Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29001) stnstn válasza nfsu17 (#28997) üzenetére


stnstn
tag

Nem tudom, a hozzászólások elolvasása után nem raktam fel.

EricssonHotlineCombi433->BenefonTDP-40->EricssonGH198->Nokia2110i->Nokia6110i->Nokia3210->SonyEricssonT610->SamsungD500->LGK750Secret->SonyEricssonxperiaX10minipro->SamsungGalaxyS4->GalaxyS6->GalaxyS8->GalaxyS10->XiaomiMi11ultra->Samsung S22 ultra->S24 ultra.

(#29002) caska1991


caska1991
tag

Köszi a választ ! Meg is rendeltem :)

"...nem mindegy hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik...."

(#29003) falijja válasza stnstn (#28996) üzenetére


falijja
őstag

Nem tudom ide a fórumba volt belinkelve és azt szedtem le...a 2 -ős kamera nem megy de ezen kívül nem találkoztam problémával...videók alapján ez a kamera az lg g pro-ból van kiszedve...az egyetlen negatívum hogy nem tudok egyből az elkészített képre ugrani hiába nyomom a kis kép ikont bár ezen az segít ha hosszan érintem akkor kinagyítja....az alap kameránál ezerszer jobb szvsz jobb képet is csinál mint a gyárival...

(#29004) ratam23 válasza falijja (#29003) üzenetére


ratam23
aktív tag

Feltettem amit linkeltetek erre és nagyon elégedett vagyok. Köszi az ajánlást! Először én is nyomkodtam a kis képet de nem hozott be semmit így viszont h írtad h hosszan kinagyítja és törölni is lehet nem is olyan nagy gond.

(#29005) falijja válasza ratam23 (#29004) üzenetére


falijja
őstag

A gyári samus kamerával hasonlítottam és szvsz ezzel szebb képeket lehet lőni élesebb és színesebbek is a képek....bár lehet hogy másnak meg ez nem tetszene annyira....
Igazából ezzel a kamera appal párosítva mindenben jobb mint a sima samus rom kivéve hogy a színtelítettséget nem tudja állítani....de hátha azt is majd bele teszik...

[ Szerkesztve ]

(#29006) sarkany92 válasza Poplacsek (#28979) üzenetére


sarkany92
tag

nekem Made in China az aksi.. elèg felháborítò ez a samsungtol :S

(#29007) Petyyyyy válasza sarkany92 (#29006) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Miért is olyan felháborító ez?

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#29008) FUTURE87


FUTURE87
csendes tag

Sziasztok,

másnál is csinált már olyat a telefon, hogy randomra újraindul és utána már be se kapcsol csak rebootolgat a samsung feliratig, mindaddig amíg rá nem dugom töltőre.

Valószinű, hogy az aksi haldoklik nem? Kicserélik a szervizboltban szó nélkül? Elég szomorú, hogy 2 hónapig bírta, pedig aztán nem volt nyüstölve :S

(#29009) MunezXBK válasza FUTURE87 (#29008) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Kínai akksi, mi?

(#29010) ntomi0730 válasza FUTURE87 (#29008) üzenetére


ntomi0730
senior tag

Ez akku lesz. Az enyém ilyen: "Cell Made In Japan, Assembled In China", elvileg ezekkel nincs gond. Kopp-kopp...

(#29011) FUTURE87 válasza MunezXBK (#29009) üzenetére


FUTURE87
csendes tag

Aha, made in China...ráadásul BD-vel kezdődik a serial-ja, amire szintén azt olvastam,h gyárilag szarok :S

(#29012) iSonic válasza FUTURE87 (#29008) üzenetére


iSonic
addikt

hol vetted a készüléket? egyébként kötelesek kicserélni igen, ha azzal van gubanc.. milyen ROM van rajta?

(#29013) nfsu17 válasza ntomi0730 (#29010) üzenetére


nfsu17
veterán

én is lekopogom

(#29014) Vikooo válasza sarkany92 (#29006) üzenetére


Vikooo
addikt

Elöször én is csalódott voltam picit, hogy nem csak Japánban vagy Koreában gyártják de a költséghatékonyság szempontjából lehet jobb.

Jó lenne ha mindent Koreában és/vagy Japánban gyártanának, nem lenne ennyi hulladék.

Amúgy a telefon hátulján, az akksi alatt nekem az szerepel csak, hogy Made by Samsung. Ez aztjelenti, hogy made in Korea? :)

(#29015) nggabi válasza Vikooo (#29014) üzenetére


nggabi
nagyúr

ez vietnámot vagy kínát jelent :)

"szenyor dzsíííí"

(#29016) iSonic válasza Vikooo (#29014) üzenetére


iSonic
addikt

nem feltétlenül, de egyébként több beszállító van ezért nem tudnak sajnos minden Koreában legyártani, plusz ahogy te is mondtad Kína az olcsó szerelés hazája..

(#29017) Vikooo válasza iSonic (#29016) üzenetére


Vikooo
addikt

Köszi!

A Samsung amúgy is előnyt élvez olyan szempontból, hogy saját maga beszállítója több szempontból is: kijelző, háttértár, memória, CPU, akkumulátor, CMOS (elsődleges kamerában) stb.

Természetesen nem minden esetben kerül saját gyártású komponens az eszközeibe, lásd Chi-Mei paneles LCD TV, Toshiba háttértár egyes S4 -ekben, Sony CMOS, Qualcomm CPU...

Az Apple -nek is kell valamit csöpögtetni a komponensekből :P

(#29018) iSonic válasza Vikooo (#29017) üzenetére


iSonic
addikt

na igen processzort például meg memóriát :D

(#29019) Gizmo94 válasza Vikooo (#29017) üzenetére


Gizmo94
veterán

Csak tudnám, hogy akkor miért egyre szarabbak a cuccai... :U

(#29020) galaxys80


galaxys80
veterán

Na kiváncsiságból most már én is ránéztem az aksimra.
Made in China. :D
3 hónapos a készülék. Asztalra tettem az aksit és szépen fekszik,ahogy kell. :D
Egyébként érdekes,de én egyetlen fórumon sem olvastam ennyi aksi problémát,mint itt.
Nem lehet,hogy kicsit túl van ez lihegve?

[ Szerkesztve ]

(#29021) Gizmo94 válasza galaxys80 (#29020) üzenetére


Gizmo94
veterán

Hát akinek úgy felpúposodik, hogy lenyomja az akkufedelet, vagy elrepeszti a kijelzőt, nem hinném, hogy túlságosan túllihegné..

(#29022) Vikooo


Vikooo
addikt

Egy kis érdekesség amit észrevettem:

Auto módban van "shutter lag" ami miatt könnyebben bemozdulhatnak a képek viszont Éjszakai módban azonnal exponál...4.4.2 -ben remélem javítják.

Amúgy miért szarabbak az eszközei?

(#29023) galaxys80


galaxys80
veterán

És mennyi ilyenről tudunk az eladott 40 millióból?

(#29024) Vikooo


Vikooo
addikt

Magyarországot beleszámítva? :P

(#29025) Gizmo94 válasza galaxys80 (#29023) üzenetére


Gizmo94
veterán

Úgy őszintén? Kit a faszt érdekel az eladott akárhánymillió, ha mondjuk éppen valakié lesz púpos. Vagy szerinted bárkit vigasztalna, hogy tegyük fel 38.647.325 lapos és hibátlan maradt? Nem hinném.

(#29026) Vikooo válasza Gizmo94 (#29025) üzenetére


Vikooo
addikt

:))

[ Szerkesztve ]

(#29027) EasyKnight válasza Gizmo94 (#29025) üzenetére


EasyKnight
tag

Munkatársaknak szoktam mutogatni a készüléket, többeket rá is vettem már egy ilyen ketyere megvásárlásra.
De még mindig kismillióan mondják, hogy a neten csak rossz tapasztalatokat olvasnak a magától eltört üveglapokról, meg a púpos aksikról...
Erre szoktam mondani, hogy mekkora szopás lenne már, ha minden fórumon minden vásárló leírná, hogy "Nekem nem púpos az aksi!" Természetes, hogy az emberek a rossz tapasztalataikat fogják hangsúlyozni, nem a jót...

(#29028) Tesztelo.hu válasza blt.62 (#28889) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Ezt tudja a Snapdragon programja, amit a saját procijaival ellátott mobilokhoz adott ki. (És még sok minden mást is.)
[link]

(#29029) Arween


Arween
senior tag

Nézegetem milyen Wireless Charger-ek vannak ebay-on (olyat keresek amihez egy kiegészítőt kell a hátlap alá betenni) de annyi féle van :( Milyen műszaki paramétereket kell figyelembe venni ha nem a méregdrága gyári töltőt venném,hogy ne csessze szét a telefont?Pl ennél van egy halom töltési adat de nekem fogalmam sincs minek kell megfelelnie :U

Specification:
* Colour: Black
* Wireless distance: 5mm
* Input: 5V 2000mA
* Output: 5V 1000mA
* Frequency: 100-200kHz
* Support charging device: 1pc per time
* Power transform efficiency: >70%
* Size: 155mm x 85mm x 9.8mm (L x W x H)

For Samsung Galaxy S4 Wireless Receiver
* QI Standard
* Charging distance: 5mm
* Input Power: 3.5W
* Charging current: 650mA
* Working Frequency: 100-200KHz
* Charging effeciency: >70%
* Charging time: 5 ± 0.5 hrs
* Working life: Charge & discharge > 4000 times

(#29030) the radish


the radish
senior tag

Na ez érdekes!
A telefonom 2013 decemberben lett vásárolva (TMH) és most nézem, mondom maradt még rajta védő szalag. De nem. A keret mind a 4 sarka el van repedve. A készülék teljesen sérülés- és karcmentes.
Megy a bejelentés.

[L:/dl/upc/2014-01/21/142325_jptrvkdqyfueuhcw_20140121_070330_2.jpg](IMG:/dl/upc/2014-01/21/142325_jptrvkdqyfueuhcw_20140121_070330_2.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

Mondjuk pont nem nagyon látszik....

[ Szerkesztve ]

(#29031) Vikooo válasza the radish (#29030) üzenetére


Vikooo
addikt

Erdekes...
Mondjuk amit epp fotoztal az a resz kulon cserelheto (also hangszoro).
Nem latom hol van elrepedve :/

[ Szerkesztve ]

(#29032) nggabi válasza Vikooo (#29031) üzenetére


nggabi
nagyúr

én se látok semmit (biztos még korán van :D ). a csengőt külön ki lehet szedni a keretből.

"szenyor dzsíííí"

(#29033) the radish válasza nggabi (#29032) üzenetére


the radish
senior tag

Talán így.

Ha nem veszem le a hátulját akkor észre sem veszem, annyira vékony.

[ Szerkesztve ]

(#29034) Revesz válasza the radish (#29030) üzenetére


Revesz
aktív tag

Rajzold mar korbe paintben mert semmi serulest se lehet latni meg 100% nagyitason se.

Kire megirtam betetted a kepeket xD
Nyugodtan hivhatod a szervizest szerintem, ugy nez ki mint az utangyartott muanyah tokok amik a feszules miatt elrepednek

[ Szerkesztve ]

(#29035) Szakiii válasza the radish (#29030) üzenetére


Szakiii
addikt

Az nem repedés mindenkinek olyan szerintem.

(#29036) Revesz válasza Szakiii (#29035) üzenetére


Revesz
aktív tag

Megneztem es tenyleg olyan, ez az illesztes ahol osszeforrasztottak a muanyagot, ugyhogy ne idegeskedj mert serulesmentes a telefonod.

Az elozo tanacsom meg vedd semmisnek :)

[ Szerkesztve ]

(#29037) Gizmo94 válasza the radish (#29033) üzenetére


Gizmo94
veterán

Érdekes lesz, amikor kihívod a futárt a gyári öntésnyomokra. :DDD Sajna ez vele jár az exkluzív műanyagkerettel és nem, nem repedés. S3-nál ugyanez volt a helyzet. Ha már megrendelted emiatt a szervizt, nyugodtan mondd le. :D

béka: Ennyire már csak nem hülye senki, hogy a csengőmodul szélét nézi repedésnek teeee... ;]

[ Szerkesztve ]

(#29038) tothl válasza the radish (#29033) üzenetére


tothl
addikt

Az nem repedés teeeee...mindenkinek ilyen... ! :D repedés nem is lesz rajta de kis leütődések dögivel.... :D

(#29039) Vikooo


Vikooo
addikt

De legalább könnyen szerelhető az S4 nem úgy mint az unibody társai :)

(#29040) the radish válasza tothl (#29038) üzenetére


the radish
senior tag

Hopssz.

Akkor viszont gyárilag ilyen szutyok? Az S2-n nem vettem észre soha ilyet, de az alábbi képen (mondjuk S4 mini) tényleg jól látszik.
Szervizt lemondom és köszönöm.

(#29041) Vikooo


Vikooo
addikt

S2 más konstrukció, S3 nál is már így oldották meg. Nekem azért tetszik ez a "szutyok" :)

(#29042) Gizmo94 válasza the radish (#29040) üzenetére


Gizmo94
veterán

Gyárilag ilyen, az S3 is pont ilyen volt. Abban a topikban is végigment ez a téma, sajna eléggé gáz ez a "prémium fémkeret" :DDD Sokan benézték ezt ott is, rengeteg fényképet linkelgettek a vélt károsultak... :D Az S2 volt az utolsó relatíve minőségi telefon a szériában, bár kellő energiával annak a keretét is le lehetett gyilkolni.

[ Szerkesztve ]

(#29043) the radish válasza Vikooo (#29041) üzenetére


the radish
senior tag

Na igen, de hát azért nem egy alsó kategóriás telóról van szó. :) Persze Én is szeretem, csak reggel levert a víz, amikor ezt megláttam, de hála Nektek, most már megnyugadtam. :)

(#29044) Vikooo válasza the radish (#29043) üzenetére


Vikooo
addikt

Én ezzel számoltam, tudtam, hogy nem prémium anyaghasználatú telefont veszek engem ez a része nem érdekel. :)

(#29045) Gizmo94 válasza Vikooo (#29044) üzenetére


Gizmo94
veterán

Ez így van, Samsungoknál nem a bilifos piacos szemét műanyagot kell nézni, hanem a hardvert. :)

(#29046) Vikooo válasza Gizmo94 (#29045) üzenetére


Vikooo
addikt

Hehe
Vásárlás előtt amit még néztem az a Sony Xperia Z1, HTC One és LG G2 volt de a Sonynak a hátlapja !ragasztva! van -kíváncsi vagyok hogy egy pl akkucsere után mit bír a vízalatt továbbá a kijelzőjét nagyon nagyon nehéz sérülés nélkül cserélni ill. nagyon fel kell hozzá melegíteni, hogy puhuljon a ragasztó.
HTC One -t köztudottan lehetetlen roncsolás nélkül javítani, G2 meg ugyan ez a szappantartó műanyag csak körömmel nehezebb leszedni a hátulját :)
Igaz, hogy mindezt a szerviz végzi de nem szereti senki szarabb állapotban visszakapni a telefonját javítás után, de lehet ez csak az én hülyeségem és nem így van :)

(#29047) LaciGSM


LaciGSM
aktív tag

A kérdésem még mindíg :
4.4.2 Leak romot akaorm legyalulni, és feltenni GE romot. hogy menne? Segítene valaki?

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#29048) seefried


seefried
tag

Aki rendelt Qi vezeték nélküli töltőt, mi a véleménye róla?

Xiaomi Mi 10T PRO, Samsung Galaxy S10 Black

(#29049) freefe válasza seefried (#29048) üzenetére


freefe
csendes tag

Nekem már a negyedik hónapja hogy a vezeték nélküli töltő tölti a készüléket nagyon megvagyok vele elégedve szuper nagyon jó!

(#29050) madkiller válasza Gizmo94 (#29045) üzenetére


madkiller
őstag

Nekem sincs bajom a műanyaggal.
Valaki úgy közelíti meg, hogy fém a premium valaki úgy, hogy a szolgáltatás, hosszú support, garancia futár. Én az utóbbira szavazok.
Sok hilti gépünk van, vannak más olcsóbb márkák, amik úgyan ilyen jók, de ha gond van a hiltivel egy telefon legkésőbb másnapra ott a hiltis egy csere géppel és viszi az enyém szervízbe.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.