Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) KovA válasza KovA (#1899) üzenetére


KovA
tag

.. sorry mindenkitől .. most olvasom az XDA-n hogy a Manual Camera appban sincs ezzel a rommal RAW support..
Ha valakinek van érkezése tesztelje please .. :)

.. és mea culpa !

https://kova.hu/konfig

(#1902) csabicska válasza Mp3Pintyo (#1900) üzenetére


csabicska
senior tag

Próbáltam a Snap programot, de nem találok raw beállítást.
Camera Fv5 programban találtam, de nem látok különbséget.
SZERINTEM valami nem "kerek".

-Galaxy S20 - The best-

(#1903) Sebibalu


Sebibalu
őstag

Hát első feltöltés de az 5.1.1 eszi a ramot meg az aksit is. Ha így folytatja megy vissza a gyári T rom.

(#1904) Sebibalu válasza Szellem. (#1887) üzenetére


Sebibalu
őstag

Azért kérdeztem mert sehol az univerzumban nem találtam XEH romot az edgehez. :(

(#1905) Szellem. válasza Sebibalu (#1904) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Az érdekes, hogy nem találtál XEH romot. Mint írtam nekem az van. Főleg ha rákeresel a nevemre, akkor írtam is valamelyik hsz.-ben.

(#1906) nVIPER


nVIPER
senior tag

Nos, akkor én is leírom a véleményem az 5.1.1-ről. S6 Edge 128GB-osra felnyomtam a XEU 5.1.1-et. Kicsit gördülékenyebb a rendszer. Ennyit pozitívumokról.
Fekete leves: Fényérzékelő szenzor működik, viszont továbbra sem váltja a kijelző fényerejét autómata módban. Kb középálláson van minden esetben. Energiatakarékos mód kikapcsolva. Továbbra sincs érintőbillentyűzet háttérvilágítás, bekapcsolás után egy fél másodpercre felvillan majd többet soha. Energiatakarékos még mindig Offon van, felraktam a galaxy buttons light vezérlő progit, bármit állítok semmi változás. Idegesítő, hogy ha valakit felhívok azonnal lekapcsolja a kijelzőt, függetlenül attól, hogy az arcomhoz emelem a telefont vagy sem,,,, utána már csak a bekapcsoló gombal tudom aktiválni a kijelzőt, innentől kezdve minden megy úgy ahogy kell neki. Factory reset és wipe megvolt új szoftver telepítés előtt és után is megcsináltam, szóval ez nem lehet probléma. Teljesen csupasz, tiszta rendszert szerettem volna. Szerintem sz@rabb lett mint volt. Egyenlőre 5.1.1 nem jött be. Sajnos repartos romot még mindig nem találtam S6 Edge-re.

(#1907) Luck Dragon válasza nVIPER (#1906) üzenetére

Szia, tudom hogy írtad hogy jó a fényérzékelő szenzorod, de a leírások alapján azért utána nyomoznék hogy biztosan működik az.? Családban egy ace 3 szinte azonos gond volt és a szervizben kicserélték és érezhetően látszódott telefon használata közben, igaz nincs bennem automata fényérzékelő de "szerintem" azon is javítana a te esetedben, vagy lehet ténylegesen szoftveres gond lehet. Csak egy tipp:)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1908) kakuk100


kakuk100
őstag

Én is feltettem. Sajnos a Root eltűnt és nem is tudtam újratelepíteni. Én se találok benne semmi érdekeset. Még kicsit várok és lehet visszateszem az 5.02-t

(#1909) kbadam83 válasza nVIPER (#1906) üzenetére


kbadam83
senior tag

Ide is beírom, nehogy másokat eltántorítson a vásárlástól!

Nekem az Edge 128 GB-n 5.02 pihen jelenleg is. Az általad felsoroltakat olvasása után a következő ellenérveket hoznám fel, mielőtt bárki is elkezd aggódni.
Az enyémen a közelség szenzor gyönyörűen teszi a dolgát, ha nincs a fejemnél rögtön be kapcsol, ha ott van rögtön le kapcsol a kijelző. Az automatikus fényerő állítás tökéletesen teszi a dolgát, mondjuk én azt nem figyelem a csúszka hol áll ( pont nem érdekel ), de a kijelzőt szuperul állítja. Érintő billentyűzet is megfelelő működéssel bír nálam :R
A többieknek írom NO PARA

(#1910) nVIPER válasza kbadam83 (#1909) üzenetére


nVIPER
senior tag

Nem is a vásárlástól kell eltántorítani, hanem az 5.1.1-től. Nem sok újat mutat a szoftver, de nálam elég nagy a káosz. Megy vissza az 5.0.2. A telefon amúgy hardveresen hibátlan.

(#1911) Szellem. válasza nVIPER (#1906) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ide is leírom:

Nem kötözködni akarok, de amit leírtál ezek szerint egyedi eset lehet, mert nálam az általad leírt dolgok tökéletesen működnek!
Az automata módban a fényerő szabályozódik, az érintő gomboknak van háttérvilágítása, stb.
Szerintem szervizbe kéne vinni a telefonod, mert amiket leírtál az nem normális működésre utal!
Mint írtam, nem kötözködni akarok, de amit fent írtál, konkrétan nálam szépen működnek és működtek is! :R

(#1912) kbadam83 válasza Szellem. (#1911) üzenetére


kbadam83
senior tag

+1

(#1913) Sebibalu


Sebibalu
őstag

Már nagyon megbántam az 5.1.1et. Akku idö 3 ora, memória tele van átlag 80% foglalt 75 háttér alkalmazással. És persze vissza sem lehet rakni az 5.0.2öt mert uj a bootloader.

(#1914) nVIPER válasza Szellem. (#1911) üzenetére


nVIPER
senior tag

Hát ha be kell adni szervizbe akkor jó sokáig működött, 1 hónapja sincs meg és már ez az csere. Jól szétbarmolják majd. Örülök felettébb.

(#1915) mati12


mati12
senior tag

A készülék felélesztése után az érintő gomboknak folyamatosan világítaniuk kellene? Mert nálam is csak kb. 1 mp-ig világítatanak és ha nem érek hozzájuk akkor kialszanak. Én azt hittem idáig,hogy ez így normális...

[ Szerkesztve ]

(#1916) Sebibalu válasza mati12 (#1915) üzenetére


Sebibalu
őstag

Nekem is csak 1mp-ig világitanak a gombok

(#1917) nVIPER válasza Sebibalu (#1916) üzenetére


nVIPER
senior tag

Utána fel se villan többet, ha használod a gombokat?

(#1918) Sebibalu válasza nVIPER (#1917) üzenetére


Sebibalu
őstag

Dehogy nem. Fel villan ha használom.

(#1919) nVIPER válasza Sebibalu (#1918) üzenetére


nVIPER
senior tag

Nálam szerintem szoftveres lesz a hiba. A flash óta nem megy a közelségérzékelőm se. Tesztben az is jó :D

(#1920) Szellem. válasza nVIPER (#1914) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nem fogják szétbarmolni! Már írtam, hogy nekem javították kijelzőcserével a telefonom és észre sem lehetett venni. Bízz bennük nyugodtan. A TMX javítja és ha kell szólok az érdekedben, de azt már privátban. :R

(#1921) Giorgio1313


Giorgio1313
aktív tag

Hello! I6+ ról váltok lehet és szeretném kérdezni hogy honnan származnak a telefonok.Azert kérdem mert olvastam hogy ami made in Vietnam az probléma mentes minden más folyton tulmelegszik stb
Köszönöm

(#1922) Kasya válasza Giorgio1313 (#1921) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ezt meg honnan? Hulyeseg...

(#1923) Giorgio1313 válasza Kasya (#1922) üzenetére


Giorgio1313
aktív tag

Nemzetközi fórumokat olvasok és ott írták több helyen.Mennyire vannak tulmelegedesi gondok?Az amcsi verzió mennyire más mint az otthoni?Verizon verziót vennék

(#1924) 4850 oc


4850 oc
aktív tag

Sziasztok!

Hamarosan szeretnék vásárolni egy S6 edge készüléket.Csak a színnel vagyon picit "gondban".
Minden színben tetszik a készülék.....legjobban a zöld(csak ugye nehéz kapni)a fehér is jó...az arany talán jobban tetszik mint a fehér.
A fekete marad az utolsó helyen de csak azért mert minden eddigi telefonom sötét volt.s3,i4s,i5s,i6s..már uncsi.
Lehet fehér vagy arany lesz..Szerintetek??

Kinek milyen van??

Üdv :)

(#1925) Kasya válasza Giorgio1313 (#1923) üzenetére


Kasya
nagyúr

XDA-n is vannak placebo topikok szvsz. Ott sw problemabol fakad szerintem a melegedes, nem az osszerakasbol.

[ Szerkesztve ]

(#1926) Luck Dragon válasza 4850 oc (#1924) üzenetére

Arany vagy bronz színben könnyebb kapni és nagyon szép, pl a Székesfehérvári auchanban is bronz van az alap színek mellett.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1927) 4850 oc válasza Luck Dragon (#1926) üzenetére


4850 oc
aktív tag

Lehet hogy az lesz..
Nem lányos szín?? :U

(#1928) mati12 válasza 4850 oc (#1924) üzenetére


mati12
senior tag

Igazából a fekete sem fekete. Én inkább kéknek nevezném.

[ Szerkesztve ]

(#1929) 4850 oc válasza mati12 (#1928) üzenetére


4850 oc
aktív tag

Tudom ilyen kékes.......de már elegem van a sötétekből.
Szeretnék valami mást :)

Most az arany az bronz? :F

[ Szerkesztve ]

(#1930) pohár válasza 4850 oc (#1924) üzenetére


pohár
félisten

zöldet szerintem kapsz a Samsung márkaboltokban, meg talán Edigital/Media Markt/Speedshop hármas valamelyikében is (főleg most, hogy hivatalosan is be lettek jelentve, vagy mi)

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1931) Luck Dragon válasza 4850 oc (#1927) üzenetére

Szerintem unixes , de önmagában nagyon szép és kevésbé látszódik az ujjlenyomat :) És nem olyan figyelemfelkeltő színe van mint például az Apple 5S arany kivitelnek. Igaz az is szép a maga nevében. De ez szubjektív.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1932) csutizs


csutizs
tag

Sziasztok!

Van, hogy semmi nem indokolja hogy ne legyek elérhető és mégis jön sms a szolgáltatótól, hogy nem tudtak elérni. Nálatok nincs ilyen? Simkártyát cserélték már. Megvárnám ezzel a premium szervizt, de egyelőre nincs még.

[ Szerkesztve ]

(#1933) 4850 oc válasza pohár (#1930) üzenetére


4850 oc
aktív tag

T-mobilnál lesz véve..ott nem hiszem hogy van zöld.

[ Szerkesztve ]

(#1934) pohár válasza 4850 oc (#1933) üzenetére


pohár
félisten

nem bírod kivárni, míg kapnak? :D
elég egyedi szín, meg kell hagyni, de lehet, hogy megérné rá várni, ha tudnak rá érkezési időpontot mondani, nem csak majd egyszer, de akkor mindenképp szólunk majd

jóval olcsóbban ki tudod hozni a telót, mint a bolti ár? mert ha nem, és esetleg azért vennéd ott, mert van részletfizetési lehetőség, akkor jó megoldás lehet az Edigital is, szerintem még mindig 0%-os THM van a telóra

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1935) 4850 oc válasza pohár (#1934) üzenetére


4850 oc
aktív tag

Az Edigital-nál van ilyen??Nem tudtam.
Az asszonynak lejár a hűségidő ő veszi nekem.. ;]

179800ft-re jön ki

[ Szerkesztve ]

(#1936) pohár válasza 4850 oc (#1935) üzenetére


pohár
félisten

ja jó, akkor nemszótam, mert amúgy 280k az Edge függetlenül :DDD
de már vége az akciónak, már nincs 0%-os THM hitel :(

talán még a Media Marktban tudsz intézni 0-s hitelt, ha nagyon kell a zöld szín, de amúgy azt írja az Edigital, hogy ők 07.07-én kapnak zöldet, lehet akkortájt fog kapni a Té is

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1937) 4850 oc válasza pohár (#1936) üzenetére


4850 oc
aktív tag

Biztosan gyorsan elviszik mindet... :) Lehet arany lesz a vége.

(#1938) ntomi0730 válasza 4850 oc (#1937) üzenetére


ntomi0730
senior tag

Nekem is mindig sötétek voltak. Most fehéret vettem, és nagyon nem bántam meg! Az ujjlenyomat sem látszik rajta. Az arany szerintem kicsit giccses, persze ez csak az Én véleményem férfiként!

[ Szerkesztve ]

(#1939) unicumnext válasza 4850 oc (#1933) üzenetére


unicumnext
aktív tag

T-nél vettem a zöldet imádom, és mindenkinek tetszik ez a szín :D

(#1940) 4850 oc


4850 oc
aktív tag

Az tuti hogy ha megyek akkor az zöld lesz amit fogok először kérni a fekete meg az legutolsó. :)

(#1941) kbadam83 válasza ntomi0730 (#1938) üzenetére


kbadam83
senior tag

+1
Anno én is azért vettem a fehéret mert ezen az ujjlenyomat sehol sem látszik . Na mondjuk Spiegen fólia van rajta és Spiegen szilikon tok tehát alapból is kizárt lenne a koszosodás;-)

(#1942) LaciGSM


LaciGSM
aktív tag

Én fehéret vettem, ezen látszik legkevesbé az ujjlenyomat! Aranyat nézegettem, az is nagyon szép, de pillanat alatt csúnya maszatos lett.. nagyon látszik rajta minden!!!

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#1943) 4850 oc válasza LaciGSM (#1942) üzenetére


4850 oc
aktív tag

A fehér az nem lesz olyan hamar maszatos?

(#1944) tomee007007 válasza LaciGSM (#1942) üzenetére


tomee007007
őstag

Nekem a black pearl van, de azon alig látszik az ujjlenyomat..nagyon meglepő...utoljár haverom padfone s-én láttam ilyen bevonatot, hogy nem igazán majszolódik...

(#1945) kbadam83


kbadam83
senior tag

Hozzáértőket kérdezném, hogy a Sammobilon fent lévő UK rom az megfelelő ha rákerül Odinnal a készülékre?
Illetve egy gyors letöltő link ha lenne annak nagyon hálás lennék :U

(#1946) ntomi0730 válasza kbadam83 (#1945) üzenetére


ntomi0730
senior tag

Tökéletesen megfelelő!

(#1947) csabicska válasza kbadam83 (#1945) üzenetére


csabicska
senior tag

Tessék:[link]

-Galaxy S20 - The best-

(#1948) LaciGSM válasza 4850 oc (#1943) üzenetére


LaciGSM
aktív tag

Valószínűleg a fehér is ujjlenyomatos/maszatos lesz, csak nem látszik rajta!
Én a Goldon azonnal láttam, és zavart...

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#1949) Mark21


Mark21
tag

Tudna valaki a wakelock detectorhoz hasonló programot javasolni?
Nem szeretném csak ezért megrootolni :)

Nice mask, they said!

(#1950) 4850 oc válasza LaciGSM (#1948) üzenetére


4850 oc
aktív tag

Értem..
Az a baj hogy még csak fehéret láttam élőben,kerítenem kéne egy Goldot valahol. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.