Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56001) Zorro(hun) válasza fcbarca (#55997) üzenetére


Zorro(hun)
tag

Bátorság !!! Csináld meg és küldj róla leírást hogyan sikerült ! Szerintem szét fogod cseszni vele a telefont, de Te tudod. Sok sikert. Korábbi kommentelők mind azt írták, hogy a 9506-ra nem lehet a 4.3-at visszarakni.

(#56002) koszegii válasza fcbarca (#55995) üzenetére


koszegii
tag

9506-ra,odinnal?

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#56003) fcbarca válasza koszegii (#56002) üzenetére


fcbarca
őstag

Igen,es ezerszer gyorsabb mint a kib*szott szopopopp

(#56004) koszegii válasza fcbarca (#56003) üzenetére


koszegii
tag

Nálam a görög volt fent mióta kijött,nem volt vele eddig problémám,de pár napja csak kikapcsolt és bootloop lett a vége.Most a legújabb Nordic-ot tettem fel,lehet,hogy visszaállok én is.

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#56005) Dj.Mike


Dj.Mike
senior tag

Én úgy látom azzal a 9506-al sok a probléma. Érdekes 9505-ön tökéletesen működik a Lollipop. Dehát kellett bele az erősebbnek vélt hardver aztán meg is lett az eredménye. Semmi pénzért nem adnám oda a jól bevált eredeti modellt.

(#56006) palee69 válasza Dj.Mike (#56005) üzenetére


palee69
senior tag

9515-ön sincs bajom a Lollival. :N

(#56007) Doggy dog válasza fcbarca (#55997) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Philz/custom recowery=knox 0x1
Ez egy cwm-el felrakható,root-ot "gyári". Nem olyan gyári,amit odinnal raksz fel.Felejtsd el.

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#56008) migabi24 válasza Dj.Mike (#56005) üzenetére


migabi24
nagyúr

A referencia modellen is bugos a loli, inkább csak a felhasználási szokások eltérőek

(#56009) Dj.Mike válasza migabi24 (#56008) üzenetére


Dj.Mike
senior tag

Egyébként teljesen igazad van a szokásokat illetően és nekem pedig nincs szándékomban leszólni a többi modellt csak olyan sűrűn olvastam hogy általában akiknek gondjuk van 5.0.1 rendszerrel az többnyire 9506-on van. Meg úgy általában mintha ott több hibajelenségről lennének tapasztalatok mint például egy 9505-nél. Persze lehet hogy csak az én meglátásom szerint de azt tudom hogy én speciel naphosszakat is nyüstölöm és nem jönnek elő hibák pedig tényleg rengeteget van használva a teló.

(#56010) koszegii válasza Dj.Mike (#56009) üzenetére


koszegii
tag

Márciusban jött ki a görög amit feltettem,eddig semmi probléma nem volt vele,gyors volt,jó volt az akkuideje,semmi akadás,erre most megadta magát.

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#56011) zzola válasza Dj.Mike (#56005) üzenetére


zzola
félisten

Rosszul látod!

(#56012) Dj.Mike válasza zzola (#56011) üzenetére


Dj.Mike
senior tag

Mármint mit látok rosszul?

(#56013) zzola válasza Dj.Mike (#56012) üzenetére


zzola
félisten

Amit írtál, arra válaszoltam...

(#56014) Notalab válasza QbHead (#55999) üzenetére


Notalab
tag

Én is ilyen reciviert rendeltem (Kínából), de töltőpadnak a gyárit a T-től (akciósan). Már nagyon várom. Légyszi' pár nap után is írj véleményt.
Nekem tök jó lesz az irodába, ha fel kell kapkodnom, nem kell mindig a miniusb-t ki-be rángatnom. Meg a korszerűsége miatt is.

[ Szerkesztve ]

...

(#56015) Dj.Mike


Dj.Mike
senior tag

Képernyő zsírtalanításra van valakinek ötlete hogyan érdemes? Eléggé zsíros meg maszatos már és akármennyire is törölgetem szemüvegtörlő kendővel csak elkenem rajta.

(#56016) Zorro(hun) válasza Dj.Mike (#56015) üzenetére


Zorro(hun)
tag

Ablaktisztító. Nem kell belemártani, elég csak letörölni vele.

(#56017) 2o1i válasza Dj.Mike (#56015) üzenetére


2o1i
senior tag

Én mindig a pólómba törlöm. Eddig bevált. :)

(#56018) Dj.Mike válasza Zorro(hun) (#56016) üzenetére


Dj.Mike
senior tag

Gondolkoztam én is rajta. Vagy esetleg szemüvegtisztító folyadék nem lenne rá jó? Az van most kéznél.

(#56019) Audison válasza Dj.Mike (#56018) üzenetére


Audison
senior tag

Amit lehet kapni tv-khez tisztító folyadékot, azzal szépen meg lehet takarítani, én azzal szoktam minden ilyesmit.

(#56020) Zorro(hun) válasza Dj.Mike (#56018) üzenetére


Zorro(hun)
tag

Szemüvegtisztítót nem szöszölődő szövetre és azzal áttörölni. Szerintem jó lesz.

(#56021) Dj.Mike


Dj.Mike
senior tag

Köszönöm szépen a válaszokat neki is fogok. :R

(#56022) fcbarca


fcbarca
őstag

most olvastam az orosz 4pda.ru hogy lehetséges visszamenni a 4.3-ra,és semmi probléma nélkül,csak előtte teljes wipe kell

(#56023) raziel01


raziel01
veterán

Vezeték nélküli töltő tok Samsung Galaxy S4-hez 3 ezer Ft

Most ehhez kell másik hátlap?
Vagy a gyári az tudja ezt? Illetve 1m vastag tok bezavarna neki?

Vagy lehet félreértelmezem és ez csak egy tok? Nem maga a vezetéknélküli töltő?

[ Szerkesztve ]

(#56024) zzola válasza raziel01 (#56023) üzenetére


zzola
félisten

Kell hátlap hozzá...

(#56025) matkesz20 válasza fcbarca (#56022) üzenetére


matkesz20
tag

és ki meri kipróbálni? :D

(#56026) Sokee válasza Dj.Mike (#56015) üzenetére


Sokee
aktív tag

Én is ablaktisztítóval szoktam, (clin) vagy ha nincs nálam akkor a farmeromba törlöm az is tökéletesen leszedi. :D

(#56027) zool1 válasza migabi24 (#56008) üzenetére


zool1
őstag

9505, lollipop 5.0.1. és teszi a dolgát. A gyári launchert használom, ami néha belaggol a sok widget miatt, de kb ennyi. A többi helyen nem akad, pedig vagy 40 program biztos rá van pakolva (face, viber, skype stb szinkronizál). Teljesen jó!!!! ;)

[ Szerkesztve ]

(#56028) chipi-85


chipi-85
aktív tag

Sziasztok!

Olyan gondom lenne, hogy a McAfee vírusirtó tegnap megbolondult, és legyalult mindent a telefonomról, köztük a kb 500-as névjegyzékem.
A Google fiókban be volt kapcsolva a biztonsági mentés, de bármivel próbálkozom, nem tudom visszaállítani. Vagy lehet hogy valamit rosszul csinálok.

Tudja valaki, hogy gyári beállítások visszaállítása nélkül hogyan lehetne előcsalni a biztonsági mentéseket?

(#56029) mark0179


mark0179
csendes tag

Sziasztok! 2hete hogy frissült az 5.0.1-es loli a telomra.. rá 1hétre én leszedtem egy PlayTube nevezetű youtubes letöltő progit.. amit anno használtam.. nos ez playtube wiever ként telepítődött és én leakartam törölni de nem engedte.. ezért mondom playaruhazból letörlőm de ott meg deaktiválást írt.. ezért gyáribeállítások vissza.. és már rajta sem volt.. nos utána a telefon meghibásodott egy kalap fos lett, mert nem videókameráz, vagy ha netán úgy tartja kedve, hogy videóz akkor nem vesz hangot.. videót egyáltalán nem játszik le max 5másodpercet de azt is laggolva és hang nélkül... belemegyek a zenelejátszóba megfagy minden, vagy ha nem fagy meg akkor nem ad hangot.. ébresztőm se szól.. de ha videózok és rárakom gépre ott van hang.. MI A JÓÉLET lehet ezzel a kalap fos telóval?! Idáig samsung párti voltam de úgy látszik ezt is lekell fikáznom nagyon.. úgy látszik csak az IOS a király.. :) HELP ME SEGÍTSETEK érdekelne a dolog , hogy lehet ezt megcsinálni...! :/ :)) :W :W :R :F

(#56030) Zsolaf válasza chipi-85 (#56028) üzenetére


Zsolaf
addikt

Ha a gépen belépsz a gmail fiókodba, akkor átlépsz a névjegyekhez ott van olyan, hogy akár egy héttel ezelőtti állapotot is vissza tudsz állítani.

(#56031) Logeeen


Logeeen
senior tag

Tudtok ajánlani ebayről tempered glasst?
Ami volt az megérett a cserére, amit rendeltem az meg nem illeszkedik illetve nem is tapad rendesen.
Max 1k huf.
Köszi

#Xiaomi 13T#

(#56032) fcbarca


fcbarca
őstag

jelentem,tökéletesen visszatértem 4.3-ra 4.4-ről :DD minden műkszik

[ Szerkesztve ]

(#56033) chipi-85 válasza Zsolaf (#56030) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Köszi, megnéztem, de nem volt 30napja semmi a névjegyekben :/

Hiába volt beállítva az automatikus mentés, nem szinkronizálta fel :W

(#56034) migabi24 válasza fcbarca (#56032) üzenetére


migabi24
nagyúr

Írd le, hogy csináltad, mert ez eddig lehetetlennek tünt, knox?

(#56035) fcbarca válasza migabi24 (#56034) üzenetére


fcbarca
őstag

nekem már ugrasztva volt a knox,így csak az csinálja akinek már mindegy.
Recovery full wipe,aztán mehet a legutolsó 4.3 odinnal

(#56036) matkesz20 válasza fcbarca (#56032) üzenetére


matkesz20
tag

úgy csináltad mint a videón? odinnal twrp aztan twrp-be telepitetted a rar-t? Melyik 4.3-at tetted fel?

Nekem már mindegy a knox, akkor teljesen ugy kell felrakni mint minden mas romot?
Az utolsó szolgaltatos romot tetted fel vagy fuggetlen?

[ Szerkesztve ]

(#56037) fcbarca válasza matkesz20 (#56036) üzenetére


fcbarca
őstag

[link] ez ment fel.
Nem,odinnal tettem fel,előtte full wipe TWRP-vel

(#56038) matkesz20 válasza fcbarca (#56037) üzenetére


matkesz20
tag

Okés köszi, akkor letöltöm es megcsinálom :d

(#56039) fcbarca válasza matkesz20 (#56038) üzenetére


fcbarca
őstag

sok sikert,én örülök mint bolond a f@szának :C

(#56040) matkesz20 válasza fcbarca (#56039) üzenetére


matkesz20
tag

én is fogok, ha sikerül :DDD
érződik már a különbség, stabilabb?

[ Szerkesztve ]

(#56041) migabi24 válasza matkesz20 (#56040) üzenetére


migabi24
nagyúr

Stabilabb? A 4.3 hibamentes, tökéletes

(#56042) fcbarca válasza migabi24 (#56041) üzenetére


fcbarca
őstag

eltudnád küldeni milyen alkalmazásokat hagytál fent?és miket állitottál be még rajta?

(#56043) matkesz20 válasza migabi24 (#56041) üzenetére


matkesz20
tag

lehet xposedot 4.3-ra ? :)

(#56044) fcbarca válasza matkesz20 (#56043) üzenetére


fcbarca
őstag

sima ügy,sőt több mint ajánlott

(#56045) cross56


cross56
senior tag

Ha értenék hozzá, én is vissza tenném a 4.3-at, de én ezekhez hülye vagyok, vagy is még nem is mertem megpróbálni. Emlékszem amikor megvettem tavaly a telót, - akkor még 4.3-al adták - egyszerűen lenyűgözött, hogy milyen gyors....most meg pont fordítva :D Nem rossz nekem ez a lolli sem, de ennek sokkal jobbnak kéne lennie.

(#56046) QbHead


QbHead
aktív tag

Sziasztok!

Gondoltam nekiállok és körbenézek xposed ügyben xda-n és ezt találtam s4+lollipop kombóra és ezt találtam :)

[link]

Először letöltitek ezt telepítitek majd cwm-ben vagy TWRP-ben feltelepítitek a frameworkot (közvetlen link) reboot (sokáig fog tartani + android frissítése mintha cache-t töröltétek volna).

Nekem működik 9505-ön TWRP-vel DE csak deodexed romokra lehet még felrakni. :K

Szép napot! :R

szerk: persze mindenki csak a saját felelősségére mókoljon plusz ajánlott egy biztonsági mentést csinálni előtte

[ Szerkesztve ]

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#56047) hr2 válasza fcbarca (#56032) üzenetére


hr2
őstag

Pontosan melyik 4.4.2 volt fent?

(#56048) fcbarca válasza hr2 (#56047) üzenetére


fcbarca
őstag

a legfrissebb nordic

(#56049) koszegii válasza fcbarca (#56048) üzenetére


koszegii
tag

Köszi.

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#56050) fcbarca


fcbarca
őstag

aki downgradelt 4.3ra, kerem irja le a tapasztalatait. Köszönöm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.