Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32801) mgTerminator válasza kali (#32784) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nem olyan, hanem pont az...

(#32802) Vikooo válasza tisvol (#32795) üzenetére


Vikooo
addikt

Nem, nekem az utolso szinkronizalas idopontjat irja alatta.

Nezd meg a beallitasok/fiokoknal, hogy nincs e ott titva

(#32803) Vikooo válasza kali (#32800) üzenetére


Vikooo
addikt

4.4 elott jo volt, 4.4 utan egybol megemelkedett. Mit tegyek?

(#32804) kali válasza mgTerminator (#32801) üzenetére


kali
legenda

nem jelent mást, amit írtam.

Vikooo; amennyiben nem segít az újraindítás, úgy kapcsolódó beállítások és alkalmazások ellenőrzése, mert a frissítéssel sok esetben visszaáll az alapértelmezett beállítás.
olyan is előfordulhat, hogy egy utólag telepített alkalmazás rendben volt 4.3 alatt, de nem müködik megfelelően a 4.4.2 rendszeren, ennek kiszűrése is megoldást jelenthet.
végszükség esetén a rendszer teljes nullázása.

[ Szerkesztve ]

(#32805) Valken válasza kali (#32793) üzenetére


Valken
tag

Köszönöm szépen a választ.
Még annyi lenne, hogy a XEH felrakása után nem állítottam semmit (CSC, stb.), de elvileg nem is kellett.
Viszont amint kijön a T-s 4.2.2, azt tervezem visszarakni (ez a scroll bug nagyon zavar). Gondolom ott is elég lesz az egy file-os megoldás Odinnal és vélhetőleg a product code is visszaáll TMH-ra.

[ Szerkesztve ]

(#32806) tisvol válasza kali (#32800) üzenetére


tisvol
aktív tag

Hát töröltem a fiókot, újra létrehoztam, de így se működik. Újraindítottam a telefont, akkor se. "E-mail szinkronizálás letiltva" Esetleg nincs valami ötleted? Gyári visszaállítást nem akarok, ha nem muszáj. Átnyálaztam minden szinkronizálási beállítást.

Üdv:T.

(#32807) Vikooo válasza kali (#32804) üzenetére


Vikooo
addikt

Battery monitor alkalmazasok mar csak rootolt eszkozokon mukodnek szoval nullazas lesz :(
Koszi!

(#32808) mgTerminator válasza kali (#32804) üzenetére


mgTerminator
veterán

Te azt írtad hogy olyan, pedig a 2 ugyan az, mert amikor a beállításokban nyomsz rá akkor újraindul recovery módba...

(#32809) mgTerminator válasza Vikooo (#32807) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ott sem... legalábbis én megcsináltam amit kért az alkalmazás, de ugyan úgy nem működött.

(#32810) kali válasza Valken (#32805) üzenetére


kali
legenda

szolgáltatós firmware esetén nem kell manuálisan módosítgatni a product code értékét, mivel adott rom csak azt az egy értéket tartalmazza, így arra fog beállni, bármilyen is volt előtte.

tisvol; fejből nem ugrik be pontosan, megnézni pedig nem tudom most, de a t-email és a gmail fiókot is úgy használtam korábban egy ideig a gyári levelezőből, hogy a mesterszinkronizálást letiltottam, és csak manuálisan frissítettem.
azért emlékszem a problémára, mert már 4.3 alatt is állítgatni kellett a szinkronizációt a t-email alatt, mivel alapban azt dobálta, hogy a mesterszinkronizálás letiltva, és engedélyezni kellett a manuálist.

mgTerminator; max kötekedésnek jó, amit most csinálsz, de lelked rajta...

(#32811) papa237 válasza kali (#32688) üzenetére


papa237
csendes tag

Mint írtam nem az acél hogy acsomag ne legyen átadva. A csomagot szeretné minden futár leadni de amilyen az adjonisten olyan a fogadjisten.

TEL:+3630

(#32812) papa237 válasza s.Oliv3r (#32690) üzenetére


papa237
csendes tag

:Y

TEL:+3630

(#32813) kali válasza papa237 (#32811) üzenetére


kali
legenda

én továbbra is azt teszem, amit a szolgáltatóm előír, hiszen vele kötök szerződést, és nem a futárral, vagy az általa képviselt céggel.
akkor is díjmentes számomra a kiszállítás, ha épp a futárnak másodszor kell vele fordulni valamiért, szóval...

(#32814) papa237 válasza kali (#32813) üzenetére


papa237
csendes tag

:)
Köszönjük a romot nggabi ISTEN vagy

[ Szerkesztve ]

TEL:+3630

(#32815) papa237


papa237
csendes tag

.

[ Szerkesztve ]

TEL:+3630

(#32816) Valken válasza kali (#32810) üzenetére


Valken
tag

Köszönöm.
Csak abban nem voltam biztos, hogy a T 4.3 - > XEH 4.4.2 - > T 4.4.2 sorrend igényel-e bármilyen manuális beavatkozást product code vagy egyéb tekintetben, de ezek szerint "semmi" dolgom a firmware felrakásán kívül.
Még egyszer köszönöm a segítséget!

(#32817) mgTerminator válasza kali (#32810) üzenetére


mgTerminator
veterán

Én csak egy kicsit kali voltam, ugye nem haragszol? :D

(#32818) kali válasza mgTerminator (#32817) üzenetére


kali
legenda

én csak akkor írok ilyet, ha tényleges eltérés van.

Valken; ennyi előnye van a szolgáltatós firmware verziónak, hogy abban csak az az egy érték szerepel, így bármire is kerül felhúzásra, adott szolgáltatós identitás áll be.

[ Szerkesztve ]

(#32819) mgTerminator válasza kali (#32818) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nem, te sokszor direkt úgy fogalmazol hogy még te sem érted, hát még a kezdő aki segítségre szorul... Én meg most megragadtam az alkalmat, és pontosítottalak :P

(#32820) kali válasza mgTerminator (#32819) üzenetére


kali
legenda

miként írnék le valamit, ha magam sem érteném? nem lenne túl életszerű...
olyan, és kész! link :)

[ Szerkesztve ]

(#32821) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

Nem tudom, feltűnt-e nektek, de a 4.4 óta megint visszatért a menüben scrollozás közben lila mosódás probléma :)

(#32822) nggabi válasza mgTerminator (#32819) üzenetére


nggabi
nagyúr

ez az identitásod nagyon eltérő, úgyhogy mindjárt karóra felhúzásra kerülsz egy tiszta alapra...

;]

"szenyor dzsíííí"

(#32823) Petyyyyy válasza Sz.Miki (#32821) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Feltűnt persze, volt róla pár hsz. Melyik verzióban volt még ilyen?
(#32822) nggabi - Óriási. :C

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#32824) migabi24 válasza Sz.Miki (#32821) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ez telefon függő, nekem volt 4.2.2-be és most 4.3-on is megvan, ha frissítenék lehet eltünne

(#32825) Sz.Miki válasza Petyyyyy (#32823) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Mikor megjelent a teló pár frissítésig biztos, ha jól emlékszem a MEA rom hozta a megváltást, utána már nem jelentkezett.

(#32826) SG3rg0


SG3rg0
őstag

4.4 alatt olyan hibával találkoztatok hogy, ébresztés volt beállítva reggelre és nem jelezett a telefon az ébresztés időpontjában. Mikor felkeltem és ránéztem hogy miért nem jelzett, a tegnapi késő esti idő szerepelt az óra helyen, amikor utójára használtam.

(#32827) Valken válasza Sz.Miki (#32821) üzenetére


Valken
tag

A villogó, töredező betűk scrollozáskor nagyon zavaróak, szerencsére csak a menüben jön elő és ugyan nagyobb fényerőn kevésbé látszik, de én pl. kevésbé tolom fel a fényerőt, így eléggé villog minden.

[ Szerkesztve ]

(#32828) Vikooo válasza Sz.Miki (#32821) üzenetére


Vikooo
addikt

Feltunt szamitok a javitasra. Note 3-on nincs ilyen jelenseg.
Ez gondolom az AMOLED miatt van, lassabban kapcsolja vissza a fekete pixeleket -mivel mindegyik onmagaban bocsajt ki fenyt illetve fekete eseteben 0 a fenykibocsajtas ezmiatt "kesik". Gondolom szoftveresen tudnak valamit javitani rajta...
Szerintem Note 3 ugyan ezt a panelt hasznalja erdekes, hogy ott soha nem volt problema ezzel.

[ Szerkesztve ]

(#32829) tisvol válasza kali (#32810) üzenetére


tisvol
aktív tag

Áhhh....befonom a hajam, hogy automata szinkront kikapcsolva, nem tudok manuálisan szinronizálni ;] Elbaxtam vele pár órát, de nincs eredmény. Mennék vissza az előző firmware-re, de nem lehet. :C

Üdv:T.

(#32830) Parallaxis válasza Vikooo (#32828) üzenetére


Parallaxis
addikt

Szerintem Note 3 ugyan ezt a panelt hasznalja erdekes, hogy ott soha nem volt problema ezzel.

Csak nem tűnt fel neked, tekintve, hogy ott kezdetek óta megvan ez a probléma.

(#32831) Sanci789


Sanci789
aktív tag

Érdemes német DBT FNB8-ról váltani magyar XEH FNB9-re, vagy semmivel nem lennék beljebb? mert azt látom h a changelog ugyanúgy 481100 mindkettőnél.

(#32832) migabi24 válasza Parallaxis (#32830) üzenetére


migabi24
nagyúr

Itt is jelen van, a legelső szoftver óta, ha lehetne szoftveresen javítani már megtették volna

(#32833) nggabi válasza Sanci789 (#32831) üzenetére


nggabi
nagyúr

ha ugyanaz akkor nem.

"szenyor dzsíííí"

(#32834) Parallaxis válasza migabi24 (#32832) üzenetére


Parallaxis
addikt

Lehet javítani.
Egyszerűen fekete esetén 1-2%-on járatják a ledeket, így nincs késleltetés és lilás után húzás, hátránya, hogy ilyenkor sötétben kirajzolódik fekete tartalomnál a kijelző ragasztása (WC teszt :D).

(#32835) migabi24 válasza Parallaxis (#32834) üzenetére


migabi24
nagyúr

Klotyóklán tag vagyok én is :-) de ha ilyen egyszerű volna gondolod a samu direkt szivat minket, elkéne kezdeni garanciába panaszkodni, azt mikor már nem győznék cserélni a kijelzőket, lehet megcsinálnák

[ Szerkesztve ]

(#32836) kali válasza migabi24 (#32832) üzenetére


kali
legenda

pedig látványosan javult az utolsó 4.2.2 firmware verziók alatt, mondhatni el is tűnt, 4.3 alatt nyoma sem volt.

(#32837) kurion


kurion
senior tag

Van valami Űber jó custom rom? mert ahogy nézelődtem nem sok jó van, talán az Omega ami jobb lehet de az is csak gyári alapokon van.

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#32838) migabi24 válasza kali (#32836) üzenetére


migabi24
nagyúr

Akkor mégegyszer leírom, ez a 2. S4-em 4.2.2 -vel vettem, lilult, frissítettem 4.3-ra lilul, az első S4-em is ugyanígy lilult, semmivel nem lett jobb

(#32839) Szakiii


Szakiii
addikt

De ezt a lilulást hol lehet látni? Vagy mikor jön elő? Én nem találok ilyet, de nem mondom hogy nincs csak nem látom. :D

(#32840) migabi24 válasza Szakiii (#32839) üzenetére


migabi24
nagyúr

Vedd le a fényerőt minimumra, és nyisd meg a beállításokat, görgetésnél jelentkezik lilulás mosódás

(#32841) Szakiii válasza migabi24 (#32840) üzenetére


Szakiii
addikt

És tényleg bár ezt én sose vettem volna észre :D ha nem mondjátok.

(#32842) sparks


sparks
senior tag

Gyári független 4.4.2 (I9505XXUFNB9) alatt Glonass másnak sem működik? Nálam így néz ki:

Látszik, hogy látja a holdakat, csak éppen nem használja :(((

[ Szerkesztve ]

(#32843) Vikooo válasza sparks (#32842) üzenetére


Vikooo
addikt

4.4.2 alatt nekem se megy. Par nappal ezelott felvetettem a problemat de senki nem igazolta vissza.
Jelentem nekem is csak az amcsi holdakkal kommunikal....
Kell egy javitas de gyorsan :)

(#32844) Vagany válasza sparks (#32842) üzenetére


Vagany
őstag

Megnéztem most 4.3-on (MKF) mutatja az orosz holdakat is rendesen. Mondhatnám, hogy én szóltam :B , de nem hallgattok rám :U [link] :R
Mióta nincs downgrade, meg ez a remek knox-os BL van, azóta az automatikus frissítést sem kapcsolom be és a root-nak is van mégegy járulékos áldásos hatása, hogy miatta OTA-n nem is frissíti magát a készülék :DDD .

[ Szerkesztve ]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#32845) Vikooo válasza Vagany (#32844) üzenetére


Vikooo
addikt

Pozicionalas nem lassabb max 3meterrel pontatlanabb :p

(#32846) Gizmo94 válasza Vikooo (#32845) üzenetére


Gizmo94
veterán

Több lesz az...

(#32847) Tarantula33 válasza migabi24 (#32840) üzenetére


Tarantula33
tag

Nálam nincs ilyen lilulós dolog.

Huawei P30 pro

(#32848) SG3rg0 válasza Tarantula33 (#32847) üzenetére


SG3rg0
őstag

Nálam sincs!

(#32849) Vagany válasza Tarantula33 (#32847) üzenetére


Vagany
őstag

Van az mindenkinél, de a legelső rom-okon nagyon látványos volt, ahhoz képest alig lehet észrevenni, asszem a MEA (4.2.2) óta szinte nincs is, jelenlegi 4.3-on (MKF) ha nem direkt azt skubizom akkor nem látni, de állítólag az új 4.4.2-ben ezt is elkúrták ;] .

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#32850) sparks válasza Vikooo (#32845) üzenetére


sparks
senior tag

Nem az a baj. Mondjuk valamilyen geo sportnál (pl. geocaching) egy völgyben, ahol nagyon rossz a vétel iszonyat nagy segítség a Glonass, megdobja a helymeghatározás minőségét...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.