Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32501) zzola válasza LaciGSM (#32500) üzenetére


zzola
félisten

Ez csak egy kábel, ha bedugom a készülékbe, nincsen hova dugni a töltőt. De ha jól olvastam, csak egy kábel nem elég a TV-re való megjelenítésre, kell egy ilyen MHL adapter...

[ Szerkesztve ]

(#32502) s.Oliv3r


s.Oliv3r
senior tag

örülök h sokaknak csináltam pár kellemes percet :D amugy ezt teljesen komolyan irtam, akkora baromság amit a srác ir, h az zseniális :D

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#32503) Gizmo94 válasza s.Oliv3r (#32502) üzenetére


Gizmo94
veterán

Nálam az utána berugnám a sövénybe vitt mindent. :D Csak egyszer láthatnék egy ilyen jelenetet. Így is szakadtam... :DDD

(#32504) Def26


Def26
félisten

Üdv.

Ha tmobile -os telefonom van és garanciális ügyintézést szeretnék akkor intézhetem ezt a samsung oldaláról is?

Amúgy a hiba, hogy kb. 2 napja azt vettem észre, nem működik megfelelően az automata képernyő világítás. Akkor még nem tulajdonítottam neki nagy figyelmet. Ma viszont a giroszkóp is "elszállt". Letöltöttem egy ilyen teszt alkalmazást, de azzal sem jó. Telefont visszaraktam gyári állapotba, de így sem jó. Nem volt soha rootolva, meg hackelve. Teljesen gyári a telefon.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#32505) lefkosia válasza Def26 (#32504) üzenetére


lefkosia
őstag

Igen intézheted.

The Truth Is Out There

(#32506) kali válasza Def26 (#32504) üzenetére


kali
legenda

szia,

természetesen igen, szolgáltatós jótállási jeggyel is hívhatod házhoz a szervizest is akár.
a *#0*# kód beírását követően is van lehetőség néhány ellenőrzésre.
melyik firmware verzió van fent?

[ Szerkesztve ]

(#32507) Def26 válasza kali (#32506) üzenetére


Def26
félisten

4.3 android
kernel: 3.4.0-2082040
build:jss15j.i9505xxuemkf

Megnézem ezt a kódot amit mondtál.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#32508) laszlolczka


laszlolczka
őstag

Ha esetleg valakinek kell a Mobile Odin 4, irjon rám privátot.Sajnos az angolom nem jó,de mintha nem ugrasztaná a Knoxot.Jó lenne ha ezt valaki megerősitené.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#32509) sz.z.csicsi válasza kali (#25313) üzenetére


sz.z.csicsi
tag

Üdv. Hogyan lehet ilyen képeket csinálni? Mármint nem tom hogy mondják,de belső fotózást lehet az S4-el is mint iphonnal?(kijelzőn látható menüt fotózni)

(#32510) kali válasza sz.z.csicsi (#32509) üzenetére


kali
legenda

szia,

persze, itt is pont úgy home + power a képernyőmentés.

Def26; esetleg megpróbálhatod felhúzni innen; link, re-partition kipipálással az xxuemj7 verziót, amennyiben csak szoftveres probléma van, úgy az megoldja, arra mehet az egy állományból álló t-s xxuemkf, és a tmh product code is visszaáll.

[ Szerkesztve ]

(#32511) epakla válasza nggabi (#32492) üzenetére


epakla
tag

Szia!
Azt szeretném kérdezni, hogy az Általad linkelt 4 file-s XEH ROM 4.3 MDA-ra telepíthető-e gond nélkül? A telefonom T-s, de az MDA XEH-s. Product code elugrott, de nem nagyon zavar. Úgye jól gondolom, hogy esetleges garis probléma esetén a majdan kiadásra kerülő T-s KITKAT ráhúzásával a PC helyreáll?
Ez a ROM is tartalmazza az SD-vel kapcsolatosan jelzett problémát?
Válaszodért, segítségedért előre is köszönet! :R

Nem szenvedek elmebetegségben, minden percét élvezem! :-) Samsung Galaxy S10

(#32512) lefkosia válasza sz.z.csicsi (#32509) üzenetére


lefkosia
őstag

Vagy így, képernyő előtt, balról-jobbra húzzuk el a kezünket

The Truth Is Out There

(#32513) sz.z.csicsi válasza kali (#32510) üzenetére


sz.z.csicsi
tag

:C És tényleg csak nyomva kell tartani....én épp csak megnyomtam.

Olvasgattam visszafelé ,de megkérdezem azért: Gyári független a telóm és voda előfizetős vagyok.Ritka mobilnet használó,de akkor is a 3G felirat nem volt látható még..sőt a 4G se. E miatt ne is fájjon a fejem?
Nem hiányzik csak úgy kérdezem. :)

[ Szerkesztve ]

(#32514) Bavid válasza Neonsz (#32498) üzenetére


Bavid
senior tag

Mivel rootoltad?

(#32515) epakla válasza kali (#32510) üzenetére


epakla
tag

Szia!
Azt szeretném kérdezni, hogy a Nggabi linkelt 4 file-s Kitkat XEH ROM 4.3 MDA-ra telepíthető-e gond nélkül? A telefonom T-s, de az MDA XEH-s. Product code elugrott, de nem nagyon zavar. Úgye jól gondolom, hogy esetleges garis probléma esetén a majdan kiadásra kerülő T-s KITKAT ráhúzásával a PC helyreáll?
Ez a ROM is tartalmazza az SD-kártyával kapcsolatosan jelzett problémát?
Válaszodért, segítségedért előre is köszönet! :R

[ Szerkesztve ]

Nem szenvedek elmebetegségben, minden percét élvezem! :-) Samsung Galaxy S10

(#32516) MunezXBK válasza sz.z.csicsi (#32513) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

H+ -t láthatsz, 4G-t nem.

(#32517) kelepce


kelepce
tag

A hozzáértők segítségét kérem, ebből mit tudnak kiovasni.
Decemberben vettem egy Galaxy S4-et, bontatlan dobozban, bolti garanciával. Előfizetős magyar Voda kártya be, majd bekapcsolás után jelezte, hogy frissítene. 4x vagy 5x frissített egymás után, majd: nincs több elérhető frissítés. A jelenlegi állapot:
Knox 0x0,
Product Code: Not Active
Sales Code: DBT
CSC Country: Germany
CSC Country ISO: DE
Bootloader, Baseband, PDA, Version: I9505XXUEMKE
CSC Version: I9505OXAEMKE
Android Version: 4.3 (2013.nov.27)
Jelenleg: Már telepítve vannak a legújabb frissítések. :F

[ Szerkesztve ]

(#32518) sz.z.csicsi válasza MunezXBK (#32516) üzenetére


sz.z.csicsi
tag

Így van , H+ az volt. és akkor a 3G miatt ne aggódjak. iPhone volt előtte és ugye a 3G az ment.

(#32519) Def26


Def26
félisten

Hmm. Kivettem a memória kártyát, mert előkészítettem a telefont a szervizre. Gondoltam teszek még egy próbát, fotózok vele és megpróbálom elforgatni a telefont, hátha fordul a kép is... és működik. Automata fényerő pipa, kimegyek bejövök, tökéletes az is. :F

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#32520) kali válasza epakla (#32515) üzenetére


kali
legenda

szia,

igen, telepíthető.
a szolgáltatós firmware felhúzásával a t-s product code visszaáll.
nem tudom, én nem teszteltem, de a magam részéről nem is tartom hibának, egyrészt többen is írták, hogy nem tapasztalják a dolgot, másérszt az sem biztos, hogy bug.

sz.z.csicsi; az iphone nem különbözteti meg ilyen szinten a különböző 3g módozatokat, de s4 alatt van 3g < h < h+

Def26; volt telepítve/másolva a memóriakártyára alkalmazás? szélsőséges esetben akár az ia okozhatta a problémát, de az is lehet, hogy nem volt köze hozzá, és más miatt javult meg.

[ Szerkesztve ]

(#32521) s.Oliv3r


s.Oliv3r
senior tag

müszaki zsenik figyelem :)

a következő a problémám a telefonnal, már január ota: terhelésnél nagyon merül (mobilnet, játék, wifi, youtube, filmezés, fényképezés stb) viszont ha kikapcsolom a kijelzőt visszatöltődik vagy stagnál a töltöttségi érték. este alatt merül simán 5-10 százalékot, de még egy két perces hivásnál is 2-3at. januárba volt kint a szervizes cserélte az akksit, akkor jo volt pár hétig, ezt követően ujra kezdte. kijött mégegyszer a srác, és kicserélte az akksit ismét, de még a töltöt az alaplapot meg az usb csatit is. (magyarán zsir uj a telom :DD ) na de, a probléma még mindig fent áll és uazt csinálja. kérném a topik müszaki zsenieit, h segitsenek már mi lehet a gond, mert a samu bácsi fogja a fejét és vakargatja, mindaddig amig náluk is fent fog állni a sövénybe rugás lehetősége :)

ui: nem szoftverhiba, mint 4.3 mkfnél, mint 4.4.2nél csinálja.

[ Szerkesztve ]

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#32522) s.Oliv3r válasza kelepce (#32517) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

semmi para. dbt eladási kódu telod van, ami gáz MO-n :DD szala következő a helyzet. kingo root 1.1.6ot felteszed gépedre, rootolod vele a telót. utánna play aruházból leszeded a csc changert, és átállitod benne a csc-t XEH-ra, majd keresel megint frissitéseket. és találni fog 4.4.2őt.

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#32523) biker10 válasza b1sti (#32496) üzenetére


biker10
tag

Szia!

Nekem HM1200 van.

Tökéletesen működik az S4-emmel, illetve van egy céges Sony Xperia Tipo, azzal is, csak össze kellett párosítani. :K

Samsung Galaxy S9+ ; Samsung Galaxy S4 White Frost Android 5.0.1 Lollipop

(#32524) kecsetihunor


kecsetihunor
aktív tag

Helló, használtok valamilyen "vírusirtó" alkalmazást?

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#32525) Gizmo94 válasza kecsetihunor (#32524) üzenetére


Gizmo94
veterán

Helló, nem. Néha felrakom és áttolom rajta a Malwarebytest, utána le is szedem.

Szerk: sosem talált még semmit. De a többi sem amiket kipróbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#32526) kurion


kurion
senior tag

A telefon bootolásnál pirossal kiírja hogy rossz a kernel meg ilyenek és a smasung logonál áll, ezt milyen rommal tudom helyrehozni?

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#32527) Vikooo


Vikooo
addikt

S5 tudja a zarkepernyorol valo fotozast!
[link]
2. percnel.

(#32528) kelepce válasza s.Oliv3r (#32522) üzenetére


kelepce
tag

Köszi a választ, de miért gáz a dbt nálunk? Eddig rendesen frissített, semmi bajom a telefonnal. Valószínűleg nem fogom rootolni (vagy nem merek belevágni?) :F

(#32529) lefkosia válasza Vikooo (#32527) üzenetére


lefkosia
őstag

Ezt mar a S4 is tudja 4.4.2

The Truth Is Out There

(#32530) kurion válasza kurion (#32526) üzenetére


kurion
senior tag

ÚJ MGG-s a telóm és véletlenül régi romot raktam rá, van módszer a helyrehozásra?

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#32531) galaxys80 válasza laszlolczka (#32508) üzenetére


galaxys80
veterán

Nehezen tudom elképzelni,hogy a mobil odin ne ugrasztaná a knoxot.
Mármint az automata root.
Ha így lenne szerintem már hallottuk volna.
De majd valaki biztos megerősíti vagy cáfolja.

[ Szerkesztve ]

(#32532) Vikooo válasza lefkosia (#32529) üzenetére


Vikooo
addikt

Bocs, azt kihagytam, hogy biztonsági kóddal zárolt képernyőről is indítható a kamera S5 -ön!

[ Szerkesztve ]

(#32533) mentic18


mentic18
tag

Ha vodás telón 4.2-es rendszer van és függetlenített a teló, nem fog újra vodafone függő lenni ha frissítem 4.3ra odinnal?

Samsung Galaxy A53 5G

(#32534) laszlolczka válasza galaxys80 (#32531) üzenetére


laszlolczka
őstag

de mintha nem ugrasztaná a Knoxot.Jó lenne ha ezt valaki megerősitené.Azért irtam én is a megerősitést,mert nem biztos. :N

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#32535) laszlolczka válasza mentic18 (#32533) üzenetére


laszlolczka
őstag

Ezt nem ide akartam. :))

[ Szerkesztve ]

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#32536) Gizmo94 válasza mentic18 (#32533) üzenetére


Gizmo94
veterán

Nem fog újra lenni. Csak akkor fogna lenni újra, ha service menüben volna lenne átírva vala, de az nem levén marad független.

(#32537) nfsu17 válasza lefkosia (#32529) üzenetére


nfsu17
veterán

ezt már 4.2.2 is tudta. :))

most már tényleg a hócipőm tele van ezzel az mkf-el, meg azzal, hogy voltam olyan barom és frissítettem. :W
készenlétben olyan szinten merül, hogy agyam eldobom.
ha meg használom, akkor nem vészes, úgy értem, hozza az elvárhatót.
semmi az égvilágon nincsen, ami indokolná, hogy nempiszkálás alatt merülnie kellene...nincs wifi, nincs mobilnet és merül.
aztán gondolol egyet és egy ideig jó..tehát egyik este jól lemerül, másik este nem.

mennyire hatná meg a szervízt, ha bemennék, és azt mondanám, hogy nem ezzel a xar szoftverrel vettem a telót, kérem vissza azt rá (bárrmilyen módon, legyen az ő gondjuk)??
majd azt mondom magától frissült, hozzá sem nyúltam és nem közölte velem a teló előre, hogy rosszabb lesz, mint volt.

(#32538) migabi24 válasza Revesz (#32499) üzenetére


migabi24
nagyúr

Én is fetrengtem, emberére talált szegény futár

(#32539) Vikooo


Vikooo
addikt

Android 4.4 ben tortent jogosultsagvaltozas miatt az akku statisztikak (felebresztesek stb.) mar csak rootolt eszkozokon erheto el.
Tudtok errol valamit? Gsam battery, wakelock detector stb sokkal kevesebb infot mutat. :(

(#32540) biker10 válasza kecsetihunor (#32524) üzenetére


biker10
tag

Szia!

Én avast-ot használok már több éve a laptopomon, meg vagyok vele elégedve, így a telefonra is az került. :K

Samsung Galaxy S9+ ; Samsung Galaxy S4 White Frost Android 5.0.1 Lollipop

(#32541) mate1396


mate1396
tag

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni hogy le lehet valahogy tiltani a kamera hangot root nélkül lehetőleg.
Biztos sokan kerdezték de nincs kedvem vissza olvasni egy csomo kommentet ;)
Előre koszi a válaszokat!

(#32542) Blade96 válasza mate1396 (#32541) üzenetére


Blade96
csendes tag

Nem, root segítségével lehet csak, esetleg lenémítod a telefont :D

[ Szerkesztve ]

(#32543) mate1396 válasza Blade96 (#32542) üzenetére


mate1396
tag

Köszi;) Nekem sajnos nem némítja le ha lenémítom a telót :/

[ Szerkesztve ]

(#32544) Tesztelo.hu


Tesztelo.hu
senior tag

A 4.4-et érintő SD-kártya probléma (nem érhetők el a fájlok) nem bug és semmi köze hozzá a Samsungnak. A Google a 4.4-től kezdve nem engedi, hogy az appok írjanak a külső SD-kártyára, csak külön engedéllyel, és akkor is csak a saját mappájukba. Szóval a Google-t tessék szidni.

Bővebben itt:
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#32545) proly01 válasza Neonsz (#32498) üzenetére


proly01
őstag

Most te 4.3 ról frissítettél 4.4 re rootal?

....Pr:)ly....

(#32546) Petyyyyy válasza Tesztelo.hu (#32544) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Akkor imádkozunk, hogy ez változzon mire kijön a T garázsából is a 4.4

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#32547) LuXAA


LuXAA
csendes tag

Sziasztok!

Feltettem a 4.4-et es nem mukodik az kepernyo elforgatasa. Kameranal latom, hogy a giroszkop mukodik...

Masnak is van ilyen problemaja?

Koszi!

LuXAA felhasználó: 261 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése, 2020.05.01

(#32548) nggabi válasza LuXAA (#32547) üzenetére


nggabi
nagyúr

rakd fel újra és jó lesz. nálam akkor volt amikor philz recoveryt raktam rá, de igazából nem biztos h attól. amíg szűz a rom addig jó volt. most rootoltam simán cfrootal és elfordul.

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#32549) frantyi


frantyi
tag

Sziasztok,

Valakinek okoz olyan problémát a 4.4 hogy lefagy a teló?
Már kétszer eljátszotta hogy nem tudtam kioldani, meg egyszer nem tudtam felvenni.

Ez egyik fagyásnál el sem indult csak a samsung logo villogott, Ki kellet vennem az aksit meg vissza.

Frantyi

(#32550) kali válasza frantyi (#32549) üzenetére


kali
legenda

szia,

amennyiben csak ráfrissítettél a korábbi rendszerre, úgy csinálj teljes gyári visszaállítást, vagy még jobb lenne re-partition kipipálással feltenni innen a 4.4.2 verziót; link, amennyiben szoftveres a probléma - és elsőre annak tűnik -, úgy ez megoldást jelenthet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.