Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) bulikavagyok válasza Nazrym (#550) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Vicces, mert a Voda oldalán azt írják, hogy raktáron van, és 3-5 nap a kiszállítás.. Most hívom őket. :)

(#552) Nazrym válasza bulikavagyok (#551) üzenetére


Nazrym
tag

Díjmentes kiszállítás, 3-5 munkanap.
Előrendelés esetén a kiszállítási idő eltérhet.
Erre gondolsz?

(#553) bulikavagyok válasza Nazrym (#552) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Igen erre. Most beszéltem az ügyfélszolgálattal, hibásan van kiírva, később javítják. De ezen az áron nem tudom kell-e, szerintem inkább megveszem függetlenül az Expansys-től. Csak a biztosítás jó lett volna rá, ami a Vodánál benne van az előfizetésbe.

[ Szerkesztve ]

(#554) Blyan


Blyan
félisten

Hagy hajoljanak az ászok [link] :)

Más:

Nem semmi milyen áremelést csinált a Voda szifon fronton, és ezek mellett már el is gondolkoztat ez S6 meg az Edge is (bár ez utóbbi brutál milyen drága lett)...

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#555) petymeg válasza Blyan (#554) üzenetére


petymeg
addikt

Na az ilyen "tesztnek" kb nulla az értelme. Ki a tököm terheli ilyen formán a hétköznapokban? Kalapáccsal püfölés dettó.

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#556) pusszycat válasza Blyan (#554) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem számít, jövőre jönnek a hajtogatható telefonok. Azt majd tesztelhetik hidraulikus présben. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#557) Blyan válasza petymeg (#555) üzenetére


Blyan
félisten

Az egészet a 6 plus körüli bendgate ihlette. Azt vizsgálták, hogy mekkora az az erő, ami hajlítja a 6 plust és ez milyen hatással van a többire.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#558) Speed


Speed
őstag

Üdv Mindenkinek!
Tegnap jártam a Westendben a Samu mintaboltban és megnézegettem az S6edget. Nagyon príma, 2dolog elszomorító a nagyon magas ár amit vagy kifizet az ember vagy nem, de a másik amit mondott az eladó srác, hogy erre a telefonra nem lehet kijelző védő fóliát rakni?? :U
Erre tudna nekem valaki írni valamit, látom hogy vannak rá már a neten, de akkor miért mondhatta ezt, vagy azok csak középre rakandóak és a szélekre nem hajlanak rá?
Köszönöm előre is!

\\\--->>> HUN eXtreme OC Team <<<---///

(#559) Viktor0610 válasza Speed (#558) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hülyeség. Fél perc Google kereséssel találtam egy Spigen fóliát, ami a szélétől a széléig védi az előlapot. ;)

Igaz, 20 dollár, de nyilván tartós lesz ennyiért. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#560) pusszycat válasza Speed (#558) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem meg várd meg a tempered glasst ami nagyságrendekkel jobban véd és direkt gömbölyített szélekkel jön. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#561) Kasya válasza Viktor0610 (#559) üzenetére


Kasya
nagyúr

XDA-n irtak, hogy nem jo az, mert felvalik a szele...

(#562) Viktor0610 válasza Kasya (#561) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hát akkor izéljék meg a fóliájukat! :D :(((

Samsung Galaxy A54

(#563) Speed válasza pusszycat (#560) üzenetére


Speed
őstag

Akkor az valószínű jó lesz rá ugye? Ilyen mondjuk még nem volt a telómon, gondolom nem ugranak le ezek sem hamar?

\\\--->>> HUN eXtreme OC Team <<<---///

(#564) Speed válasza Viktor0610 (#562) üzenetére


Speed
őstag

Hát itt van igazán a probléma, hogy felválik, úgy meg nem merek ilyen telefont venni, hogy nincs a kijelzőn semmi védelem.

\\\--->>> HUN eXtreme OC Team <<<---///

(#565) Nazrym válasza Speed (#558) üzenetére


Nazrym
tag

Westendben is csak fehér van ?

(#566) Tarantula33


Tarantula33
tag

Nagyon jól néz ki, meg kell hagyni, fólia az érdekes lesz rá valóban.

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 pro

(#567) pusszycat válasza Speed (#563) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Így van. Itt van 5 féle kijelzővédő fólia és üveg is, köztük 3D-is amilyet említettem. [link] :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#568) Blyan


Blyan
félisten

S6 E vs i6 speed test

S6 E vs HTC One M9 speed test

S6E vs HTC One M9 Battery life

Persze ezek csak videók, nyilván egyénileg más más eredmények születnek.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#569) Speed válasza Nazrym (#565) üzenetére


Speed
őstag

Kék is van.

\\\--->>> HUN eXtreme OC Team <<<---///

(#570) Speed válasza pusszycat (#567) üzenetére


Speed
őstag

Hát nagyon remélem, hogy valamelyik jo lesz majd rá és nem lesz igazuk a Samsungos eladóknak. Fólia nélkül nem vállalnám be. Köszönöm a segítséget, várjuk a netes fejleményeket!

\\\--->>> HUN eXtreme OC Team <<<---///

(#571) gancsos


gancsos
csendes tag

Nemtudom,hogy volt e már az a droptest,de ezekszerint elég biztató,az iphone tól biztosan erősebb! van m9 el is összehasnlitás![link]

(#572) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Egy másik beteg videó az edge-ről. [link]

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#573) legiaap válasza pusszycat (#572) üzenetére


legiaap
nagyúr

Itt egyedül a kamera körüli perem sérülése aggaszt. Arra azért fel fog feküdni ha asztalra tesszük és könnyen kopni fog ott.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#574) pusszycat válasza legiaap (#573) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ha nem szeretnéd tokba tenni amit megértek, oda a kecsesség, akkor a kijelzőre kell fektetni, megfelelő védelemmel ellátva nem okozhat gondot. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#575) yodamester10


yodamester10
őstag

Ez az edge brutál jól néz ki,na majd októberben lecserélem az s5-öt rá,addig talán kijön a 5.0.2 lolli.

(#576) pusszycat válasza yodamester10 (#575) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Viccelsz már van 5.1 Lol is oktoberig 5.9 is kijön. ;)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#577) Drakk


Drakk
tag

Egy 4K-s videónál 1 perc hány megabyte lehet?

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#578) Blyan válasza Drakk (#577) üzenetére


Blyan
félisten

48Mpbs (5.859375 MB másodpercenként ) egy 4K felvétel, számold ki. ;) :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#579) Drakk válasza Blyan (#578) üzenetére


Drakk
tag

Köszi:
1 Mbit az 0.125Mbyte ezek szerint a 1 másodperc 48 Mbiten az kb. 6 Mbyte, így 1 perc az 60x6=360 Mbyte.
Ezek szerint a 23 GB helyre kicsivel több mint 1 óra videó fér rá.Ha nem számoltam el..:)

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#580) Blyan válasza Drakk (#579) üzenetére


Blyan
félisten

Igen, kb így van.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#581) kali válasza Drakk (#577) üzenetére


kali
legenda

igaz, note 4 videóval teszteltem, de elvileg azonos a modul; 350 MB lett 1 percnyi anyag.

(#582) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Egy újabb teszt .

(#583) Quasi_modo válasza bulikavagyok (#582) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

minden idők legszebb telefonja
Valóban nagyon jól néz ki de azért ne túlozzunk. Bocs.

valami

(#584) tick válasza bulikavagyok (#582) üzenetére


tick
aktív tag

Nem értem miért húzzák le mindenhol az edge-et mert nincsenek felesleges fícsörök az oldalán.

Everything that has a beginning... has an end

(#585) Juliuska


Juliuska
senior tag

a kulcs, a kés és a kalapács története...itt

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#586) pusszycat válasza Juliuska (#585) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

votmá de jöhet még...

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#587) bulikavagyok válasza tick (#584) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Szakmai ártalom -gondolom..:D

(#588) Kasya válasza tick (#584) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem huzzak le, sot, tobbnyire erdekesnek es "innovativnak" tartjak ha jol latom. Csak keveslik a hozzarendelt tartalmat, tekintve a felarat.

(#589) Blyan válasza Kasya (#588) üzenetére


Blyan
félisten

Őszintén szólva még annyira sem hasznos, mint a note 4 edge. Értesítés szempontjából mindegy a hajlítás, mert amoled kijelző lévén akármelyik részén megjeleníthető.
Igazából csak baromi jól néz ki, de viszont k.rva drága. És a sima S6 semmivel sem rosszabb, viszont még ha nem is olcsó de az legalább konkurens árában van.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#590) Kasya válasza Blyan (#589) üzenetére


Kasya
nagyúr

En varom az S6 Edge funkciokat, hogy mikor implementaljak bele a sima S6 romjaba az XDA-s sracok :)

(#591) tick válasza Kasya (#590) üzenetére


tick
aktív tag

Egy Ubuntu szerű alkalmazás indító/váltó király lenne :)

Everything that has a beginning... has an end

(#592) Kasya


Kasya
nagyúr

Szetszereles kepekkel
Erdemes elolvasni a kepek melletti leirast is.

[ Szerkesztve ]

(#593) madgie válasza Kasya (#592) üzenetére


madgie
titán

"Replacing the glass without destroying the display is going to be very difficult."

És hármast kap a tízből. Rofl.

(#594) Kasya válasza madgie (#593) üzenetére


Kasya
nagyúr

According to Samsung, the curved glass is created by a process called 3D thermoforming, a process of heating and molding the glass. While it looks slick, it comes at a cost—in this case eight times the cost. That's right, what was once a $3 part could now cost Samsung as much as $26 due to low yields.
Ez is megmagyarazza a felarat :)

A recent report claims that Samsung's curved-glass supplier is only getting 50% yield, and that's pretty awful for the environment. Manufacturing is already rough enough on the planet, and this means they've got to make two screens for every phone.

[ Szerkesztve ]

(#595) Sebestyen01


Sebestyen01
őstag

Na ratalaltam erre a topikra berendeltem en is a note 4 mele a telekomhal feketebe! Music s dijcsomaggal korekt arban volt :K

(#596) yodamester10 válasza Sebestyen01 (#595) üzenetére


yodamester10
őstag

Meg kell várni,hogy lejjebb menjen az ára min 150 -re.

(#597) Sebestyen01 válasza yodamester10 (#596) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Ha mindig varnam mikor lesz olcsobb sose rendelnem meg! Ennyit meger nekem, csak ne okozzon csalodast majd, remelem tenyleg olyan brutal mert iden mas alternativa nem hiszem hogy lesz :DDD

(#598) bulikavagyok válasza Sebestyen01 (#597) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Jól tetted, hogy megrendelted, ha megvan rá a pénz, minek várni. Szerintem nem fogsz benne csalódni. :) Bár a kijelző mérete lehet, hogy szokatlan lesz. Nekem legalábbis elég gáz volt egy i6 az S5 után.

[ Szerkesztve ]

(#599) yodamester10 válasza Sebestyen01 (#597) üzenetére


yodamester10
őstag

Én novemberben vettem az s5-öt,addig azt sem tudtam,hogy a világon van ;) Ezt tudtam,hogy mikor jelenik meg csak nem ennyire számítottam az s5 után.Ha megvárom az októberi szülinapom addig olcsóbb lesz,de addig meg bejelentik az s7-et ;) Szóval ez egy ördögi kör.

(#600) Kasya válasza yodamester10 (#599) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem, akkor a Note jon. Megvan a feleves valtas csinalva rendesen, hogy a "geek" tarsadalom folyamatosan cserelje a keszulekeket :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.