Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) petrson válasza xedamen (#850) üzenetére


petrson
senior tag

Nem tudom, mert nincs S6-om sajna, de itt biztos segítenek a hozzá értők. Vagy a sima s6 topicban inkább, ott jobban pörög a téma ;)

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#852) Kasya válasza xedamen (#845) üzenetére


Kasya
nagyúr

Lehet, knox nem ugrik. Ma hajnalban csinaltam.
Leiras
Fuggetlen magyar rom

Varunk a sotet oldalon ;]

(#853) Tejföl


Tejföl
tag

Csak nekem fluoreszkál a vaku a sötétben? mármint állandóan :D nagyon sötét kell hozzá

(#854) Kasya válasza Tejföl (#853) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem, mindenkinek. Bar van aki nem latta S6 topikban. Ismert "hiba".

(#855) xedamen válasza Kasya (#852) üzenetére


xedamen
senior tag

Ez S6 ROM, nem edge... Az nem baj? :O

Oké, hogy ugyan az a két telefon, de az edge plusz funkciói gondolom a sima S6 ROM-ban nincs benne...

(#856) w333 válasza xedamen (#855) üzenetére


w333
félisten

Tessék ... G925F gyári romok ;)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#857) Kasya válasza xedamen (#855) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nekem az előzményekből az jött le hogy sima S6-ot keresel. Elnézést.

(#858) akooos


akooos
veterán

Egy készülékbiztosítós ismerősöm most említette, hogy meg is van az első törött S6 Edge, amire biztosítás kell. 3 napos, részleteket sajnos nem közölt. Nem ide való akinek összetört? Kíváncsi lennék mi történt, mennyit (nem) bír a telefon.

(#859) ForRedGlory válasza akooos (#858) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Valószínűleg nem is az utolsó lesz. Kicsit kényelmetlenebb a fogása (könnyebb elejteni), mint a sima S6, de hát ez várható is volt. A szépségért meg kell szenvedni

(#860) unicumnext


unicumnext
aktív tag

Sziasztok!

Valaki vett zöld színűt?
Tényleg olyan szép mint a képeken?

Köszönöm!
Next

(#861) Kasya válasza akooos (#858) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem irigylem. Máris egy önrésszel drágul a készülék. Murphy törvény... Legalább volt biztosítás.
Gondolom nem parkettara esett.

(#862) pusszycat válasza unicumnext (#860) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Mindenki a zöldet dicsérte, az agyamra is mentek vele, aztán vettek feketét,fehéret vagy aranyszínűt. :))

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#863) legiaap válasza unicumnext (#860) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nem lehet még kapni, meg a bugyikéket sem.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#864) Nazrym


Nazrym
tag

Tudtok mondani edge-hez wireless qi chargert, ami jó minőségű ?

(#865) ForRedGlory válasza Nazrym (#864) üzenetére


ForRedGlory
félisten

(#866) Motyi válasza ForRedGlory (#865) üzenetére


Motyi
senior tag

Az mondjuk gáz, hogy nem adnak hozzá kábel + töltőfej kombót (az irodába akarom, így nem elég csak a pad), én inkább innen rendeltem, 18k-ra jön ki szállítással: [link]

Ha meg elég a pad, de nem fontos, hogy ez a design legyen, akkor ez olcsóbb, szintén samsung: [link]

[ Szerkesztve ]

(#867) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Tegnap előtt végre megvettem a Clear View Cover-t a telefonhoz. nagyon gyönyörű.Élőben még állatabb lett a telefonnal együtt. Nincsenek rá szavak.
DE:
Mivel tükrös a felülete kurv@ könnyen karcolódik is. Szóval, aki megveszi ezzel számoljon, illetve az elején van egy fólia, ami olyan, mintha a telefonra vette volna egy védőfóliát. Azt ne vegyétek le. Egyébként nagyon gyönyörű. Néztem korábban videókat, de élőben sokkal szebb.

(#868) akooos válasza Szellem. (#867) üzenetére


akooos
veterán

Tudnál pár saját képet betenni a telefon+tok kombóról? :R Érdekel, hogy hogy néz ki

(#869) ForRedGlory válasza Szellem. (#867) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Akkor nincs mese, venni kell a tokra is egy tokot :D

(#870) Szellem. válasza akooos (#868) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Most nem tudok küldeni, de ha felmész a youtube-ra és beírod, hogy galaxy s6 edge clear view case, láthatod. Elég jó videók vannak fent, ahol látszik, hogy néz ki.

(#869) ForRedGlory: Gyönyörű! Ma mutattam a kollégáimnak és le voltak döbben ve, hogy mennyire gyönyörű az egész tokostól, telefonostól. Javaslom mindenkinek. Amit még javasolhatok, az a kék szinű Flip Wallet tok, mert illik az arany telefonhoz és anyagból van a tok. Nem bőrből. Az a tok is nagyon frankó. Javaslom, hogy nézd meg azt is. Samsung boltban kapsz. Allee-ban van! Az közel is lehet hozzád. :)

[ Szerkesztve ]

(#871) akooos válasza Szellem. (#870) üzenetére


akooos
veterán

Igen, azokat néztem, nagyon jól néz ki, csak az ilyen promóképek meg videók annyira nem adják át, mint egy igazi user kép. De keresek user videót is akkor :R

(#872) ForRedGlory válasza Szellem. (#870) üzenetére


ForRedGlory
félisten

" Az közel is lehet hozzád. :)"

Jól sejted, kb 500 méterre van. Meg is nézem őket még ma :))

(#873) manokaki


manokaki
őstag

Esetleg tudja valaki , lesz a Tmobilnál arany szinben Edge valaha ?

(#874) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Van valakinek samsung gear circle? Vajon megéri?

(#875) Szellem. válasza ForRedGlory (#872) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nem, jól sejtem, mivel már beszéltünk egymással és tudom, hol melózol.:)

Ettől függetlenül javasolt a tok erősen.:) A fejhallgató meg nem volt akkor must have érzés. Jól szól, jó a kinézete, de nyakláncnak azért erős.:)

[ Szerkesztve ]

(#876) Kasya


Kasya
nagyúr


IHS becslése alapján sem a Samsung, sem az Apple mobiljait sem volt korábban olyan drága legyártani, mint az új S6 Edge-et. Ráadásul nem csak abszolút értékben, de a készülék kiskereskedelmi árához viszonyítva is kifejezetten drága az új mobil, az eladási ár 36 százalékát viszi el az összes költség, míg az előző iPhone-oknál ez jellemzően 30 százalék körül alakult.
Portfolio

(#877) Tejföl


Tejföl
tag

Na hát en meg rendltem hozzá egy durván 1700ft-s wireless töltőt :D majd kiderül mennyit fog érni.

(#878) pusszycat válasza Tejföl (#877) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Fog az menni ne aggódj, egy komolyabb viszont hamarabb feltölti több amperrel dolgozik. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#879) Tejföl válasza pusszycat (#878) üzenetére


Tejföl
tag

Asszem 1500-as viszont a telefon eredeti adaptere az 2000-es ahogy a qi padja is. Bár úgyis a telefon eredeti tölőkábeljére lesz a Pad is rátéve. egyébként ez az: qi töltő

[ Szerkesztve ]

(#880) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Na vettem egy Clear Covert es nagyon elegedett vagyok vele. Alig vastagitja, es joval jobb a fogasa.

Nekem a Clear View Cover nem jott be. Amig nem oldjak meg, hogy a kijelzon ne lifegjen, ne alljon el, addig gagyi. Plusz tenyleg karcolodik. Az osszes kiallitott karcos volt. 15k-t nagyon nem er meg.

(#881) Szellem. válasza ForRedGlory (#880) üzenetére


Szellem.
nagyúr

A Clear Cover-el nem használsz fóliát ugye?
Nekem is tetszik ez a tok. Jó lett hozzá. Csak vigyázós.:)

(#882) ForRedGlory válasza Szellem. (#881) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem ertem a kerdest. Hol nem hasznalok foliat? A hatoldalan? Ott nyilvan nem :D

(#883) Szellem. válasza ForRedGlory (#882) üzenetére


Szellem.
nagyúr

A kijelzőre gondoltam. Tettél rá valamilyen fóliát vagy sem? Én itthon megnéztem 4 boltban, de sehol sem volt fólia, csak a gagyi, ami nem hajlott le a kijelzőre.

(#884) bulikavagyok válasza ForRedGlory (#880) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nekem is van egy ilyen tokom, Vodáéktól kaptam. Pénzt biztos nem adtam volna érte, mert nem szokásom tokban hordani a telóimat, de ez annyira király, hogy rajta maradt. Most már azt mondom, hogy megéri az árát..:) Bár, ha kapok végre egy normális matt fóliát a hátlapra, valószínűleg a fiókba kerül.

[ Szerkesztve ]

(#885) Leonardo91 válasza legiaap (#863) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Itt egy zöld , elég olcsó..... :))

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#886) Kasya válasza Leonardo91 (#885) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ennyibol masfel S6-ot veszek ;]

(#887) Szellem. válasza bulikavagyok (#884) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Az elejére nem raktál fóliát?

(#888) bulikavagyok válasza Szellem. (#887) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Egyelőre nem. Eddig még soha nem használtam fóliát, a hátlapra is csak az ujjlenyomatok miatt szeretnék tenni. Ja, egyébként nekem sima S6-om van. :) Ezen elgondolkodtam.

(#889) Szellem. válasza bulikavagyok (#888) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nekem meg Edge.Arra nincs meg.De lehet nem is kell.

(#890) Leonardo91 válasza Kasya (#886) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Mennyi lehet/lesz majd a 128 gigás zöld vagy kékből .... vicc :C

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#891) bulikavagyok válasza Szellem. (#889) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Van azért ha nagyon akarsz. Spigen-ből létezik két fajta is.
De én is elvagyok már évek óta fólia nélkül. Általában csak az első hónapban idegeskedek az esetleges sérülések miatt..:)

[ Szerkesztve ]

(#892) Szellem. válasza bulikavagyok (#891) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Tudom, hogy van. Egyenlőre itthon nincs olyan, ami ráhajlik a kijelzőre.

(#893) tommmy21


tommmy21
csendes tag

Sziasztok csatlakoznék egy black sapphire 32 gb val.

(#894) ForRedGlory válasza tommmy21 (#893) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Jo dontes. Nekem is az van :) Vegyel melle egy clear covert, n banod meg.

(#895) manokaki


manokaki
őstag

Egy kis aksi idő :[L:/dl/upc/2015-04/24/162257_sb226ehakfgz1v5y_screenshot_2015-04-24-20-24-16.jpg](IMG:/dl/upc/2015-04/24/162257_sb226ehakfgz1v5y_screenshot_2015-04-24-20-24-16.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

(#900) Lacko84 válasza manokaki (#895) üzenetére


Lacko84
aktív tag

S6 vagy S6 Edge? Fényerő hol áll?

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.