 válasza Szellem. (#1238) üzenetére


Kékes525
félisten

A Gorilla Glass 4 karcolódik? Az S2-öt három éve használom fólia nélkül és egy karc sincs rajta. Ez gyártási hiba lehet csak.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#1240) Szellem. válasza Kékes525 (#1239) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Igen, a Gorilla Glass 4 is karcolódik. Mindenhol van a levegőbe porszem, meg kvarchomok. Ha azt odadörzsölöd az üveghez, bizony összekarcolja a kijelzőt. Ja, és nem mondták, hogy a GG4 nem karcolódik, hanem azt, hogy jobban ellenáll a karcokkal szemben! Nagy különbség. :R

(#1241) bulikavagyok válasza Kékes525 (#1239) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Minden GG kijelző karcolódik, ha például homokszemmel érintkezik. Ez nem a kijelző gyártási hibája, hanem a toké szerintem.

(#1242) nVIPER


nVIPER
senior tag

A gyári flip tokot senki ne használja! Én is vettem volna rá, tetszetős, de úgy összeb...sza a kijelzőt, olyan mint az autók fényezésén a mosókarc (pókhálós). Használattól függően karcolódik a Gorilla 4 -es is...

[ Szerkesztve ]

(#1243) Kékes525 válasza Szellem. (#1240) üzenetére


Kékes525
félisten

Viszont nálam az S2 fólia nélkül 3 év alatt sem karcolódott meg, persze ha nem használom bőrtokba teszem.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#1244) leslien válasza Szellem. (#1238) üzenetére


leslien
nagyúr

kíváncsi leszek cserélik vagy kapsz egy újat ...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1245) fermacht1994 válasza Szellem. (#1238) üzenetére


fermacht1994
aktív tag

Az a baj ha csak a kijelzőt cserélik az már soha nem lesz olyan mint az eredeti. :/ Az s4-et szépen csavarokkal szét lehetett szedni. Ezt már nem. :(

Feri

(#1246) Redplee válasza fermacht1994 (#1245) üzenetére


Redplee
senior tag

tuti nem érezni különbséget. ragasztva van. megmelegítik, leolvad, leveszik, megkenik az újat és páff bele. Nem hiszem, hogy változik valami.

Tech YouTube csatornám: Ren-Tech - Technology Unboxed

(#1247) Kékes525 válasza fermacht1994 (#1245) üzenetére


Kékes525
félisten

Ez igaz! :K

(#1246) Redplee: Majd meglátjuk. Pontosabban Plag elmondja.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#1248) Oppenheimer válasza Szellem. (#1238) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ezért nem kell tok telefonra. És akkor már fólia sem kell. Nekem sose karcolódott meg 1 telefonom se, pedig mindet csupaszon használtam és zsebben hordtam.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#1249) Szellem. válasza fermacht1994 (#1245) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ahogy írtam a kijelzőt cserélik! Konkrétan a kijelzőt és a keretet, mert egyben szerelik. Hátlap le, alaplap, akku stb ki.A szervízben nem szedik le a kijelzőt a keretről. Keret, kijelző, home gomb, előlepi kamerák, érzékelők egyben. Már utánajártam.
Többet pénteken tudok mondani.
A szereléssel, meg nem leszek hátrányos helyzetben, mert szépen összefogják rakni a TMX-ben.

(#1250) bulikavagyok válasza Szellem. (#1249) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ezt azért jó tudni. Akkor elvileg például ha a home gombbal van problémám, cserélik az egész kijelzőt?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.