Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) Sebestyen01 válasza bulikavagyok (#598) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Note 4 megmarad mellette a penhez hozzaszoktam a merethez is, akkor leszek gondban ha jon a note 5 bar szerintem azt kihagyom... vagy nem, bar parom igy is kicsit ferden nez :DDD

Gondolkoztam sima s6on de mar mindegy gyozott az egzotikum! Meg szerencse hogy platinam van a telekomnal lehet szorni a penzt meg ugy ahogy meg is becsulnek!

[ Szerkesztve ]

(#602) yodamester10


yodamester10
őstag

Amit nagyon sajnálok,hogy a víz és porállóság eltűnt.

(#603) bulikavagyok válasza Sebestyen01 (#601) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ejnye, azért két ilyen telefon egymás mellett elég nagy luxus! :D De ez estben ez már valamiféle hobbinak tekinthető, nem? :)

[ Szerkesztve ]

(#605) Sebestyen01 válasza bulikavagyok (#603) üzenetére


Sebestyen01
őstag

A note az flottaban van, munkahelyhez kelet vagy egy noti vagy valami ami alkalmas jegyzetelesre es mobil, noti van itthol a note meg pont jo lehet irni bele porgosen jo az akku jo a meret! Az s6 edge meg kivancsisag tetszik is, meg bevallom az eddig bejelentett zaszloshajokra szerintem koroket ver... a g4 meg a z4 meg nem kell nekem eddig sem volt se sonym se Lgm... ilyenekkel hogy huawei meg nem foglalkozom! Most volt negyed eves premium bevasaroltunk unnep elott /2 gyermekem van a 3. A pocakban fejlodik/ es maradt apunamk egy kis fagyira valo ami most nem a bankba ment ha nem a telekomhoz :DDD

(#606) Kasya válasza Sebestyen01 (#605) üzenetére


Kasya
nagyúr

Biztosabb befektetes, mint a broker ceg. Kiszamithatobb az amortizacio ;] :D

(#607) bulikavagyok válasza Sebestyen01 (#605) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Oké, így már értem. :)
Kasya: A brókercégekkel sincs semmi gond, csak körültekintően kell őket kiválasztani. :K

[ Szerkesztve ]

(#608) Sebestyen01 válasza Kasya (#606) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Ott van nekem a 2 gyerek meg majd nem soka a 3. Na az a befektetes! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#609) Kasya válasza Sebestyen01 (#608) üzenetére


Kasya
nagyúr

Hosszutavon megterulo ;)
Sok boldogsagot kivanok hozzajuk! :)

(#610) Sebestyen01 válasza Kasya (#609) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Az biztos, sosincs unalom :DDD Koszonjuk! :R

No de a telorol is ahogy latom az edge funkciok meg elegge keveset raknak az osszkephez varhato fejlesztes ra gondolom!?

[ Szerkesztve ]

(#611) doooo válasza Kasya (#600) üzenetére


doooo
veterán

De szép is lenne az, ha mindig "naprakész" lehetne az ember.. :)

(#612) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

50 trükk az edge-hez ha már megvetted. [link]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#613) Nazrym


Nazrym
tag

Végül megrendeltem a fekete edge-t. De ha Tnél lesz 17ig zöld akkor csere lesz :)

(#614) tick


tick
aktív tag

Aki vodánál rendelt, annak mi a rendelés státusza? Nekem flotta megkavarja a dolgokat, érdekelne mi a "normális"

Everything that has a beginning... has an end

(#615) Drakk


Drakk
tag

ELméletileg a következő héten a hivatalos Samsung boltokban is kapható lesz a kártyafüggetlen Edge.
Ti melyik változatot várjátok a 32 GB, 64GB vagy a 128GB?

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#616) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Megtapiztam Mammutban az MM-ben mindkét masinát.
Megmondom, nekem első benyomásra az S6 jobban tetszik.
Az Edge-vel az a bajom, hogy kétoldalt, ahol görbül a kijelző nagyon zavaróan látni a neon fényt.
Engem zavar, ha a kijelzőről visszaverődik a lámpa fénye.
Ezért a sima S6 jobbnak tartom, ott ilyen probléma nincs.
Azért később még máshol is megnézem, de ez számomra nagyon zavaró.

(#617) kakuk100


kakuk100
őstag

Sziasztok! Nem tudja valaki, hogy a Samsung Mintabotban mint pl. a Westend is mennyi lesz az ára?
köszi

(#618) bulikavagyok válasza kakuk100 (#617) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

(#619) pusszycat válasza bulikavagyok (#618) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A128 GB edge már ki sem merték írni... :(

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#620) bulikavagyok válasza pusszycat (#619) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Pedig valószínűleg nagyon népszerű modell lesz..:D Egyébként nem nehéz kiszámolni. :)

(#621) yodamester10 válasza Drakk (#615) üzenetére


yodamester10
őstag

Én a 100 ezer forintost :P

(#622) kakuk100 válasza bulikavagyok (#618) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszi szépen! :R

(#623) feco6512 válasza Ateszpapa (#616) üzenetére


feco6512
tag

Szia akkor ott már meg is lehet vásárolni?mert Szfváron az MM.ben még nincs😉

(#624) bulikavagyok válasza feco6512 (#623) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Megvenni még sehol sem tudod, csak előrendelni.

(#625) Sebestyen01


Sebestyen01
őstag

Voltam ma megfogdosni a kicsiket es hat a kinezet alleejtos! Viszont a fogasa.... na az annyira nem jitt be! Lehet hogy midositom a rendelesem sima s6ra meg alszom ra egyet! :B

(#626) pohár


pohár
félisten

beírom ide is, hátha nem jár valaki innen az S6 topikjába, hátha valakinek tudok vele segíteni előre is:

nem tudom, hogy ki használná a QI töltést, de most egy debreceni boltban igen jó áron mérik a két chargepadet, bár a teljesítményüknek nem néztem utána, lehet az új, ami az S6-tal jön, az erősebb...

Samsung Hálózati töltő állomás (vezeték nélküli töltés, QI Wireless) Fekete ep-pg900ibegw

Samsung Hálózati töltő állomás (vezeték nélküli töltés, QI Wireless) Fehér EPP100IEWEGWW

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#627) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Samsung prepping a lot of Galaxy S6 themes, including an AMOLED friendly dark theme

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#628) SpaceKombajn


SpaceKombajn
tag

EDGE-ből lesz mini vagy az csak a sima S6-ból?

spacetime

(#629) Blyan válasza Oppenheimer (#627) üzenetére


Blyan
félisten

Hát ez a sötét téma vagy mi akar lenni, ez valami bitang ronda...

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#630) Oppenheimer válasza Blyan (#629) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Az, de hátha kiadnak egy szép sötét témát is. Sokat dobhatna az üzemidőn.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#631) Kasya válasza Blyan (#629) üzenetére


Kasya
nagyúr

Sebaj, van jol komponalt szines tema is :)

(#632) legiaap


legiaap
nagyúr

Gyönyörűek ezek a témák mondhatom. Egy ilyen telefonra ennyire gagyikat kitalálni... :W
Mégis melyik korosztálynak szánták ezeket?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#633) tick válasza legiaap (#632) üzenetére


tick
aktív tag

japán... :D

Everything that has a beginning... has an end

(#634) balika333


balika333
tag

Tegnapi nap folyamán megtapicskoltam az S6 és S6 edge készüléket a debreceni Samsung mintaboltban. Fehér/Fekete edge, és fehér S6 van kiállítva. Szmeélyes véleményem: kezdetben mikor bemutatták őket, utána tesztek alapján teljesen meg voltam győződve az edge feleslegességéről, és hogy a sima S6 tökéletes készülék. Jobban is tetszett a sima S6. Na de. Élőben nagyon durván fordult a kocka. Megláttam őket egyből felkaptam az edge-t. Kb 10 mp-ig volt a sima a kezemben. Az edge elvarázsolt. De tényleg. Nagyon jó élőben ez a lekerekítés, olyan mintha 3D lenne. Nálam a neon fények nem csillannak a törésnél, de legalábbis nekem abszolút nem volt zavaró. Ja és abszolút nem vágta a kezem. Nagyon szívesen tudnám használni. Ha két hibája nem lenne, akkor azonnal elő is rendelném: 1. ára 2. kicsi a kijelző. Tudom az előbbi hamar konszolidálódik, és jó áron meg lehet pár hónap múlva venni, így ez csak idő kérdése. Viszont az utóbbi nagyobb baj (i6+ kijelzője 5,5” és tökéletes számomra). A betűméretek, feliratok sem hatalmasok.

Ja igen: külső hangszóró -> végre! Szépen, tisztán szól, nem hátul van, fejlődnek, csak így tovább. Súly-> hihetetlen hogy kézbe véve mennyire könnyű. Meglepő. Gyorsaság -> VÉGRE! le a kalappal. 15 percig nyomogattam az S6 edge-t, mindent elindítottam amit csak lehet és semmi akadás. Vajsima mindenhol. Örvendetes!

Hátlap ->feketét nyomogattam, gyűjtötte az ujjlenyomatot, de nem volt egyáltalán vészes. Rosszabbra számítottam.

Összeségében nagyon elégedett vagyok mindkét típussal, nyár végén lehet benevezek egy edge-re szigorúan feketében - aminek van egy kis kékes beütése azért. (zöld/arany nagyon rajos, – véleményem szerint - fehér nem tetszik)

Samsung Note 22 Ultra

(#635) hóember74


hóember74
csendes tag

Nemrég én is megnézegettem a telókat a Bp-i Árkád MM-ben. Nekem az edge elképesztően jól néz ki.
Már amikor megjelent, akkor is az volt a nyerő, de az ár meg az itteni vélemények alapján kezdtem kiábrándulni az edge-ből. De most látva, rendesen levett a lábamról.
Mindkét teló nagyon könnyű, de az edge a lehajló kijelző miatt olyan vékonynak tűnik fogásra, mintha egy 3 mm-es telefont fognék. Utána a sima s6 már furán "vastagnak" tűnt, pedig hivatalosan az a vékonyabb.
Nekem ez a vékonyság nagyon bejön, és abszolút nem éreztem élesnek, vagy bántónak.
A kijelzők tényleg gyönyörűek. Az edge széleinél valóban látni visszatükröződést, bár ennél rosszabbra számítottam. Érzésre szebbnek tűnik a megjelenített tartalom az edge-n, a lehajlás miatt mintha több mindent lehetne látni, és részben így is van, mert a széleknél nem ér véget a kijelző. Torzítást én nem láttam, pedig próbáltam keresni. Szóval a lehajló kijelzőnek lehet, hogy nem sok funkciója van, de kézben tartva fantasztikus az összhatás. És innentől kezdve nekem van értelme. Ráadásul nagyon kíváncsi voltam, hogy tenyérrel nem lehet e véletlenül a kijelzőhöz érni, és kellemesen csalódtam, nekem nem volt ilyen gondom.
A lapozást is kipróbáltam, direkt a lehajlásnál kezdtem, de amíg a vízszintes részre nem ér az ujjunk, a kijelző nem reagál. Tehát hozzá lehet érni a lehajláshoz, vagy akár felfelé húzó mozdulatot is tehetünk a szélén, az sem okoz változást a kijelzőn. Összességében tehát nekem az edge jobban tetszik, ennek ellenére valószínű maradok majd a sima S6-nál az ár, és a edge kijelzőjének nehezebb védhetősége miatt.(pl: fólia úgy tudom még nincs rá).
Mondjuk az árra nem panaszkodhatok, mert telenor XXL üzleti csomagban két év hűséggel a sima: 30, edge 70 ropi. De a simához képest ez is +130% és az sok.
Ám ha a telenor csinálna megint egy olyan akciót, mint pl: decemberben, és az edge kerülne 30-ba, akkor nem sokat fogok gondolkodni. Bocs a sok betűért, de mindenkinek ajánlom a személyes kipróbálást. :R

Ha ma még nem nevettél, ma még nem éltél.

(#636) yodamester10


yodamester10
őstag

Kösz nektek a tesztet.Nekem is nagyon tetszik az edge,pedig s5-öm van de kell várni pár hónapot míg normális árakon lesz mert ez nagyon drága még.Gondolom majd idővel lesz mindenféle szín.Én is telenoros vagyok ha esetleg lesz valami jó akció nem hagyom ki.

(#637) Blyan


Blyan
félisten

Pff, system memory 15.26GB? :D [link]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#638) Kasya válasza Blyan (#637) üzenetére


Kasya
nagyúr

Valami nem stimmel ott. Meg ezen a videon is 3 gigaval kevesebb, ha jol latom. De meg azt is sokkalom. Ezt nem is neztem mikor kezben fogtam :(

[ Szerkesztve ]

(#639) Blyan válasza Kasya (#638) üzenetére


Blyan
félisten

Ne viccelj, az is baromi sok. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#640) Sebestyen01 válasza Blyan (#639) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Valamit tud a Samu az mar bizonyos! :D

(#641) Gáben81


Gáben81
senior tag

Üdv.

Előrendeltem jó múltkorjában a T-nél.
Azt írja várható megjelenés /kiszállítás ápr. 17.
Az péntek... Most akkor megkapom pénteken, vagy várni kell hétfőig?Soha nem rendeltem elő,nem vágom,hogy megy ez.

Köszi

(#642) tick válasza Gáben81 (#641) üzenetére


tick
aktív tag

Ez engem is érdekel. Mi más értelme lenne előrendelni ha aznap megveheted az üzletben is? :)

Everything that has a beginning... has an end

(#643) Ateszpapa válasza Gáben81 (#641) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Elvileg pénteken megkapod.
:)

(#644) Gáben81 válasza Ateszpapa (#643) üzenetére


Gáben81
senior tag

Jah,jó lenne...:-D Nem akarok még kettőt aludni :-)

[ Szerkesztve ]

(#645) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Dual Sim-es Galaxy S6 is lesz ha valaki arra pályázik... :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#646) 4850 oc válasza pusszycat (#645) üzenetére


4850 oc
aktív tag

Az jó :C

(#647) a8l


a8l
aktív tag

Ma megtapiztam kicsit az s6edge-t a Bécsi úti MM-ban. Nagyon tetszik, a sima s6 egyáltalán nem jön be.
Igazából két bajom van vele, de nem az edge tehet róla hanem a loli droid, Nincs menü gomb, hanem a tök felesleges alk váltó jön be helyette, a másik meg nem találom az a ram kezelőt ami a gome gomb hosszú megnyomásával jön be más phone-okon. Nyomtam mindent de csak nem jött elő.
A kijelző gyönyörű, a kamera szuper, könnyű, vékony a telefon, a gyh fehér is sokkal szebb mint pl a note4 sima fehér verziója, és nem gyűjti az ujjlenyomatokat. Még megnézem az aranyat majd hátha szép élőben, de ha nem akkor fehér lesz. Olyan masszív érzést kelt nem olyan mint egy s5 vagy más samu teló.
Az elszíneződés nem zavaró a széleken, a tükröződés sem.

(#648) Sebestyen01 válasza a8l (#647) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Egy ideje mar minden samsungon azt hozza be a bal erintogomb ami neked nem tetszik... kitkaten is!

(#649) a8l válasza Sebestyen01 (#648) üzenetére


a8l
aktív tag

Note2-n 4.4.2-n jól még működik a menü gomb. Ez elég nagy baj hogy így elba..ták.
Nincs rá semmi megoldás hogy menü legyen ismét a hasztalan alkalmazás váltó helyett?

(#650) Sebestyen01 válasza a8l (#649) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Tenyleg nagy baj... nyomva tartod a kijelzot kb 1 secig es ugyan ott vagy! Szerintem ez pont nem hatrany... :U
Es nincs ra megoldas ez ilyen.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.