Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33601) adamka36 válasza migabi24 (#33600) üzenetére


adamka36
tag

Hát azt ne is!

Találtam Torrenten egy Galaxy s5 app packot. Vannak benne Galaxy s5-ös programok. Természetesen Galaxy s4-el is kompatibilis. Feltettem van egy újabb WatchOn, vagy S jegyzet. A WatchOn több készüléket felismer mint a mienk. S jegyzet sokkal felszereltebb. És dizájnosabb. De itt a teljes lista:

S Note
Samsung Watch ON
S5 Calculator
Gear Fit Manager
Galaxy Gear Manager
S Health
S Translator

Elvileg mind működik. Piratebay-en van fent Galaxy s5 keresésre kidobja. Gondoltam hátha kell valakinek :D

[ Szerkesztve ]

(#33602) kurion válasza zragon18 (#33598) üzenetére


kurion
senior tag

Csak a superamoled ilyen :) a többi telónál Digitalizer van :D

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#33603) hdman


hdman
őstag

Ennél van újabb? Telenoros volt, most független.

Sopron city :)

(#33604) Bavid válasza hdman (#33603) üzenetére


Bavid
senior tag

Mit szeretnél? 4.5-öt vagy 5.0-t esetleg? ;] :DDD

Amúgy igen ez a legfrissebb (nem csak az S4-re, hanem általában legfrissebb android).

[ Szerkesztve ]

(#33605) adamka36 válasza hdman (#33603) üzenetére


adamka36
tag

Nincs. :-)

(#33606) zragon18 válasza kurion (#33602) üzenetére


zragon18
tag

Jaaa értem...:) :R

(#33607) hdman


hdman
őstag

Kösz srácok :))

Sopron city :)

(#33608) nggabi válasza Bavid (#33604) üzenetére


nggabi
nagyúr

most rakom vissza a 4.3-at, asszony nem bírta a titancot :D

szurkoljatok :) de eddig nem lett tégla :P

"szenyor dzsíííí"

(#33609) adamka36 válasza nggabi (#33608) üzenetére


adamka36
tag

4.1 fájlos?

(#33610) zzola válasza migabi24 (#33594) üzenetére


zzola
félisten

Igen. Lehet most baromságot mondok, de ha frissít az ember 4.4-re és nincsen megelégedve a szoftveres oldallal, nem lehet kérni hivatalos downgrade-et az ügyfélszolgálaton keresztül premium garancia keretein belül?

[ Szerkesztve ]

(#33611) kali válasza zzola (#33610) üzenetére


kali
legenda

kérni lehet, csak nem teljesítik, illetve ha valaki 4.2.2 vagy 4.3 firmware verzióval szervizeltet telefont, és annak olyan jellegű hibája van, akkor mindig az utolsó hivatalos gyári/szolgáltatós - aktuálisan a 4.4.2 - verzióval adja vissza a szervizes.
ja, szolgáltatós esetén van/lehet kivétel, ha például nincs még kint mindenhol, mint például jelenleg a t-nél.

[ Szerkesztve ]

(#33612) nggabi válasza adamka36 (#33609) üzenetére


nggabi
nagyúr

mobile odinnal visszaraktam az mkf-et. bootloop, aztán elindult. nem volt wifi, oké, modem és non hlos újraflash. na itt nem volt hangja :D

szóval nem szereti a downgradet.

"szenyor dzsíííí"

(#33613) Valken válasza nggabi (#33608) üzenetére


Valken
tag

Ha sikerül, oszd meg velünk is légyszíves, ugyanis én is visszaraknám a T-s 4.3-at vagy akár a 4.2.2-t is a független 4.4.2 helyett. :)

Szerk.: ah, közben olvastam a hozzászólásodat, hát nem vagyok boldog, ezek szerint várhatok a T-s KitKatra. :)

[ Szerkesztve ]

(#33614) zzola válasza kali (#33611) üzenetére


zzola
félisten

:(( kár, így kezdem érteni az elégedetlenség okát. Gyakorlatilag 4.3-ról nem is lehet "elmenni" knox ugrás nélkül, kivéve official 4.4 felé...

(#33615) Gergőkee válasza Valken (#33613) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Két napig egy új, szintén telenoros simmel ment a teló. Ugyanúgy véletlenszerű időközönként elmegy a térerő és a net. (Közben mutatja a h betűt, és pálcika is van bőven). Sajnos repülő mód nem segít*, csak a reboot. Xda-n is van róla szó, egyértelműen 4.4 hibának mondják, és nekem is azóta jött elő.

* be sem megy repülő módba, ilyen állapotában befagy a gomb.

Akinek van még ilyen hibája: fogjunk össze, és kérjünk megoldást a szerviztől. Nekem nem elfogadható, hogy észre sem veszem, miközben elérhetetlen vagyok, és a fontos üzenetek sem jönnek meg...

[ Szerkesztve ]

(#33616) Sebibalu válasza nggabi (#33612) üzenetére


Sebibalu
őstag

csináltál utána egy factoryt ???

(#33617) nggabi válasza Sebibalu (#33616) üzenetére


nggabi
nagyúr

kénytelen voltam mivel bootloopolt :D

"szenyor dzsíííí"

(#33618) Sebibalu válasza nggabi (#33617) üzenetére


Sebibalu
őstag

Omg :)) Jogos. Totális némaság volt nála?

(#33619) nggabi válasza Sebibalu (#33618) üzenetére


nggabi
nagyúr

jah, még a teszt menü is kifagyott. mind1, egy próbát megért.

"szenyor dzsíííí"

(#33620) Sebibalu válasza nggabi (#33619) üzenetére


Sebibalu
őstag

És ha egy ősrégi rommal próbálnád ? Pl Mea ? Igaz az is régi loaderes de ki tudja....

[ Szerkesztve ]

(#33621) nggabi válasza Sebibalu (#33620) üzenetére


nggabi
nagyúr

már késő, asszony belakta a repartos nb9-et megint. remélem vége a merülésnek, bár kétlem.

"szenyor dzsíííí"

(#33622) Alvin76


Alvin76
tag

Gyári független,Samsung garanciális telefonom kocsimosás közben kicsúszott a zsebemből :W , és este észrevettem, hogy egy hajszálrepedés fut végig az állapot jelző LED-től a kijelző jobb felső sarkáig.
A használhatóságát nem befolyásolja,szemből alig látszik, minden működik rajt, csak idegesít, és hát nem szép.

járt már valaki így?

hivatalos szerviz mennyiért cseréli ki az üveget?
ha mással cseréltetem ki, akkor ugrik a garancia?

(#33623) zzola válasza Alvin76 (#33622) üzenetére


zzola
félisten

Kijelzővel együtt cserélik és nem olcsó...vagy itt aprón van ember, aki olcsón javít, szerintem ebben a topicban is megtalálod a nevét ha egy kicsit keresgélsz..

Telemax: 46k a csere (A készüléknek csak az LCD (bizonyos készülékeknél ez érintőplexi, előlap, LCD egyben) egységét kell
kicserélni pl. LCD repedés, nem nagymértékű törés. )

6 hónap garanciát vállalnak a javításra...

[ Szerkesztve ]

(#33624) kali válasza Alvin76 (#33622) üzenetére


kali
legenda

- 46 e ft az lcd cseréje
- ugrik

(#33625) mgTerminator válasza nggabi (#33612) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ezért főtt meg nekem is mert nem volt hangja és ráeresztettem az OTA-t :D

(#33626) Maxentius válasza migabi24 (#33582) üzenetére


Maxentius
addikt

build.prop tweak, init.d tweak

Ezekben mit szoktál tweak-elni? :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#33627) migabi24 válasza Maxentius (#33626) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ezek vannak a build.propba

pm.sleep_mode=1
ro.ril.disable.power.collapse=0
ro.kernel.android.checkjni=0
ro.kernel.checkjni=0
debug.performance.tuning=1
ro.config.nocheckin=1

init.d-be ki van kapcsolva a newfair,gentlefair,normsleeper,android logger+csináltam egy ondemand tweakot amibe kicsit áthangoltam a governort

[ Szerkesztve ]

(#33628) zragon18


zragon18
tag

Srácok ez jónak számít? :))

(#33629) kali válasza zragon18 (#33628) üzenetére


kali
legenda

attól (is) függ, hogy mennyi kijelzős használat volt benne, mert a százalékos érték nem mérvadó, de a lényeg az, hogy te elégedett legyél vele, a felhasználói szokásaid viszonylatában.

(#33630) Viktor0610 válasza zragon18 (#33628) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mijaza Zxperia Z2, ami ilyen sokat eszik? :)

Xiaomi 13T

(#33631) zragon18 válasza kali (#33629) üzenetére


zragon18
tag

nekem 2 napot simán bír..:D De ha Asphalt 8-al játszok akkor ez sokkal kevesebb lesz..:D

Viktor0610

Élő háttérkép..:D

(#33632) Viktor0610 válasza zragon18 (#33631) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ennyi akkumulátoridővel nálam tutira menne a kukába... :D

Xiaomi 13T

(#33633) zragon18 válasza Viktor0610 (#33632) üzenetére


zragon18
tag

Neked 1 hétig bírja ? :DD

(#33634) Viktor0610 válasza zragon18 (#33633) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Más készülékem van, de egy telefonomon sem használok élő háttérképet. Pont az erőforrások "zabálása" miatt. ;)

Xiaomi 13T

(#33635) migabi24 válasza Viktor0610 (#33634) üzenetére


migabi24
nagyúr

+1

(#33636) -=Tiger=-


-=Tiger=-
tag

Sziasztok!

.obb kiterjesztésű file kicsomagolására, szerkesztésére van lehetőség?

(#33637) migabi24 válasza -=Tiger=- (#33636) üzenetére


migabi24
nagyúr

Próbáld meg zip vagy rar kiterjesztésre átnevezni

(#33638) -=Tiger=- válasza migabi24 (#33637) üzenetére


-=Tiger=-
tag

Már próbáltam. Sajnos nem jó. :(

(#33639) nggabi válasza mgTerminator (#33625) üzenetére


nggabi
nagyúr

:C :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#33640) kecsetihunor


kecsetihunor
aktív tag

Nagyon csuda dolog történik a telefonommal, átállítottam 2G-re és most a második-harmadik töltésnél vagyok, 1 nap 10 óra készenlét, 1 óra 45 perc kijelző és még 42% akksi... :)

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#33641) vick33


vick33
tag

Annak aki microsd-t akar venni 36 usd az amazonon a 64 gigás.

(#33642) Viktor0610 válasza kecsetihunor (#33640) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

kecsetihunor:
Nyilván azért jobb a készenlét, mert a 2G-lefedettség sokkal jobb/stabilabb, így jobban bírja a készülék. ;)

Olyankor szoktam ezt javasolni/beállítani, ha ügyfél nem használ mobilnetet. :)

vick33:
" Temporarily out of stock. Order now and we'll deliver when available. We'll e-mail you with an estimated delivery date as soon as we have more information. Your credit card will not be charged until we ship the item."

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T

(#33643) tothl válasza kecsetihunor (#33640) üzenetére


tothl
addikt

En meg folraktam minden szart watchon for s5 az ertesitesi savban outlook push es most gyomlalok mert szarodott az akkuidom :)

(#33644) maggi85


maggi85
újonc

Sziasztok! Nekem S4-es készülékkel van problémám... Tavaly október végén vásároltam a telefont:
Az első probléma, amit észrevettem, hogy a töltési idő alatt illetve telefonálás közben is állandóan túlmelegedett a készülékem. Alig 1 hónap elteltével egy délelőtti napon levettem töltőről a telefont és a vékony keret résznél (a hangszóró felett) észrevettem egy hajszálrepedést (ami mostanra már tovább repedt). Nem értem, hogy mi lehet az oka, mert amikor feltettem tölteni még semmi baja nem volt. Visszavittem azonnal a Voda üzletbe, ahol vásároltam, elpanaszoltam, hogy mi a probléma a 3 hetes telefonnal. Erre azt a választ kaptam, hogy fizikai sérülés keletkezett a készüléken és ez nem garanciás eset. Ezzel azért nem értek egyet, mert ha fizikai behatás ér egy telefont (leesik, stb), akkor horzsolás, vagy egyéb látható sérülés keletkezett volna a készüléken, pedig az nincs rajta, mivel soha nem ejtettem le, önhibámon kívül történt a dolog. Hozzá tenném, hogy egy szilikon tok, illetve egy bőr tok is folyamatosan védi a telefont, nagyon vigyázok rá. Ez nem normális dolog egy ilyen drága készülék esetében - én úgy gondolom. Idő közben múlt héten kijött egyéb hibája is, a telefon lefagyott, majd folyamatosan kikapcsolt. Pénteken (március 14-én) már be se tudtam kapcsolni. Bevittem az üzletbe, ahol megállapították, hogy fel van púposodva az akkumulátor. Szervizbe küldték javításra. Az ügyintéző hölgy beleírt mindent a jegyzőkönyvbe: a fagyást, az akkumulátor púposodását, a melegedést illetve az ennek következtében keletkezett repedést is. 5 nap múlva jelezték, hogy megérkezett az üzletbe a készülékem. Bementem érte és azt tapasztaltam, hogy új akkumulátort, usb adaptert illetve töltőt mellékeltek a telefonhoz, de a repedéssel nem foglalkoztak, hiszen ha vizsgálták volna, akkor látták volna, hogy nincs külsérelmi nyom a készüléken. A szervíz általi jegyzőkönyvben ez állt, hogy saját használatból eredendő KARCOLÁSOKÉRT a szervíz nem vállal javítást, csak készpénzes megoldással. Mivel ez nem egy karcolás, hanem egy repedés, amit nem én okoztam, ezért nem értettem egyet az indoklással. Visszaküldettem a készüléket ismét a szervizbe, mert ebben az állapotában nem voltam hajlandó átvenni. Most várom a fejleményeket... :(
Valaki járt sikerrel repedéssel kapcsolatban? Válaszotokat előre is köszönöm! Szép napot!
Bocsi a "regényért"! :)

(#33645) tothl válasza maggi85 (#33644) üzenetére


tothl
addikt

pupos akku miatti repedest tobbeknek orvosoltak.

(#33646) kali válasza maggi85 (#33644) üzenetére


kali
legenda

szia,

több embernek is cserélték a kijelzőt, ami a felpúposodott akkumulátor miatt repedt meg, de nem mindig volt egyszerű az ügyintézés.
korábban ellenőrizni kellett volna, hogy mi a túlmelegedés oka, illetve a hátlapon is látható a fénytörés ha a púposodás megindul, már akkor érdemes lépni - tudnak a problémás (sima kínai) akkumulátoros szériáról, simán cserélik -, így elkerülhető a kijelző repedése.
tudom, utólag könnyű okoskodni, nem mindenki nézegeti az akkumulátort, de néha még a telefon hátlapját sem, viszont a túlzott melegedés intő jel lehetett volna...
a repedéssel kapcsolatban az a helyzet, hogy nem kell hozzá leejteni vagy megütni a telefont/kijelzőt, elég ha a zsebben megfeszül, amikor például leül vele valaki, így megrepedhet a kijelző, de nem lesz rajta olyan külsérelmi nyom, ami külső fizikai behatásra utal, tehát részint érthető a szerviz hozzáállása is.

(#33647) maggi85 válasza kali (#33646) üzenetére


maggi85
újonc

Köszönöm a válaszotokat! Annyi biztos, hogy nem feszülhetett meg, ez a telefon szinte "vitrinbe" volt tartva. Csütörtökön okosabb leszek, de nem fogom annyiban hagyni! :(((

(#33648) nfsu17 válasza kecsetihunor (#33640) üzenetére


nfsu17
veterán

ezt írtam priviben
-csak 2G (gsm) :U
ez nem csudi dolog, csak nem fogadtál rögtön akkor szót

(#33649) tothl válasza maggi85 (#33647) üzenetére


tothl
addikt

ha szolgaltatos telohoz is jar a premium gari akkor intezhetned direktben. az hogy pupos volt az akksi mar egy fegyver a kezedben. nem vagy koteles eszrevenni es ha mar a keret karcolodas miatt cserelik a kijelzoket akkor nonszensz hogy egy valoban hibas alkatresz okozta kar miatt nem....

(#33650) kecsetihunor válasza Viktor0610 (#33642) üzenetére


kecsetihunor
aktív tag

Csak a kliens igen szereti a mobilnetet, van is neki dögivel, csak hát reggel itthon WIFI, munkában WIFI, ha eltévedek egyetemre akkor WIFI, itthon WIFI, csak útközben esetleg ha más helyen tartózkodom kell gyorsabb mobilnet. De rájöttem, ezt tudom managelni :)

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.