Hirdetés

2021. március 8., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#651) Kasya válasza a8l (#649) üzenetére

Kasya
nagyúr

Ha jol olvastam, kikapcsolhato a fenykepezo gyors elerese.

(#652) petrson

petrson
senior tag

Megnéztem én is egy MM-ban mindkettőt. Az edge nekem sokkal jobban tetszik, kecsesebb, a hajlítás tükröződése nem zavaró szerintem. Fehérben volt kirakva, az ujjlenyomatok alig látszottak. Nekem egyedül a Touchwiz az, ami taszít benne, szerintem nem tudnám megszokni, arra kíváncsi leszek, ha beindulnak a ROM készítők, mennyire tudják majd kihasználni a hajlításban rejlő lehetőségeket? Egyelőre biztos nem veszek, mert ennyit nálam nem ér egy telefon, de fél év múlva kíváncsi leszek, mennyit esik az ára. Az az érzésem ez sokkal inkább tartani fogja az árát, mint a fröccsöntött műanyag elődjei...

S10 / Watch Active2 / Mi AirDots Pro 2

(#653) Blyan válasza petrson (#652) üzenetére

Blyan
félisten

Nem tudom mennyiben éri meg a hajlított kijelzős májerságot, ha eldobja az ember a garanciát a romolás miatt.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#654) Sebestyen01 válasza Blyan (#653) üzenetére

Sebestyen01
őstag

Nincs szerintem a TWel semmi gond nem csicsasabb mar mint mas gyarto UIja... nagyon beegett a koztudatba hogy fujj :(

(#655) doooo válasza Sebestyen01 (#654) üzenetére

doooo
addikt

Nem tudom min filóznak annyit.. mivel csicsásabb mint bármely más gyártóé? Mi az amiért annyival, de annyival rosszabb, rondább, meg ilyenek.. :F

(#656) Sebestyen01 válasza doooo (#655) üzenetére

Sebestyen01
őstag

Jaj mert regen tudod ranyomtak a tul szines mesevilagos jelzot.. reszben mondjuk igaz volt! De mara egesz korrekt es letisutult lett... az mas kerdes hogy eszi a ramot rendesen de mejk gyari UI nem ugye.

(#657) Blyan válasza Sebestyen01 (#654) üzenetére

Blyan
félisten

Pedig nekem is az egyik félelmem a S6-tal kapcsolatban. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#658) tick válasza doooo (#655) üzenetére

tick
aktív tag

A sok kritika a felesleges funkciókat érte. A TW nem a launcher neve, hanem a romé. Erre már figyelnek szerencsére, alapból minden ki van kapcsolva.

Everything that has a beginning... has an end

(#659) Sebestyen01 válasza Blyan (#657) üzenetére

Sebestyen01
őstag

Hat nekem nagy ujdonsag nem lesz benne hisz most is note 4 rol firkalok, de amugy az s6-ban van mar temazhatosag letoltessz valami olyat ami tetszik es annyi, ahogy neztem ikonoktol kiindulva a navbaron at minden valtozik a temaval! Bar a gyari sem rossz, persze a feher hatteret mondjuk a beallitasok menuben en feketere tennem de na semmi se hibatlan!

Tick
A vantol nem lell felni, inkab ilyen legyen mint fapados!

[ Szerkesztve ]

(#660) Blyan válasza Sebestyen01 (#659) üzenetére

Blyan
félisten

Majd elválik, egyelőre filózom és amúgy is várok egy szűk hónapot, hogy mi és hogy alakul.
Szifon, S6, M9 - ezeket súlyozom egyelőre.

(#661) Sebestyen01 válasza Blyan (#660) üzenetére

Sebestyen01
őstag

M9nel ugye meg javitanak a kameran ami jo dolog, almaban nem vagyok kompetens mas vilag bekem, s6 meg adott... szerintem a g4 a sajat fejlesutesu kameraval sem fogja felvenni erdemben a kesztyut sonyt meg nem gennek soha max tvt!

[ Szerkesztve ]

(#662) petrson válasza Sebestyen01 (#656) üzenetére

petrson
senior tag

Az ikonok, az egész menürendszer az, ami nem tetszik és hogy hajlamos belassulni egy idő után. Persze jobb már, mint az S3-as időkben, de nálam most a miui és a sence az etalon.

S10 / Watch Active2 / Mi AirDots Pro 2

(#663) legiaap válasza Blyan (#660) üzenetére

legiaap
nagyúr

Én S6/S6 edge illetve note 4 közt filózok épp. S6-oknál az akku aggaszt, a note 4-nél az ujjlenyomat olvasó (ami ott van az kaki) hiányzik. Vagy lehet majs iphone 6s, bár jelenleg tele a hócipőm az almával.
:D
Ja meg ami még aggaszt az S6/edge-vel kapcsolatban, a kamera körüli lencse kopása illetve, hogy törésteszteken nem remekelt.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#664) Blyan válasza legiaap (#663) üzenetére

Blyan
félisten

Ja, a Note 4 nálam is ezért esik ki. Az S6 azért annyit hoz majd, mint a szifonod - többet is -, szóval nem értem a parát.

[ Szerkesztve ]

(#665) Sebestyen01 válasza petrson (#662) üzenetére

Sebestyen01
őstag

Minden belassul ha ossze vissza telepitget letoltoget ezc nagyarul hadznalja az ember... a temazassal meg a menut az ikonokat meg mindent lehet valtoztatni, van opcio!

Blyan:
Nem olyan gaz az ujjlenyomat a noteon bar teny hogy a rateszem felismer beenged jobb mint a huzogalom az ujjam cimu felvonas!

[ Szerkesztve ]

(#666) kali válasza legiaap (#663) üzenetére

kali
legenda

nem annyira problémás az az ujjlenyomat-olvasó a note 4 esetén, én iphone 5s után is tudom normálisan és elégedetten használni.
kényelmesebb lenne persze, ha nem kellene lehúzni, hanem csak megérinteni, ahogy az iphone 5s és felette, illetve most az s6-ok esetén is, de annyira nem vészes a lehúzósdi sem.

(#667) Sebestyen01 válasza kali (#666) üzenetére

Sebestyen01
őstag

Amit sajnalok hogy a lehuzosdival nem lehet ebreszteni a telot elotte bekapcs gomb kell kar erte!

(#668) kali válasza Sebestyen01 (#667) üzenetére

kali
legenda

a home gomb megnyomása is jó előtte, de ez minden más telefonnál így van, még az iphone - ha már említve lett mások által korábban és általam is - esetén is, először aktiválni kell a rendszert valamilyen módon és utána olvassa be az ujjlenyomatot.

(#669) legiaap

legiaap
nagyúr

Le a kalappal mindkettő előtt: [link]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#670) Blyan válasza legiaap (#669) üzenetére

Blyan
félisten

Mondjuk tök mindegy, mert a garit akkor is bukod.

(#671) Oppenheimer válasza Blyan (#670) üzenetére

Oppenheimer
veterán

inkább egy speed- és multitasking testnek örülnék :D

(#672) Blyan válasza Oppenheimer (#671) üzenetére

Blyan
félisten

[link]

(#673) zsoltnyiri válasza Oppenheimer (#671) üzenetére

zsoltnyiri
tag

(#674) Oppenheimer válasza zsoltnyiri (#673) üzenetére

Oppenheimer
veterán

Köszi, mindkettőt láttam már. :)

(#675) bulikavagyok

bulikavagyok
veterán

The Best Samsung Galaxy S6 Edge Cases from Spigen

Audi S5 Coupé eladó! -> https://tinyurl.hu/EmoP/

(#676) pusszycat válasza bulikavagyok (#675) üzenetére

pusszycat
veterán

Jó cuccok amit a srác elrappelt a videóban az az akkus vezetékmentes töltő is érdekes. +1 :)

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black :))

(#677) Blyan válasza bulikavagyok (#675) üzenetére

Blyan
félisten

Jól adja a csávó, lényegretörő, semmi köntörfalazás.

(#678) bulikavagyok

bulikavagyok
veterán

Durva a srác, ki nem nézném belőle, hogy ilyen videókat csinál..:) Én is csak múlt héten iratkoztam fel a csatornájára, egyenlőre nagyon tetszenek a videói.
pusszycat: Erre gondoltál szerintem, nagyon bejön nekem is

[ Szerkesztve ]

(#679) Nazrym válasza bulikavagyok (#675) üzenetére

Nazrym
tag

Amazonról mennyi idő amíg megjön ?

(#680) Kasya válasza Nazrym (#679) üzenetére

Kasya
nagyúr

Vasarlas elott kiirja. Attol fugg milyen postaval kered...de felaras.

(#681) bulikavagyok válasza Nazrym (#679) üzenetére

bulikavagyok
veterán

Bocs, nem láttam a kérdésed. Amazon-t nem vágom, mert onnan nem szoktam rendelni, de miért nem rendeled meg a hivatalos oldalról? Ott most néztem az árakat, 10 dollár körül van a postaköltség egy toknál, vagy egy fóliánál.

[ Szerkesztve ]

(#682) Kasya válasza bulikavagyok (#681) üzenetére

Kasya
nagyúr

Ebay eseten meg nincs pk.

(#683) bulikavagyok válasza Kasya (#682) üzenetére

bulikavagyok
veterán

Ebay-en is van hivatalos shop? Mert elég sok olcsó kínai hamisítvány van fent, ha jól tudom.

(#684) Kasya válasza bulikavagyok (#683) üzenetére

Kasya
nagyúr

En toluk rendeltem. Eleg gyorsak, mert a tracking number alapjan mar hetfo ota itt van budapesten a cucc. Csutortokon adtak fel.

[ Szerkesztve ]

(#685) Nazrym válasza bulikavagyok (#683) üzenetére

Nazrym
tag

Megrendeltem végül amazonról, 7-14 között, ha 2-4 nap alatt akartam volna akkor 3x annyit fizetek végül mint amennyibe maga a tok került volna

(#686) bulikavagyok válasza Kasya (#684) üzenetére

bulikavagyok
veterán

Ez a hivatalos shop lesz, úgy látom. Viszont itt sincs ingyen kiszállítás. Az csak a kínai másolathoz jár..:D
Nazrym: Hát igen, általában elég drága az expressz kiszállítás.

[ Szerkesztve ]

(#687) Kasya válasza bulikavagyok (#686) üzenetére

Kasya
nagyúr

Pont egy postakoltseggel olcsobb az Ebay-es ar az offical website-hoz kepest. Tehat "ingyenes" a kiszallitas :D

(#688) bulikavagyok válasza Kasya (#687) üzenetére

bulikavagyok
veterán

Ja értem. Ezt nem is figyeltem..:)

(#689) majestic

majestic
senior tag

Lenne egy kérdésem (nem vagyok droidos): ha készítek képeket, videókat a telcsivel pl. az Egge-vel, akkor azt át tudom másólni OTG kábelen keresztűl egy pendrive-ra? Ezt kegfőképpen azért kérdezem, mert ügye ezekben már nincs microsd foglalat.

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 12 Pro Max 256GB, Apple Watch Series 6, iPad Pro LTE 256GB (2020), G30

(#690) migabi24 válasza majestic (#689) üzenetére

migabi24
veterán

Persze

(#691) majestic válasza migabi24 (#690) üzenetére

majestic
senior tag

:R

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 12 Pro Max 256GB, Apple Watch Series 6, iPad Pro LTE 256GB (2020), G30

(#693) Gáben81 válasza hanti (#692) üzenetére

Gáben81
aktív tag

Linket pls...illetve mi a neve?

Köszi :-D

(#694) majestic válasza hanti (#692) üzenetére

majestic
senior tag

Marha jó, hol lehet kapni?

(#695) hanti válasza Gáben81 (#693) üzenetére

hanti
senior tag

Kb. egy éve vettem az MM. - ben. Se név se link.

(#696) Kasya válasza hanti (#695) üzenetére

Kasya
nagyúr

Ebay-eb lehet kutakodni utana. Utt tuti lesz.

(#697) bulikavagyok válasza majestic (#694) üzenetére

bulikavagyok
veterán

Találtam pár hasonlót: 1, 2, 3, bár egyik sem pont ugyanolyan.
Így kerestem. :)
Kasya: Pár másodperccel beelőztél. :D

[ Szerkesztve ]

(#698) w333

w333
félisten

Srácok a két S6 topikot valahogy össze kéne olvasztani :D

Mert ugye a kijelzőhajlításon kívül szinte ugyan arról a telefonról beszélünk ! :R

iPhone 12 Mini & iPhone SE

(#699) Blyan válasza w333 (#698) üzenetére

Blyan
félisten

Akkor kell egy közös topik, de ez a kettő a két külön cikkhez tartozik, nem lehet összevonni.

[ Szerkesztve ]

(#700) Kasya válasza Blyan (#699) üzenetére

Kasya
nagyúr

Jojjon mindenki innen at a sima S6 topikba szvsz. Ott nagyobb az elet...

Hirdetés

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.