Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) Tidzsimon válasza Kasya (#447) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Olyan esztétikai arányokat, szabályokat ír le ami szinte mimdenre alkalmazható, no de a szabályokat meg lehet szegni, és új szabályokat létregozni. :)

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#452) GeoJoe


GeoJoe
senior tag

Nagyon tetszik csak sajna kicsi. A micro sd bővíthetősége és az FM rádió hiánya engem is zavar de nem halálos, apróért lehet kapni külhonban korlátlan netes csomagokat.

Már nagyon jöhetne az új note :))

(#453) vicze válasza joey04 (#449) üzenetére


vicze
félisten

Még egy teleteljen OFF ezzel kapcsolatban ez.
GSMArena utólag módosította az aksi teszt eredményét az eredeti 55-ről 61-re, semmivel nem frissítették, egyszer csak megváltoztatták és kész. Ami elég khm... Ennyit az azonos körülményekről. Egyik kommentben ki is akadtam ezen, csak nem találom most konkrétan.

[ Szerkesztve ]

(#454) Kasya válasza Tidzsimon (#451) üzenetére


Kasya
nagyúr

Mondjuk ennek a megfogalmazasat se ott kerestem volna :) :R

(#455) joey04 válasza vicze (#453) üzenetére


joey04
titán

kérdezd meg tőlük.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#456) vicze válasza joey04 (#455) üzenetére


vicze
félisten

Fórumban ott nyilván rákérdeztek. Nem érkezett válasz.

(#457) Enjoy válasza madgie (#370) üzenetére


Enjoy
addikt

Szia!
Zene küldésre iPhone-on van megoldás email-en keresztül!
Még JB se kell hozzá, csak egy alkalmazás az AppStore-ból:
Song Express
Képek: 1, 2, 3

Most viszont törlöm is ezt a zenét, mert csak Spotify-t, vagy rádiót hallgatok online.

► més que un club ◄

(#458) joey04 válasza vicze (#456) üzenetére


joey04
titán

Most összehasonlítva a 2 eredményt csak a 3G talk time ugrott picit meg, az meg ugye pont az egyetlen olyan érték, ami becsapós lehet térerő ingadozás miatt. a videó és böngészési eredmények nem változtak. igazából nem értem a problémád, szinte hibahatáron belül van a különbség.

hopp, közben olvasom a tesztet: After resetting the iPhone 6 we decided to run a new call test and see what's what. The result turned out to be a better 12 and a half hours, besting the mediocre 8:11 hours and more in line with the 14h stated by Apple themselves.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#459) madgie válasza Enjoy (#457) üzenetére


madgie
titán

Jó-jó, de meddig? Egyszer csak "véletlenül" eltűnik a store-ban vagy kap egy olyan frissítést, ami használhatatlanná teszi.

Előfordult már az ilyen nem egyszer.

(#460) Enjoy válasza madgie (#459) üzenetére


Enjoy
addikt

3GS óta léteznek ilyen appok.
Ha törölték, akkor 1 héten belül máshogy visszakerült.
Ha meg már rajta volt egyszer a telódon, akkor bármikor visszarakhatod.
-
De hagyjuk is a témát, nem ide való!
Csak az állításod nem volt igaz. :N

[ Szerkesztve ]

► més que un club ◄

(#461) madgie válasza Enjoy (#460) üzenetére


madgie
titán

Ok, én elhiszem :)

Csak szívtuk már meg párszor hasonló dolgok miatt, például mikor a fizetôs program "elfelejtett" DTS hangokat támogatni, meg hasonlók.

(#462) petymeg


petymeg
addikt

Évek óta az első Samsung ami tetszik, kivéve az árazást.
Verseng az iphonnal -nem csak a samu de atöbbi gyártó is-, annyival jobb ez, mint az iphone, hogy ebben legalább tényleg csúcs hardver van. De akkor sem éri csak a felét, legfeljebb.
Bekerülési költsége mindenestűl lehet vagy 2-300 dollár...

Megérett a világ egy alapos beöntésre.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#463) TRIvidore


TRIvidore
tag

Akksi ide, microSD oda engem meggyőzött. Az Exynos chipset előtt le a kalappal, az S7 majd 5nm-es technológiával jön..durva, remélem addigra vkinek az akkumulátor üzemidejének fejlesztésére (s nem csak szoftveresen) is marad elég büdzsé a "kasszában".. :)

Never say no to...@##%%£...Panda

(#464) capulet75


capulet75
addikt

Én aláírom hogy hú bazzeg, micsoda vas csak azt ne felejtsük el hogy az antutun kívül nem sok minden használja ezt ki. Én az "öregecske" One-omat sem tudom megakasztani semmivel, akkor meg miért kellene egy ilyen erőmű? Pedig ott is van ám felbontás, meg ppi dögivel. Aki a vas miatt vesz egy ilyet, hááát, inkább le se írom. Nekem hiányzik a komoly innováció a tartalomból, azt nem nevezném annak hogy most már működik a tácsvíz. :N

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#465) exedoc válasza Viktor0610 (#44) üzenetére


exedoc
senior tag

Egyetértek. Abszolút nem éri meg az árát, és ezzel nem azt mondtam, hogy rossz, csak azt, hogy nekem nem fontos, hogy Samsung legyen ráírva. Arról nem is beszélve, hogy tele van pakolva rengeteg dologgal, amit az életbe nem fog használni az ember, de csak fusson a háttérbe a szolgáltatás, hogy gyorsabban elérd ha kell. Mások az igényeim, de ez egyéni dolog.

Jó telefonokat csinál a Samsung, csak ár/érték 10-es skálán 0. Na jó, legyen 1, a fene nagy szívem. :DDD

(#466) petymeg válasza capulet75 (#464) üzenetére


petymeg
addikt

Aki ilyet vesz az ugyanúgy jár, mint Te a One-nal. Még 3-4 év múlva se fog beleizzadni a telefon egy alkalmazásba.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#467) capulet75 válasza petymeg (#466) üzenetére


capulet75
addikt

Kb 2 éves az One, friss szériás csúcstelefont amúgy sem szabad venni. :N

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#468) petymeg válasza capulet75 (#467) üzenetére


petymeg
addikt

Ez igaz, tapasztaltam én is.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#469) ronson


ronson
őstag

Ma kipróbáltam a telefont. Aki azt mondja, hog a hajlított kijelzőnek nincs létjogosultsága, az vagy hülye vagy troll. Brutálisan szép a halított Amoled. Rabul ejtő látvány. A hátlapja viszont nem tetszik igazán.

Bekerült a kalapba a következő teló cserére, pedig sem az androidot, sem a Samsungot nem szeretem igazán.

(#470) Blyan válasza ronson (#469) üzenetére


Blyan
félisten

Tehát azért van létjogosultsága, mert, idézem: " Brutálisan szép a halított Amoled. Rabul ejtő látvány. " ?

:)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#471) Csapoati válasza Blyan (#470) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na várj, nem hasznot mondott, hanem létjogosultságot.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#472) ronson válasza Blyan (#470) üzenetére


ronson
őstag

Már csak ezért is. Ha hasznát is lehet venni, az már csak plusz.

(#473) Püpi válasza ittakary (#2) üzenetére


Püpi
tag

Hasznald egeszseggel. A ti autotok.

(#474) S e t h válasza Blyan (#470) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mert szép, ennyi is elég, lesz majd Strasszkő Edition is, na az lesz ám majd létjogosultság.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#475) nVIPER


nVIPER
senior tag

Szépre sikeredett cucc lett! A zöld mindent visz :)

(#476) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem tudom mi lehet ebben a zöld színben az érdekes. Nekem mindig fekete vagy ezüst fekete telóim voltak. Nem kell összekeverni a húsvéti tojással ez ugyanis telefon. :)

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#477) Quasi_modo válasza pusszycat (#476) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

mi lehet ebben a zöld színben az érdekes
Ugyan az mint neked a fekete vagy az ezüst.

valami

(#478) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Zöld telefonja a fórumozok 90-95 % nem volt még, h lehet valami után lelkesedni amit még csak nem is láttunk. :U

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#479) emre33 válasza pusszycat (#478) üzenetére


emre33
addikt

Pont ezért, ilyen nincs másnak, csak nekem, és menő vagyok....
Fekete és fehér szar, ilyen van már mindenkinek.

Ez olyan gyerekes..

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#480) Tsebacsi válasza emre33 (#479) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Tetszeni nem tetszet, mert nem olyan sablon, mint az eddigiek, tuti azért kell, mert Janivagyok...
Oké köszi, nincs is kérdésem... :W Ez olyan megállapítás, hogy az iPhone szar, mert nekem nem tetszik vagy drága, holott nem az, de az én véleményem mérvadó és mindig igaz! Pfff :DDD

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#481) pusszycat válasza Tsebacsi (#480) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az aláírásoddal azzal egyetértek. :K

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#482) petymeg válasza ronson (#469) üzenetére


petymeg
addikt

Szépnek szép, de gyakorlati haszna zérus.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#483) Kasya válasza petymeg (#482) üzenetére


Kasya
nagyúr

Paran irtak XDA-n, hogy kezben fogni se feltetlen jo erzes (elsore legalabbis).

(#484) S e t h válasza Kasya (#483) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ezt már én is olvastam vhol.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#485) Csapoati válasza pusszycat (#478) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Miért, te nem láttad a képeket és videókat?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#486) DavidSolo


DavidSolo
csendes tag

Nem tudom tudjátok-e nem olvastam vissza, de van már bolt ahol vesznek fel előrendelést S6ra és Edgere is. Ha jól emlékszem a Westendben lévő Samsung márkabolt facebook oldalán láttam.

(#487) pusszycat válasza Csapoati (#485) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Mármint előbben. Ez a zöld amit mindenki látott az annyiféle ahány monitoron nézték. No csak furcsállom ezt a zöld ajnározást, hacsak nem focidrukker az illető. :)

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#488) Csapoati válasza pusszycat (#487) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nekem is tetszik speciel a zöld. Lehet pont azért, mert hasonlót még nem láttunk. A fekete-fehér-ezüst szentháromságon kívül csak a Lumia és i5C-féle babakék, rózsaszín és hasonló színek voltak forgalomban. Ez végre megváltozik, és ez a zöld pont a kedvenc színem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#489) Tsebacsi válasza pusszycat (#487) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nem kell furcsállni, mert valaki más színre ugrik, mint te. Csapoati is jól mondja, sokaknak elege van a szipla fekete-fehér színekből, én már egy jó fémes ezüstöt is marha rég láttam, kivéve az M8/9...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#490) pusszycat válasza Tsebacsi (#489) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Mindenki olyan színűt vesz amilyet csak akar joga van hozzá, mint ahogy nekem is furcsállni. :)

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#491) capulet75


capulet75
addikt

Hihetetlen miken tudtok egymásnak ugrani. :U

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#492) pusszycat válasza capulet75 (#491) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Sajnos nem tudtam velük zöld ágra vergődni. :D

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#493) nVIPER válasza pusszycat (#490) üzenetére


nVIPER
senior tag

Pl.: nem mondtam, hogy éppen zöldet fogok venni, csak megemlítettem, ahogyan itt többen is, hogy nagyon szép lehet a zöld. Úgy látom itt nagyon szeretnek az emberek kötekedni.

(#494) pohár


pohár
félisten

na ez nevezhető töréstesztnek :Y :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#495) no more válasza pohár (#494) üzenetére


no more
addikt

Az igen! :Y :DDD :DDD

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#496) Kasya válasza pohár (#494) üzenetére


Kasya
nagyúr

Na most ugyanezt egy ferfitol es fa parkettan, vagy aszfalton ;]

(#497) capulet75 válasza Kasya (#496) üzenetére


capulet75
addikt

És nem a gyár által felkészített készülékkel ;]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#498) T0rnad0 válasza pohár (#494) üzenetére


T0rnad0
addikt

Az ilyen full pofára csattanásnál ennél erősebben kell földhöz vágni, hogy betörjön egy mobil kijelzője :K

Z Fold 4

(#499) legiaap válasza pohár (#494) üzenetére


legiaap
nagyúr

Kemény!
:Y

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#500) no more válasza T0rnad0 (#498) üzenetére


no more
addikt

Ez legalább biztos nem hajlik meg zsebben. ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.