Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) Ace882


Ace882
tag

[link]Tempered glass edge-re, csupán 49€ Elég húzós,főleg ha még nem is passzol

[ Szerkesztve ]

Ahogy múlnak az évek, egyre több a fiatal körülöttem.

(#1752) csabicska


csabicska
senior tag

5.1.1
[link]

-Galaxy S20 - The best-

(#1753) Szellem. válasza csabicska (#1752) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Fasza. Jöhetne már. Ha jól emlékszem, júniusra ígérték.

[ Szerkesztve ]

(#1754) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Van a szervizben fólia, de iszonyat gány. Szó szerint egy kocka! A Samsung felirat aljától a home gomb tetejéig tart! Se a széleket, semmit nem véd ezen kívül. Szóval, nincs normális fólia, és ezek szerint nem is lesz!

(#1755) csutizs


csutizs
tag

Sziasztok!

Mióta megvettem az edge-t, cserélték azzal együtt a sim kártyámat is a telenorban.

Azóta elég gyakran van olyan, hogy jön sms, hogy nem fogadott hívásom volt ettől-meg attól.

Természetesen indokolatlan a dolog, nem vagyok mélygarázsba vagy ilyesmi

Sim kártya cserét kérjek? Vagy telefon szarakszik és szerviz?

Nálatok hasonló?

(#1756) litter


litter
tag

Kedves Edge tulajok!

Kis segítséget szeretnék kérni, új cégteló választása előtt állok és 2 játékos maradt a felszínen: a Note4 és Persze az Edge.

Note 2-ről jövök és igazság szerint nagyon megszerettem azt a telót. Nagy méretével sok helyzetben szépen kiváltotta a laptopot és az aksi sem adta fel könnyedén. Szóval logikus lenne a Note4, de mégis az Edge felé húz a szívem: Nagyon szép telefon, a Note4 hozzá képest csak egy bumszli lapát. 14nm Exynos procik minden teszt szerint ütnek, a kijelzője gyönyörű, a Note4 mellé rakva is káprázatosan szép. A normális ujjlenyomat olvasó is fontos lenne a céges email policy miatt.

Két dologtól félek, az egyik a kisebb kijelző, hiszen "mégis csak kisebb", nem lesz olyan kényelmes gépelni, netezni rajta. A másik pedig az aksi: Sok teszten írják, hogy ha valaki tényleg használja, akkor már délutánra eldobja magát.
Nálam folyamatos a szinkron, Lotus Notes, Gmail, FB, Linkedin. Bluetooth, GPS bekapcsolva. Csetelek, hívások jönnek mennek. Ilyen környezetben mire elég az Edge battery? Ha nincs meg az 1 nap, szerintem fájó szívvel de otthagyom.
Tudom-tudom Quick charge meg QI töltés...stb, de egy napot azért bírjon ki teló. Ez veszélyben van az Edge-el?

Köszönöm szépen előre is a tippeket!

(#1757) resu8823 válasza litter (#1756) üzenetére


resu8823
tag

Nem kérdés: Note 4.

(#1758) Szellem. válasza litter (#1756) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nézd, én nagyon szerettem a Note4-et. Független verzió volt az erősebb procival, mit volt, van. Nem adtam el. Nekem viszont tökéletese az Edge. próbáld ki élőben valahol, ahol tudod és kiderült, hogy jó-e vagy sem a számodra. Nekem tökéletes az Edge mérte. A Note4 nekem nagy volt bizonyos szituációkban.

(#1759) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Nem hsz. gyűjtésnek szánom, hanem le akarom írni a fóliás tapasztalatomat, hátha segít valakinek:

Amióta kicserélték a telefonomat a kijelző probléma miatt, hál istennek egy bebújtathatós bőrtokban hordtam a telefont. Semmilyen karc, mikrokarc nem került rá. Ma megjelent a Speedshopban végre ez a fólia:
Spigen FlexHD

Ma vettem 2 csomaggal a biztonság kedvéért. Itthon felraktam. Csodálatosan fel lehet rakni probléma nélkül.
A technikája a következő:
Video

A lényeg a videón kívül:
Ha le van takarítva a kijelző és biztosan nincs rajta por, akkor az újakat és a fóliát jó vastagon be kell fújni a mellékelt spray-el. A fólia ússzon a naftában. Ha felrakjátok a kijelzőre a fóliát és pontosan be van a állítva, akkor ha függőlegesen fekszik előttetek a telefon, akkor a mellékelt műanyag kártyával kereszt és csakis kereszt irányban kell finoman kipréselni a folyadékot a fólia aló!Csak keresztirányba és finoman! Nem erősen nyomva, illetve a kártyára préselés előtt tegyétek fel a mikrószálas kendőt, hogy ne karcolja, vagy ne nyomorítsa meg a fóliát, illetve ne nyújtsa meg!A széleket is csak finoman lefelé simogatva. Ha erősen van rányomva a műanyag simító, akkor megnyúlik vagy megnyomódik a fólia.
Aztán ha ez megvan, utána az esetleg bennmaradt buborékok felszívódnak 12-24 óra múlva.
Nekem délelött lett felrakva és csodálatosan szabályosan fennmaradt a fólia és nincs már alatta buborék!

Ezt a fóliát bárkinek javaslom jó szívvel. Kicsit más technika a felrakása, de megbízható, ha így jártok el. Nekem tökéletes és szerintem nagyon fasza fólia. Amíg nem lesz esetleg hajlított Tempered Glass, addig fasza.

Más:

A Speedshopban néztem a Nilkin tokokat. Hát, mit ne mondjak nagyon minőségi cuccok. Sajnos nem volt edge-re amit kerestem, de vettem egy ilyet Spigenből:

[link]

Nagyon fasza tok. Átlátszó és nem veszi el a szépségét a telefonnak. Bátran javasolt.

(#1760) fermacht1994 válasza Szellem. (#1759) üzenetére


fermacht1994
aktív tag

Nem kell rendelnem ebayről. Szuper. Holnap meg is rendelem. ☺

Feri

(#1761) Ace882 válasza Szellem. (#1759) üzenetére


Ace882
tag

1752hsz-ben linkeltem tempered glast

Ahogy múlnak az évek, egyre több a fiatal körülöttem.

(#1762) Szellem. válasza Ace882 (#1761) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Tudom,hogy linkeltél de 49-ért nagyon sok.Szerintem annyit nem ér.

(#1763) Ace882 válasza Szellem. (#1762) üzenetére


Ace882
tag

Szerintem se ér annyit és akkor még kérdéses,hogy mennyire passzol.

Ahogy múlnak az évek, egyre több a fiatal körülöttem.

(#1764) ForRedGlory válasza Szellem. (#1759) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem valt meg fel? :D

(#1765) Szellem. válasza ForRedGlory (#1764) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nem.Ott van rajta.Semmi kisz a szélén.Gyönyörűen rá van tapadva.

(#1766) Szellem. válasza ForRedGlory (#1764) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Bocs, de ez lemaradt:

Az spary gondolom amiatt kell, mert a fólián lévő ragasztót aktiválja. Így ráhajlik a fólia és ott is marad a telefonon. Nem a szokásos antisztatikus módon ragad a kijelzőre a fólia.
Viszont a ragasztó nem hagy nyomot a kijelzőn. Már korábban szedtem le ilyen megoldást az Edgeről.

(#1767) Kékes525 válasza Szellem. (#1759) üzenetére


Kékes525
félisten

A videón hatalmas buborékok maradtak és később már nem látszódtak. Nálad is voltak ekkorák közvetlenül a felrakás után?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#1768) Kékes525


Kékes525
félisten

A Beállítások - Az eszköz névjegye - Android verzióját nyomkodtátok már egymásután sokszor? Aki nem próbálja meg! :K Bocs ha volt már...

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#1769) Szellem. válasza Kékes525 (#1767) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Voltak buborékok, meg foltok. Azok másnapra teljesen eltűntek. De ezt a videó végén írja is. Tökéletesen folt nélkül fent a fólia.

(#1770) Kékes525 válasza Szellem. (#1769) üzenetére


Kékes525
félisten

Igen láttam, azért kérdeztem, mert hihetetlennek tűnt, hogy akkora buborékok is eltűntek.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#1771) Szellem. válasza Kékes525 (#1770) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Abszolúte. Eltűnt minden. Gyönyörűen tapad és nem jön fel a széleinél sem. Csak a felrakásnál, amit feljebb írtam be kell tartani! A fenti tapasztalat 1 fóliámba került. :)

(#1772) unicumnext


unicumnext
aktív tag

Sziasztok!

Múlt héten én is beszereztem egy ilyen szépséget, ráadásul a smaragd zöldet :DD
Aki eddig látta irígykedik :Y

(#1773) Kasya válasza unicumnext (#1772) üzenetére


Kasya
nagyúr

En is irigykedem a szinere. :P
Grat hozza!

[ Szerkesztve ]

(#1774) #97707008


#97707008
törölt tag

Sziasztok!

Júniusban szeretnék venni egy S6 Edge-t !

Jó és rossz tapasztalatok?

Most akkor hajlik farmerzsebben( nem farzseb ) vagy sem?

(#1775) Kasya válasza #97707008 (#1774) üzenetére


Kasya
nagyúr

Eleje/hatulja uveg...hogy gondolod el a hajlast?

Itt van egy osszefoglalo. Hatha talalsz valaszt meg a kerdeseidre :)

(#1776) mati12 válasza #97707008 (#1774) üzenetére


mati12
senior tag

Ez a hajlásos dolog az Iphone "pozitívuma".

(#1777) fermacht1994 válasza Szellem. (#1771) üzenetére


fermacht1994
aktív tag

Ma megvettem én is a Flex Hd-t. Szenvedtem vele, sikerült is. Elég sok buborék maradt. Kíváncsi vagyok reggelre mi lesz. Kinyomkodtam amit lehetett.

Feri

(#1778) Szellem. válasza fermacht1994 (#1777) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nekem teljesen eltűntek! Másnap reggelre egy folt sem maradt!
Ha úgy csináltad ahogy írtam, akkor nem maradhat vissza semmi!

(#1779) fermacht1994 válasza Szellem. (#1778) üzenetére


fermacht1994
aktív tag

Az első fóliát elrontottam sajnos a másodikat hibátlanul felraktam, szinte alig matadt buborék. Passzol is mindenhol. Viszont most nézem, hogy a kinelző közepén van egy fekete pötty ami fehérnél látszik. Hát nem egy tized miliméteres muslinca az? :D Komolyan mondom mindjárt magamhoz nyúlok. 😁

Feri

(#1780) Szellem. válasza fermacht1994 (#1779) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Sajnos, ez ilyen. Oda kell figyelni nagyon a felrakásnál, mert lehet ilyen hiba bőven.
Ahogy írtam, nekem is a második fóliám sikerült jól.

(#1781) ForRedGlory válasza fermacht1994 (#1779) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Meg jo hogy nem egy 10 centis patkany kerult ala, nem latnad a kijelzot :D Viccet felreteve, ezert kell furdes utan a furdoszobaban feltenni, mert a para megkot minden szutykot :)

[ Szerkesztve ]

(#1782) Szellem. válasza ForRedGlory (#1781) üzenetére


Szellem.
nagyúr

De ha a wc-n vagy legalább 20 percet és kellően beleheled a körletet, akkor az is megköti a szutykot. :)

(#1783) migabi24 válasza ForRedGlory (#1781) üzenetére


migabi24
nagyúr

A muslincákat nem hiszem :-)

(#1784) fermacht1994 válasza ForRedGlory (#1781) üzenetére


fermacht1994
aktív tag

Ott csináltam. Olya pára volt, hogy levegőt alig kaptam. :D mind1. Majd a 3. már tökéletes lesz. :D

Feri

(#1785) narobik


narobik
tag

Sziasztok
valaki tud ajánlani egy olcsó lekerekített fóliát?

(#1786) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Memory management Improvement

Most tesztelem, jonak tunik :)

(#1787) Sebibalu válasza ForRedGlory (#1786) üzenetére


Sebibalu
őstag

A komplett bulid.propot használod ami kint van vágy csak azt a pár sort?

(#1788) ForRedGlory válasza Sebibalu (#1787) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Csak azt a par sort. Nem masoltam ki a komplett buildet, mert nem minden egyezik benne az enyemmel.

Egyebkent S6 topicban irtam rola, nagyon bevalt.

Itt van video tutorial rola: [link]

[ Szerkesztve ]

(#1789) Sebibalu válasza ForRedGlory (#1788) üzenetére


Sebibalu
őstag

Hát nem tudom mit csinál pontosan de ha pl törlöm a ramot 50% szabad ez eddig ok. Pár perc és újra 80% fölött van

(#1790) Oppenheimer válasza Sebibalu (#1789) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Lol, ne azt nézd, még szép hogy tele lesz. Azt nézd, hogy az appok újratöltenek-e.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#1791) nrb263 válasza Szellem. (#1759) üzenetére


nrb263
tag

szemezek a foliaval de nem folyik bele a telefonba? videon az oldalan folyik le a az a matyi a telonak o.O agyfaszt kaonék ha beázna :D

(#1792) Szellem. válasza nrb263 (#1791) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nyugodtan megveheted! Semmi baja nem lesz. Nekem nem folyt bele a telefonba és szerintem másnak sem. A Spigen nem az a cég, aki rossz minőségű cuccokat, vagy olyat ad ki ami kárt tesz a telefonban!

(#1793) fPApi


fPApi
őstag

Furcsa, de nem találom a gyors-beállításoknál az adatforgalom (mobil net) ikonját. Hogy lehet azt kitenni?

(#1794) Kasya válasza fPApi (#1793) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem egyszeru, de igy.

Masik modszer, hogy varunk az update-re.

(#1795) csutizs válasza Kasya (#1794) üzenetére


csutizs
tag

Privát mód is eltünt.
Fasza. Pedig nem is vopt sw frissítés...

(#1796) Kasya válasza csutizs (#1795) üzenetére


Kasya
nagyúr

Három ikon tűnt el elvileg. Mi a harmadik vajon? Lusta vagyok kiböngészni az ikonokból.

(#1797) fPApi válasza Kasya (#1794) üzenetére


fPApi
őstag

Köszi, akkor ez egy plusz indok a root-nak.

(#1798) Sebibalu válasza Oppenheimer (#1790) üzenetére


Sebibalu
őstag

Igen. Újra tele lesz minden olyan appal amiket nem is használok. Ha esetleg van valakinek egy Tés build.propja az xdas beállítasokkal nagyon meg köszönném

(#1799) nrb263


nrb263
tag

csak én találom a samung hazhozmenő szervizenel az s6/s6edge et??ezmar nem premium vagy wtf?! note 4 es s5 az utolso :/ nemazert nincs baja a telonak. de ha netan szukseg lenne ra akkor bekell battyogni szervizbe? :(

(#1800) kali válasza nrb263 (#1799) üzenetére


kali
legenda

bekerül majd a két s6 is, de a megjelenés után kell némi idő, mire átfut a rendszeren egy új típus, ez minden korábbi telefon esetén is így volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.