Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) Graphics válasza #86973952 (#300) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Csak én már nem érzem szükségét minden téren ezeknek a brutális hardvereknek...

Van egy nagyon sarkalatos pont, amire csak komolyabb turkálás után jöttem rá.. Egy dolog, hogy kellene fejlődnie az aksiknak , és jó hogy pl a SoC energiatakarékosabb.

De kérem , az Androidba miért tesznek be olyan dolgokat, hogy folyamatos ébresztgeti a procit... és 4.4. óta ez nem feature, hanem kb bug...

Na ha ezeken túllépnek, és végre nem kézzel kell kimatyiznom a szolgáltatásokból, hogy mi az ami nem kéne...

Lassan ott tartok, hogy kezdem megérteni miért adják ki a kínaiak GAPPS nélkül a készülékeket :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#302) big-J


big-J
őstag

Ez brutál. Nem semmi hogy el fog maradni a qcom mostanában, A72-es magok jönnek, ők sehol se, mtk6795 erősebb náluk, ez az exynos is erősebb náluk, illetve kirin940, 950 is erősebb náluk, és mind, mind a snap820 előtt vannak/lesznek itt... és akkor még ott tartunk, hogy az elhúzódó fejlesztésük hozni fogja-e a konkurensek 2016-os teljesítményét? Lehet épp egy nokia, blackberry, féle hanyatlás tanúi vagyunk.

(#303) Graphics válasza big-J (#302) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Qualcomm lemarad, lemaradt, én ezt látom, de akkor már ketten vagyunk :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#304) #86973952 válasza Graphics (#301) üzenetére


#86973952
törölt tag

Én is szeretek a gapps -ban turkálni. :) Csak azt nem, amikor minden sz...-ba bele kell szerkeszteni, mert pl. nem akar felállni a Play, vagy egyéb mókás program.

Egyszerűbb felhúzni a teljesítményt, ha valaki tele akarja vágni a szoftvert + cuccokkal. Ráadásul valahogy meg kell hajtani a láthatatlan előnnyel bíró 1000k -s kijelzőket, meg az emulátoron keresztül használt más eszközre (pl. PS) gyártott játékokat.

(#305) Touch-ko


Touch-ko
őstag

Velemenyem:

-Eloszor is a keszulek alja valoban hasonlit az iPhone6-hoz.
-A kamera itt is kiall, ami az iPhone6-nal fikazas volt (igen, meg a Samsung reszerol is) az itt teljesen normalis.
-Ezt meg mindig nehez megszoknom... Itt vajon errol miert nem olvashatunk kommenteket?
-A headphones szinten hasonlit az earpods-ra.
-Szoval megint vannak `veletlen egybeesesek` csak ugy, mint minden evben.

Aztan terjunk ki a plecsnire. Nem emlekszem, hogy valaha is irtam ilyet, de szerintem megerdemelte volna az `AJANLOTT`-at, mert Apple userkent is ugy gondolom, (a fentebbi allitasaim ellenere) hogy vegre egy szep es jonak tuno telefont tudtak osszerakni.

Az Edge tenyleg szep lett bar mindennapi hasznalatban ertelmet nem latom a kijelzo kialakitasanak, de egy szep, gyors, igenyes telefont raktak ossze. Ha valasztanom kellene akkor nem sajnalnam azt a kis felarat amit az Edge-ert kernek, en siman azt vennem meg. Szamomra fontos, hogy egy telefon szep legyen!

Se a radio, memoria kartya hianya nem okoz nekem gondot lassan 7 eve, igy szerintem az eddig emiatt fikazo Samsung userek is meg fogjak szokni...

Tehat ez szerintem vegre egy olyan Samsung lett amire mar sokan vartak.

(#306) SonyNex7 válasza munnergep (#188) üzenetére


SonyNex7
senior tag

+1
Karácsonyi akció keretén belül tökéletes lesz hacsak az alma nem gurít valami nagyot ami megfog az 5s után.

[ Szerkesztve ]

(#307) Bdanyy válasza razzorr (#281) üzenetére


Bdanyy
addikt

Itunes és wifi? :)

[link]

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#308) pusszycat válasza Touch-ko (#305) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ugy érzem nem kell sok hogy átérj a sötét oldalra. ;)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#309) HoaryFox


HoaryFox
őstag

:R

Csak ennyi. Le a kalappal. Csúcsteljesítmény csúcsáron :C

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#310) Fitzgerald válasza big-J (#302) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Mediatek GPU-ban gyenge. MT6795-ben 700MHz-es G6200? Ne már.
A gyengébb MT6752-be meg Mali-T760MP2 került?
Nem látom a logikát.
CPU teljesítményben már igen jó az MTK. GPU-ra gyúrjanak.

(#311) big-J válasza Fitzgerald (#310) üzenetére


big-J
őstag

Ezt én is észrevettem, valamiért a kínai kultúrát nem igen izgatja a gpu, mondjuk ott még nem is igen kezdődött el a qhd láz egyelőre.

(#312) zazenke


zazenke
őstag

a 4k felvétel a belső tarhelyet nem eszi meg reggelire uborkával? vagy vegyem meg a legnagyobb opcióval. az már nem csak egérvideo rögzitésre lesz alkalmas? szopatjak a népet.

(#313) kali válasza zazenke (#312) üzenetére


kali
legenda

a note 4-ből tudok csak kiindulni, de; ~350 MB / perc a legjobb (uhd) felbontás (wqhd; 180 MB / perc, fhd; ~125 MB / perc), a 32 GB verziós telefonon meg ~23 GB a szabad tárhely alapban.
akinek ez annyira fontos szempont, az megoldja, hogy ne a telefonon kelljen tárolni az elkészített videókat, ahogy történik ez minden más típusú telefon esetén is, amiknél nem adott a memóriakártyás bővíthetőség.
igaz, én könnyen beszélek, mert a note 4 esetén adott memóriakártya fogadása, de attól függetlenül sem kellett még azon agyalnom, hogy majdnem a teljes szabad tárat elfoglalja a bő 60 percnyi uhd videó, mert nem volt rá példa, fhd videót rögzítettem sokat, de abból meg fér dögivel és az is csak addig volt a telefonon, amíg haza nem értünk.

[ Szerkesztve ]

(#314) Urmy válasza Bog (#49) üzenetére


Urmy
tag

Elolvastam a cikket no meg láttam a videot is. Tetszett plecsni ? Nem értem bár..a vélemény mindig szubjektív no de ennyire ? Iphone 6 persze ajánlottat kapott :D miért is ?
Jha igen abba 1810-es aksi került és tényleg joval olcsóbb is :D
Azért lássuk be ez a samsung most a világ előtt van sok téren, kijelző abszolut csúcs nem csak ppi-be de ott a fényerő!! (amoled a legnagyobb fényerejű kijelző immár) színhűség stb..
A hardver messze ver most mindent 14nm nem igen van más teloba ha jol tudom. Ram háttértár sebessége stb is brutális..
Fotózási téren szerintem szintén no.1 talán csak pureview foghatja be.
Iphone persze ajánlott :D miért is ? Milyen téren hozta az a maximumot bármibe is ?
Az ára meg miért durva ?? Egy z3, iphone is van 2k a Htc is lesz cserébe az szinte semmibe nem fejlődött..

Nekem iszonyat tetszik a telefon (tudása) ennek ellenére nekem nem lesz ilyen telom, de az active ezzel a tudással 3500-as aksival és remélhetőleg micro Sd-vel számomra iszonyat vonzo lesz.

[Samsung] Galaxy S22 Ultra & S20FE & Galaxy Watch 4 & Tab S8+ & Buds Live

(#315) judas13 válasza razzorr (#281) üzenetére


judas13
addikt

Szifont is használok és ilyenkor jön le az a sorozat szarakodás az adatok kezelésével, továbbîtásával más platformra stb - amiről îrtál...örülök neki amúgy persze inkább a hw miatt kellett, de legközelebb már nem lesz ilyenem....

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#316) turbulencia8 válasza Urmy (#314) üzenetére


turbulencia8
őstag

A sima s6 kap ajanlott plecsnit, lentebb irtak, hogy miert. Az igazi poen az S6 Edge lesz slide billentyuzetes kivitelben, Blacberry-re keresztelve...

(#317) Urmy válasza turbulencia8 (#316) üzenetére


Urmy
tag

Ez hülyeség ^^ nem ér annyit a hajlított kijelző ? Kinek miért mikor ? Ilyet még senki soha nem csinált teljesen egyedi lesz tőle a telefon, ha jól tudom +200 euro a felár, nem gondolnám hogy nem éri meg, mármint annak aki különlegesre vágyik no meg ha 230 jut rá akkor 290 is és akkor tényleg egy innovatív állat készüléke van annak aki megveszi.
A sima s6 azért nem ilyen vagány..
Bár mondom nekem nem kell fém telefon, nekem más szempontok a fontosak (vízállóság stb..) de a belső tudása az iszonyat ott van, közelébe sincs semmi szóval mennyiért kéne adni ? 150 ért ?
Meg azért a Samsung költ kutatásra is nem keveset.. kínába elég csak másolni, persze hogy olcsóbban kitudják adni a "különösen ajánlott" telefonokat. De ha rajtuk mulna nem igen lenne fejlődés és a tesztelőknek se munkája.
Minimum különösen ajánlottat érdemel a telefon, max meg lehet jegyezni hogy bizony nem olcsó. Bár ha azt veszem hogy ez az eszköz amit évekig napi több órát használok azért akkor már árnyaltabb a kép.

[Samsung] Galaxy S22 Ultra & S20FE & Galaxy Watch 4 & Tab S8+ & Buds Live

(#318) Kasya válasza Urmy (#317) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem eri meg, mivel van ellenfele. S6 ugyanazt tudja, csak olcsobban. A hajlitas elsosorban design elem. Szinte foloslegesnek is mondhato funkciot rendeltek hozza, amit mas keszulek is megkaphatna es hasznalhato lenne.
150 euro plusz koltseg csak a hajlitas miatt? Nem eri meg. Akinek hajlitott kijelzo kell, olcsobban veheti meg a G Flex 2-t.

Meg azért a Samsung költ kutatásra is nem keveset.. kínába elég csak másolni, persze hogy olcsóbban kitudják adni a "különösen ajánlott" telefonokat. De ha rajtuk mulna nem igen lenne fejlődés és a tesztelőknek se munkája.
Ez butasag. Mas ceg is rengeteget fordit R&D-be. Nem csak a Samsung letezik...

Az ajanlott plecsniben pedig az ar is fontos tenyezo. Van hogy nem ertek egyet az MA ertekelessel, de most nagyon jol dontottek, hogy nem ez, hanem az S6 fogja megkapni az ajanlott plecsnit.

(#319) Tibee86 válasza Urmy (#317) üzenetére


Tibee86
veterán

Ilyen árcédula mellett? Neviccezzünkmár.

(#320) Magnat


Magnat
veterán

Most, hogy a soc gyártása is a Samsung kezében van, csúcsmodell lévén akár be is ígérhetnének mondjuk egy garantált 3 éves frissítési terminust a mindenkori legfrissebb Android verzióra mondjuk max 2 hónapos csúszással az új verziók megjelenéshez képest. Csak ha már minőségen és árban ennyire az Almához tendál (vagy túl is szárnyalja). Meg egy rendes, teljes, 1 gombnyomással működő backupot.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#321) petipetya


petipetya
nagyúr

Hirtelen az jutott eszembe, hogy az LG-nek hátul vannak a gombjai, így simán csinálhatna oldalra teljesen lekerekített előlapi üveget.

Visszatérve a Samsungra, ez a CPU+GPU páros felkelette a kíváncsiságomat. Nagy reményeket fűzök hozzá és remélem, hogy az optimalizáltság is új lendületet vesz a Samsungnál.

Fogyasztás ide vagy oda, az aksi miatt jár a virtuális ejnye-bejnye. Igenis tegyék bele a legnagyobb kapacitású aksit, amit tudnak. Megértem, hogy ezt a Note szériának tartogatják, de nem fogadom el.

Az FM rádió és sd hiánya nem érdekel, az ezek miatti aggódást meghagyom másnak. Inkább legyen stabilabb és gyorsabb a rendszer a belső tárhely által.

Az abc rendezés hiánya furcsa a gyári app drawer esetén, gondolom ezt később majd pótolják egy frissítés során. Speciel én mindig így rendezem az appokat.

A fizikai home gomb nálam mumus, de itt és most olyan funkciót raktak bele, ami tetszik. Gondolok itt a böngészőben történő belépésekre vagy a mobilfizetésre (persze ez utóbbiról ne is álmodjak idehaza).

Mindent összegezve számomra több benne a pozitívum, mint a negatívum. Igaz, hogy ár/érték arányban nem egy bajnok, de simán elfogadnám. Ez az első Samsung, amit megelégedéssel tudnék használni.

Piros pont a futurisztikus kijelző miatt, mert ez tetszik benne a legjobban. :C

"nincs rá lezsóidő"

(#322) ge.k.ko


ge.k.ko
tag

Ezt az SD parat nem birom megerteni. Nyilvan vannak spec igenyek, arra kell keresni spec telefont. Ez a mindennapi hasznalatra lett tervezve, ott pedig 128 GB eleg. U.ez vonatkozik az aksira is. Van vezetek nelkuli tolto az irodaban, a ykocsiban és otthon. Ha nem a zsebembe, akkor a tolton a telo. Note3-m meg sosem merult le. Ez sem fog☺

(#323) dlaj válasza petipetya (#321) üzenetére


dlaj
őstag

A fizikai gomb akkor lenne tökéletes, ha a felülete érintés érzékeny lenne, egyedül a lezárt képernyő feloldásakkor kellene fizikálisan megnyomni.
(lehet, hogy ez már most is így működik, de annyira nem érdekel ez a telefon, hogy az egész tesztet elolvassam)

(#324) Neck


Neck
veterán

Sose szerettem a Samsungot igazán, de a tesztet olvasva életemben először elkapott egy enyhe must have érzés Samsung iránt. Engem nem zavar az SD kártya hiánya, viszont minden téren odapakol a telefon. Kár az árért, de a Samsung pontosan tudja, hogy így is rengetegen veszik majd meg, legfeljebb kis hazánkban kevesebben. Ők viszont pénzt akarnak keresni.

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#325) Jeollam


Jeollam
aktív tag

ez bizony istencsászár telefon lett. kár, hogy nem az én pénztárcámhoz igazították.

alig várom, hogy kipróbáljam!

0 és 1 között végtelen mennyiségű szám van.

(#326) no more válasza dlaj (#323) üzenetére


no more
addikt

Ha elolvastad volna, illetve láttad volna az MATV-t, akkor tudnád ,hogy pont úgy működik...

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#327) Fitzgerald válasza big-J (#311) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Az a baj, hogy ha majd elkezdődik, akkor ezeket a chipeket teszik a QHD kijelző mellé, és akkor látszik majd igazán, hogy összességében mennyivel is korszerűbb egy Snapdragon 801, mint egy MT6595 pl...
A másik fele meg az, hogy a Mediatek még mindig nem ad ki forráskódot, nem lehet OC-zni.
Egy Snapdragon 801-et viszont simán a 805 fölé lehet órajelezni....

(#328) Graphics válasza Fitzgerald (#327) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Viszont utána húzhatod magad után a konnektort, 20m-es lengővel, mert nem győződ tölteni :D

Majd kialakul végre az MTK-nál is ez, remélhetőleg, habár nekem nem ingerem rángatni a procit, sokkal szívesebben látnám azt ,hogy downclock menne rendesen.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#329) Fitzgerald válasza Magnat (#320) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Viccesen is nézne ki, hogy a 3 éves Samsung megkapja az új Android főverziót, a Nexusokat meg csak 2 évig frissítik. :D
De valóban nem lenne rossz.

(#330) Fitzgerald válasza Graphics (#328) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Jól megválasztott governorokkal nem feltétlen.
Aki egy ilyen chipet OC-zik az nyilván játszik.
Be lehet állítani, hogy csak játék közben legyen hajtva.
Nem mintha kéne hajtani (egyenlőre), de időtállóság szempontjából jó ha van egy ilyen lehetőség...

(#331) Mastershifu


Mastershifu
tag

Kinézetre nagyon tetszik. De sok új telefon ára felett egyszerűen nem tudok napirendre térni... Kb. 250.000Ft egy telefonért elképesztően sok. Kíváncsi lennék, hányan kezdenek csak ez miatt még inkább a kínai telefonok felé kacsintgatni...

i486 DX2-66MHz

(#332) ztoldy


ztoldy
senior tag

Tudásban valóban elképesztő, de ismételten sikerült nevetséges méretű akkumulátort beletenni a készülékbe.

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#333) ztoldy válasza ge.k.ko (#322) üzenetére


ztoldy
senior tag

Nagyon jó, hogy mindig a töltőn van a telefon, főleg, hogy nem cserélhető az akku, így ha meghal a sok töltéstől mehet szervizbe vagy vehetsz új telefont.

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#334) Robertoq válasza Fitzgerald (#329) üzenetére


Robertoq
őstag

A note2 meg fogja kapni (legalábbis megerősítette a Samsung) miközben 2.5 éves készülék, mire megkapja lesz 3 éves, van remény :)

(#335) doooo válasza proly01 (#197) üzenetére


doooo
veterán

Szerintem benne vannak. A Samsung nem szokta kihagyni őket a csúcskészülékeiből ;)

(#336) vicze válasza Graphics (#303) üzenetére


vicze
félisten

Azért ez nem ilyen egyszerű.
A Exynos 7 és a S810 felépítésre kopra azonos. Az egyetlen különbség hogy egyik TSMC 20nm másaik Samsung 14nm. Ez a Samsungnak elég drasztikus előnyt ad, mivel ki tudják hajtani a A57-eket a Qualcomm meg nem. Ezzel az égvilágon nem tudnak semmit se csinálni, mert ki vannak szolgáltatva a gyártónak.
Ha minden igaz a S815 már vagy Samsung 14nm lesz, vagy TSMC 16nm, így a melegedési problematika megoldódik. Igazából azt kellett volna csinálják mint S805-nél, hogy kiszedik a modem-et, akkor nem lenne ennyire problémás, de hát így alakult.
Qulacomm eléggé megszívta a 64bit-tel meg a saját architektúrájuk csak idei év végére volt ütemezve, így ARM-re kellett váltani, ami b.L meg egy fos az A57-tel egyetemben. A S820 majd rendbe rakja ez a problémát, főleg Samsung 14nm-en készülve. :)

Na most az MTK viszont a fentiekből eredően különösen szopóágra kerül év végére. Miért?
Mert 28nm-en ragadtak. A53-as 64bit-es SoC-ot tudnak csak gyártani. Év végére van tervezve a 20nm-es A72/A57 SoC, de az ugyan azzal a problémával fog küzdeni mint a S810, hacsak nem raknak bele jóval kisebb GPU-t mint ahogy eddig is tették, és szedik külön a modem-et.(az azt hiszem most is külön van, talán te jobban tudod. :) ) Hosszútávon nem olyan jó a helyzetük egyáltalán. Ez látszik is: 2014 vs. 2015
Amúgy a A53-as SoC-jaik úgy tudk gyorsabbak lenni, hogy HPm-en gyártatják őket, míg Qualcomm sima LP-n, így az MTK-k drágábbak, ezért is látod, hogy inkább a S410 van használva alsó kategóriában.

Amúgy Samsung most kifejezetten saját magának gyárt, szóval a többieknek marad a S810 mindenhogy, nincs felső kategóriában más opció.

[ Szerkesztve ]

(#337) WOLFPUNTO


WOLFPUNTO
tag

Nekem a sima variáns valahogy jobban felkeltette az érdeklődésemet. Erre a hajlított kijelzőre nem tudok elképzelni tokot sem, ami számomra a munkám miatt elengedhetetlen. Egyáltalán nem vagyok maradi, de brutális árazást kapott...Ha a sima 200-220e körül lesz, az is nagyon sok pénz érte véleményem szerint. Azért kivárok, hátha lesz még barátságosabb az árcédulája.

(#338) haddent


haddent
addikt

Nem szebb mint az eddigiek *erős sértés*, valamint 2600mAh 5.1" Amoled? Köszöntem szépen majd jövőre Samsung :R

(#339) mumk1


mumk1
addikt

Arról van valami hír, hogy az edge megjelenik GPE változatba, vagy csak a sima S6-ból lesz ilyen?

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#340) doooo válasza Kasya (#318) üzenetére


doooo
veterán

Szerintem meg egy telefon mibenlétét nem az ára határozza meg. Az másodlagos. A plecsniket pedig a tudása, használhatósága, és a többi tulajdonsága kellene, hogy meghatározza, nem pedig az, hogy mennyibe kerül. Persze az, hogy megéri-e, az már megint más kérdés, de azt úgyis mindenki magának kalkulálja be. És aki ilyet megengedhet magának, azt úgysem érdekli az az árkülönbség.

(#341) vicze válasza mumk1 (#339) üzenetére


vicze
félisten

GPE projekt megszűnt.

(#342) mumk1 válasza vicze (#341) üzenetére


mumk1
addikt

Hogy rohadna meg az összes befőttje, amelyik megszüntette! :DDD

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#343) vicze válasza mumk1 (#342) üzenetére


vicze
félisten

Hivatalosan nem lett bejelentve a Google részéről, de mivel mindegyik készülék eltűnt a Store-ból, így elég egyértelmű. Az hogy lesz e helyette valami más az meg a jövő zenéje.

(#344) Quasi_modo válasza alkatraz3000 (#82) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

nem tudja azt nyújtani nekem egyik telefon sem, amit a drága iphoneom igen.
A jóságot?

valami

(#345) alkatraz3000 válasza Quasi_modo (#344) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Akár

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#346) dlaj válasza no more (#326) üzenetére


dlaj
őstag

Melyik vagy a képen?
Mint írtam annyira nem érdekel a telefon, hogy elolvassam az egész tesztet. Vagy akkor tilos a kommentelés?

(#347) Ricardo válasza dlaj (#346) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem tilos, csak kicsit vicces. Nem olvasod el a tesztet, mert annyira nem érdekel, de véleményed van róla.

(#348) vicze válasza dlaj (#346) üzenetére


vicze
félisten

Nyugodtan lehet kommenteni, de akkor ha hülyeséget írsz, mert "miért ne" alapon miért baj ha kijavítanak? :U

(#349) dlaj válasza vicze (#348) üzenetére


dlaj
őstag

Nem irtam hülyeséget, olvass visza, ha nem hiszed.

Ricardo: nem a telefonról volt véleményem, hanem úgy általában a fizikai home gomb működéséről.

(#350) no more válasza Quasi_modo (#344) üzenetére


no more
addikt

Azt a szintet csak az iphone üti meg és egy csövesnek hiába van iphone-ja, ő attól nem lesz menő!!! ;] ;]

(#346) dlaj: Én egyszerre mind a hat + aki fotózott. Kommentelsz valamiről, -amiről többször is szó volt- és ráadásul hülyeséget...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.