Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) Classius


Classius
aktív tag

Sziasztok!
Amiatt írok (és remélem nem toltok le kezdőségem miatt), mert szeretném kirootolni az S6 edge telefonom, semmi másik rom meg hasonló nem kell rá, csak egyszerűen kiszeretném Rootolni. A lényeg az lenne, hogy a retail mod-ot eltávolítsam róla, próbálkoztam különböző megoldásokkal, de szerintem ezt root nélkül nem nagyon lehet megcsinálni. Nagyon megköszönném!

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#1652) Kasya


Kasya
nagyúr

Itt egy leiras, hogy hogyan rootolj. Olvasd el figyelmesen.

Egyben jeleznem a topik lakoinak, ha igenyt tartanatok ti is egy osszefoglalora (es nem akartok teljesen ujat irni), nyugodtan hasznaljatok fel az S6 topikjaban remelhetoleg hamarosan szereplot.

(#1650) Sebibalu: a felhelyezesrol tapasztalatot majd kerhetnek? Esetleg kepet a felhelyezes utan? :)

[ Szerkesztve ]

(#1653) emre33 válasza Kasya (#1652) üzenetére


emre33
addikt

Nem sok 2 külön topik?

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#1654) Kasya válasza emre33 (#1653) üzenetére


Kasya
nagyúr

En mar a kezdetek kezdeten kerdeztem hogy nem lenne-e celszeru egysegesiteni a kettot, esetleg atiranyitani az egyiket a masikba. Azota se jott ra semmilyen reakcio.

Ezert gondoltam, ha mar ket topik van, az itt lakok is akarhatnak kicsit masabb osszefoglalot. Csak azok figyelmet szerettem volna felkelteni, akik nem jonnek at a masik topikba (ahogy en is hebe-hoba nezek be ide).

(#1655) Szellem. válasza Kasya (#1654) üzenetére


Szellem.
nagyúr

A két telefon között csak a kijelző kialakításában van, illetve az Edge kijelzőhöz tartoznak némi plusz funkciók! De a két készülék ettől eltekintve teljesen ekvivalens egymással. Így szerintem a két külön topic fölösleges!

(#1656) nVIPER válasza Kasya (#1654) üzenetére


nVIPER
senior tag

Egyesíteni kéne szerintem is!, Járkálok a 2 forum között, és szerintem nem csak én vagyok egyedül! Szerinted megoldható? Mindenkinek jobb lenne.

(#1657) w333 válasza Szellem. (#1655) üzenetére


w333
félisten

Így szerintem a két külön topic fölösleges!

+1 én ezt már kb. 2 hónapja jeleztem is de még semmi nem történt ! :(

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#1658) kovecses válasza Sebibalu (#1650) üzenetére


kovecses
aktív tag

Igen, az egyiket már letéptem mert teljesen eldeformálódott, de legalább jól tapad.
A másodikat felraktam, de ez is megnyúlott a hangszóró és a gomb nyílásánál.
Ameddig bírja marad, utána nano shine...

(#1659) Sebibalu válasza Kasya (#1652) üzenetére


Sebibalu
őstag

Hát én is be szívtam a FlexHD-val. Az első a saját hülyeségem miatt fuccsolt be. A másodikat már nagyon óvatosan fel raktam, de mikor a hozzá kapott kis gumi lappal el kezdtem ki simogatni a levegőt kapásból meg is gyűrte a fóliát. :(

(#1660) kovecses válasza Sebibalu (#1659) üzenetére


kovecses
aktív tag

Érdemes azt is befújni a spray-el hogy jobban csússzon.

(#1661) Sebibalu válasza kovecses (#1660) üzenetére


Sebibalu
őstag

Be fújtam frankón. Ujjaim is . Csak mikor húztam ki alóla a folyadékot akkor még is rottyant. Viszont tény hogy szépen ott marad a széleken.

(#1662) kovecses válasza Sebibalu (#1661) üzenetére


kovecses
aktív tag

Én is ezt tapasztaltam.
A fólia túl légy, túl sérülékeny, de tény, hogy jól tapad.
Csak eldeformálódott...

(#1663) Sebibalu válasza kovecses (#1662) üzenetére


Sebibalu
őstag

Igen sajnos :(

(#1664) tomi613


tomi613
aktív tag

Sziasztok! A 128gb-os változatnál mennyi a szabad hely?

※ Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (SM-G998B) Android 14 ESIM※

(#1665) nVIPER válasza tomi613 (#1664) üzenetére


nVIPER
senior tag

kb 110-112GB

(#1666) tomi613 válasza nVIPER (#1665) üzenetére


tomi613
aktív tag

köszi! :)

※ Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (SM-G998B) Android 14 ESIM※

(#1667) emre33 válasza tomi613 (#1664) üzenetére


emre33
addikt

nekem 114Gb volt a szabad helyre emlékszem.

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#1668) Redplee


Redplee
senior tag

néha előveszem a telefont, és azt látom, hogy néma módban van... ez mitől lehet? zárt képernyőnél vmi kombináció le tudja némítani? nem igazán értem sajnos, mert nem szoktam lerakni, és már többször előfordult, hogy némába került a teló...

Tech YouTube csatornám: Ren-Tech - Technology Unboxed

(#1669) csutizs


csutizs
tag

Sziasztok!

A héten vettem egy fekete s6 edge-t.
Minden tökéletes vele, nincs ilyen kijelző problémám amot irtok, csak egy valamot észrevettem.
Ha max hangerőn telefonálok, akkor néha ha mélyebb tónosú hangja van a partnernek, akkor egy minimámis rezonanciát hallok.
Van ez a teszt mód *#0*#
Itt van egy low freqvency gomb. Azon belűl ha a legmélyebb hanggal és a közepessel letesztelem a hangszóróm, akkor hallok egy minimális fémes szerű hangot.
Sajnos mindent észreveszek, pedig Minimális a hiba. Meghallgatnátok, hogy nálatok van ez?
Nem hinném, hogy emiatt cseréltetném, mert minden másban tökéletes és imádom. Ahogy irjátok sok selejt van, tuti kifognék egy olyat. Szervizt is hagynám. Majd ha karcos lesz a kijelző akkor egyszer legariztatom, talán a kijelzővel együtt cserélik.

Köszi ha meghallgatnátok, hogy nálatok van-e hasonló.

Üdv.

(#1670) kovecses válasza csutizs (#1669) üzenetére


kovecses
aktív tag

Én is tapasztaltam ezt a rezonanciát.
Elképzelhető, hogy a fém ház miatt van, nem tudom.
Azt nem állítanám feltétlenül, hogy torzít a hangszóró, de...

(#1671) mati12


mati12
senior tag

Én is múlt héten vásároltam egy ilyen készüléket,és ma sajnos azt tapasztaltam,hogy a power gomb nyomáspontja teljesen megváltozott. Megszűnt az a határozott kattanás szerű érzés,nincs kattanás sem és a nyomáspont is olyan nyúlóssá vált. Mit tudok ilyenkor tenni?Gondolom ha visszaviszem (Telekom) akkor javítani akarják,ami hetekig is eltarthat,és esetleg még a készülék házat is szétbarmolhatják mivel még nem lehet túl nagy tapasztalatuk az S6 -osok javításában.

[ Szerkesztve ]

(#1672) csutizs válasza kovecses (#1670) üzenetére


csutizs
tag

Detto..

A rendes telefonálásnál tapasztalod te is ugye?
Nem a kihangosításnál...

(#1673) kovecses válasza csutizs (#1672) üzenetére


kovecses
aktív tag

Nem.
Telefonálásnál semmit nem veszek észre.
Max hangos csengőhangnál...

(#1674) kovecses válasza csutizs (#1669) üzenetére


kovecses
aktív tag

Tok van?

(#1675) LaciGSM válasza mati12 (#1671) üzenetére


LaciGSM
aktív tag

Miért nem a samsunghoz viszitek szervizre????? Bemész a szolgáltatóhoz, átveszi szerizre, majd hetek múlva lesz valami! egy ilyen készülékre bőven él a Samu prémium gari, kb 2 perc beregisztrálni, és házhoz jön a szerelő! ha helyben nem tudja javítani, akkor elviszi, majd pár napon belül visszahozza!
Nem fogom megérteni ezt a szolgáltatós szerviz mizériát sosem!
EZ NEM EGY HUAWEI!!!!!!!!!!!!

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#1676) csutizs válasza kovecses (#1673) üzenetére


csutizs
tag

Ott meg nekem nincs semmi rezonálás...

(#1677) csutizs válasza kovecses (#1674) üzenetére


csutizs
tag

Nincs tok rajta

(#1678) barnabas22


barnabas22
tag

Üdv mindenkinek!

Beléptem az S6 Edge telefonosok világába egy Iphone 4S után! Az android rendszert szoknom kell még az iOS után ;)

A problémám (?) az lenne, hogy én olyan helyen dolgozok ahol nem nagyon van térerő...alaphelyzetben eddig LTE/WCDMA/GSM volt beállítva mobilhálózatnak, de ha kimegyek olyan helyre ahol már erősebb/van jel, akkor nem hajlandó megtalálni magától a hálózatot, (azt írja hogy csak segélyhívás lehetséges), csak ha pl. repülő üzemmód be/ki és egyből talál hálózatot. Először azt hittem hogy a Sim kártya a ludas, mert ki lett vágva, de mostmár rendes, nem kivágott Sim-et használok. Most kipróbáltam azt hogy visszaállítottam a hálózatot WCDMA/GSM-re és a jel is erősebb vele, úgy néz ki hogy nincs ez a csak segélyhívásos mizéria! Amúgy is 1-2 egységgel jobb a térerőm ezen a hálózaton!
A T-nél 500 megás netem van.

Tapasztalt már valaki ilyesmit? Bekavarna a 4G (LTE)?

Előre is köszi!

(#1679) csutizs


csutizs
tag

Ennek az automata fényerőnek nem nagy értelme van igy, hogy csak emeli a fényerőt világosban, de ha sötétbe visszamegyek, akkor vissza már nem veszi. (S5 4.0-án is ilyen fos volt)
Nálatok is ilyen ugye?

(#1680) Redplee válasza csutizs (#1679) üzenetére


Redplee
senior tag

nálam maxon van és automata, és sötétben olyan sötét lesz, h pl a QR kódot nem tudják leolvasni a cinema cityben és manuálisan fényerőt kell emelni :D

Tech YouTube csatornám: Ren-Tech - Technology Unboxed

(#1681) kovecses válasza csutizs (#1679) üzenetére


kovecses
aktív tag

Nálam hibátlanul működik.
Felfelé és lefelé is, bár néha kicsit lassan reagál.

(#1682) csutizs válasza Redplee (#1680) üzenetére


csutizs
tag

Melyik romod van?

(#1683) kovecses válasza LaciGSM (#1675) üzenetére


kovecses
aktív tag

Megpróbáltam prémium garit a telómhoz regelni és azt írta a my samsung oldal, hogy ehhez a készülékhez már nem jár...az S4-hez még volt.
Én a telót a Samsung Experience boltban vettem a Westendben, tehát nem zugárus cucc...még sincs semmi prémum szervíz cucc.
Csak a +1 év gari...

Megenged vásárolni további 1 év kiterjesztett jótállást, de prémium assistance szolgáltatást ehhez a készülékhez nem enged meg választani...

*Az igényelhető szolgáltatások készülék típusonként változnak!

[ Szerkesztve ]

(#1684) csutizs válasza Redplee (#1680) üzenetére


csutizs
tag

De magátol? Mert nekem kell egy kijelző ki-be kapcs ilyenkor.

(#1685) spider80 válasza kovecses (#1683) üzenetére


spider80
őstag

Mert MÉG erre a telóra nem vezették be ezt a szolgáltatást. Türelem! Én is pont most regisztráltam 1 órája,ugyanez van.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#1686) silentkiller


silentkiller
senior tag

Felrakás után 5 perc múlva elkezdett feljönni a széleinél a Spigen S6 Edge Curved Crystal, 30 dodót égettem el ezzel, nem ajánlott fólia S6 Edge-re!

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#1687) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Pár kép, csak úgy :) Samsung Galaxy S6 edge

(#1688) Tibcsi72 válasza silentkiller (#1686) üzenetére


Tibcsi72
csendes tag

Szia, vmit elszúrtál, 2 hete dobtam fel, mintha nem is lenne rajta.

(#1689) Uzmany válasza Tibcsi72 (#1688) üzenetére


Uzmany
őstag

Vagyunk itt egy páran akinek feljött. Én visszaküldtem az amazonnak, cserélték a Flex HD-ra.

® visions created with passion

(#1690) csabicska válasza silentkiller (#1686) üzenetére


csabicska
senior tag

Nekem ez van rajta egy hónapja, és tökéletes! !!!!

Nagyon jó fólia.

-Galaxy S20 - The best-

(#1691) Tibcsi72 válasza Uzmany (#1689) üzenetére


Tibcsi72
csendes tag

Lehet, nekem sikerült 4 edge- re felrakni. Zsírtalanítás, portalanítás, spaknival áthúzni (30 mikronos öntött fóliának hő kell, hogy emlékezzen az ívre).
Kocsikat is így húzok be:)

(#1692) szecska24 válasza Classius (#1651) üzenetére


szecska24
tag

Retail mod nem nagyon szokott futni, csak live demon... ejnye

(#1693) silentkiller válasza Tibcsi72 (#1691) üzenetére


silentkiller
senior tag

Samsung Store-ban nincsenek ilyen eszközök, nem is írták elő, hogy kellenek ilyenek a felhelyezéshez.

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#1694) kovecses válasza spider80 (#1685) üzenetére


kovecses
aktív tag

Valahol olvastam fél éve, hogy ezt a szolgáltatását a Samsung a mobiltelefonjaira beszüntette, vagyis az újonnan vásárolt készülékekre már nem lehet igénybe venni csak LCD tv-kre stb. ...

Szóval ne várj, mert nincs mire.

(#1695) spider80 válasza kovecses (#1694) üzenetére


spider80
őstag

Tudtommal a helyszini javítást nem vállalják az új készülékekre,de futár jön érte,és a javítottat,vagy a cseredarabot hozza vissza. Vagy egyből cserét hoz már első alkalommal. Nekem a futár is nagy segítség lenne,mert messzi van nagyon a szervíz.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#1696) Szellem. válasza kovecses (#1694) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Lesz a Premium szerviz,de eddig egyik új készülék esetében sem jött azonnal ez a megoldás.Várni kell vele egy-két hónapot és aztán van.Ennél az eszköznél sem lesz helyszíni javitás mivel olyan a kialakítása.Vagy csere a helyszínen azonnal vagy elviszik. Konkrétan nálam a Note4-et és az Alphaz a helyszínen cserélték.

(#1697) kovecses válasza Szellem. (#1696) üzenetére


kovecses
aktív tag

Szuper!
Amint lesz befizetek rá. :)

(#1698) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Samsung Galaxy S6 edge (+camera mod)

Sajnos a méhecske kb 2 másodpercenként váltott virágot, így nem tudtam jobban lefotózni. Azért nem lett olyan rossz.

(#1699) kovecses válasza ForRedGlory (#1698) üzenetére


kovecses
aktív tag

Mit jelent a camera mod?

(#1700) silentkiller válasza kovecses (#1699) üzenetére


silentkiller
senior tag

Camera mod (root)

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.