Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) Blyan válasza Kasya (#700) üzenetére


Blyan
félisten

Én biztosan ott leszek többet. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#702) w333 válasza Blyan (#699) üzenetére


w333
félisten

Ezt a topikot kéne zárni és mindenkit átirányítani a másikba ! :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#703) Blyan válasza w333 (#702) üzenetére


Blyan
félisten

Ez elég nagy marhaság... :) Aki keresi az megtalálja az S6 topikot, de ettől még ne legyen zárva az S6 Edge.
Szóljatok egy modinak, aztán az meg kitalálja, hogy megvalósítható-e.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#704) Gáben81


Gáben81
senior tag

Most beszéltem a T ügyfélszolgálattal az előrendelés okán...hát nem nyugtattak meg,hogy tuti megérkezik a héten.Összevissza hadovált az ügyintéző...:@ nem akarok hétfőig várni...

(#705) w333 válasza Gáben81 (#704) üzenetére


w333
félisten

SMS értesítőt kaptál ? helyileg hol vagy ? :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#706) Gáben81 válasza w333 (#705) üzenetére


Gáben81
senior tag

Nem kaptam értesítést,azt írja a weboldaluk,hogy jelenleg nincs.Mivel előrendeltem ezt írja:"Szállítás várható időpontja:A rendelésed előrendelt terméket tartalmaz, a termék beérkezésétől függően kerül kiszállításra. "
Ilyen hülye időpontra tenni egy megjelenést,miért pont péntek...?
Így most nem egyértelmű számomra,hogy akkor pénteken kerül feladásra és akkor csak hétfőn jön,vagy előbb föladják?
Amúgy Pécs és Szekszárd között lakom félúton...:D

[ Szerkesztve ]

(#707) w333 válasza Gáben81 (#706) üzenetére


w333
félisten

Akkor ebből szerintem csak hétfő lesz ... :(

Az S6 topikban mindenki kapott SMS -t hogy 17 -én megkapja a telefont (Budapestiek) más városokban lakók pedig Ápr. 20 dátumot kaptak ! :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#708) Gáben81 válasza w333 (#707) üzenetére


Gáben81
senior tag

Hát nem tudom mi lehet az ok,lehet az edge verzió később lesz,mert helytől függetlenül föladhatnák,akár holnap is és akkor is meglenne péntekre...

A lényeg,hogy holnap adják föl,akkor nincs baj,de ügyintéző is azt mondta egy órája, hogy nincs készleten,érdekes S6 ezek szerint meg van... :)

[ Szerkesztve ]

(#709) w333 válasza Gáben81 (#708) üzenetére


w333
félisten

Szerintem nagyon sok kiszállításuk van, és ha minden igaz akkor először a fővárosban szórják ki őket, aztán majd a többi városokban :))

Ez az SMS jött ma délután Tisztelt ügyfelünk ! A "xyz" rendeléshez tartozó előrendelt termék megérkezett, a kiszállítást megkezdtük, várható időpontja 2015.04.17 / 20:00 -ig Üdvözlettel : Telekom :)

Szerk.

Az simán lehet hogy az Edge verziót még nem kapták meg ... :D

Szerk.2

Én a sima S6 -t rendeltem és nem az Edget -t :N

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#710) Gáben81 válasza w333 (#709) üzenetére


Gáben81
senior tag

Így már más,akkor most már tudom,hogy feladják megjelenés előtt, ebbe nen voltam biztos...így már jó esély van rá,hogy holnap feladják. :-D

(#711) majestic


majestic
őstag

Szerintetek mekkora az esélye annak, hogy az első szállítmány (hasonlóan a korábbi gyakorlathoz) független készülékek lesznek? Én vodás vagyok.

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#712) w333 válasza majestic (#711) üzenetére


w333
félisten

Benne van a pakliban ... :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#713) majestic válasza w333 (#712) üzenetére


majestic
őstag

Hálás lennék ha valaki megkapja, gyorsan lecsekkolná...

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#714) Nazrym válasza w333 (#709) üzenetére


Nazrym
tag

Én edge-t rendeltem de nekem is 17-t írtak. Ügyfélszolgálatot megkérdeztem emiatt az este 8ig való kiszállásról,de azt mondták, hogy napközben kiszállítják, munkahelyemre kértem, ezért érdekelt a dolog.

(#715) Gáben81 válasza Nazrym (#714) üzenetére


Gáben81
senior tag

Neked jeleztek már?Nekem semmi és nem változott a rendelés állapota.Egyébként március 31.én rendeltem...

(#716) w333 válasza Gáben81 (#715) üzenetére


w333
félisten

Gondolom még a tegnap délután, ő is ugyanúgy kapott SMS -t :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#717) Nazrym válasza Gáben81 (#715) üzenetére


Nazrym
tag

Kaptam smst és emailt is. Az oldalon is 17-t irnak

(#718) Gáben81 válasza Nazrym (#717) üzenetére


Gáben81
senior tag

Nem értem akkor, 2 ügyintéző is azt mondta nem érkezett be még...meg azt is írja...eddig azt gondoltam, hogy talán a sima s6ból van csak,de ezek szerint összevissza van itt minden :@

(#719) w333 válasza Gáben81 (#718) üzenetére


w333
félisten

Ügyintéző ? viccelsz ? :DDD

Nagyon nincsenek képbe a dolgokkal ... :(

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#720) tick válasza Gáben81 (#718) üzenetére


tick
aktív tag

Az egyik fehérvári Vodafone üzletben előttem bontottak ki egy fekete 32 gigás verziót :)
A hölgy szerint még akkor is jó esélyem van megkapni holnap, hogy tegnap újraküldtem a rendelést. (simáról van szó, nem edge)
Elég nagy a fejetlenség náluk, viszont annyi már tuti hogy kapunk emailt/smst ha átadják a futárnak.

[ Szerkesztve ]

Everything that has a beginning... has an end

(#721) Gáben81 válasza tick (#720) üzenetére


Gáben81
senior tag

Adná a jó ég,hogy mindannyian megkapjuk...egész pénteket,szombatot erre épitettem :-)

(#723) tick válasza bulikavagyok (#722) üzenetére


tick
aktív tag

Ó bár tudnának gyártani 27 dollárért 3 gigás DDR4-eket gépbe is! ;]

Everything that has a beginning... has an end

(#724) w333 válasza bulikavagyok (#722) üzenetére


w333
félisten

Durva ... de tényleg igaz :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#725) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Srácok!

Elég gyér a felhozatal. Előrendeltem a Samsung Experience Store-ban egy 128 Gigás Edge-t és ma felhívtak, hogy nem jött sehová az országba. 64 gigásból is csak fehér, meg arany lesz. Állítólag holnap még kapnak délután árút és talán abban lesz 64 gigás fekete Edge. Ha nem, akkor kb 2 hét. Fasza!

(#726) emre33 válasza Szellem. (#725) üzenetére


emre33
addikt

Ez nem igaz!
1: Haverom holnap megy a westendbe 64GB edgét venni
2: Engem ma hívtak, hogy van fehér és arany 128GB-os.

Sajnos nekem fekete kell, így várnom kell.

Lehet elfogyott, de ne feledd: Sorrend az előrendelési sorrend.
Későn rendelhetted,

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#727) gabor_h91


gabor_h91
csendes tag

Én egy fekete Edge-t rendeltem és nálam így néz ki :

Remélem holnap már nyomkodhatom :C

Asus H97M-PLUS | GTX 970 Gaming G1 | i7-4790 | Corsair 16 GB 1600mhz | Corsair 550d | Samsung Galaxy s6 Edge

(#728) Tejföl


Tejföl
tag

Az enyém csak 64 gigás, ezt se fogom soha telepakolni.
A kamera viszont valami csodálatos, nagyon megvagyok elégdve, HTC M8ról váltottam, egyenlőre megérte.
Képek itt itt itt és itt

(#729) Szellem. válasza emre33 (#726) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Csak azt mondtam, amit a SES üzletből mondott a srác!
Nem rossz hírt akarok kelteni, mert nagyon várom már a készülékem!
Előrendelni pedig személyesen rendeltem elő és éppen ezért hívtak fel!

Nekem is a fekete kell,de abból nem jött állítólag se 64-es, se 128-as Edge. A Sima nem kell.
De, ma még hívhatnak! Várok én is türelemmel.

(#730) ForRedGlory válasza gabor_h91 (#727) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Frankó, mert én is még 04.04-én megrendeltem, és úgy néz ki meg sem kapom ma. Vagyis biztosan nem... Visszamondom aztán megveszem boltban :(((

szerk.: most nézem belső levelezést, az edge verzióból "ellátási" problémák vannak, szóval valós, hogy nem jött elég az országba. Grat Samsung... :W

[ Szerkesztve ]

(#731) emre33 válasza Szellem. (#729) üzenetére


emre33
addikt

64Gb fekete jött, haverom vette meg.
Az más kérdés, hogy az elsők közt rendelte elő.

Én is a 128GB-os feketét, kérdés, hogy mennyit kell rá várni.

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#732) Szellem. válasza emre33 (#731) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ha lesz fekete 64 gigás edge, akkor azt megveszem! Nekem elég a 64 giga. A 128-as verzióra pályáztam, de lehet abból csak májusi szállítás lesz.
És hol vette meg a fekete 64 gigás edge-t a haverod?

(#733) ForRedGlory válasza ForRedGlory (#730) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nah, én már csak hétfőn kapom, gyorsan kiderítettem, de jó... Csak tudnám miért olyan jó buli a megjelenési dátumokat péntekre tenni. Nehogy már ne kelljen várni rá a hétvége miatt +2 napon a szerencsétlenebbeknek, mint én is :D

(#734) Szellem. válasza ForRedGlory (#733) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Milyet rendeltél pontosan?

(#735) ForRedGlory válasza Szellem. (#734) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Fekete/32GB

(#736) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Most láttam a lövőház utcában egy srácot és edge volt a kezében. Boldognak tűnt. :)

(#737) manokaki


manokaki
őstag

Ez nagyon durván néz ki :) , megvan arany színű, le a kalappal a Samu előtt ez minőség, Edigitalba jöttem érte a raktárba.

Attila

(#738) ForRedGlory válasza manokaki (#737) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Raktárról? :) A honlapjuk szerint nincs üzletben, vagy még nem frissítették? Amúgy grat :R

(#739) Sebestyen01


Sebestyen01
őstag

Budai oldalon a Rozsadomb kornyeken rendelt valaki a telekomtol es megkapta itthon vagyok harci diszben de eddig semmi! :N

(#740) manokaki válasza ForRedGlory (#738) üzenetére


manokaki
őstag

Köszönöm,

4.ker raktár, fent van a honlapon is ott atlehet venni ma. De fekete nincs arany igen 3 db..

[ Szerkesztve ]

(#741) w333 válasza Sebestyen01 (#739) üzenetére


w333
félisten

Igen ... Bp. 3 kerület Auchan és már megérkezett később megyek érte ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#742) Sebestyen01 válasza w333 (#741) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Nagyon morcos leszek hogy ha engem ma kihagynak a bulibol! :(((

(#743) pusszycat válasza Tejföl (#728) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Belenagyítottam a képbe, bolhás a kutyád... :DDD :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#744) yodamester10


yodamester10
őstag

S5 tulajként érdeklődök,hogy itt mindenkinek 300 ezre van egy telefonra :F Miért nem vártok pár hónapot és 100-al olcsóbban meg lehet venni de még az is irreális ár érte.Max 150-et adni fogok érte.Mégis csak egy telefonról beszélünk.

[ Szerkesztve ]

(#745) Oppenheimer válasza yodamester10 (#744) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Mindenki annyiért vesz telefont, amennyiért akar. Ne turkáljunk egymás zsebében.

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#746) pusszycat válasza yodamester10 (#744) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Elég rossz befektetés,ha kijössz vele a boltajtón jó ha a felét éri. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#747) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Na ja. Én még fizetem az S4 törlesztő részletét. Igaz már csak 2 hónap van hátra es szabad leszek . :)

(#748) manokaki válasza pusszycat (#746) üzenetére


manokaki
őstag

vannnak akik autot vesznek 10M-ért és fél év mulva ér 6M-ot mégis megveszik , nem várnak 2-3 évet ,hogy az ára lemenjen a felére !

Aki mint én is oda vannak a telefonokért , akár minden utolso fillérükért is telefont vennének ! :D

Attila

(#749) Sebestyen01 válasza yodamester10 (#744) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Ez nagyon ugy jon le hogy savanyu a szolo... tapasztalatbol mondom hidd el tul van misztifikalva a szegenyseg magyarorszagon van itt penz! :K

(#750) Motyi


Motyi
senior tag

Sziasztok!
Csak forinfó jelleggel írom meg:
Nekem most hozták meg az edge verziót, de nem a GLS futár, hanem a T-től jött ki egy srác.Elmondása szerint valamit elkúrtak a központban (a webshop mára írta ki a szállítást, de nem jött mail vagy sms a GLS-től) és nem akartak kellemetlenséget ezért soron kívül kiszállították. A srác mondta, hogy ma még vagy 20 címre visz ki telót. :)

UPDATE: páromnak is lett egy rendelve ahol 04.20 hétfő szerepelt a kiszállítás időpontjánál és most hívta a GLS futár, hogy ott áll a munkahelye előtt.Szerencsére a lakásunk is útba esik, így ide hozza, de mondta, hogy valamit nagyon eltoltak a T-nél, mert rengeteg ilyen esete van ma.... Csak azért írom, mert ha valaki kiszállítással kérte a T-től, lehet kap ma telefont... :(

ui: a sima S6 topicba is beírtam, gondoltam hasznos lehet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.