Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19001) Szakiii


Szakiii
addikt

Nem tudjátok ha speedshopban veszek fóliát felrakják nekem ott szakszerűen?

(#19002) Ghostman78 válasza Szakiii (#19001) üzenetére


Ghostman78
senior tag

fel hát
500 forint (ki van írva szép nagy betűkkel, hogy nem ingyen van ;] )

(#19003) Szakiii válasza Ghostman78 (#19002) üzenetére


Szakiii
addikt

ejj még ez is pénzbe fáj :D hihetetlen de egye fene, köszönöm a választ :R

(#19004) proly01 válasza horvathkrisz (#18951) üzenetére


proly01
őstag

A Fehér ku!%a jól néz ki :Y
Nem lehet ezt valahogy csak rátenni egyedül,hogy minden ilyen fehér legyen de a téma n változzon szóval extrák nélkül?

....Pr:)ly....

(#19005) Ghostman78 válasza Szakiii (#19003) üzenetére


Ghostman78
senior tag

mondjuk elég spíler volt a csávó aki felszúrta az S4emre egy laza 15 másodperc alatt ;]

(#19006) gatto_ válasza nadi94 (#18998) üzenetére


gatto_
senior tag

Én tegnap fagyasztgattam pár Samsungos programot amikre nincs szükségem, lásd samsung ChatOn, S Voice, Apps, Books, stb... és egyszer csak marhára belassult a teló, baromira dolgozott, és melegedett a proci. Újra indítottam, és utána vettem észre ezt a hibajelenséget. Dettó ugyanez volt. Sem a rendszer, sem a Gsam nem mutatott képernyő fogyasztást. Be is paráztam, hogy hazavágtam valamit, de aztán egy képernyő kikapcs-bekapcs után magától megjavult. Azóta hibátlan.

(#19007) kecsetihunor


kecsetihunor
aktív tag

Na visszament a 4.2.2 MH8, de a Samsung-on nem megy tovább, nem tűnik, hogy bootloop lenne, mert nem kezdi újra, de nem hajlandó lépni tovább :)

Szerk: wipe data/factory + wipe cache megoldotta

(#19008) Bilux

Pontosan :)

[ Szerkesztve ]

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#19008) Bilux válasza kecsetihunor (#19007) üzenetére


Bilux
veterán

Recoveryben factory reset

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#19009) Bilux válasza gatto_ (#19006) üzenetére


Bilux
veterán

Az Ó nagy szent csetont kikapcsoltad? Ez ellen tiltakozott a telefon :DDD

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#19010) makra79


makra79
csendes tag

:))

(#19011) kali válasza gatto_ (#19006) üzenetére


kali
legenda

nem szabad bármit tiltogatni, sok olyan folyamat van, amit sérelmez(het) a keretrendszer, pedig látszólag nem fontos folyamat.

(#19012) Gizmo94 válasza kecsetihunor (#19007) üzenetére


Gizmo94
veterán

Szerk: Szakii, igen, azokon belül... Azzal nem megy sokra sajna...

Itt segítőkész mindenki. :)

[ Szerkesztve ]

(#19013) gatto_ válasza Bilux (#19009) üzenetére


gatto_
senior tag

Szinte az összes samsung appot kikapcsoltam. :) Lehet jobban járnék egy sima google rommal.
Egy Samsungos mérnök elsírná magát, az SD Maid-em programkezelőjét látva. :DD

(#19014) Szakiii válasza Gizmo94 (#19012) üzenetére


Szakiii
addikt

Zártakon belül tud.

(#19015) gatto_ válasza kali (#19011) üzenetére


gatto_
senior tag

Igyekeztem ésszel csinálni, és csak fagyasztottam mindet. Ha gond lenne felolvasztom.

(#19016) horvathkrisz válasza proly01 (#19004) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Ugy nem hiszem hogy lehet. Mellesleg 4.3-ra sem lehet, 4.22-re tudjátok felrakni, de azok kozul is csak arra, amiket az elobbi hozzaszolasomban irtam. Mar ket napja ezzel szenvedek, de most megprobalok megbekelni a tácsvizzel, pedig rohadtul utalom ezt a feluletet. :O

Szerk.: ha valaki tudna nekem linkelni egy MEA-t, ami felmegy zart bootloaderte, nagyon halas lennek erte.!

[ Szerkesztve ]

(#19017) frigoo válasza kecsetihunor (#19007) üzenetére


frigoo
aktív tag

Szia! Nézd már meg, hogy a knox countered nem változott-e 0x1re?

Ja, ha már 4.3ról jöttél, volt neked a zárolt képernyőre kitehető alkalmazásindító opciód a zárolt képernyőn?

[ Szerkesztve ]

(#19018) proly01 válasza horvathkrisz (#19016) üzenetére


proly01
őstag

Nekem 4.22 még nincs rajta,de 4.2.2 es gyári T-s megy rajta.
Bocs ezt ne hagyhattam ki :)) respect!!!

Komolyra fordítva én feltudom még tenni elméletileg.....de nekem ez a sok sallang nem kéne csak,hogy a telefonkönyv meg a statusbár menü stb legyen fehér.....ennyi.
De akkor kuka :(

....Pr:)ly....

(#19019) lajki7 válasza proly01 (#19004) üzenetére


lajki7
senior tag

Hooopsz! Latom mar valaszoltak

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro

(#19020) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Szerintetek az 52-est el szabad távolítani?
[link] :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19021) b.bela1 válasza horvathkrisz (#19020) üzenetére


b.bela1
őstag

Divix? ..Nem lehet túl fontos, nálam mióta egyedi állapotot jelez, el is tűnt. Hivatalosnál még megvolt. Minden megy rendesen. Mondjuk nem is tvnek használom. Regisztrálni kellene, akkor tudnál divix videókat nézni. Nem hiszem, hogy nélkülözhetetlen.

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#19022) gatto_ válasza horvathkrisz (#19020) üzenetére


gatto_
senior tag

Ha a csicska.apk-t eltávolítod, akkor egy csomó munkát magadnak kell végrehajtani. Tehát nem ajánlott. :D

(#19023) tothl


tothl
addikt

Ez milyennek szamit? :))

(#19024) zola- válasza tothl (#19023) üzenetére


zola-
őstag

A google szolgaltatasok sokat eszik.

(#19025) gatto_ válasza zola- (#19024) üzenetére


gatto_
senior tag

Nálam is a Google szolgáltatások a kettes számú fogyasztó a képernyő után. Gondolom azzal nem nagyon lehet mit tenni. Pedig az asszisztenst nem is használom.

(#19026) kali válasza gatto_ (#19025) üzenetére


kali
legenda

pedig lehet, csak megfelelő beállítások kérdése, én nem is látom adott folyamatot az akkumulátoros statisztikában.

(#19027) gatto_ válasza kali (#19026) üzenetére


gatto_
senior tag

Na majd ránézek... :D Különböző "location" dolgok vannak benne zömében, úgyhogy majd kikapcsolom a helyadat gyűjtéseket, hátha visszaesik a fogyasztás.

(#19028) zola- válasza gatto_ (#19025) üzenetére


zola-
őstag

Én kikapcsoltam 1-2 dolgot és ilyen az enyém.... (azt tudni kell hogy erről élem az életemet azért annyi a kijelző mert folyamatosan megy. :) )

(#19029) Szakiii válasza zola- (#19028) üzenetére


Szakiii
addikt

És most már meg vagy elégedve a sebességgel?

(#19030) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Az mennyire normális hogy a meleg hatására belilul a kijelző felső része?

(#19031) SanyikaDC


SanyikaDC
tag

fhu de rég jártam itt... kezdeném is egy hatalmas kéréssel tisztelt sgs4 felhasználók! ha létezik kellene egy olyan link amiben megtalálom a full eredeti i9505 google edition romját amit csak odinnal felszúrok és rendesen frissíthető droidbol... szóval a gyári google edition 4.3 :D

Galaxy S20+5G (cosmic gray) /Galaxy S9+ (midnight black) /Galaxy S7 Edge (black onyx) /HTC Uno - Black ^.^ /Samsung Galaxy S4 (R.I.P.)/Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 - JellyMod 4.0/CoCore 6.8

(#19032) SanyikaDC válasza mgTerminator (#19030) üzenetére


SanyikaDC
tag

mindenképpen csekkoltasd le a samsung szervizes fiúkkal ;) szernitem ez egyáltalán nincs rendjén

Galaxy S20+5G (cosmic gray) /Galaxy S9+ (midnight black) /Galaxy S7 Edge (black onyx) /HTC Uno - Black ^.^ /Samsung Galaxy S4 (R.I.P.)/Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 - JellyMod 4.0/CoCore 6.8

(#19033) Kunsztler válasza SanyikaDC (#19031) üzenetére


Kunsztler
senior tag

Az engem is érdekelne :D

Nexus 5

(#19034) Gizmo94 válasza mgTerminator (#19030) üzenetére


Gizmo94
veterán

Semennyire, az hiba. Kijelzőcsere szokott lenni... Jól kezdi az új szerzeményed...:D

SanyikaDC: Nincs rá eredeti, mert I9505-re nem jött ki. De Miért lenne esélytelen találni rá olyat ami jó?

[ Szerkesztve ]

(#19035) SanyikaDC válasza Kunsztler (#19033) üzenetére


SanyikaDC
tag

esélytelen??? :DDD

Galaxy S20+5G (cosmic gray) /Galaxy S9+ (midnight black) /Galaxy S7 Edge (black onyx) /HTC Uno - Black ^.^ /Samsung Galaxy S4 (R.I.P.)/Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 - JellyMod 4.0/CoCore 6.8

(#19036) SanyikaDC válasza Gizmo94 (#19034) üzenetére


SanyikaDC
tag

az a betegsége megszűnt már a 4.3ge-nek hogy kb feleannyi időt se bír 1 töltéssel a telefon mint gyári rommal??? (:

Galaxy S20+5G (cosmic gray) /Galaxy S9+ (midnight black) /Galaxy S7 Edge (black onyx) /HTC Uno - Black ^.^ /Samsung Galaxy S4 (R.I.P.)/Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 - JellyMod 4.0/CoCore 6.8

(#19037) mgTerminator válasza Gizmo94 (#19034) üzenetére


mgTerminator
veterán

Az fasza... Nekem mondod baszki? Most végeztem a "belakással"...

(#19038) mgTerminator válasza SanyikaDC (#19032) üzenetére


mgTerminator
veterán

Csináltam screenshotot is, azon jó a kép, tehát tuti kijelző...

(#19039) Gizmo94 válasza SanyikaDC (#19036) üzenetére


Gizmo94
veterán

Nem, és szerintem nem is fog. De próbáld ki a legújabbat, meglátod. Én már régóta nem szenvedtem vele, szerintem egy szar.

mgTerminator: Neked mondtam, jah. :) És ne is fáradj shotokkal, kijelzőelszíneződés volt többeknek, igen, kijelzőhiba, gariban cserés. :D

[ Szerkesztve ]

(#19040) kali válasza mgTerminator (#19038) üzenetére


kali
legenda

honnan van a telefon?

(#19041) SanyikaDC válasza mgTerminator (#19037) üzenetére


SanyikaDC
tag

kijelzőcserénél nem veszted el az adataidat szóval nincs para :DD

Galaxy S20+5G (cosmic gray) /Galaxy S9+ (midnight black) /Galaxy S7 Edge (black onyx) /HTC Uno - Black ^.^ /Samsung Galaxy S4 (R.I.P.)/Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 - JellyMod 4.0/CoCore 6.8

(#19042) SanyikaDC válasza Gizmo94 (#19039) üzenetére


SanyikaDC
tag

(bocs hogy megint nem használom a szerkesztést de telónál cinkes..) szerintem se a legjobb... hiányzik a gyári samsungos böngésző belőle meg a hosszu homegombnyomásra bejövö feladatkezelő... amugy rendben van (: csak picit szeretnék azon is lenni mert ma picit meguntam a gyári rendszert... inkább romot cserélgetek minthogy odaadjam egy almás ramatyért :D

Galaxy S20+5G (cosmic gray) /Galaxy S9+ (midnight black) /Galaxy S7 Edge (black onyx) /HTC Uno - Black ^.^ /Samsung Galaxy S4 (R.I.P.)/Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 - JellyMod 4.0/CoCore 6.8

(#19043) zola- válasza Szakiii (#19029) üzenetére


zola-
őstag

Mióta a wanamlite rom van nova launcherrel azota hozza a nexus4 sebességét.

(#19044) Kunsztler válasza SanyikaDC (#19035) üzenetére


Kunsztler
senior tag

Hidd el ha jó lenen a Google Edition verza már rég azt nyomnám :)

Nexus 5

(#19045) gatto_


gatto_
senior tag

Urak! Zene hallgatásnál azt a mocsok figyelmeztetést ki lehet kapcsolni, ami mindig felugrál mikor feltekerem a hangerőt? Vagy valami egyéb tipp az xda-ról.

(#19046) SanyikaDC válasza Kunsztler (#19044) üzenetére


SanyikaDC
tag

cseréljük le gyári google edition-re a jelenlegi s4-ünket :DD de szerintem a jelenlegi gyári xxumdh7 rommal bőven túlteljesít egy nexus4-et :D de jöhetne már az a bizonyos kitkat... :DDD

Galaxy S20+5G (cosmic gray) /Galaxy S9+ (midnight black) /Galaxy S7 Edge (black onyx) /HTC Uno - Black ^.^ /Samsung Galaxy S4 (R.I.P.)/Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 - JellyMod 4.0/CoCore 6.8

(#19047) Gizmo94 válasza SanyikaDC (#19042) üzenetére


Gizmo94
veterán

Cserélgesd a romokat nyugodtan, csak szerintem ne azt. Nem egy sikeres darab erre a google rom. De te tudod..:) Próbálj ki egy Torrente777 romot, vagy ha azt réginek találod, egy Bobcatot. Mindkettő lényegesen jobb.:)

[ Szerkesztve ]

(#19048) mgTerminator válasza SanyikaDC (#19041) üzenetére


mgTerminator
veterán

root és twrp befigyel...

kali: Samsungból, előttem bontották fel a dobozt.

igaz az S2őt és S3at használtan vettem, de ott is rögtön kijelzőcserével indítottam... na de ennél is...

[ Szerkesztve ]

(#19049) Kunsztler válasza SanyikaDC (#19046) üzenetére


Kunsztler
senior tag

Beneveznék én is rá :D
Bekapnánk egy KITKatet gyorsan :D

Egyébként most olvastam róla ez nem rossz Google_Edition 4.3 (Finaly MH5 2.0)

9-órája rakta fel a fejlesztő :)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5

(#19050) zola- válasza Gizmo94 (#19047) üzenetére


zola-
őstag

A bobcat romban megvan a görgetésnél az utanhúzás mint az első romoknál. Nekem sajnos azért nem tetszett.
mgTerminator: mi az a hő amitől elszineződik? Mondjuk egy antutu teszt?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.