Hirdetés

2020. január 28., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#751) Sebestyen01 válasza Motyi (#750) üzenetére

Sebestyen01
(őstag)

Fasza.... :W

(#752) majestic válasza Motyi (#750) üzenetére

majestic
(senior tag)

Megtennéd azt a szívességet, hogy kipróbálnád: független-e a T-Mobilos telcsi?

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 11 Pro Max 256GB, Apple Watch Series 5, iPad Pro 256GB (2018), G30

(#753) Motyi válasza majestic (#752) üzenetére

Motyi
(senior tag)

T-s, TMH prod. coddal, nem eszik mást. :( Régi szép idők amikor az első szállítmány XEH volt függetlenként. :)

Más: alapban ez a szoft van rajta: G925FXXU1AOC1 és frissíthető erre: G925FXXU1AOCV

[ Szerkesztve ]

(#754) majestic válasza Motyi (#753) üzenetére

majestic
(senior tag)

Ezt szomorúan hallom :O

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 11 Pro Max 256GB, Apple Watch Series 5, iPad Pro 256GB (2018), G30

(#755) yodamester10 válasza Sebestyen01 (#749) üzenetére

yodamester10
(őstag)

Hidd el megvehetném kp-ra de nem vagyok hülye hogy a megjelenés napján vegyem meg ;) Az s5 is 8 hónapra a debütálás után vettem.A gtx 980 at is itt vettem jó áron 3 hete.Türelem ....

Golf GTE 204HP!

(#756) Sebestyen01 válasza yodamester10 (#755) üzenetére

Sebestyen01
(őstag)

Nem vagyunk egyformak! :R

(#757) pkriss76

pkriss76
(újonc)

Sziasztok.
Lehet, hogy off, de a forumozásban nem mozgok valami otthonosan :(
Szóval van egy 3 napos S6 Edge-m. Első alkalommal teljesen lemerült, igy feltettem egész éjszakéra tölteni. Reggelre feltöltött, világit a kis zöld led, viszont nem tudom bekapcsolni :( Ugye aksit kivenni nem tudom, a bekapcsoló gombra még 1 percnyi nyomvatartás után sem reagál. A zöld led meg csak világit ....
Valakinek esetleg tapasztalata ezze vagy más készülékkel ilyen lefagyással kapcsolatban?
Még mielőtt holnap visszaviszem a szolgáltatóhoz.
Köszönöm

(#758) manokaki válasza pkriss76 (#757) üzenetére

manokaki
(őstag)

3 nappal ezelött is árulták már :Y , ez hogy lehet !?

Attila

(#759) pkriss76 válasza manokaki (#758) üzenetére

pkriss76
(újonc)

Linz-Ausztria. Itt lakom. Itt már 04.12-től szállitották az előrendelt készülékeket.

(#760) tick válasza pkriss76 (#757) üzenetére

tick
(aktív tag)

A bekapcsoló gomb hosszan kéne hogy segítsen :F Főleg hogy egész éjszaka töltött. Rezgett amikor hosszan nyomtad?
Esetleg próbáld meg egy másik gombbal egyszerre benyomva tartani. (hangerő fel/le vagy home gomb) Legrosszabb esetben belép recoverybe vagy bootloaderbe, de onnan már újra tudod indítani.

Egy ötletem van még, de ez egy nagyon buta kérdés lesz: Nincs levéve minimumra a fényerő? Elvileg akár 2 nit-ig is le lehet csökkenteni, az pedig nappali fénynél nem igazán látszik.

[ Szerkesztve ]

Everything that has a beginning... has an end

(#761) kakuk100

kakuk100
(senior tag)

Sziasztok! Segítséget kérnék ha lehet. Az újlenyomat olvasót beállítottuk. Ment is egy darabig a nyitás, de aztán azt írta ki , hogy nem ismeri fel és adjam meg a tartalék jelszót ami nekem nincs. Így meg se lehet nyitni a telefon menüjét. Ilyenkor mit lehet csinálni? Van valami ötletetek?
Köszi. :Y

(#762) bulikavagyok válasza tick (#760) üzenetére

bulikavagyok
(veterán)

Nincs levéve minimumra a fényerő? -akkor nem világítana a led..
kakuk100: Kell lennie tartalékjelszónak! Amikor beállítod az ujjlenyomatot addig nem is enged tovább amíg meg nem adod.

[ Szerkesztve ]

Üdülés Miskolctapolcán! https://goo.gl/8ntJQc >>> Egyedi árért írj privátot!

(#763) Sebestyen01 válasza kakuk100 (#761) üzenetére

Sebestyen01
(őstag)

Addig be sem lehet allitani az ujlenyomatot mig jelszot nem afsz meg, hogy sikerult ezt igy osszehozni? :F

Bulika:
Kezdodik azt hiszem a heavy userek tamadasa :DDD

[ Szerkesztve ]

(#764) tick válasza bulikavagyok (#762) üzenetére

tick
(aktív tag)

Akkor sem ha töltőn van? Nekem még nincs meg a telefon, de korábbi samsungok világítanak ha töltőn vannak.

(#765) pusszycat válasza pkriss76 (#759) üzenetére

pusszycat
(veterán)

Igen próbáld meg a hang fel+bekapcs+home egyszerre tartsd lenyomva néhány másodpercig 10 elég lesz.

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) Samsung Galaxy S9 Plus & Huawei P Smart

(#766) bulikavagyok válasza tick (#764) üzenetére

bulikavagyok
(veterán)

Igazad van, akkor még világít. De mintha azt írta volna, hogy levette a töltőről. Vagy csak én gondoltam, mert így logikus..:)
Sebestyen01: Nem lehet mindenki kocka! :D

[ Szerkesztve ]

(#767) tick válasza bulikavagyok (#766) üzenetére

tick
(aktív tag)

Az egyik tesztben (talán pocketnow) járt így a tesztelő emberke. Azt hitte elromlott a kijelző. Innen az ötlet.
Éjszaka biztos nagyon hasznos, az S4 vakít még minimum fényerőn is.

[ Szerkesztve ]

(#768) bulikavagyok válasza tick (#767) üzenetére

bulikavagyok
(veterán)

Tényleg, én is láttam azt a tesztet! :B

(#769) pkriss76 válasza pusszycat (#765) üzenetére

pkriss76
(újonc)

Oh....ez működött a hangerő fel+le + bekapcsoló
KÖSZÖNÖM!!!! :)

(#770) pusszycat válasza pkriss76 (#769) üzenetére

pusszycat
(veterán)

WoW :C

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) Samsung Galaxy S9 Plus & Huawei P Smart

(#771) kakuk100 válasza bulikavagyok (#762) üzenetére

kakuk100
(senior tag)

Higgyétek el nem adtam meg semmilyen jelszót. Mikor elérte a 100 % ot eltűnt. Most lehet valamit csinálni?

(#772) bulikavagyok válasza kakuk100 (#771) üzenetére

bulikavagyok
(veterán)

Jelszó nélkül szerintem nem. Szerviz lesz a vége, de lehet, hogy valaki rám cáfol majd.

(#773) Sebestyen01 válasza kakuk100 (#771) üzenetére

Sebestyen01
(őstag)

Pedig muszaj megadni... addig nem tegeli a lenyomatot!
Esetleg factory reset... 3 gombos megoldas osszes chace nullazasa majd factory es utanna szuz rendszer fogad majd!

[ Szerkesztve ]

(#774) Motyi válasza kakuk100 (#771) üzenetére

Motyi
(senior tag)

Én most izzítottam be 2 ilyen kütyüt és egyiknél sem tudtam addig tovább lépni amíg nem adtam meg jelszót. Ha esetleg ez valami soft bug (tovább engedett/észrevétlenül túlugrott) akkor a szivacs, tuti csak a szerviz tud segíteni. :(

(#773) Sebestyen01 : A factory reset műkszik ilyenkor is?

[ Szerkesztve ]

(#775) pusszycat

pusszycat
(veterán)

Űristen. Nincs olyan,h gyári alapértelmezett kód pl. 0000 vagy 00000000 vagy 1234 vagy 12345678 hmmm ???

(#776) Sebestyen01 válasza pusszycat (#775) üzenetére

Sebestyen01
(őstag)

Nincs... minek kellene? Azt afsz meg amit akarsz ! Annak az eselye hogy atugrotta a kod opciot az eselye nulla!
Nagyobb arra az esely hogy lopott a telefon es valaki ott erdeklodik az irant hogy is lehetne kijatszani az ujlenyomatot! :U

Motyi:
Igen, delutan resetelte a notom es reset utan nem volt ujjlenyomat regisztralva ujra kellett csinalni!

[ Szerkesztve ]

(#777) Plag

Plag
(veterán)

Na megvan a drágaszág. :)
Arany, 128 gigás.:) A fekete nem tetszett és nem azért mert nem jött meg amit akartam. Ez a telefon szerintem a fehéren és a feketén kívül a többi más színben egyszerűen gyönyörű.

(#778) w333 válasza Plag (#777) üzenetére

w333
(félisten)

Grat. hozzá :C

(#779) Plag

Köszi :R és jaj dehogy is, nem lehetünk egyformák (az arany is szép) :K

[ Szerkesztve ]

iPhone X & iPhone 5S

(#779) Plag válasza w333 (#778) üzenetére

Plag
(veterán)

Köszönöm! :) Neked is. :)
Látom feketéd van. Remélem, nem sértettelek meg a véleményemmel. :R

(#780) kakuk100 válasza bulikavagyok (#772) üzenetére

kakuk100
(senior tag)

Én cáfolok rá. Sikerült megcsinálni 0000-el. Kérte a Gmail. címet és szerencsére beindult. Soha többé nem fogom használni az újlenyomat olvasót az biztos.
Köszi a segítséget mindenkinek.

(#781) Lacko84 válasza pkriss76 (#769) üzenetére

Lacko84
(aktív tag)

:)

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#782) balika333

balika333
(tag)

Az ujjlenyomat olvasóról kérlek egy pár nap után osszátok már meg tapasztalataitokat. IPhone 6+nál imádom mindig azonnal felismeri, Mate 7-nél 90%-ban működött és eddig a Samuknál (S5,Note4 ) gyenge. Főleg ha egy kezemben tartom és úgy akarom feloldani.
Illetve az üzem időről majd egy pár szót kíváncsi vagyok kibirja e a nap végét (Note4, i6+ nálam estére 25~30%-ra merül. )

Samsung Galaxy A50

(#783) pusszycat válasza kakuk100 (#780) üzenetére

pusszycat
(veterán)

Ne butáskodj az a legjobb benne... :DD

(#784) kakuk100 válasza pusszycat (#783) üzenetére

kakuk100
(senior tag)

oké. Lehet, hogy meggondolom magam és majd figyelek a jelszóra. Egyenlőre még várok. Ki akarom heverni az ijedséget. :F

(#785) bulikavagyok válasza kakuk100 (#784) üzenetére

bulikavagyok
(veterán)

Ez durva sztori lehetett, ilyenről még nem is hallottam..:) Örülök, hogy megoldódott. Egyébként tényleg próbáld meg újra, mert ez a telefon legjobb szolgáltatása, legalábbis nekem.

(#786) Drakk

Drakk
(tag)

A Yahoo Finance oldalsávnál az EUR/HUF beírásával megnézheti az árfolyamot.

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#787) Mesmer

Mesmer
(csendes tag)

Hang alapú irányítást próbált már valaki? :) Az is érdekes lehet.

(#788) 4850 oc

4850 oc
(aktív tag)

Sziasztok!

Hol lehetne megfogdosni az S6 edge készüléket? :D
Esetleg Pólus,Duna plaza....?

Üdv

Ja és Gratula mindenkinek akinek már van S6 és S6 edge készüléke!! :)

(#789) Plag válasza 4850 oc (#788) üzenetére

Plag
(veterán)

Szia!

Pólusban igen, WestEnd, Allee. Hogy másol van-e azt nem tudom, de ezeken a helyeken biztos.

(#790) Mesmer válasza 4850 oc (#788) üzenetére

Mesmer
(csendes tag)

Arénában Telekomán tuti.
Árkádban meg a MM-.ban nézegettem :)

(#791) gabor_h91

gabor_h91
(csendes tag)

Hát tegnap nekem is megérkezett ahogy az írva is volt :)

Nagyon szép telefon :) Szép utódja lesz az S3-nak. Se az S4 se az S5 nem volt valami nagy szám és nem éreztem, hogy váltanom kell de most elérte a Samsung és nem bántam meg egy kicsit sem :)

Egy nap nyomkodás után annyit tudok elmondani , hogy már nem rémlik ki állította itt, és nem is érdekes mert nem ellene irányul de ha ez a telefont valakinek vágja a kezét annak nagyon kis kényes keze lehet. De legalábbis aki emiatt nem mer ilyen telefont venni azt megnyugtatom, hogy meg van még mindkét kezem és nem vágta le :C

Többi maszlagot nem írom le tesztekbe már úgyis elmondták amit tudni lehet róla :)

Asus H97M-PLUS | GTX 970 Gaming G1 | i7-4790 | Corsair 16 GB 1600mhz | Corsair 550d | Samsung Galaxy s6 Edge

(#792) 4850 oc

4850 oc
(aktív tag)

Köszönöm a válaszokat!Szerintem a Pólusba megnézem. :)

(#793) Plag válasza gabor_h91 (#791) üzenetére

Plag
(veterán)

Gratulálok hozzá! Használd egészséggel.
Milyet vettél?

(#794) Ateszpapa válasza gabor_h91 (#791) üzenetére

Ateszpapa
(addikt)

És a két oldali tükröződés milyen?

(#795) manokaki

manokaki
(őstag)

Nektek is jött rá frissités rögtön ?

(#796) gabor_h91 válasza Plag (#793) üzenetére

gabor_h91
(csendes tag)

Köszönöm. 32Gb os feketét t-mobiltól :)
Igazából gondolkoztam, hogy kell e nagyobb de arra jutottam, hogy felesleges. Nem nézek ezen filmet és zenét is ritkán hallgatok.
Amúgy ujjlenyomat olvasó nagyon jól működik iphone-m nem volt ahhoz nem tudom hasonlítani de van egy tab s 10.5 és S5-ét is próbálgattam még régebben de ez az új technológia ég és föld az előzőhöz képest.

Ateszpapa: Én nem vettem észre. Azt nem mondom ha arra megyek rá, hogy lássak tükröződést akkor úgy döntöm a telefont és azt lehet mondani, hogy van egy kicsi de ez megint csak egy ilyen kukacoskodás inkább.

manokaki: Igen :K

[ Szerkesztve ]

Asus H97M-PLUS | GTX 970 Gaming G1 | i7-4790 | Corsair 16 GB 1600mhz | Corsair 550d | Samsung Galaxy s6 Edge

(#797) Ateszpapa válasza gabor_h91 (#796) üzenetére

Ateszpapa
(addikt)

A mm ben kipróbáltam, bárhogy forgattam bezavarta a neon fénye. :(

(#798) gabor_h91 válasza Ateszpapa (#797) üzenetére

gabor_h91
(csendes tag)

Hát neon fénybe én még nem néztem de szerintem annál kb minden tükröződik ... :) Kint a szabadba és itthon a lámpa mellet én nem vettem észre. ;)

(#799) ForRedGlory

ForRedGlory
(nagyúr)

Na, en sem tudtam varni hetfoig, ha mar penteken nem jott meg.... Megvettem MM-ben 2 ev garancia plusz GOLD biztositassal. Igy, mielott eladom, foldhoz is verhetem es eladhatom uj aron :DDD

*** Home Cinema loaded: LG 55C8 + Samsung HW-Q90R

(#800) manokaki válasza ForRedGlory (#799) üzenetére

manokaki
(őstag)

Milyet vettél ? ☺

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.