Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32301) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

Mióta megkaptam a KitKat frissítést megbolondult az időjárás widgetem. 46-47 celsius fokokat ír, csak ha manuálisan frissítem akkor írja a normális hőmérsékletet, de kb fél óra múlva megint nagyon meleg van :D

(#32302) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Azt hittem délután már piríthatom is fel a csokis romot, de úgy látom jobb, ha nem teszem. :(((
(#32300) mgTerminator - Az lesz az occó verzió. A telefonnal együtt megvett szabad tárterületért is fizetni kell. :U

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#32303) Poplacsek


Poplacsek
senior tag

Semmi bajom nem lenne ezzel a KitKat-el, de ez az SD kártya írási bug tűrhetetlen... :W Van erre valami megoldás???

(#32304) borsodika válasza Poplacsek (#32303) üzenetére


borsodika
őstag

Van, de root/cwm kell hozzá.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#32305) Poplacsek válasza borsodika (#32304) üzenetére


Poplacsek
senior tag

Hát ez marhajó... :W Vissza lehet tenni a 4.3-at Knox ugrás nélkül?

(#32306) nadi94


nadi94
csendes tag

Nem vett valaki észre, hogy 4.4 alatt sokkal jobban melegedne a telefon?

(#32307) ricsi0307


ricsi0307
senior tag

Tudom itt nem sokan használnak MIUI-t de hátha valaki tud választ adni.Az a problémám, hogy a 4G-t ilyen szervízmenü szerűségben kell aktiválni ami nem lenne gond ha utána nem ragaszkodna foggal körömmel ehhez a hálózathoz.Tehát ha felmegy 4G-re akkor számára csak az van semmi más ha 0 a térerő akkor is.Szóval ezt ki lehetne küszöbölni valahogy?A másik meg miért nem lehet alá TW-s kernelt pakolni?A gyárival merül mint a tengeralattjáró, bár lehet ilyen profilokat csinálni ahol a procit max/normal/low módra kapcsolod de nem tudom pl a low hova viszi a frekit milyen I/O-t rak be meg ilyenek.

(#32308) laszlolczka válasza Poplacsek (#32305) üzenetére


laszlolczka
őstag

Nem.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#32309) Poplacsek válasza laszlolczka (#32308) üzenetére


Poplacsek
senior tag

Hát ez nem igaz... :W Így megszivatni az embereket... Gyakorlatilag rákényszerítenek, hogy csesszem el a garim...

(#32310) zzola válasza Poplacsek (#32309) üzenetére


zzola
félisten

Senki nem kényszerít... Ha ez nem jó, vegyél egy Google telefont, azt sz@rrá lehet romolni....

(#32311) borsodika válasza zzola (#32310) üzenetére


borsodika
őstag

Azért valahol jogos amit mond! Kiadnak úgy offical-nak egy szoftvert amiben benne van az sd kezelési bug de ez már az előző leak-ekben is jelen volt. Nem 1 nagy történet javítani mert csak a jogosultsággal van baj de ahhoz, hogy javítsd root vagy cwm kell ha meg ezt teszed akkor knox 1= heló gari. és ez nem a szétromolásról szól hanem csak normálisan szeretné használni a gyári szoftverrel a telefont.

[ Szerkesztve ]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#32312) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Nem csak nekünk jár cumi. HTC One frissítése is bugosra sikerült.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#32313) zzola válasza borsodika (#32311) üzenetére


zzola
félisten

Tudom. De ez sajnos nem visz előrébb. Egy ilyen gyártótól elég nevetséges, hogy ilyen hiba bekerül egyáltalán. Ez az egész megint arról szól, hogy adjuk ki a romot, nehogy lemaradjunk a konkurenciától... :W

Ha T-re megjelenik a FW és hibás lesz, naponta fogom hívni a Samsung premium szervizét, futárt igényelve a javításra...

[ Szerkesztve ]

(#32314) borsodika válasza zzola (#32313) üzenetére


borsodika
őstag

Kíváncsi lennék mondjuk ezzel az sd problémával kihívna valaki 1 szervizest vagy beküldené mit csinálnának vele. Downgrade-elni ők se hiszem, hogy tudják hiába tesznek fel másik 4.4-et mert eddig nincs javítva. Magyarul alaplapcserével és 1 4.3-as szoftverrel lehet megoldani ezt a problémát amíg nem jön 1 javítás hozzá. Itt pont, hogy a Knox miatt kell egy egyébként működőképes alaplapot esetleg cserélni holott pont ezért is csinálta meg ezt a védelmet a Samsung mert sok volt a nem indokolt csere szerviz keretein belül. Azért ez irónikus ;]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#32315) zzola válasza borsodika (#32314) üzenetére


zzola
félisten

Ha XEH lenne a készülékem, már hívnám is. Cseréltetném, frissíteném, utána újból hívnám a szervizt... ;]

(#32316) tothl válasza borsodika (#32311) üzenetére


tothl
addikt

Mikor fogjatok fol, higy ez nem bug illetve az app fejlesztoket kellene noszogatni inkabb?

[ Szerkesztve ]

(#32317) Petyyyyy válasza zzola (#32313) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Nem azt írta valaki tegnap, hogy kint van a T-s 4.4 is?
(#32314) borsodika - Ez jó volt. :D Ha nem találtak volna nekem Clarkson-os képet, most Ian arcát hordanám.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#32318) zzola válasza Petyyyyy (#32317) üzenetére


zzola
félisten

Dehogy van kint, még egy T-s sem jelent meg.

(#32319) Petyyyyy válasza zzola (#32318) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Akkor most dafuq chicken? Figyeltem is hátha regál valamit a kérdésre a fórumtárs, de semmi.

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#32320) borsodika válasza tothl (#32316) üzenetére


borsodika
őstag

Most melyik az egyszerűbb és gyorsabb: Javítani a romban a jogosultság hibát vagy írni mindegyik problémás alkalmazás fejlesztőjének, hogy javítsák? Az előbbi egyszerűbb és gyorsabb de előbb utóbb majd gondolom javítják maguktól is.

Szerk: Lehet, hogy nem bug hanem valami új változtatás aminek hatására több app se úgy kezeli le ahogy kéne.

[ Szerkesztve ]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#32321) tothl válasza borsodika (#32320) üzenetére


tothl
addikt

Ezzel csak arra utalok, hogy lehet nem bug, hanem a 4.4ben valtozott a protokoll..ennyi.
Sok keszuleknel lehet azert nincs gond mert extsd sincs.

(#32322) zzola válasza Petyyyyy (#32319) üzenetére


zzola
félisten

Volt róla szó, hogy T is adott az elején XEH készüléket, gondolom egy ilyen készülékről volt szó. TMH-s PC-ra még nem érkezett 4.4...

(#32323) Vikooo válasza mgTerminator (#32300) üzenetére


Vikooo
addikt

Csak a demo S5 nek van 8 giga szabad helye a rengeteg demo cucc miatt, a kereskedelmi forgalomban kaphato 10+ giga.
Ez olyan mint amikor valaki elkezdte terjeszteni, hogy nincs micro sd...

(#32324) mfranky válasza zzola (#32322) üzenetére


mfranky
őstag

Mi ez pontosan ez az SD kártya bug? Nekem van benne és nincs gond a 4.4 után... :F

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#32325) Poplacsek válasza mfranky (#32324) üzenetére


Poplacsek
senior tag

3rd party programoknak nincs jogosultsága az extSdCard-ra írni.. Pl Total Commander-rel nem tudsz egy fájlt még átnevezni se. Vagy a Camera FV-5 nem tudja az SD-re menteni a képeket... stb-stb fel tudnék robbanni...

[ Szerkesztve ]

(#32326) mfranky válasza Poplacsek (#32325) üzenetére


mfranky
őstag

Értem...ez tényleg nagy szívás...akkor van mit írni majd abba a changelog-ba, ha lesz új 4.4.x... :(((

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#32327) WinnerB0Y


WinnerB0Y
senior tag

Na jó.
Komolyan
Tudna valaki segíteni?
Már tényleg fel akarok rakni egy új rendszert, de nem találok semmit, hogy miért nem engedi felrakni sem a CWM Advanced recoveryt sem pedig a PhilZ recoveryt.

EUNE: iNeeko

(#32328) Poplacsek válasza mfranky (#32326) üzenetére


Poplacsek
senior tag

Ha egyáltalán módosítani szándékoznak. De az is lehet, hogy ez az új biztonsági irányvonal, hogy csesznék meg..

(#32329) csabám válasza Poplacsek (#32328) üzenetére


csabám
addikt

A root explorer a napokban frissült, hogy megoldja ezt az sd kezelési problémát.
Pródáld azt ki esetleg :)

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#32330) Bandi8407 válasza Poplacsek (#32325) üzenetére


Bandi8407
tag

Google edition romban nincs ilyen gond sem...

(#32331) Poplacsek válasza Bandi8407 (#32330) üzenetére


Poplacsek
senior tag

Legszívesebben azt tenném rá, de gondolom az megint Knox ugrással jár.? Céges teló, így nem cseszhetem el a garit... Így viszont egy jópár napi szinten használt, hozzámnőtt progimat nem tudom használni..

[ Szerkesztve ]

(#32332) Maxentius válasza Poplacsek (#32325) üzenetére


Maxentius
addikt

3rd party programoknak nincs jogosultsága az extSdCard-ra írni.. Pl Total Commander-rel nem tudsz egy fájlt még átnevezni se

Aha, akkor nekem mégis miért működik hibátlanul ez a fícsör (leaken, véglegesen ugyanúgy)? :U

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#32333) Bandi8407 válasza Poplacsek (#32331) üzenetére


Bandi8407
tag

igen ugrik... mindennek van előnye és hátránya, a GE rommal ugrik a konx viszont nem lesznek szinte korlátok a gyári meg hát olyan amilyen... :D

(#32334) Poplacsek válasza Bandi8407 (#32333) üzenetére


Poplacsek
senior tag

Ha ez így megy tovább megkockáztatom a garivesztést (és azzal el is érte nálam a Samu amit akart..)..
De legszívesebben most azt csinálnám, hogy kihívom őket házhoz, hogy cseréljenek alaplapot és tegyék vissza az official 4.3-at, csak hát céges telóval mindez sokkal körülményesebb...
Melyik GE ROM a legfrissebb, ill. melyiket ajánlott feltenni. Jelenleg official 4.4.2 XEH van rajta.

[ Szerkesztve ]

(#32335) Bandi8407 válasza Poplacsek (#32334) üzenetére


Bandi8407
tag

[GE 4.4.2] nekem ez van fent lassan 2 hónapja és lekopogom minden ok!

(#32336) migabi24 válasza borsodika (#32320) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nagy a csönd a 4.4-ről senki nem áradozik, hogy milyen jó, ezek szerint semmi extrát nem hozott? Warez navi működik a 4.4-el?

[ Szerkesztve ]

(#32337) Poplacsek válasza migabi24 (#32336) üzenetére


Poplacsek
senior tag

Az előbb írtam. Amúgy a Primo se fog rendesen működni vele, mivel az az SD kártyára is dolgozna, pl. save mappába, de 4.4.2-vel nem tud, így még az első indítást követő beállításokat se tudja elmenteni.

[ Szerkesztve ]

(#32338) borsodika válasza migabi24 (#32336) üzenetére


borsodika
őstag

Egyelőre úgy tűnik, hogy ami előtte fent volt nekem leak-hez képest mintha jobb lenne az akksi idő illetve 1 fokkal a memóriakezelés de ezen kívül semmi extra.

Maxentius: Nekem root explorer ahogy bármit szerettem volna csinálni a kártyán, törölni vagy akár átnevezni rögtön kidobott hibával, és a Sygic-is azzal indított, hogy nincs hozzáférése az sd-hez. Ahogy feltettem a jogosultság fix-ert mindkét probléma megoldódott.

Poplacsek: Akkor nem.

[ Szerkesztve ]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#32339) migabi24 válasza Poplacsek (#32337) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ha nem használok sd kártyát akkor nem érint ez gond igaz?

borsodika: nem tudom feláldozzam-e a 4.3 + rootot érte

[ Szerkesztve ]

(#32340) borsodika válasza migabi24 (#32339) üzenetére


borsodika
őstag

Szerintem még várj vele. Világmegváltó újdonságot nem tartalmaz és jelenleg nincs ugye Knox barát root se hozzá.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#32341) Poplacsek válasza borsodika (#32338) üzenetére


Poplacsek
senior tag

Mi is ez a jogosultság fix? A platform.xml módosítására gondolsz?

(#32342) migabi24 válasza borsodika (#32340) üzenetére


migabi24
nagyúr

Köszi

(#32343) borsodika válasza Poplacsek (#32341) üzenetére


borsodika
őstag

Igen

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#32344) gatto_ válasza Poplacsek (#32337) üzenetére


gatto_
senior tag

Működik a Primo, csak nem az SD-re kell rakni a mappáját, hanem a belső memóriára. Ez minden olyan alkalmazásra igaz, ami szuttyog a jogosultság miatt.

(#32345) papi77 válasza Poplacsek (#32337) üzenetére


papi77
addikt

Én bemásoltam egy save mappát az sd-re és már jó is lett!
De tényleg az a legegyszerűbb,ha a belső memóriába rakod...

Az első: NOKIA 1611

(#32346) mgTerminator válasza nadi94 (#32306) üzenetére


mgTerminator
veterán

Csak egy picit, nekem 83 fokos volt a proci :D

(#32347) Vagany válasza papi77 (#32345) üzenetére


Vagany
őstag

Szerintem az a legegyszerűbb, ha nem frissítesz a 4.4.2-re, nem érdemes, semmivel nem jobb mint a 4.3, de legalább rosszabb :).

[ Szerkesztve ]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#32348) adamka36


adamka36
tag

Szerintem meg pont hogy sokkal jobb a 4.4. Kevesebb ram-ot használ, és a processzor sem melegszik. Aki nem ezt tapasztalja annak gond lehet a készülékével! :-) Nekem 440-mb ramot használ indítás után első memória ürítés követően. Persze ez függ attól is, ki mennyi alkalmazást használ, és miket tilt le. Aki nagyon telepakolja, az jobban jár ha tesz mellé egy poroltót is. :D Amúgy kinézetre változtak a színek, a billentyűzet, lettek új effektek, ha kikapcsolod a képernyőt finoman elhalványul. Böngészőben átlátszó az információs sáv. Nyilván a szoftvert illetően történtek nagyobb változások, programozás terén. Amit mi nem látunk. Amúgy zene hallgatás közben a lezárt képernyőre, idegesítően kiteszi háttérbe az album borítót. Ezt kilehet valahogy kapcsolni? :S

(#32349) Vikooo válasza Poplacsek (#32325) üzenetére


Vikooo
addikt

DSLR camera nevu program minden tovabbi nelkul ir kulso sd re

(#32350) Vikooo válasza adamka36 (#32348) üzenetére


Vikooo
addikt

Ugytudom nem lehet kikapcsolni ez is az egyik nagy feature -e a 4.4.2 nek...
Billentyuzet sokkal jobb, akku ido is stb. Semmi bajom vele.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.