Hirdetés

2020. január 23., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#101) Engikrisztus

Engikrisztus
(tag)

Minden tekintetben (kivéve az árát) tetszik.Szép külső,brutál hardver. Akármennyire is tetszik,soha,semmilyen telefonért nem adnék ki ennyi pénzt. Érdekes megfigyelni,hogy egyes gyártók az évtizedek során honnan hová jutnak el. Az én "fiatal koromban" még a Samsungot nevezték a műszaki cikkek óccsó termékének,ma meg már szinte mindenben a prémium (ár)kategóriát jelentik.

Ugyanakkor maga a puszta megfigyelés magában kissé kezdetleges módszer.Néha mélyebbre kő ásnunk,a valódi érzelmi vetületig.Úgy lehet elcsípni a fájdalom forrását és átélni.

(#102) pnauser válasza sixpak (#98) üzenetére

pnauser
(senior tag)

Nem is a kinézetére gondoltam. Hanem a sznob faktorra. Ott meg az észérvek helyett a szívükre hallgatnak sokan. Olyan, mint a bárokban az asztalra kitett VW és Audi kulcs. Amíg nem volt nagy kijelzős Iphone, addig a Galaxy széria tarolt. Mióta van, azóta hatalmas veszteségeik vannak. Most még árban is az Apple szintjén van. Nem lesz ez így jó. Nekem sincs bajom egyikkel sem.

[ Szerkesztve ]

(#103) vicze1

vicze1
(nagyúr)

ÁÁÁ, ez most tűnt fel: "mágneschipes kártyaolvasókat"
Ezt javítsátok már. :U Tudom, hogy köznyelvben így van elterjedve, de hatalmas hülyeség, szakmai oldalon nem már.

Mágnescsík-ot tudja emulálni a chipet nyilvánvalóan nem.

(#104) daninet

daninet
(addikt)

Nagyon tetszik az új TouchWiz felülete, szerencsére elmozdultak kína irányából a minimál felé.
Viszont a telefon nem fotogén. Biztosra veszem, hogy kézbe véve tetszene, de képekről nem.

Trust me.. I'm from the internet. ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#105) ak76

ak76
(senior tag)

Zöldben fogom megvenni,a 64Gb-os verziót,majd valamikor 150 környékén,ennél többet szvsz semmilyen telefon nem ér,persze ha közben összejön a havi 6-7 kilós fizetés,egyből módosítom az álláspontomat... :D

(#106) pohár válasza pohár (#100) üzenetére

pohár
(félisten)

a francba, kifelejtettem a képbeillesztés tagjét, ha erre jár egy modi, kérem szépen, hogy javítsa már ki :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel | MFK Baccarat Rouge 540 és PdM Oajan decantok eladók!

(#107) akos727

akos727
(senior tag)

Csak szerintem otromba az a home gomb?

(#108) hito válasza Viktor0610 (#99) üzenetére

hito
(nagyúr)

Én is mindig megpróbálok root nélkül létezni, néhány hétig tudom magam tartani általában :B Ezért is veszek leginkább gari nélküli Samsungokat. Note 4-emet is gari nélkül vettem 115-ért. Olcsóbb és úgyis kirootolom a szemét, akkor meg nem mind1? ;]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#109) madgie válasza pohár (#100) üzenetére

madgie
(titán)

Ez a zöld szerintem nagyon pofás, a szifon is ilyesmi színekkel operálhatna az ezüst/fekete mellett, nem az arannyal.

(#110) alkatraz3000 válasza madgie (#109) üzenetére

alkatraz3000
(senior tag)

Hát fém eseten eleg hülyén nézne ki.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#111) Viktor0610 válasza madgie (#109) üzenetére

Viktor0610
(legenda)

madgie:
Rendben van az arany az iPhone-oknál. A hölgyek jelentős százalékának igencsak tetszetős. :)

akos727:
Szerintem rendben van, illetve így az ujjlenyomat olvasás hatékonysága is jobb.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni) - "googlehater analóg wanabe gdpr remete" <- Nem én!!! :-DDD

(#112) drfedayn

drfedayn
(tag)

Szerintem lesz keletje itthon is hiába az ára. Ahogy a szifont is megveszik úgy ezt is megfogják. Az a zöld mellesleg brutál jól néz ki :K Ha egyszer nyerek a lottón tuti vétel a Lumia 930am mellé :C

Nem vagyok rasszista, mindenkit egyformán utálok

(#113) Csapoati válasza hito (#95) üzenetére

Csapoati
(nagyúr)

Na meg a (tovabb)hajlito videok. :D

alkatraz3000: Nem itt fogom ezt kitargyalni, mert ugyis flame lenne belole. Maradjunk annyiban, hogy a fellengzos kijelentes nem tetszett.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#114) madgie válasza alkatraz3000 (#110) üzenetére

madgie
(titán)

Tényleg hülyén néz ki a zöld szín fémen? ;]

(#115) laleh

laleh
(addikt)

Nagyon üt, külsőre, belsőre, mindenhogyan. Viszont sd foglalat nem ártott volna bele.

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078 Apple garanciális ügyintézés -> törött iphone Apple Watch

(#116) benczeb

benczeb
(aktív tag)

Szerintetek lehetséges, h néhány szoftveres megoldást átültetnek az eggyel előző galaxy s5-be? Pl a letisztult touchwiz sokkal élhetőbbnek tűnik.

(#117) Blyan válasza Bog (#49) üzenetére

Blyan
(félisten)

Ez teljesen helyén való döntés. Tök igaz. Még akkor is, ha ez a mestermű és nem a sima S6.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#118) SkyS1gn

SkyS1gn
(nagyúr)

Jó az irány, az én ízlésemnek még nem tökéletes, na meg a táccsvíz... ha lenne stock-al vagy max Sony féle egyediséggel.

[YT:https://goo.gl/Px2Pem]

(#119) tzsolesz

tzsolesz
(nagyúr)

A véleményem egyszerű: besza-behu.

:Y :Y Nagyon ott van. :K

(#120) vicze1 válasza SkyS1gn (#118) üzenetére

vicze1
(nagyúr)

Az ugye megvan, hogy kb. úgy témázod át ahogy akarod? :U
Rárakod akkor a stock launchert és csá. Továbbra is az értelmetlen berögződések...

(#121) Ricardo

Ricardo
(félisten)

Ez bizony nagyon szép lett. Szépen összerakta a Samsung.

(#122) p2pp

p2pp
(senior tag)

Csak USB 2.0?
Nmá!

Huawei P30 Pro VOG-L29 10.0.0.178

(#123) hito válasza Csapoati (#113) üzenetére

hito
(nagyúr)

Milliomos csemeték játszótere :(

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#124) vicze1 válasza p2pp (#122) üzenetére

vicze1
(nagyúr)

A Note4-nél ez nem tűnt fel senkinek, hogy az értelemtelen külön kábelt inkább kidobták? Sok előnye nincs.
Jövőre meg úgyis 3.1 C-re lesz cserélve mindenen.

(#125) SkyS1gn válasza vicze1 (#120) üzenetére

SkyS1gn
(nagyúr)

Azta nemmondod? A notification bart és a beállítások menüt is áttémázod nekem kérlek? :U

[YT:https://goo.gl/Px2Pem]

(#126) domjanjozsef

domjanjozsef
(újonc)

Ez csak a kezdet, na meg parasztvakítás... Ennyi pénzért semmiképpen sem kéne. Pár év múlva meg majd egy húszasért utánad dobják az összegyűrhető mobilokat... 2600-as akku is vicc... LG G2-be is beépített van, mégis elfért benne egy 3000-es. Szerintem ha Galaxy S, akkor még ma is inkább S4 a legjobb.

(#127) vicze1 válasza SkyS1gn (#125) üzenetére

vicze1
(nagyúr)

Igen áttémázza, nézd meg akár a MA-s videót, akár rengeteg másikat. :K
Ez a nagy előnye az Sony-s théma motornak(Runtime Resource Overlays), hogy mindenre sokkal egyszerűbben ráhúzható. HTC, Samsung, Sony, Cyanogen 12, mind ezt használja.
Arra még kíváncsi leszek, hogy a témák kompatibilisek lesznek-e egymással majd.

[ Szerkesztve ]

(#128) legiaap

legiaap
(nagyúr)

A zöldet árulni fogják a szolgáltatók? Megnéztem az összes szolgáltatót UK-ban de csak fehér/fekete/arany színben találtam... :(

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#129) no more

no more
(addikt)

Nagyon jó telót rakott le a Samu, ebbe beleadtak apait, anyait! Nagyon jó a cikk, részletes! ÜGyes e za Bone fiú! Szerintem ez a készülék lesz a 2015-ös év telefonja díj nyertese, ezúttal a HTC csúnyán lemaradt... Gyönyörű szép (főleg zöldben, de ezt más is írta már), gyors, bitang erős, bár meg is kérik az árát, mondjuk jogosan, nem úgy, mint az a bizonyos cég a tizedakkora tudású készülékeivel. ;]

Azért a 71k antutu az lol. A fotókon meg kb. leesett az állam! :D Alig várom, hogy élőben is megtapizhassam!

(#82) alkatraz3000: Lol, mekkora troll, omg! Ez minőségi trollkodás, szép volt! Nem is értem, hogy kerülnek egy ilyen tudású telefon cikkje alá azok a szavak, hogy Apple, meg iphone. :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#130) #13110016

(törölt tag)

Hibátlan cikk, hibátlan telefon.

(#131) Xaels válasza alkatraz3000 (#110) üzenetére

Xaels
(félisten)
LOGOUT blog

Miért is? A HTC is csinált kék és vörös telefont amik nem voltak gázosak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#132) pohár válasza madgie (#109) üzenetére

pohár
(félisten)

én a sima kékre is nehezen tudnék nemet mondani, de a zöldre még nehezebben :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel | MFK Baccarat Rouge 540 és PdM Oajan decantok eladók!

(#133) bulikavagyok válasza no more (#129) üzenetére

bulikavagyok
(veterán)

Ha már szóba jött az Apple: ez legalább nem hajlik..:D ;]

Üdülés Miskolctapolcán! https://goo.gl/8ntJQc >>> Egyedi árért írj privátot!

(#134) wertigo1984

wertigo1984
(őstag)

Engem a kamera kepessege nyugozott le :C , a tobbi nem erdekel. Elmegy egynek.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#135) alkatraz3000 válasza Xaels (#131) üzenetére

alkatraz3000
(senior tag)

Nekem nem jönnek be a harsány színek fém eseten.

(#136) no more válasza bulikavagyok (#133) üzenetére

no more
(addikt)

Jah, úgyis mindenki szerint i6 copy az S6, de a híres iBend feature-t még ők sem merték lemásolni, így nem full copy! ;]

(#137) madgie válasza wertigo1984 (#134) üzenetére

madgie
(titán)

Elég látványos a high pass sharpening sajnos, persze mobiltelefon ez, nem lehet megerőszakolni a fizikát/optikát.

(#138) alkatraz3000 válasza no more (#129) üzenetére

alkatraz3000
(senior tag)

Figyu. Tényleg nem trollkodasbol. De en sosem hasznalnek szívesen ujra windowst, míg egy osx simán jöhetne. Egy pc játékos sosem fog osx-et használni, mert nem tud játszani! Nekem nem tudja azt nyújtani az android, amit másoknak igen. Ennyi az egesz. Ez egy jo telefon, csak nem nekem!

(#139) Bog válasza bigmasterg (#72) üzenetére

Bog
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Nyilvánvalóan a másik S6-ról szóló cikk rövidebb lesz. És igen, ez két készülék (mint a Note 4 és a Note 4 Edge).

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#140) Fred23

Fred23
(veterán)

Tetszik, de kicsi az akku, és nem vízálló. Inkább egy S5 sokkal olcsóbban, ha az ember ilyen méretű telóra vágyik (-én nem).

(#141) sanyijedi

sanyijedi
(senior tag)

hiába néz ki jól, ha tokba teszed és az meg csúnya.. eddig pont jó volt, hogy levetted a hátlapot és annak a helyére tetted a flip tokot és nem pluszba.. fóliáról nem is beszélve (nem hiszek ebbe a GG4-be..)

amit meg sokan felhoznak: akksi cserélhetőség, bővíthetőség..

Samsung Galaxy S11 + Apple iPhone 12

(#142) no more válasza sanyijedi (#141) üzenetére

no more
(addikt)

Van olyan, aki egy ilyen minőségi telefont tokban hord? :Y

(#143) Viktor0610 válasza no more (#142) üzenetére

Viktor0610
(legenda)

Én tokban hordanám. Valami félig átlátszó kemény tokot használnék, meg övre fűzhető/csíptethető tartót. :)

Tőlem lehet akármilyen Gorilla Glass 4, a leejtést gyanúm szerint tokban jobban bírná. :)

Aláírás (nem kötelező megadni) - "googlehater analóg wanabe gdpr remete" <- Nem én!!! :-DDD

(#144) Tsebacsi válasza no more (#142) üzenetére

Tsebacsi
(veterán)

Nem is hiszed, hányan. Többek között én is tokban hordanám, ahogy a G2 is tokban van. Az Iphone is valószínű abban lenne, ha lenne, akárcsak ez. Mert leeshet, szebben karcolódik, stb. És ha el akarom egyszer adni, inkább azt veszi meg a delikvens, amelyik nem karcos, nemigaz?!

A teló meg brutál lett, főleg teljesítményben, de még a zöld és a kékesfekete szín is birtoklási vágyat tud ébreszteni :) Szép munka, de kár az SD-Rádió hiányért, és hogy átlagos az akku.

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat!

(#145) hemaka

hemaka
(nagyúr)

Ez most tenyleg utos cucc lett, az arcedulajaval egyutt. :)

"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️

(#146) Kasya

Kasya
(nagyúr)

Nem hittem hogy valaha ezt mondom, de a sima S6 eloszor gondolkodtat el, hogy Samsungot "kell" vennem.

(#147) Maxentius

Maxentius
(addikt)

Tetszetős, de se az ára, se az akku nem az igazi. Az S6 active-ban remélem tényleg nagyobb lesz az akku.

Samsung Galaxy A70 | Gear S3 frontier | JBL E65ANC

(#148) laleh válasza no more (#142) üzenetére

laleh
(addikt)

Pl. En, mert muszaj

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078 Apple garanciális ügyintézés -> törött iphone Apple Watch

(#149) Sn00k

Sn00k
(veterán)

A cikk olvasás közben számomra egyértelmű volt legalább egy AJÁNLOTT plecsni. Főleg annak fényében, ahogy a cikk írója is a végéig formálta a véleményét. Egyébként egyedül az ÁR az , ami miatt nem kapta meg az AJÁNLOTT plecsnit ?

3njoy the Lif3

(#150) r.mark válasza Bog (#49) üzenetére

r.mark
(csendes tag)

Nem szoktam a mobilarénán kommentelni, annak ellenére, hogy kb. 10 éve rendszeresen olvasó vagyok.
Nem értem, hogy hogy lehet csak tetszett a jelenlegi, legerősebb-leggyorsabb, legjobb kamerájú és legszebb telefonja!? Azután, hogy tavaly a Z2 a minősíthetetlen melegedése és kamu vízállósága ellenére megkapta a különösen ajánlott plecsnit! Tökéletes telefon nincs, de ha valaki mutat szeptemberig ezeknél jobbat annak tapsolni fogok... A két legjobb idei telefon tetszett és ajánlott hazánkban :( Arról azért nem a Samu tehet, hogy nevetséges szolgáltatói ajánlatok, gyenge forint és magas adók vannak nálunk...

Márk

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.