Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33901) kali válasza Maquuu (#33899) üzenetére


kali
legenda

szia,

ezeket írják; Cortex A8 with NEON and CortexAx with NEON

[ Szerkesztve ]

(#33902) Maquuu válasza kali (#33901) üzenetére


Maquuu
tag

Nekem olyan nincs.

(#33903) migabi24 válasza mgTerminator (#33900) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nincs gond, értem mit akarsz mondani (tervezett elavulás) sajnos ez működteti a mai világot, de azért nem szabad így gondolkodni, próbálkozni kell, aztán hátha még garanciaidőn belül bekövetkezik, és akkor a fagyi visszanyal

(#33904) kali válasza Maquuu (#33902) üzenetére


kali
legenda

igen, közben javítottam az új verzió függvényében; Cortex A8 with NEON and CortexAx with NEON

(#33905) Maquuu válasza kali (#33904) üzenetére


Maquuu
tag

Akkor bármelyik a cortex-esek közül?

(#33906) Szatura


Szatura
tag

Üdv
Lepattogzott keret cserét össze lehet hozni gyári garancia mellett?

(#33907) zseko válasza Szatura (#33906) üzenetére


zseko
veterán

Ez engem is érdekelne, mert én nemleges választ kaptam a szervizes gyerektől aki kint volt.

HR24.hu

(#33908) kali válasza Maquuu (#33905) üzenetére


kali
legenda

igen, legalábbis azt írják az xda-n, hogy mind a kettővel működik.

(#33909) Maquuu válasza kali (#33908) üzenetére


Maquuu
tag

Érdekes. A cortex 9/15-öst választottam és semmi különbséget nem hallok. Kell hozzá másik zenelejátszó?

[ Szerkesztve ]

(#33910) SP!T válasza Szatura (#33906) üzenetére


SP!T
addikt

Csak legyen nálad kp és máris garis lesz! :U

There's a device that I've been using called a whoop.

(#33911) Ghostman78 válasza Szatura (#33906) üzenetére


Ghostman78
senior tag

nekem 2x is cserélték 10 hónap alatt szó nélkül
kapsz új lcdt, panelt, üveget,. keretet mindent
ergo lesz egy "fél új telód" ;)

(#33912) zseko válasza Ghostman78 (#33911) üzenetére


zseko
veterán

És mi volt az oka a cserének?

HR24.hu

(#33913) Vikooo


Vikooo
addikt

Sziasztok!

Két napja vettem észre, hogy a telefon aktív adatkapcsolat mellett (mobilnet) csak EDGE és HSPA hálózatok között váltogat, 3G -t kihagyja és szerintem ez eredményezi azt, hogy váltásnál eltűnik az EDGE (ergo nincs hálózat addig) majd átáll HSPA -ra, megjelenik a H(+) és újra van hálózat. A telefonos elérhetőséget nem befolyásolja.
Mi okozhatja ezt?
Elméletileg észrevétlenül áll át, de most valamiért nem...

(#33914) ak76 válasza kali (#33898) üzenetére


ak76
senior tag

Pont azért hasonlítom mert NEM ÉRTEM,hogy a csúcsminőségűnek kikiáltott nagyvasak,amikről rövid használat után kiderül,a kamera,meg egy két mókusvakító feature-n kívül semmivel sem jobbak,pláne nem üzemidőben,mint az occó testvéreik (némelyike),hogyan lehetnek ennyivel drágábbak,mert itt van pld az F6,ami a kamerán,meg a készülék anyaghasználatán kívül gyakorlatilag pariban van a csúcskészülékek smoothságával,likviditásával.
Lag nincs,(mikrolag sem) fagyás sincs,a vonalminőség kiváló,a GPS azonnal ugrik,a wifi erős,van 4G,meg az összes hárombetűs okosság,a netezés villámgyorsan megy a négyésfeles kijelzőn,apropo,a kijelző felbontása,minősége nyilván nem rúg labdába az S4-essel szemben,de nem látszik rajta hogy egy hatvanezres cuccról beszélünk,és ez meglepő.
Itt van előttem négy készülék,egy S3-as,egy sima S4-es,egy Snapdragonos S4-es,meg az F6-os,és ha csak a működést veszem szemügyre,nem indokolt a tetemes felár,ami a másik kettőt jellemzi,(az S3-ast nem nézem,az használtan majdnem annyi mint az Lg.)

[ Szerkesztve ]

(#33915) kali válasza Vikooo (#33913) üzenetére


kali
legenda

szia,

elvileg nem is kellene a 3g, a 3g módozatokból (3g < h < h+) mindig csak a legjobbat veszi figyelembe.
az edge esetén is rendelkezésre áll az attól lomhább gprs, de arra is csak akkor áll át, ha nem okés az edge, és egyik 3g/4g módozat sem áll rendelkezésre, vagy nincs engedélyezve.

ak76; ilyen szinten nincs értelme, ezért sosem hasonlítom össze a különböző kategóriás készülékeket, mert egyszerűbb használatnál talán még mondható, hogy egy f6...stb is megfelelő lehet az embernek - már akinek... -, ha nem akar olyan játékokat...stb futtatni, amik a sokkal gyengébb hardveren nem, vagy csak kompromisszumokkal futnak.
nem véletlen, hogy jobb esetben egy olcsóbb 1.2-es motorral rendelkező autó is elvisz oda, ahová a turbó 1.9-es, lomha sebesség mellett talán még a fogyasztásban sem lesz jelentős eltérés, akár még kevesebbet is eszik a gyengébb, de ha viszont pörgetésre kerülnek, akkor nem kérdés, hogy melyik ér oda gyorsabban, még ha többet is fogyaszt, és a kényelmi szolgáltatásokról nem is beszéltem, amik jellemzően adottak az eltérő (ár)kategóriákban.

[ Szerkesztve ]

(#33916) Vikooo válasza kali (#33915) üzenetére


Vikooo
addikt

Igen érthető, csak S3 -mon (ugyanúgy Telenor) szoktam látni 3G -t.
A másik meg mitől lehet, hogy nem folyamatos az adatkapcsolat a váltás alatt?

(#33917) kali válasza Vikooo (#33916) üzenetére


kali
legenda

jobb esetben nem ugrálja sorban a lépcsőket, hanem azonnal a legjobbra jelentkezik fel, bár ez nem csak a telefontól függ, hanem a szolgáltatótól/hálózattól is, ha problémás cellában van a telefon, akkor simán ugrálhat a különböző módozatok között.
régebbi (4.2.2) firmware alatt én is láttam az s4-en néha 3g kijelzést is néhány pillanatra, de aztán felugrott h+ majd 4g/lte hálózatra - beszélgetés és sms nem megy 4g/lte hálón, olyankor leugrik az elérhető jobbik 3g módozatba.
kell valamennyi idő az átkapcsolás megtörténtéhez, illetve annak kijelzéséhez, de tényleges szakadás elvileg nincs, legfeljebb az utóbb említett kijelzés szerint.

(#33918) Parallaxis válasza ak76 (#33914) üzenetére


Parallaxis
addikt

az F6,ami a kamerán,meg a készülék anyaghasználatán kívül gyakorlatilag pariban van a csúcskészülékek smoothságával,likviditásával.

:D
Jaja, Trabanttal is el lehet jutni A-ból B-be, meg egy egy Ferrarival is, nem is értem miért adjákt drágábban az utóbbit :)

Lag nincs,(mikrolag sem)

Hát perszeee... :)

Olyan Androidos készülék nem létezik, ami ne laggolna. Ez igaz a Note 3-ra, S4-re vagy akár a Nexus 5-re is, egy középkategóriát is alulról érintő F6-ra ilyet írni, meg nagyjából vicc kategória.

(#33919) jeanvaljean válasza mSchumi87 (#33894) üzenetére


jeanvaljean
tag

A hátlapról nem tudok, de ez a Black Edition, amit már Európa több országában lehet kapni, Magyarországon is meg lehet rendelni. A telefon eleje is sötétebb, tehát nem hiszem, hogy csak hátlapban gyártanak ilyet.

(#33920) Vikooo válasza kali (#33917) üzenetére


Vikooo
addikt

Idáig én is ezt tapasztaltam de mostanság azt veszem észre, hogy netezés közben kiírja, hogy nem lehet megjeleníteni a lapot, ránézek az állapotsorra és látom, hogy nem jelzi ki az adatkapcsolatot, majd hirtelen vagy E vagy H(+). Idáig a váltás egy pillanat alatt, észrevétlenül történt meg, nemtudom mi okozza ezt...?

(#33921) kali válasza Vikooo (#33920) üzenetére


kali
legenda

akkor ott más lesz a gond, legalábbis nem normális jelenség!
próbáld ki másik sim kártyával is, ha többel is jelentkezik a hiba, akkor nem a sim kártya tehet róla, ha más helyszíneken, eltérő cellákban is adódik több sim kártyával is, akkor pedig nem is csak adott cellában van szolgáltatós probléma, ha meg van lehetőség több szolgáltató sim kártyájával tesztelni, és mindegyiknél jelentkezik a hiba, akkor a telefonra szűkíthető a probléma.

(#33922) Vikooo válasza kali (#33921) üzenetére


Vikooo
addikt

Nincs erre tesztmenü esetleg?
Régebben lehetett tiltani a HSDPA -t és kényszeríteni, hogy 3G fölé ne menjen. Nemtudod, hogy ezt melyik szervizmenüben lehet elérni?
Köszi a tippeket! :)

(#33923) Ghostman78 válasza zseko (#33912) üzenetére


Ghostman78
senior tag

szokásos lepattogzódás több helyen is....
hiába van 0. perctől fóliás, tokos, abszolút megkímélt állapotban használva :(((

(#33924) adamka36


adamka36
tag

Tapatalk hogyan tudom beállítani hogy ide tudjak írni? :-)

(#33925) gery14


gery14
senior tag

Sziasztok!
Létezik ilyen verzió? kernel,build stb.. nagy segítség lenne :R

[ Szerkesztve ]

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#33926) zseko válasza Ghostman78 (#33923) üzenetére


zseko
veterán

Az enyém landolt már földön is, meg is repedt a keret, ezért azt mondta nem cserélhető. Hiába hogy jóval később esett le. Az a vicc hogy hátlapot meg simán cserélnek mert leesett a betű, de keretet nem mert szar az anyaghasználat...

HR24.hu

(#33927) Petyyyyy válasza gery14 (#33925) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Igen, hivatalos T-s 4.3, ugyanez van nekem is.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#33928) adamka36


adamka36
tag

Melyik a legjobb grafikájú játék szerintetek?

[ Szerkesztve ]

(#33929) Gyula84


Gyula84
veterán

Hali

Idáig az xplore sem tudott írni a kártyára, de kapott egy frissítést és már megy minden tökéletesen :U

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#33930) zseko válasza Gyula84 (#33929) üzenetére


zseko
veterán

Jah, végre, én is azt használom. Az egyik legátláthatóbb és legkönnyebben használható.

HR24.hu

(#33931) csabám válasza adamka36 (#33924) üzenetére


csabám
addikt

Ide sehogy. Nem támogatja a fórum :(

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#33932) Vikooo


Vikooo
addikt

Várjuk :K
4.4.3

(#33933) zragon18 válasza adamka36 (#33928) üzenetére


zragon18
tag

Asphalt 8 , Real Racing 3.. Injustice God Amors. Meg még van egy pár ami nem jut eszembe...:))

(#33934) adamka36 válasza zragon18 (#33933) üzenetére


adamka36
tag

Dead Tigger 2 Tegra 4-es beállítással. Kár hogy a játék borzasztó unalmas és egyhangú. Modern Combat 4 Zero Hour.
Mass Effect 3 kellene! :)

[ Szerkesztve ]

(#33935) adamka36 válasza csabám (#33931) üzenetére


adamka36
tag

Igen, időközben találtam egy bejegyzést evvel kapcsolatban! ;)

(#33936) Gyula84 válasza zragon18 (#33933) üzenetére


Gyula84
veterán

Real Racing 3 az tényleg jól néz ki :K

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#33937) xrvman válasza kishoris (#33834) üzenetére


xrvman
őstag

Nah ezt én nem találom, hogy jutok el erre a képre?

(#33938) xrvman


xrvman
őstag

Találtam egy ilyen progit, ez konkrétam megmutatja melyik a GPS és melyik a Glonass.
GPS Data a neve

(#33939) madkiller válasza Vikooo (#33913) üzenetére


madkiller
őstag

4.4 óta nekem is előfordul az ilyen, bár pont napokban nem jelentkezett. Olyat is csinált, hogy a közelségérzékelő nem működött, kikapcsolt hívásnál, de ahogy elvettem a fülem a samutól nem kapcsolt vissza a kijelzője csak menügombal, de innetől már ki se kapcsolt. Újra indítás nem segített. Megnéztem mi frissült mostanában ráböktem a viberre eltávolítottam és újra szuperál. Már megilyedtem, hogy factory kell...

[ Szerkesztve ]

(#33940) kishoris válasza xrvman (#33937) üzenetére


kishoris
tag

Arimi féle szkint használok a Primohoz, abban benne van a Glonass is.

(#33941) xrvman válasza madkiller (#33939) üzenetére


xrvman
őstag

Megijedni nem kell.

Sztem javítva lesz.

Kishoris: köszi

[ Szerkesztve ]

(#33942) Zolix


Zolix
tag

Sziasztok!

Teszteltem a telefont Antutu-van eddig 28.000 körül volt de most 21.000-re esett le nem tudom miért újraindítottam többször is de ugyanaz az eredmény háromszor is lefuttattam a tesztet!

Van valakinek ötlete mitől lehet, a játékok és amúgy nincs lassulás.

Előre is köszönöm!

(#33943) Vikooo válasza Zolix (#33942) üzenetére


Vikooo
addikt

Szia!

Kivették a szintetikus teszteknél használt "csalást" (mostmár nem húzza feljebb a gpu órajelet).
Amúgy engem az se érdekelne, ha 1 pontot kapna bármelyik szintetikus tesztben, ha az alkalmazások jól futnak :)

(#33944) FrankMonzano


FrankMonzano
őstag

Sziasztok!
Valaki tervezi a váltást az S5-re így (még) látatlanban ?

(#33945) MunezXBK válasza FrankMonzano (#33944) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

:K

(#33946) T0rnad0 válasza FrankMonzano (#33944) üzenetére


T0rnad0
addikt

Ha kamerában nem durrantanak valami nagyot, akkor kizárt :N

Z Fold 4

(#33947) Keny. válasza kishoris (#33940) üzenetére


Keny.
tag

Az igo-nàl a glonass mutatásahoz elég ha a sys.txt be beírod

[interface]
show_glonass=1

(#33948) Zolix válasza Vikooo (#33943) üzenetére


Zolix
tag

Engem se érdekel csak furcsa volt, azt hittem gong van a telefonnal.
Köszi az infót!

(#33949) migabi24 válasza Keny. (#33947) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ez itt warez téma

(#33950) migabi24


migabi24
nagyúr

A mai akkuhasználattal nagyon elégedett vagyok, 12h készenléttel 60%-on van a tel és 2h 40p kijelzőhasználat van benne ami böngészés, nyomkodás, youtube, csak azért írtam le, mert mindig csak a negatívumok kerülnek ide, és aki nem ismeri a telót az alapján itéli meg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.