Hirdetés

2020. január 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#151) Viktor0610 válasza r.mark (#150) üzenetére

Viktor0610
(titán)

A szolgáltatóknak mi köze a magas független árhoz? :P

Várj, tudom. Nem adják elég olcsón, így a független árakat nem húzza lejjebb. :))

Aláírás (nem kötelező megadni) - "googlehater analóg wanabe gdpr remete" <- Nem én!!! :-DDD

(#152) xmaas

xmaas
(őstag)

Nagyon jo keszuleket raktak le az asztalra ha nem vettem volna meg a Z3 ast biztos ilyet vettem volna

(#153) Bdanyy

Bdanyy
(őstag)

Hosszú idő óta az első Samsung, ami tetszik :) (korábban i8910 HD és Galaxy S1 tetszett meg ennyire, de mindkettő hatalmas pofáraesés volt)

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#154) r.mark válasza Viktor0610 (#151) üzenetére

r.mark
(csendes tag)

Nem ez a hozzászólásom lényege, hanem az, hogy különféle okok miatt egyaránt drága a szolgáltatóknál és a független készülékeket árusító boltokban is... A lényeg, hogy nem a telefon és a Samu hibája, hogy itthon megfizethetetlen, hanem a sajátosan szar magyar körülmények...

Márk

(#155) Pjotr

Pjotr
(senior tag)

Ez a cikk olyan, mint mikor Palik Laci Schumachert kozvetit. A telefon szep, legalabbis az edge. Erdemelne egy jobb/szebb oprendszert ennyi penzert! :)

(#156) Bog válasza Sn00k (#149) üzenetére

Bog
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Igen. Illetve az, hogy házon belül csont ugyanezt tudja nyújtani a Samsung 60 ezerrel olcsóbban - hajlított kijelző nélkül. Szerintünk ennyit nem ér a hajlítás, aki szerint igen, az tekintse ajánlottnak.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#157) blueMerle válasza Pjotr (#155) üzenetére

blueMerle
(veterán)

Windowst?!

Samsung A50

(#158) lolal

lolal
(senior tag)

Eszméletlen lett a készülék , de sajnos az ára is . Ennyit azért tényleg nem ér. Ha egy 60.000 forinttal vagy 70.el olcsóbb lenne már jobban vélekednék róla. De így sajnos az árazása lehúzza...

Tudja, Pelikán elvtárs, egyszer majd kérni fogunk magától valamit.

(#159) phanze válasza mathaus=) (#36) üzenetére

phanze
(aktív tag)

Szerintem az applet màr nem egy gyàrto lehagyta...:)

Egyèbkènt szerintem nagyon utos lett

galaxy note 1 elado priviben lehet èrdeklodni!:)

(#160) pohár válasza Bog (#156) üzenetére

pohár
(félisten)

Bog, lennél szíves ezt a hozzászólásomat kijavítani? lefelejtettem a képbeillesztés tagjét :B :R

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel | MFK Baccarat Rouge 540 és PdM Oajan decantok eladók!

(#161) Pjotr válasza blueMerle (#157) üzenetére

Pjotr
(senior tag)

Ahh, igen. Imadom a Lumiam is, iszonyu jo celszerszam. Olcson.

(#162) bulikavagyok válasza Bog (#156) üzenetére

bulikavagyok
(veterán)

60 ezer a különbség? Én úgy tudom, hogy 100 euró, illetve ha jól hallatom 40e forint a magyarországi "hivatalos árkülönbség", de erre nem vennék mérget.. :B
Szerk: pohár: Most ránéztem a német MM árakra, valóban 150 EUR a különbség, így már elképzelhetőnek tartom a 60 ezres magyarországi különbséget sajnos..

[ Szerkesztve ]

Üdülés Miskolctapolcán! https://goo.gl/8ntJQc >>> Egyedi árért írj privátot!

(#163) Viktor0610 válasza Pjotr (#161) üzenetére

Viktor0610
(titán)

És a WP rendszertől olcsó lenne? :P

Aláírás (nem kötelező megadni) - "googlehater analóg wanabe gdpr remete" <- Nem én!!! :-DDD

(#164) Pjotr válasza phanze (#159) üzenetére

Pjotr
(senior tag)

Annyira lehagyta, hogy vissza is kellett tolatni. Pl szemmel gorgetes, 3d kamera, stb. Azt kell jol megcsinalni, amit hasznal a nep, vegre rajott a Samu :)

(#165) pohár válasza bulikavagyok (#162) üzenetére

pohár
(félisten)

a gyakorlatban 50e a különbség (speedshopos árakat figyelembe véve), euróban 150 a különbség a kettő közt, a 100€, amiről te beszélsz, az az eggyel nagyobb tárhely ára mindkét variánsnál

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel | MFK Baccarat Rouge 540 és PdM Oajan decantok eladók!

(#166) Pjotr válasza Viktor0610 (#163) üzenetére

Pjotr
(senior tag)

Haha, a wp-tol jo lenne. Nem olcso. De szep se az oprendszer. Csak jo.

(#167) gaben88

gaben88
(senior tag)

S2 és a Note széria után ez az első Samu ami tetszik, remélem a TW sem egy kalap kula, ahogy az szokott lenni, na DE ennyi pénzért SOHA nem fogok ilyen telót venni. Maradok Nexus vagy kínai vonalon...

Xiaomi MI 9, PS4 Pro, PC, iPad Pro 10.5

(#168) Duree

Duree
(veterán)

Jelenleg valóban egy erődemonstráció,szerintem nincs is szükség ennyire durva hardverre,de legyen hamás a Samsung elsö akar lenni.De elsö akar lenni az árazásban is,mert ma ez a legdrágább teló a piacon.

Notebook javítás alaplap szinten, csatlakozók , chipset , smd csere. Kijelző és káva javítás, csere

(#169) bulikavagyok válasza pohár (#165) üzenetére

bulikavagyok
(veterán)

Semmi nem indokolja az 50 ezres különbséget, nem tudom, hogy hajlandó leszek-e kifizetni. Így lehet, hogy ésszerűbb megvenni a 64 gigás S6-ot..

(#170) pohár válasza bulikavagyok (#169) üzenetére

pohár
(félisten)

kivéve akkor, ha a zöldet akarod, akkor nincs mese... :DDD

(#171) DiamondBack

DiamondBack
(senior tag)

Külsőre elfogult vagyok, a Note 4 jobban bejön, de a hardvert azt sunáznám :D

(#172) bulikavagyok válasza pohár (#170) üzenetére

bulikavagyok
(veterán)

Ez igaz, viszont pár hónapon belül sanszos, hogy bejelentik a zöld verziót a sima S6-ból is. Persze adódik a kérdés: ki bírja azt kivárni? :)

(#173) M5Norbi

M5Norbi
(őstag)

Azért ezt megcsinálták rendesen,le a kalappal.

Lehet fennakadni apróbb dolgokon de nem hiszem hogy bármelyik fujjogó ha használhatná pár napig nem változna a véleménye.
Az Iphone összehasonlítás meg értelmetlen.

Szvsz az ára süllyed majd de ennyi felárat nyilván nem ér a hajlított kijelző de szerintem ez a Note Edge,Lg G Flex esetében is így volt.

Az a helyzet főnök hogy helyzet van,nem is hogy helyzet szinte már szituáció.....

(#174) alkatraz3000 válasza phanze (#159) üzenetére

alkatraz3000
(senior tag)

Csak a samsungnak nem az applet kell lehagyni, hanem a többi android gyártót. Az Apple nyugodtan eljatszadozik , mig a samsungot lenyomják a kisebb gyártók. Akármennyire lett ez jo telefon, túl nagy sikereket nem josolnek neki.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#175) .noxwill válasza Bog (#49) üzenetére

.noxwill
(veterán)

Így azért egész más a helyzet, és így érthető is. Lehet emiatt kikellett volna egeszíteni a cikket, mert így kerekebb. Főleg hogy még jön az S6 is. :)

All→M8

(#176) pohár válasza bulikavagyok (#172) üzenetére

pohár
(félisten)

nem hiszem, hogy lesz zöld S6, és kék Edge, 1-1 szín van mindegyik modellnek csinálva exkluzíve, ha pont a drágább tetszik... lehet gyűjtögetni :D

(#177) bostone

bostone
(őstag)

Arról létezik hivatalos információ, hogy a Samsung későbbiekben megjelenő mobileszközeiben ez a SOC megtalálható lesz? Gondolok itt a Note5-re, vagy a Tab S2-re.

(#178) szegedilaci

szegedilaci
(tag)

Olyan mint egy zsiráf,szép, szép de otthonra nem kellene.
Az S5-ömmel meg vagyok elégedve, ha ez is vízálló lenne, microsd kártyával akkor leenne a tökéletes mobil, addig nekem az S5 az etalon.

(#179) korion

korion
(senior tag)

van egyáltalán ddr4 szerelt másik mobil?

nekem tetszik..
sőt az összes új fém Samu tetszik!

el is döntöttem veszek egy ilyet.......2-3 év múlva..ez tényleg erődemo!
minek a ddr4 telefonba?

+36703664197 ; 14 órától hívható ;

(#180) Drakk

Drakk
(tag)

A hazai megjelenés időpontjáról lehet tudni valamit?

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#181) bulikavagyok válasza pohár (#176) üzenetére

bulikavagyok
(veterán)

Lehet, hogy igazad van, végül is így lenne a logikus, de a Samutól bármi kitelik. :) Egyébként nekem mind1, mert szerintem bármelyik modellt veszem, mindenképp a feketének mondott sötétkék szín a favorit (bár ez még változhat, ha végre sikerül kézbe vennem)...
Drakk: Elvileg április 10.-én megérkezik hozzánk is.

[ Szerkesztve ]

(#182) Viktor0610 válasza korion (#179) üzenetére

Viktor0610
(titán)

"minek a ddr4 telefonba?"
Hogy gyorsabb legyen? :P

(#183) korion válasza Viktor0610 (#182) üzenetére

korion
(senior tag)

lehet tudni hány mhz mennek?

+36703664197 ; 14 órától hívható ;

(#184) Sn00k válasza Bog (#156) üzenetére

Sn00k
(veterán)

Nos , ha a sima 6-os megkapja az ajánlottat, akkor maximálisan egyetértek veled :K

3njoy the Lif3

(#185) Ricardo válasza Cilindrik (#51) üzenetére

Ricardo
(félisten)

"A hajlítsá egyedül az ami trényleg egyedivé teszi a telót. A többi az csak elvárt minimum az S sorozattól."

Gondolom itt a LPDDR4 RAM-ra és a 14 nanométeres rendszerchipre gondolsz :U

(#186) Robertoq válasza Ricardo (#185) üzenetére

Robertoq
(őstag)

+ UFS 2.0, 1.9-es optika

[ Szerkesztve ]

(#187) Robertoq válasza Drakk (#180) üzenetére

Robertoq
(őstag)

pl edigitalban, speedshopban már elő lehet rendelni.

(#188) munnergep

munnergep
(senior tag)

Ha szeptemberben nem villant semmi extrát az alma, akkor ez lesz a következő telefonom. (Mondom ezt úgy, hogy sugárba hányok a samu készülékektől.)

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up." / "Dr.Schultz, five thousand dollar ni##er, is practically my middle name."

(#189) papesz5

papesz5
(tag)

Sok értelme nincs ennek a telefonnak szerintem.Ha Valaki megveszi,miért teszi?Kéne egy megyarázat nekem erre.Tudom,haladni kell a korral,de majd az új tulajdonosok itthon,az sms,és a telefonáláson kívül,mire is fogják használni?Jaaaaa,megvan,a Plázába a kezemben jól mutat.

Bazinga!! Mi A1

(#190) alkatraz3000 válasza munnergep (#188) üzenetére

alkatraz3000
(senior tag)

Túl nagy villantasra ne szamits, idén csak frissitenek rajta kicsit.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#191) legiaap válasza Pjotr (#161) üzenetére

legiaap
(nagyúr)

Na akkor mára be lehet zárni az internetet kérem szépen.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#192) Halkow.

Halkow.
(senior tag)

Vártam már a sima s6 tesztet, de lényegében ez is úgyan az csak egy kicsit görbe :DDD. Ez bizony kemény 250matyi és be kell látni bármennyire király ez a teló kicsit mellé lőtték a kezdő árat, majd 3-4hónap múlva mikor lemegy a hype akkor érdemessebb megvenni :)

Apple iPhone 8 Space Gray 64GB

(#193) emre33 válasza Halkow. (#192) üzenetére

emre33
(addikt)

"Vártam már a sima s6 tesztet"

De most komolyan mit vársz tőle? Szó szerint ugyan ez lesz leírva.
Különbség:
1: Ajánlott lesz
2: aksi 50 egységgel kevesebb, de üzemidő egyforma
3: oldala nem ferde.
4: 50.000 Ft olcsóbb

Ezt várod annyira, Nesze leírtam :)

Samsung S10+ 512GB ceramic black

(#194) Fitzgerald

Fitzgerald
(addikt)

Na, csak tud a Samsung is. S2 óta nem villantottak ekkorát. Az árazáson kívül ez most szinte mindenben durvát ver a mezőnyre.
Az más kérdés, hogy valóban szükség van-e erre ennyiért, amikor már egészen baráti áron lehet hozzájutni a tavalyi csúcsmodellekhez...
Ilyen brutális hardver meg már bőven az overkill kategória.
Már a Snapdragon 801 is bivalyerős cucc.

(#195) RBJ válasza papesz5 (#189) üzenetére

RBJ
(addikt)

Ott a pont.

Linux Mint XFCE / Samsung Galaxy A8 / Honor Band 4

(#196) Viktor0610 válasza papesz5 (#189) üzenetére

Viktor0610
(titán)

Nem igazán értem ezt a hozzászólást.

A csúcskategóriás készülékek mindegyikénél megkérdezhetnénk ezt, gyártótól függetlenül.Ha van pénze rá vagy belefér a büdzsébe, hadd vigye.

(#197) proly01 válasza Bog (#156) üzenetére

proly01
(senior tag)

Azt szeretném megkérdezni hogy az S4 és S5 ből ismert "jedi" funkciók valamelyike bele lett e építve?
Pl tenyér legyezéssel lehet e képeket léptetni vagy a kijelző felett tartva az ujjam nagyítja e a tartalmakat stb?!
Elöre is köszi!!!☺

....Pr:)ly....

(#198) Zol01

Zol01
(tag)

Hm végre kimondhatom egy Samsung készülékre hogy ez igen. Nagyon szép lett, csak az ár ami picit aggasztó. :)

(#199) Sn00k válasza Robertoq (#187) üzenetére

Sn00k
(veterán)

Ez , azért nem semmi ÁR!! Leírni nem is merem, mert megkergetnek a fórumon :) Mondjuk zöldben piszkosul jól néz ki, azt meg kell hagyni!

[link]

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#200) pusszycat válasza proly01 (#197) üzenetére

pusszycat
(veterán)

Ezek komoly funkciók, ezek nélkül nem is kéne... :N

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) Samsung Galaxy S9 Plus & Huawei P Smart

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.