Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33151) Vikooo válasza Don't Panic (#33150) üzenetére


Vikooo
addikt

Miket fagyasztottál?

(#33152) mgTerminator válasza Vikooo (#33151) üzenetére


mgTerminator
veterán

Többnyire csirkemellet, meg zöldségeket.

(#33153) zakrafein válasza Gergőkee (#33142) üzenetére


zakrafein
csendes tag

Nekem is ugyanez a jelenség áll fenn. 4.3 alatt is volt és most 4.4-nél is jelentkezett. Gyári visszaállítás sem segített. Írtam Samsungéknak és azt válaszolták, hogy első körben próbáljak SIM kártyát cseréltetni. Nekem kb. 1 éves a kártyám - még nem cseréltettem ki, de ha lesz kis időm, akkor kérek másikat. Ha ez sem segít, nyaggatom tovább a szervizt. Tényleg gáz, hogy azt hiszed, hogy elérhető vagy ... de közben nem.

[ Szerkesztve ]

(#33154) Don't Panic válasza Vikooo (#33151) üzenetére


Don't Panic
senior tag

ChatON
ChocoEUKor
CoolEUKor
Dropbox
Googlekeresés
Google play
G.Play könyvek
G. Play Újságos
G.Play Zene
Google+
Group Play
Hangouts
Knox
RoseEUkor
Sforditó
S health
Samu apps
Samu books
samu calendar
samu Cloud data realy (quota)
sam. Contact syncAdapter
Samu games
samu link
Samu WatchON
Samsung Sans.
Sztorialbum
szotro widget
TalkBACK
TripaAdvisor
Utazas
yahoo finance + news.
VÉGE.

(#33155) Gizmo94 válasza mgTerminator (#33152) üzenetére


Gizmo94
veterán

:DDD

(#33156) Vikooo válasza Don't Panic (#33154) üzenetére


Vikooo
addikt

Köszi!

(#33157) nbware válasza Samu4 (#33147) üzenetére


nbware
senior tag

Nekem is ez van fent és semmi problémám sincs, annyi, hogy az astro nem tud írni, de a saját programja írja szépen amit kell. Szóval nálam nincs baja :)

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#33158) lefkosia válasza mgTerminator (#33152) üzenetére


lefkosia
őstag

:DDD ezen kiakadtam

The Truth Is Out There

(#33159) nbware válasza Don't Panic (#33154) üzenetére


nbware
senior tag

mivel fagyasztod? milyen programmal?

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#33160) Don't Panic válasza nbware (#33159) üzenetére


Don't Panic
senior tag

folyékony nitrogén...

hát az alkalmazáskezelőben le lehet tiltani őket.

(#33161) mgTerminator válasza Don't Panic (#33160) üzenetére


mgTerminator
veterán

Én a hűtő fagyó részét használom.

(#33162) nbware válasza Don't Panic (#33160) üzenetére


nbware
senior tag

Jaaa, azt hittem valami speckó program :D

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#33163) Nospa


Nospa
tag

ti használtok fóliát a készüléken, én úgy vettem hogy van rajta, buborékmentes, de már kissé kopott. Érdemes levenni vagy lecserélni? És ha igen milyenre?

Asrock Z77 Pro 4 M, Core i5 3300, gigabyte R9 280X oc 12Gb DDRIII 1600 Ram,Asus Wh222D moncsi

(#33164) kecsetihunor válasza Nospa (#33163) üzenetére


kecsetihunor
aktív tag

én egy elég jó minőségű matt fóliát használok, elégedett vagyok vele :)

Anno S2-n egy brando ultra clear plus (nem matt) fóliát használtam, és az több, mint 1.5 évig volt rajta hibátlanul

[ Szerkesztve ]

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#33165) Bandi8407 válasza kecsetihunor (#33164) üzenetére


Bandi8407
tag

Én is mattot használok de szerintem ez a matt nagyon ocsmány, le is fogom cserélni :/ Én is Brando ultra cleart rakok rá szerintem...

(#33166) Gergőkee válasza zakrafein (#33153) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Nekem relatív új a sim, nem ez lesz a baj. Én egyértelműen a 4.4-et jelölöm meg a hibák forrásának.

(#33167) zakrafein válasza Gergőkee (#33166) üzenetére


zakrafein
csendes tag

Tuti, hogy nem a 4.4 hibája, mert én elsősorban ezért tettem fel rá a 4.4-et, mert 4.3 alatt is előfordult. Gondoltam egy gyári visszaállítás, 4.4 telepítés, majd megint gyári visszaállítás megoldja ... de nem.

(#33168) seefried


seefried
tag

Sziasztok!
Jelenleg mkf van a s4-en. Szeretném feltenni a xeh 4.4.2-t. Először rootolom a Kingoval(1.1.6).
Utánna csc-t kell váltani? Melyik ez a program? Vagy odinból mehet az egyfájlos?
Köszi

Xiaomi Mi 10T PRO, Samsung Galaxy S10 Black

(#33169) kali válasza Gergőkee (#33166) üzenetére


kali
legenda

teszteld másik sim kártyával is, és majd kiderül, addig a sim kártya/szolgáltató hibája sem zárható ki teljesen.

seefried; szia, itt megtalálod a szükséges infókat és linkeket; link
akkor kell módositani, ha nem xeh van most, de a későbbiekben azt szeretnél.

[ Szerkesztve ]

(#33170) seefried válasza kali (#33169) üzenetére


seefried
tag

T-s a telo. Köszönöm

Xiaomi Mi 10T PRO, Samsung Galaxy S10 Black

(#33171) kali válasza seefried (#33170) üzenetére


kali
legenda

amennyiben t-s mkf van rajta, és a product code tmh, úgy a nem szolgáltatós firmware felhúzásakor az változni fog, de xeh firmware felhúzásakor sem xeh lesz, hanem eltérő külföldi, ezért érdemes először a xeh mkf verziót felhúzni - az egy állományból állót -, utána root és cscc segítségével módosítani a product code értékét xeh-re, majd mehet fel a tiszta xeh 4.4.2, a linkelt hozzászólásban megtalálható a több állományból álló kitkat forrása, azt telepíteni re-partition kipipálással, és akkor minden korábbi módosítás nyoma eltűnik.

(#33172) seefried válasza kali (#33171) üzenetére


seefried
tag

Köszönöm szépen.

Xiaomi Mi 10T PRO, Samsung Galaxy S10 Black

(#33173) Valken válasza kali (#33171) üzenetére


Valken
tag

Én is ezt csináltam: a T-s 4.3-ra (persze pontosan nem tudom, melyik verzió volt az, illetve de: ami legutoljára érkezett hivatalos frissítés) ráhúztam a XEH 4.4.2-t (egy file-os), de én nem trükköztem se roottal, se a product code változtatással, úgy van most a telefon, ahogy Odin után lehúztam.

Emiatt lehet bármi gondom?

Természetesen amint kijön a T-s 4.4.2, rakom vissza azt, hátha lesz pár hibajavítás, ha már ennyit várakoztatnak.

(#33174) kali válasza Valken (#33173) üzenetére


kali
legenda

nem okoz különösebb problémát a külfödi product code, csak szélsőséges esetben veszed észre, ha például bizonyos funkciók vagy alkalmazások az alapján állítanak be értékeket.

(#33175) Samu4 válasza kali (#33149) üzenetére


Samu4
csendes tag

Sziasztok!
Köszönöm szépen a gyors válaszokat!
Akkor csak nem olyan rossz a 4.4:) felteszem majd. Gondolom fényképekben is lett javulás.Root nélkül megy már a több ablakos mód utólag telepített alkalmazásoknál?

Üdv Samu

(#33176) Valken válasza kali (#33174) üzenetére


Valken
tag

Köszi az infót.

Lehet, hogy már kérdeztem, de amint kijön a T-s KitKat, akkor csak simán rádurrantom abból is az 1 file-osat erre a független verzióra és ennyi? Mintha említetted volna, hogy akkor visszaáll minden a szolgáltatós értékekre.

Ui.: elnézést, hogy ennyit kérdezek, de amíg az Advance-omat össze-vissza buheráltam, addig ehhez úgy közelítek, mint a hímes tojáshoz. :)

(#33177) migabi24 válasza Valken (#33176) üzenetére


migabi24
nagyúr

Igen, visszaáll minden, mert az single csc-t tartalmaz, tehát csak tmh pc kód van benne

(#33178) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Vki használ hátlapon fóliát? Kellene egy frankó, unom a tokot

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#33179) migabi24 válasza FIREBLADE78 (#33178) üzenetére


migabi24
nagyúr

Minek rá fólia?

(#33180) kurion válasza FIREBLADE78 (#33178) üzenetére


kurion
senior tag

Skinshop

Egy nagyon kedves hölgy szokott készíteni, én már rendeltem tőle megbízható és perecíz.

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#33181) dobolson


dobolson
senior tag

Sziasztok! Van egy dolog, amit nem értek. Feltettem még az első hivatalos, német 4.4-et, ezzel a pc kód ugye dbt lett. A telóm vodás, amint megjelent a vdh-s rom, le is szedtem sammobile-ról és feltoltam. Meglepődve tapasztaltam, hogy a pc kód nem vdh lett, hanem sim, ami egy szlovén szolgáltató kódja, ha minden igaz. Factoryt volt rom felrakás előtt és után is, majd újra felraktam a vodás romot, de csak szlovén maradt a teló. Biztos, hogy a vodásat raktam fel egyébként. Ez hogy lehet? Nem csak a vdh-s pc kódot kellene tartalmaznia a romnak?

(#33182) kali válasza dobolson (#33181) üzenetére


kali
legenda

szia,

korábban is volt már ilyen, de csak vodás identitás alatt, érdemes lenne már belenézni azokba a vodás romokba, le is töltöm kíváncsiságból.

[ Szerkesztve ]

(#33183) dobolson válasza kali (#33182) üzenetére


dobolson
senior tag

Köszi, hogy ránézel. Egyébként nem igazán venni ezt észre sehol sem a telefonon, igaz? Konkrétan csak a kies-re csatlakoztatva láttam a sim pc kódot, a telón sehol nem találtam.

[ Szerkesztve ]

(#33184) migabi24 válasza dobolson (#33183) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nagyon nincs mit nézni rajta, olyan pc kód nem tud beállítódni, ami nincs a csomagban, tehát a vodás rom ezek szerint nem single csc-t tartalmaz

(#33185) dobolson válasza migabi24 (#33184) üzenetére


dobolson
senior tag

Ez oké, csak a gari szempontjából érdekel a dolog.

(#33186) zseko válasza kali (#33149) üzenetére


zseko
veterán

Lehetne még jobb is akár, ha nem b.szná el a google a romot (feltételezem szándékosan, mert azt azért nem gondolom hogy ekkora hülyék ülnek ott - aztán ki tudja...) :
- csak az az app nem indul el automatikusan amelyik nem akar, és
- ki sem lehet kapcsolni ezeket a sz.rokat root nélkül.

Ha kell, ha nem, minden sz.r fut a háttérben, ha értelmetlen és felesleges a működésének szempontjából, akkor is.

Bocs, ez az egyik vesszőparipám, a másik meg a jogkezelés :) De azt sem áll szándékukban rendesre megcsinálni, hiszen ha nem lehetne adatot lopni a telefonokról monitorozni a használatot, akkor kevesebb szemét program készülne.

HR24.hu

(#33187) FIREBLADE78 válasza migabi24 (#33179) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Dísznek... Ne verjem össze

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#33188) hdman


hdman
őstag

Prémium futi csak pestre jön ki, vagy vidékre is?

Sopron city :)

(#33189) kali válasza hdman (#33188) üzenetére


kali
legenda

bárhová az országbanm és nem csak a futár, hanem a szervizes is.

zseko; ááá, én nem feltételezek semmi rosszat a gyártókról, kizárólag csak a felhasználók (kényelmének) érdekében fut minden lokalizációs...stb alkalmazás és funkció alapértelmezetten a háttérben, hogy minél szélesebb körben kiszolgálhassák a kedves felhasználókat! :))

[ Szerkesztve ]

(#33190) gyuromoj


gyuromoj
veterán

S2 toltojevel tolthetem az S4-et?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#33191) migabi24 válasza FIREBLADE78 (#33187) üzenetére


migabi24
nagyúr

Csak azért kérdeztem, mert egy ilyen hátlap fólia árán már kapni akkufedelet is

(#33192) hdman válasza kali (#33189) üzenetére


hdman
őstag

:R

Sopron city :)

(#33193) Viktor0610 válasza gyuromoj (#33190) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Persze. :)

Xiaomi 13T

(#33194) kishoris válasza kali (#33149) üzenetére


kishoris
tag

"tudsz rá számítógéprő másolni, csak a külsős alkalmazások nem írhatnak rá alapban."

Hát nekem ez valamiért nem működött! :(
Frissítette magát a telefon, onnan kezdve a külső SD-re írásnak lőttek. Nagyjából szétvetett az ideg, rootolni nem akartam, de nem maradt más választásom. A kingo 1.1.6 nem nem volt jó csak az új, az viszont ugrasztotta a knox számlálóját. :O
Most már csak abban bízok, hogy nem lesz garanciális probléma a telefonnal, vagy kitalálnak valamit a nálamnál okosabb emberek a knox nullázására... :W

(#33195) nggabi válasza gyuromoj (#33190) üzenetére


nggabi
nagyúr

töltheted, csak jóval több idő alatt tölti majd fel.

kishoris: a knoxra nem hiszem h lesz megoldás, elég nagy vérdíj van rá xda-n és semmi eredmény.

viszont downgradeltem lte-s s3at, knoxosat, mobile odinnal. minden rendben volt, bár ugye a knox a root miatt ugrott, de maga a rendszer jól ment. sztem ha a knox nem számít s4en is lehet downgradelni.

"szenyor dzsíííí"

(#33196) kishoris válasza nggabi (#33195) üzenetére


kishoris
tag

Egyelőre marad ez a romlott csoki (kitkat) a telefonon, most, hogy írni tudok a külső SD-re különösebb problémám nincs vele. Remélem nem lesz szükség arra, hogy visszafelé lépjek mert akkor tényleg gutaütést kapok! :)

(#33197) borsodika válasza nggabi (#33195) üzenetére


borsodika
őstag

Akkor akár 4.2-ig is visszalehetne menni mobile odinnal? :)

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#33198) Gizmo94 válasza borsodika (#33197) üzenetére


Gizmo94
veterán

Dehogy lehet.. Széthullik a bootloader. :)

(#33199) kali válasza kali (#33182) üzenetére


kali
legenda

ááá, minden van a vodás firmware verzióban, mint a búcsúban, így ezen szolgáltatós rom esetén marad a root és a cscc mókolás, ha product code módosításra szánja rá magát az ember - már ha adott firmware alatt minden szempontból van rá lehetőség.
GT-I9505XITEST VD2 vd2 VOD vod OMN omn ATL atl VDF vdf TCL tcl VDI vdi VGR vgr VDH vdh VDC vdc CNX cnx CYV cyv SWC swc MOB mob VIP vip SIM sim MTL mtl AVF avf 3IE 3ie DRE dre H3G h3g HUI hui HTS hts HTD htd TMN tmn MEO meo OPS ops TEL tel VAU...

(#33200) Valken


Valken
tag

Amióta felraktam a XEH 4.4.2-t, azóta 2 naponta akarja frissíteni a biztonsági irányelveket, de ha rákattintok, akkor kiírja, hogy már frissült (még szép, hiszen már vagy két hete is felajánlotta).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.