Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Viktor0610 válasza Sn00k (#199) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Elég komoly az ára. :D :)) Egy qHD kijelzős készülékért meg pláne. :D

"Káprázatos kijelző - qHD és sAmoled"

Samsung Galaxy A54

(#202) Halkow. válasza emre33 (#193) üzenetére


Halkow.
senior tag

Ezt most hsz gyűjtésnek szántad? mert sok értelme nem volt :DDD

(#203) Valaki87


Valaki87
senior tag

szép meg minden, de én inkább maradok a Z3c-nél.

(#204) fogtunder


fogtunder
nagyúr

a tesztben szerintem elég finoman van megfogalmazva, hogy mennyire is éles a két oldalon lévő keret. engem kézbe fogva nagyon zavart, a sima S6-nak sokkal kényelmesebb fogása volt.

az meg nem egészen tiszta, hogy miért kellett ennyire vékonyra csinálni, ha az lett a vége, hogy a kamera ennyire kiáll és kisebb az akku. persze a gyári tok nagyon jól elbújtatja az optikát, de én azért sokkal jobban örültem volna egy kicsit vastagabb telónak sík hátlappal és nagyobb teleppel.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#205) tick


tick
aktív tag

Nagyon várós, kíváncsi vagyok mikor kerül be voda flottába... :)

Everything that has a beginning... has an end

(#206) Viktor0610 válasza fogtunder (#204) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem azért lett épp' ilyen vékony, hogy vékonyabb legyen az ellen iPhone 6-nál. :)

Samsung Galaxy A54

(#207) fogtunder válasza Viktor0610 (#206) üzenetére


fogtunder
nagyúr

cserébe még jobban kilóg belőle az optika. brafó-brafó :C

I hate morning people. And mornings. And People.

(#208) GSPLR


GSPLR
senior tag

Ez Tetszett (mert drága) az iPhone 6 meg Ajánlott (mert az ugye ér annyit). Fuckin' logic... :DDD

Huawei

(#209) alkatraz3000 válasza GSPLR (#208) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Mert az ugy tűnik, hogy a szakértők szemében is ér annyit, meg az eladási számok is azt tükrözik ;)

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#211) Fitzgerald válasza GSPLR (#208) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Feljebb írták már, hogy az S6 ugyanezt tudja 60 ronggyal olcsóbban, görbe kijelző nélkül. Nyilván az lesz az ajánlott, nem ez.
Szifon meg nem Androidos, hardveresen is teljesen más.
Szerintem nem is igazán lehet összehasonlítani Androidos eszközökkel.
Pl. a BlackBerry-k sem illenek egy droidos mezőnybe, akkor a csúcs BB-k közül egyik se legyen ajánlott?

[ Szerkesztve ]

(#212) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Ezt nagyon eltalálta a Samsung.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#213) pohár válasza fogtunder (#207) üzenetére


pohár
félisten

szerintem azzal semmi baj nincs, legalább ők nem szégyellik, és nem photoshopolják le a hivatalos termékfotókról ;] ;]

bár én még mindig egy kis retek Nokia 5800-val tolom, de nem látom a hátulütőit a kiálló kamerának, főleg így, hogy középen van

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#214) Ricardo válasza alkatraz3000 (#209) üzenetére


Ricardo
félisten

Inkább arról van szó, hogy azt már megszokták. ;)

[ Szerkesztve ]

(#215) mikikeli


mikikeli
újonc

Jó teló de nem ezen az áron.Az akksi meg röhej.Inkább azon dolgoztak volna a mérnök urak,nem pedig a hajlítgatáson.Akkor talán megért volna max kétszázat.Csak hát ugye az nem olyan látványos...Néphülyítés szokás szerint.

Megeggyezünk

(#216) bulikavagyok válasza alkatraz3000 (#209) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Te nem unod még?
Hála Neked szerintem már mindenki tudja, hogy ez egy jó telefon, de azért az iPhone nyomába sem érhet! :C

(#217) Kasya válasza Viktor0610 (#196) üzenetére


Kasya
nagyúr

Azert a hsz. alapja szerintem igen eros. En sem latom ertelmet azon kivul, hogy design. Amig a G Flex kezbeveve a teljes hajlitas miatt egy tenyleges elmenyt ad, addig itt errol nem beszelhetunk. Cserebe a szele fenylik, valamint engem zavar a kepernyo "torzulasa" a szeleken. Leejteni nem szeretnem a szelere...karcolodasnak is jobban kivan teve. Vedouveg pedig szoba se johet.

Lehet egyeni preferencia, es masnak tetszik, de tenyleges funkcioja es elvezeti faktora hosszu tavon nincs szvsz. Az a kis "feature" amit beletettek pedig egyenlo a nullaval. A sima keszulek is megkaphatta volna...

(#218) zzola


zzola
félisten

Arany árban van! Inkább egy Xiaomi Mi Note Pro-t, mint ezt...

(#219) bendegruz válasza bulikavagyok (#216) üzenetére


bendegruz
őstag

hihetetlen szép lett az edge..nagynagy vágyam egy 128gb-os készülék belőle,de....majd :D

[ Módosította: Bog ]

Asus Rog Strix Scar III

(#220) alkatraz3000 válasza bulikavagyok (#216) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Ha visszaolvastal volna, leírtam a miértjét. Abba belekötni nem lehet, mert szubjektív.

Azt is megtanulhatnad mar, hogy az iPhone egy másvilág. A Samsungnak a xiaomival, lenovoval, LG-vel kell játszania. Az Apple meg addig lenyulja a nyereséget a többi gyártótól :P

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#225) bulikavagyok válasza no more (#222) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

A durvább fényképezőt se felejtsd el..:) Érthetetlen számomra, hogy miért éreznek egyes emberek késztetést arra, hogy mindenáron megvédjék a kedvenc gyártójukat. Ráadásul a konkurens márka fórumán. :C
alkatraz3000: Visszaolvastam ,kérlek ne írd le többször! :R

[ Szerkesztve ]

(#227) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A szépség szubjektív... :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#228) stilo18


stilo18
addikt

Le a kalappal.. Sok sok idő után egy Samsung, amiért fáj a szívem :)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#229) sixpak válasza alkatraz3000 (#226) üzenetére


sixpak
nagyúr

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#230) Valaki87 válasza #32839680 (#224) üzenetére


Valaki87
senior tag

röhögni fogsz mai napig megy ez a business és én azon csodálkozom,hogy még mindig van madár ember aki bemegy és kihozza...és itt nem hajléktalan emberekre gondolok akinek már " úgy is " mindegy és 10.000ft a világ, hanem normális jól szituált emberekre....

sixpak : de nagy a Magdika :DDD

[ Szerkesztve ]

(#231) Weeman1


Weeman1
veterán

Nekem tetszik. :)

Xiaomi 11T Pro

(#232) QwErTy42 válasza alkatraz3000 (#226) üzenetére


QwErTy42
addikt

Örülünk, hogy megmondtad a frankót.
Nekem személy szerint a WP jobban bejön mégsem arra hegyezem ki a kommentem, hogy mekkora istencsászár a Microsoft (R.I.P. Nokia) Lumia és ez miért nem.
Senkit sem érdekel vagy használhatnád rá az offtopic opciót.
Nem tudom, hogy miért érzel melegséget a pici szívedben, ha másokkal is megoszthatod egy samsungos hírnél, hogy milyen jót szoktál szexelni a telefonoddal. Almás topikban okés, itt a kutya nem kíváncsi rá.

Nekem külsőre nagyon bejön. A Samsung telefonok sosem tetszettek igazán de ezért még hajlandó is lennék pénzt adni. Előremutató a dizájn és a hardver is.

[ Szerkesztve ]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#233) Valaki87 válasza alkatraz3000 (#226) üzenetére


Valaki87
senior tag

jó telefon az Iphone ( 6 ) , de amíg kötik az ebet a karóhoz,hogy bluetooth-on se zene se kép küldés nincs addig biztos nem vennék...nehogy már egy 200k-s telónál ez kötve legyen...

ez a samsung pofás, de nem ér ennyit szerintem... jelenleg nekem az etalon a Z3c.

[ Szerkesztve ]

(#234) Robertoq válasza Sn00k (#199) üzenetére


Robertoq
őstag

Az S6 még kb elmegy, nem drágább mint az S5 cserébe dupla tárhely alapból ami ráadásul UFS2.0, jobb kijelző, ddr4, jobb kamera, világelső proci, prémium anyag.... miközben 64Gb-os tárhelyet figyelembe véve 30e olcsóbb a iPhone6-nál (kategória alapján) Az edge felára meg olyan, hogy meg kell fizetni az egyediséget, ráadásul a magyar dolgok miatt itthon ez jobban kiüt sajnos. :U

(#235) fabko


fabko
tag

Ez a zöld olyan plázában villantósnak tűnik nekem, inkább valamelyik hagyományosabbat szinűt választanám.

(#236) r.mark válasza #32839680 (#224) üzenetére


r.mark
csendes tag

Igen, tudom, hogy ezért gyengék a szolgáltatói ajánlatok, erről beszéltem én is: a sajátos magyar körülmények...

Márk

(#237) alkatraz3000 válasza Valaki87 (#233) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

2008-ban használtam bluetootht kuldesre utoljára általános 7. Osztályban, egy Sony Ericsson k750-el. Es nem, nem iPhone jott utána. IPhone-t huzamosabb ideje féléve használok csak.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#238) Fitzgerald válasza Valaki87 (#230) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Manapság azért rendesen megvizsgálják az ember hitelképességét, mielőtt odaadnak valamit részletre.
Ha nem találnak hitelképesnek, kaució.
Direkt képzik az ügyintézőket, hogy nagyobb hatékonysággal szúrják ki ezeket.
Szóval az akármilyen hajléktalan, vagy a jól szituált dzsigoló nem fog ma már telefont elhozni.
Aki meg olyan nagyon jól szituált az valószínűleg nem olyan buta, hogy ezeknek a szerencsétleneknek hozzon ki bármit is a saját nevére, részletre. lol.
De még ha az is, az nem jelenti azt, hogy hitelképes.

[ Szerkesztve ]

(#239) no more válasza alkatraz3000 (#237) üzenetére


no more
addikt

Múlt héten küldtem egy MP3 számot faterom Nokiájára bluetooth-on, mert kellett neki csengőhangnak. Elég szánalmas lett volna, ha a telefonommal ennyit nem tudtam volna megcsinálni... ;)

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#240) Kasya válasza no more (#239) üzenetére


Kasya
nagyúr

Elobb kuldtem volna at emailben, mint BT-on :D

(#241) no more válasza Kasya (#240) üzenetére


no more
addikt

Egy régi Nokiára? Ok. Nincs nete sem, feltöltőkártyás. Hogyan küldted volna el neki?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#242) Bone123 válasza DemonDani (#69) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Alkalmazást letiltani lehet, persze ezzel tárhely nem szabadul fel.

A Note 4-hez képest az a változás vonalélesség terén, hogy a Samsung kevesebb szoftveres élesítést használ, ezért a képek puhábbak, természetesebbek, avagy a Note 4 képein több a részlet, de némi élesítési zaj is akad.

(#243) Valaki87 válasza alkatraz3000 (#237) üzenetére


Valaki87
senior tag

na de erről beszélek, ez a te meglátásod és felhasználási szokásod... én mai napig használom a bluetooth-ot küldözgetésre... szóval egyéni vélemény kinek mi....

cr33p: jól szituált alatt, fehér embert értek aki nem fogyatékos, és tetőzöm neked azzal,hogy dzsigolo állítja meg az utcán,hogy nem-e akar pénzt keresni ? és adnak neki 10-20 ezer ft-ot és kihozza...

(#244) bacsko42


bacsko42
tag

Ha most lenne annyi pénzem amennyi nincs, már vennék is egyet :C :U

,,It does not matter how slowly you go as long as you do not stop."

(#245) BulletBill27


BulletBill27
aktív tag

Korrekt telefon és arany színben valami elképesztően jól néz ki.

(#246) Fitzgerald válasza Valaki87 (#243) üzenetére


Fitzgerald
veterán

És aki bedől ennek az szerinted nem halmozottan fogyatékos?
Én nem cigányt értettem dzsigoló alatt, hanem jó megjelésű, nagydumás akárkit.
Tudom hogy megy ez egyébként, csak nem hiszem, hogy épelméjű emberekkel meg lehet ezt még csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#247) alkatraz3000 válasza no more (#239) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Es amúgy? Ezenkívül hányszor használtad?

Amúgy ez a csengohangosdi sem érdekel személyszerint mar. Az alapbeallitas megy, oszt jónapot. Egy a hátránya, hogy ha ne adj isten tomegkozlekedek, az utasok 90%-nak ugyanez a hangja :D

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#248) Valaki87 válasza Fitzgerald (#246) üzenetére


Valaki87
senior tag

hát ezen csodálkozom :U

(#249) atok666


atok666
őstag

Ha az asphalt szaggat, akkor siman lehet, hogy egy csomo masik app is ugyanugy szaggat? :U

Atok

(#250) Viktor0610 válasza atok666 (#249) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Persze.
Amennyiben nem optimalizálták erre a procira, felbontásra, simán...

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.