Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32651) LuXAA válasza migabi24 (#32650) üzenetére


LuXAA
csendes tag

Nem fordul a kijelzo el, hiaba van beallitva...

LuXAA felhasználó: 261 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése, 2020.05.01

(#32652) lefkosia válasza migabi24 (#32650) üzenetére


lefkosia
őstag

Csaladomban mindenki telekom-os. Nem kapcsolhato a hivott fel.

The Truth Is Out There

(#32653) kengyel válasza lefkosia (#32652) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ugyan ez van nálam is !

A 1430 meg foglalt :D

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#32654) Steelheart2 válasza migabi24 (#32649) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Köszi szépen.Gondolom a felbontást azért annyira nem venni észre csak ha egymás mellé teszem a 2 telot.Az akksi az nagyobb benne.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#32655) lefkosia válasza kengyel (#32653) üzenetére


lefkosia
őstag

A kepernyo elforgatas utan azt hittem mar nem lesz ma meglepetes, de tevedtem :D

The Truth Is Out There

(#32656) flegga92 válasza lefkosia (#32648) üzenetére


flegga92
senior tag

Országos a hiba, mobil hívás/net, vezetékes net és az IPTV is akadozik. [link]
Illetve a Telekom facebook oldalán is panaszkodnak jópáran. Személy szerint nekem 10 ből 9x összejött a hívás az s4 ről, 4g mobilnet folyamatosan van, viszont a céges telefonom halott.

[ Szerkesztve ]

(#32657) Bavid válasza LuXAA (#32642) üzenetére


Bavid
senior tag

Ja eza megoldás már a leaked romoktól megvan xda-n, csak ehhez root kell, az meg 4.4-re nincs csak knox ugrással.

(#32658) nVIPER


nVIPER
senior tag

Feldobtam OTA-n az új 4.4.2-t. Akkuidőben vagy 3x gyengébb mint a korábbi romok. Felraktam a Repartos változatot, mindent megformáztam, szintén szar. kb percenként merül 1%-ot. Akku nem púpos. Nektek is ilyen szar az üzemidő az új firm-el?

(#32659) s.Oliv3r


s.Oliv3r
senior tag

valaki találkozott már olyannal h a facebook azt irja neki h error loading news feed? ha belépek messengerbe nemtudok visszalépni face appba mert ezt irja, és ujra be kell jelentkeznem, ha letörlöm a messengert akkor müködik a face, ha felrakom és beloggolok messengerbe meghal a face app, érdekes, ötlet? factory reset volt és akkor is csinálja.

[ Szerkesztve ]

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#32660) Tarantula33 válasza zzola (#32617) üzenetére


Tarantula33
tag

Én 2 hete regeltem akkor még nem ilyen volt.

Huawei P30 pro

(#32661) zzola válasza Tarantula33 (#32660) üzenetére


zzola
félisten

Igen, mások is mondták már...de jelenleg így van és a Samsung segítsége nélkül nem tudom regisztrálni a készülékemet, mert az én készülékem PC-ja nincsen a listában, aranyos... :O

(#32662) nfsu17 válasza nVIPER (#32658) üzenetére


nfsu17
veterán

mondjuk azért megvárhatnál legalább 1-2 töltést, de 1-et mindenképp.
tehát egy csutkára merülést (kb 5%-ig), majd 100%-ig töltés.

btw ennyi ellentétes tapasztalatot, mint a kitkat kap, én még nem láttam samu frissítés során.
van aki szerint nagyon jó, jobb mint az előző, mások szerint meg sokkal rosszabb.

most hol az igazság?

akinek mkf-e van és gyári böngészője, annak a port.hu-s tévéműsor teljes nézetben szépen, smoothan jelenik meg?
nálam olyan, mintha 20k-s nettel nézném, 1 magos telóval, úgy rakja össze darabokból az oldalt, mintha nem bírná becache-elni.
amúgy más oldal meg gyors, még a flashel tűzdeltek is. :F

igen, volt gyári reset, pont ez bosszant, mert fölöslegesen nem laknám be újra.
ha más megoldás nincs, akkor marad dolphin+opera mini, ezzel a 2-vel elvagyok

[ Szerkesztve ]

(#32663) MunezXBK válasza s.Oliv3r (#32659) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Küldd be a susnyásba. :D

(#32664) borsodika válasza nVIPER (#32658) üzenetére


borsodika
őstag

Nekem magától elkezd visszatölteni :DDD Pl 100%-on filmetnézek rajta vagy 1 kisebb játék 20p-ig akku lemegy 80%-ig. Telót leteszem stand by-ba 15p múlva ránézek és 85%-on az akksi.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#32665) kurion válasza borsodika (#32664) üzenetére


kurion
senior tag

Ez nem az az előre kalkulálós cucc hogy ha pl a fogyasztás csökken az üzemidőt többre számolja? más telóknál némely kernel ilyen volt.

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#32666) Gizmo94 válasza lefkosia (#32652) üzenetére


Gizmo94
veterán

Telekom országos szopis, nálunk is haldoklik, még az iptv is lerohadt többször.. Korrekt szolgáltató. :/

[ Szerkesztve ]

(#32667) Bavid válasza borsodika (#32664) üzenetére


Bavid
senior tag

Ez esélyes egy aksi hibára (nézd meg hogy nem púpus e kicsit, illetve gyártás kína-e), meg pót aksi használatakor szokott előjönni ez a hiba még, kicseréled ugye egy másikra, és kell pár ciklus mire jól értelmezi annak a szintjeit is.

(#32668) mgTerminator válasza Steelheart2 (#32654) üzenetére


mgTerminator
veterán

Hát S4-et note 2-re hótziher hogy nem cserélnek... nincs az az isten hogy downgradeeljek :D

Egyébként aki 4.4.2-őt használ az megnézné nekem hogy a Facebook messengerben lehet e változtatni másik értesítő hangot? Mert nekem csak a messengeres és az alapértelmezett működik, a többi néma...

(#32669) nVIPER válasza borsodika (#32664) üzenetére


nVIPER
senior tag

Nekem az autóba kéne ilyen "fícsör", hogy magától visszatölt. Nagy talány lenne :D

(#32670) mgTerminator válasza nVIPER (#32669) üzenetére


mgTerminator
veterán

Miért, neked nincs benne generátor? :D

(#32671) Gizmo94 válasza mgTerminator (#32670) üzenetére


Gizmo94
veterán

:D :DDD

(#32672) Steelheart2 válasza mgTerminator (#32668) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Annyival gyengébb a Note 2?

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#32673) Gyula84 válasza mgTerminator (#32670) üzenetére


Gyula84
veterán

:DDD :DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#32674) kurion


kurion
senior tag

Van itt valaki aki cserélt már a telefonján üveget? Most akarom csinálni ha megérkezik az üveg és igen félek mert nem a legegyszerűbb dolog.

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#32675) nVIPER válasza mgTerminator (#32670) üzenetére


nVIPER
senior tag

Nincs, az enyémbe az E.ON szógáltassa az áramot :D :D

(#32676) LuXAA válasza lefkosia (#32655) üzenetére


LuXAA
csendes tag

Sikerult! :-)

Kepernyo nem elforgatas issue megoldva... :DD

Vszinuleg a Samsung Hub torlese okozta a hibat, itt a megoldas:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2638376

Letoltod ezt:

https://www.dropbox.com/s/mqwrt5rzm4...enRotation.zip

Recovery-be vagy Mobile Odin Pro-ba betallozod es felrakod, reboot es mukodik ujbol a forgatas, a az is ha a szenzor elott elhuzod a kezed, szval minden szenzor.

Remelem tudtam sokaknak segiteni :-)

LuXAA felhasználó: 261 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése, 2020.05.01

(#32677) Gizmo94 válasza kurion (#32674) üzenetére


Gizmo94
veterán

Van, cseréltem már jópárat, de most mit szeretnél, mert ez nem derült ki. Nyugtassalak meg, hogy ne félj, esetleg egyéb? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#32678) kurion válasza Gizmo94 (#32677) üzenetére


kurion
senior tag

Az érdekelne hogy mivel melegíted, meddig? Milyen üveget érdemes rendelni? És hogy ha nem engedi magát könnyen akkor ne feszegessem hanem inkább melegítsem még?

Utána tényleg prosztata?

[ Szerkesztve ]

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#32679) kurion válasza kurion (#32678) üzenetére


kurion
senior tag

Ez a Bill kikészít, azt akartam írni hogy porosodik.

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#32680) szabo.norbi válasza kurion (#32679) üzenetére


szabo.norbi
tag

tessék kikapcsolni :DD

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#32681) Gizmo94 válasza kurion (#32678) üzenetére


Gizmo94
veterán

Utána tutira prosztata. :DDD Egyszerű, mezei hajszárítóval max fokozaton melegítem, a hőpisztoly vakítás, nem kell. Azt nem tudom megmondani, meddig melegítem, amíg el nem kezd lejönni az üveg, addig. Ami fontos, hogy egyáltalán ne feszegesd, mert széttéped a kijelzőt. Nagyon kicsit kell megfeszíteni csak az egyik sarkát, annyira, hogy egy névjegykártyát alá tudj rakni, majd mellé egy másikat is, amiket utána folytonos melegítés során mindig tovább tolsz az üveg alatt. Felfelé egyáltalán ne feszítsd az üveget, mert lőttek a kijelződnek. Linkelek minnyá egy youtube videot, ami alapján anno én is elkezdtem csinálni, és még egyet sem törtem el, mind hibátlan lett tehát a video jó.:) Nem fog porosodni akkor sem, ha nem használsz loca ragasztót, mert ezzel a módszerrel megmarad a gyári ragasztója körben, az odafogja az üveget szépen újra. De erősen javasolt a loca ragasztó használata.. Úgy lesz tökéletes.

Video link Ne zavarjon, hogy S3, a módszer ugyanez S4 esetén is, nincs különbség. Annyit változtattam én még ezen a módszeren, hogy az elején nem nyomkodok alá pengét a keret védelme miatt, hanem hátulról egy fa fogpiszkálóval az első kamera helyén kezdem nyomni kifelé az üveget addig, amíg alá tudom tolni az első kártyát. Ezáltal nem karistolod össze a keretet minimálisan sem, nem látszik utána semmi nyom, 100%-ban gyári kinézetű lesz. Sok sikert. :)

[ Szerkesztve ]

(#32682) bee_jay


bee_jay
tag

Sziasztok!

Tud valaki olyan alkalmazást ajánlani, amivel egy androidos tabletet tudnék távvezérelni a telefonnal?

Azt is leírom, hogy miért akarok ilyet:
Van egy nem okos LCD TV-m, amit okosítani szeretnék. Gondolkodtam egy Chromecast-en, de aztán eszembe jutott, hogy kipróbálom egy sima androidos tablettel. (Azért nem a telefonommal, mert ahhoz nincs MHL adapterem, a tablethez meg elég volt egy 600 Ft-os HDMI átalakítót vennem.) A dolog működik is, a tablettel csatlakozok az itthoni WiFi hálózathoz, amin a PC-m is van és már stream-elhetek is videót, zenét, stb. Van YouTube meg Facebook meg webböngésző, meg minden amitől okosabb lesz a TV. Csak egy a gond, hogy rövid a HDMI kábel és a tabletet kell tapicskolnom, ahhoz hogy valamit elindítsak. Szóval ezért szeretném a telefont használni távirányítóként.

Ha valakinek lenne bármi ötlete ehhez, azt megköszönném! :)

(#32683) Bavid válasza bee_jay (#32682) üzenetére


Bavid
senior tag

Hosszabb HDMI kábel? ;]

Amúgy ránéztem play-en ezt találtam egyelőre de biztos van jobb is.

(#32684) papa237 válasza kali (#32475) üzenetére


papa237
csendes tag

Kedve uram neked baromira fogalmad sincs egy csomagküldő szolgáltatás napi lefolyásával kapcsolatban. A nevezett futár cég nem csak a szaros t-mobilos csomagokat szállítja. Vannak stratégiailag kiemeltebb partnerei,melyek több milliót hoznak a cassába egy nap alatt mint a T monjuk 1 év alatt.
Részemről a téma lezárva és lehet okoskodni tovább.(ha elvesztené a t-t és mondjuk a posta szállítaná? a postás kb pont telibeszarná hogy te meg akarod nézni a csomagodat vagy sem ha nem vagy otthon akkor értesítés, mehetsz a postára a csomagodért. OTT megengedik hogy fizetés előtt kibontsd?) MONDOM Részemről a téma lezárva és lehet okoskodni tovább.

TEL:+3630

(#32685) papa237 válasza s.Oliv3r (#32470) üzenetére


papa237
csendes tag

:C

TEL:+3630

(#32686) papa237 válasza Gizmo94 (#32484) üzenetére


papa237
csendes tag

Nem arról szól a történet hogy a csomagot ne adjuk át csak leírttam ha te így akkor én úgy ha te úgy akkor én így! :) ennyi!

TEL:+3630

(#32687) papa237 válasza s.Oliv3r (#32469) üzenetére


papa237
csendes tag

Az a SUTTYÓ aki nemzett Az ilyek K...csög seggfejek mint te vagy, csak a számítógép előtt ÜLNEK és kigyúrt agyú faszok.Keress meg és vágj szájba mit képzelsz te magadról. Nem arról szól a történet hogy ne adjuk át a csomagot te barom,de ezt a borsónyi agyaddal fel sem tudod fogni. Kipróbálnálak szivesen hogy el bírod e venni tőlem a csomagot FIZETÉS nélkül a szájba vágásról nem is beszélve.Valószínűleg jót röhögnék.De nem teszem mert félek hogy kirúgnak? ja nem is félek rettegek. ÉS TUDOD MIÉRT MERT CSAK EGY FASZ FUTÁR VAGYOK. Szerinted

TEL:+3630

(#32688) kali válasza papa237 (#32684) üzenetére


kali
legenda

csak nem olvasol utána a jogi és szolgáltatós szabályozásnak, és erőlteted a butaságot...
nem is érdekel a csomagküldő szolgáltatás napi lefolyása, csak egy szolgáltatás, amit bevállaltak a szolgáltatónak bizonyos feltételek mellett, a szabályokat pedig a szolgáltató hozza az ügyfelek számára is, leírják a honlapjukon és a szerződési feltételekben is, az meg hidegen hagy, hogy az a közvetítő cég dolgozóinak nem tetszik...
te tényleg aláírsz egy szerződést annak elolvasása nélkül?
mert a szerződés továbbra is a lezárt csomagban van, az átvételi elismervény aláírása pedig egyenértékü a szerződés aláírásával, és az átvételin is külön felhívják a figyelmet a szerződés elolvasására!
aki látatlanban aláírja a szerződést, annak csak gratulálni tudok...
eddig a jogilag is alátámasztható része, amibe a futár sem köthet bele, utána jönnek a már többiek által is említett dolgok, esetleges problémák, azokat nem írom le ismét.
ja, és tőlem a postás is hozhatja, azt kellene felfogni, hogy nem sima postai csomagról van szó, hanem speciális esetről, amikor a szerződés a lezárt csomagban van, és annak elolvasására lehetőséget kell biztositani az átvételi aláirása előtt, mivel az átvételi aláírása azonos a szerződés aláírásával!
olvasd el a figyelmeztetéseket azon az átvételi elismervényen, amit a szolgáltató mellékel a csomaghoz, és ha nem érted meg, azzal már nem tudok mit kezdeni...

(#32689) lefkosia válasza LuXAA (#32676) üzenetére


lefkosia
őstag

Köszönöm a segítségedet, illetve a megoldást. :R

Egy másik érdekes anomália :) A TBP jegeled, vagy eltávolítod a CloudAgent-et, akkor a menüben lévő gyári videó alkalmazás leáll.

The Truth Is Out There

(#32690) s.Oliv3r válasza papa237 (#32687) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

olvasd vissza magad futárka. h mekkora baromságot irsz lesz 30x évesen :) hidd ela szájba vágással nem lenne gond és 5mp-n belül el venném tőled a csomagot mig te röhögsz magadon a sövényben :)) és nem vagyok szarrá gyurva MÉG, de a 190 centi 95 kilo pont elég hozzá kis 7 év küzdősportal h szarrá verjem a fejed :)

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#32691) KisBundi válasza s.Oliv3r (#32690) üzenetére


KisBundi
őstag

Szerintem inkább privátban csináljátok, mert takarítás lesz! :(

(#32692) mgTerminator válasza nVIPER (#32675) üzenetére


mgTerminator
veterán

csak nem egy Tesla Roadster-el csapatod az utakon? :Y

(#32693) kengyel


kengyel
nagyúr

Most töltik fel a Vodafone 4.4.2 I9505XXUFNB8 :)

A T. megint az utolsó !

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#32694) zzola válasza kengyel (#32693) üzenetére


zzola
félisten

:DDD
Nem értem, ezen miért lepődsz meg? Manapság ez van...
Szerintem nem a magyar rom lesz az első a T közül...

[ Szerkesztve ]

(#32695) MunezXBK válasza kengyel (#32693) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Kösz, hogy szóltál, a telómnak megint nem sikerült jeleznie.

(#32696) kengyel válasza MunezXBK (#32695) üzenetére


kengyel
nagyúr

Hamarosan jelezni fog.

Már itt is van.

(#32694) Zolar

Még az elején volt a T. első helyezett is :D

Nem baj kivárom, csak jó legyen a rom .

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#32697) MunezXBK válasza kengyel (#32696) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Közben rákerestem és jövődik le. :K

(#32698) Revesz


Revesz
aktív tag

Na feltettem tegnap este megis a telenoros OTA 4.4-et.Nem csinaltam se elotte se utanna visszaallitast, az eddigi tapasztalataim eleg jok.Az ejszaka (6ora alatt) egy szazalekot se merult ami eleg jo, eddig meg semmi anomaliat se talaltam a rendszerben...

(#32699) borsodika válasza Bavid (#32667) üzenetére


borsodika
őstag

Az akksim már a kicserélt változat, 4.4nél kezdte ezt csinálni.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#32700) mgTerminator válasza kengyel (#32693) üzenetére


mgTerminator
veterán

Állandóan rinyálsz a T-s ROM miatt, inkább tedd fel a 4.3-at, válts XEH-re és azonnal jönnek a frissítések...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.