Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22001) zlatan77


zlatan77
aktív tag

SGS3-ra is befutotta a hivatalos 4.3 (Írországi).Ráadásul knox mentes.
Durva,hogy majdnem egyszerre érkezett meg az S3-ra és az S4-re a 4.3

(#22002) zx6r


zx6r
aktív tag

Ilyennel találkozott már valaki az új mj7-es romnál?Egyedül a viber van fent...

(#22003) Gizmo94 válasza skippper (#21999) üzenetére


Gizmo94
veterán

A kies mindig is katasztrófa volt, csak telefont leírni tud. Alapból egy fos, megnyitni sem érdemes.

(#22004) Revesz


Revesz
aktív tag

Olvastátok, hogy a nexus 5 mekkora csalódás? Egyáltalán nem éri meg váltani s4-ről...Az első tesztek után gyenge akksira és kamerára,fakó kijelzőre és gagyi műanyagra panaszkodnak az n5 tulajok(az s4 anyaga se kutya,de az n5 még rosszabb elvileg). Csak a 4.4 miatt nem éri meg váltani már be is akadt valamelyik alkalmazás embereknek és reggelre lemerítette a telót xD. Bocs az offért csak többenn írták, hogy váltanának n5re, szerintem nem éri meg...

(#22005) bulikavagyok válasza kali (#21899) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Na ilyennel még szerintem Te sem találkoztál! :D
Az előző frissítés után(vodás MGG) rejtélyes módon SIM lett a pc-m. (természetesen soha nem raktam rá szlovén romot) Ma reggel felraktam a repartos 4.3-at ahogy javasoltad. A pc ALB lett, de gondoltam nem lesz gond ha felmegy a 4.3-as vodás rom. Ez meg is történt, de ezután is ALB maradt, majd egy facory után visszaállt SIM-re! :Y Csodálatos!
Gondolom ezután már ne is álmodjak VDH-s product code-ról... :N

(#22006) frantyi


frantyi
tag

Sziasztok,

Nem rootolt telótól hogyan lehet csinálni mentést?
Egy csomó játék mentésem van, de a telóm nem rootolt.

Köszönöm
Frantyi

(#22007) Don't Panic válasza zx6r (#22002) üzenetére


Don't Panic
senior tag

én igen de nekem még az sincs fent de... telibe fosom :)

(#22008) nVIPER válasza zx6r (#22002) üzenetére


nVIPER
senior tag

Ezzel én is találkoztam és nem értem mi lehet a gond. Én is felteszem a kérdést, hogy ZX6R kolléga által linkelt "jogosulatlan hozzáférés" hiba mit takar? Mi a gond?

(#22009) zx6r válasza Don't Panic (#22007) üzenetére


zx6r
aktív tag

JÓlvan akkor nem egyedi a dolog.Követem is a jó tanácsot:D

[ Szerkesztve ]

(#22010) csabám válasza frantyi (#22006) üzenetére


csabám
addikt

Próbáld ki a Helium-ot!

zx6r: Root van? Nekem a rootolt 4.3 alatt dobott ilyet fel, mikor apk-ból telepítettem az új playt, vagy az adaway-t.

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#22011) kacsuszka


kacsuszka
aktív tag

hali

s4-emre független 4.3-as romot keresek.

rom-oltam már s3-at odinnal is simán is megy ez már csak még az s4-nél nem tudom mi az a zárt bootloader, hogy az én s4-em ilyen-e stb

miben más ezt feltennni?
melyiket rakjam fel?

előre is köszönöm!

(#22012) zx6r válasza csabám (#22010) üzenetére


zx6r
aktív tag

Nem nincs semmi:/De látom több fórumtársnál is létezik a jelenség...igazából nem zavar ,csak kiváncsi voltam,hogy másnál is létezik e.Amúgy jó nagyon ez a 4.3 már csak az akku időm állna be normálisra:(

(#22013) lajki7


lajki7
senior tag

Sracok mi a neve annak az alkalmazasnak amit playbol lehet tölteni és tudom nézni a kamerát telorol ?:) ne lopjanak a kurva alkalmazottak :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro

(#22014) Viktor0610 válasza lajki7 (#22013) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

IP Cam Viewer Lite? :)

Xiaomi 13T

(#22015) Helltak válasza zx6r (#22012) üzenetére


Helltak
őstag

Nekem se igazi még az üzemidő sajnos :/
Ma is 1,5 óra kijelző használattal már 72%-on van :/

Oneplus 12 Green

(#22016) kali válasza Poplacsek (#21990) üzenetére


kali
legenda

elvileg igen, ha más módosítás nincs a rendszerben, és nem problémázik a(z) a (f)ota.

zx6r; eztán jönnak majd sorra a figyelmeztetések, amikor egy alkalmazás olyanhoz is hozzá akar férni, amihez nem feltétlenül kellene.

bulikavagyok; elméletileg lehetetlen, a gyakorlatbean meg valami nem okés, ha az utolsó megfelelő vodás firmware is odin által lett felhúzva.
a *#1234# mit mutat?

Helltak; jesszus, az mióta rossz, ha a fene tudja milyen kijelzős használattal -18% = 90 perc?!?! :Y
az úgy bő 7 órás kijelzős használatot jelent!

[ Szerkesztve ]

(#22017) zx6r válasza Helltak (#22015) üzenetére


zx6r
aktív tag

Az azert nem olyan rossz..akkor 50:% nál már kb 3 óra kijelző használat lesz úgyhogy összességében 5-6 órával számolhatsz:)nekem 20 perc kijelzővel már 85%-on volt.

(#22018) Helltak válasza zx6r (#22017) üzenetére


Helltak
őstag

Az tényleg gáz :/
Pár töltés kell mondjuk a telefonnak az tény. Nekem rootolva van, meg használom a greenify hibernáló appot is.

[ Szerkesztve ]

Oneplus 12 Green

(#22019) bulikavagyok válasza kali (#22016) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Az utolsó is Odinnal ment fel, ráadásul 2szer is, mert már elsőre is SIM lett a pc. Akkor azt hittem rosszat töltöttem le, ezért leszedtem máshonnan is. Abszolút rejtély. :) Egyébként nem nagyon izgat, csak a gari miatt.

AP: I9505XXUEMJ7
CP: I9505XXUEMJ7
CSC: I9505VFGEMJ6

(#22020) mgTerminator válasza lajki7 (#22013) üzenetére


mgTerminator
veterán

Én a gDMSS-t használom arra hogy ránézzek a DVR-re.

(#22021) zx6r válasza kali (#22016) üzenetére


zx6r
aktív tag

Értem én ,hogy jönnek majd sorra,csak azt nem tudom miért.viber van egyedül fent meg a plants vs zombies 2 a play áruházból...se root semmi teljesen gyári rendszer:s

(#22022) kali válasza bulikavagyok (#22019) üzenetére


kali
legenda

pedig a firmware részei jók, adott csc alatt csak vodás identitás van, a gyári beállítások visszaállítása után csak vodás lehetne a product code!
menü vagy recovery alól nyomod a gyári visszaállítást?
recovery esetén mind a két wipe lefut?

zx6r; a viber is bekér - illetve ezután már csak szeretne - néhány olyan infót is a rendszertől, amihez amúgy nem sok köze lenne.

(#22023) frantyi válasza csabám (#22010) üzenetére


frantyi
tag

Szia

Nem rootolt, csak menteni akarok 4.3 előtt

Frantyi

(#22024) bulikavagyok válasza kali (#22022) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Recovery alól ment, és mindkettő lefutott. Illetve nyomtam külön a wipe cache-et is. De mielőtt lefuttattam ALB volt.

(#22025) kali válasza bulikavagyok (#22024) üzenetére


kali
legenda

menü alól is nyomd rá a vodás firmware alatt; beállítások -> fiókok ->mentés és visszaállítás -> gyári adatok visszaállítása!

[ Szerkesztve ]

(#22026) zx6r válasza kali (#22022) üzenetére


zx6r
aktív tag

Igazából nem zavar tényleg..végezze csak a dolgát a droid:)

(#22027) csabám válasza frantyi (#22023) üzenetére


csabám
addikt

Azt nem tőled kérdeztem.
Neked a Heliumot szántam mentésre :U

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#22028) Gizmo94 válasza csabám (#22027) üzenetére


Gizmo94
veterán

LOL :D

(#22029) sparks


sparks
senior tag

Nekem is jön le OTA-n a 4.3 :))
678 mega, uhh ez szép méretes lesz... Aki már feltette attól kérdezem, hogy ez sem törölt semmit, tehát minden felrakott dolog megmaradt? Nekem eddig minden OTA frissítés így ment, nem szoktam visszaállítani gyárira semmit (S2 alatt sem tettem soha és 2.3-tól folyamatosan frissítve mindig hibátlan volt a rendszer, sose wipe-oltam).

(#22030) Supersol


Supersol
tag

T Kali!Látom Te nagy szakértő vagy,az lenne a kérdésem mielött elkezdem telepíteni a 4.3 mat kell e vmit mentenem a telóról?!A letöltött programok pl Skype,whats,mobilbankot újra kell majd telepítenem??!A fotók,videók, sd kártyán vannak...azokat elötte leválasztom gondolom....vagy?? Köszi előre is..Amúgy most voltam bent vodánál ( spanyolország) és erre a hétre mondta a 4.3 at! 4.4 állitólag december 20 ig...

[ Szerkesztve ]

(#22031) kali válasza sparks (#22029) üzenetére


kali
legenda

semmit sem töröl.

Supersol; szia, nem a szakértőségen múlik, több ember is ért itt hozzá úgy, hogy nem szakértői "rangja" van.
a telepítés módjától függ, (f)ota/kies útján történő frissítéskor - ahogy már fent is írtam - semmit sem töröl, így nem kell menteni, legfeljebb biztonsági érzet miatt.
odin alatt két módszer van, csak pda állományos betallózás (egy összetvős a firmware) esetén semmit sem töröl, 3 + 1 + 1 állományos firmware alatt - re-partition kipipálással - pedig mindent töröl.

[ Szerkesztve ]

(#22032) csabám válasza Gizmo94 (#22028) üzenetére


csabám
addikt

Oszt Te minek örűsz? :DDD

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#22033) bulikavagyok válasza kali (#22025) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Na megvolt menü alól is, eredmény ugyanaz. :F Ezzel be is fejeztem, szerintem innentől kezdve rakhatok rá bármilyen romot, mindig SIM lesz a pc. :((( Remélem gariztatásnál nem lesz para...
Mindenesetre nagyon szépen köszi a segítséget! :R

(#22034) kali válasza bulikavagyok (#22033) üzenetére


kali
legenda

akkor ott valami nagyon nem kerek, és az eltérő product code probléma lehet garis ügyintézésnél is.
van tippem, hogy mi okozza, az efs környékén kellene nézelődni.

(#22035) Supersol válasza kali (#22031) üzenetére


Supersol
tag

:) Kösziii

(#22036) bulikavagyok válasza kali (#22034) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Összesen talán háromszor lett frissítve a teló, mindig vodás romra, és rootolva sem volt, így nincs efs mentésem se. Mindig körültekintően ment a romolás, és nem is volt semmi gondom ezen kívül. Ha ebből bajom lesz simán rávágom, hogy csak Kies-el frissítettem, és azt sem tudom, mi az a product code... Tényleg rejtély, hogy mitől lett ilyen.

(#22037) caska1991


caska1991
tag

Most nézem a latest firmwarek-nél sammobileon, a holland t-mobile-osok októberben kapták meg a 4.2.2-t ? :F Remélem mi azért a 4.3-at nem jövő októberben kapjuk :D

"...nem mindegy hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik...."

(#22038) kali válasza bulikavagyok (#22036) üzenetére


kali
legenda

a kies nem képes ilyenre, az eleve csak akkor kínálja fel a frissítést, ha nem módosított a rendszer, és firmware illetve product code tekintetében minden összepasszol.
pedig visszaolvasva azt látom, hogy járt azért néhány eltérő (nordic...stb) firmware is a telefonodon, persze ez alapban nem is lenne baj, de a kezdeti romokban más típusoknál is volt már ilyesmi probléma...
biztos van persze megoldás, csak mókolni kell vele; root, cscc...stb.

caska1991; 4.2.2 alatt jellemzően korábban jött a hazai t-s (tmh), mint a független.

[ Szerkesztve ]

(#22039) tick válasza kali (#22034) üzenetére


tick
aktív tag

azonos helyzetben vagyok én is (Voda és SIM pc.), mindkettőnknek első szériás telefonunk van, ez nem okozhatja a gondot?
nekem van efs mentésem (viszont már nincs rootolva) ki lehet belőle deríteni az original pc-t?
számít valamit hogy nekem OTA-n keresztül hibátlanul frissít és kies is felismeri?

Everything that has a beginning... has an end

(#22040) caska1991


caska1991
tag

Értem Kali :) Türelemmel várjuk :R

"...nem mindegy hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik...."

(#22041) bulikavagyok válasza kali (#22038) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Igazad van, még a legelején felraktam egy német romot, ha jól emlékszem, mert annyira laggolt a teló, és nem volt hozzá magyar vodás frissítés. Ezért most biztos nem kezdek nagy mókolásba, ha gáz lenne belőle, teszem a hülyét, ennyi. :U
Köszi még1szer a nem kevés segítséget! :R

(#22042) kali válasza tick (#22039) üzenetére


kali
legenda

te is tettél fel kezdeti eltérő firmware verziókat? nordic...stb?
olyat találtam, hogy tettél fel valamilyen pre-rooted romot.
nézz bele az efs mentésbe például a winrar nézőkéjével, keress rá a product code értékekre, hátha dob valamit.
érdekes az a sim érték, de nem is a szlovenitás miatt, hanem mert nem módosul akkor sem, amikor muszáj lenne, tehát az efs környékén kell, hogy legyen a probléma, onna tudja visszaállítani, mert a magyar vodás csc alól biztosan nem.

(#22043) techergo


techergo
csendes tag

Szerintetek megérné megvenni? www.for-max.hu/1254-samsung-i9500-galaxy-s4-tartozekok/samsung-galaxy-i9500-s4-akkumulator-li-ion-2800-mah-eb-b600bebeg-kompatibilis-ugy.html

Illetve mennyivel több akkuidőt kapnék ezzel a +200 mAh -os akkuval?Valakinek vannak tapasztalata az után gyártott akkukkal kapcsolatban?

(#22044) borsodika válasza techergo (#22043) üzenetére


borsodika
őstag

Én nem tennék utángyártott akkumlátor a telefonba. Inkább 1 univerzális külső akkumlátort javasolnék.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#22045) samu496


samu496
tag

Egy dolog feltünt amiben a 4.3 "visszalépés" a zene Widget a záró képernyőn fekete :D nm félig átlátszó mint az utóbbi 4.2.2.kel volt .Szerintem a legelső firmware -be volt ilyen..utána eltűnt és megint :D

[ Szerkesztve ]

Galaxy S4 Life Companion by Samsung

(#22046) kali válasza techergo (#22043) üzenetére


kali
legenda

jellemzően az a tapasztalat, hogy az utángyártott akkumulátorok azonos mAh érték mellett közel sem képesek annyira, mint a gyáriak, pláne igaz ez az olcsóbb utángyártott típusokra.
arra tippelek, hogy a linkelt 2800mAh értélkű sem tud még annyit sem, mint a gyári 2600mAh, de jobb esetben is maximum annyit, viszont veszélyforrás/hibalehetőség a készülékre nézve.
osztom az előttem szóló véleményét, inkább egy külső akkumulátor javasolt a készülékhez.

(#22047) techergo válasza kali (#22046) üzenetére


techergo
csendes tag

Akkor szerintem el is felejtem ezt az után gyártott akku dolgot.Pedig valahogy jó lenne kicsivel többet kihozni a telóból.Az univerzális külső akkukat néztem, de kényelmesebb megoldásnak tűnt egy nagyobb teljesítményű után gyártott akku, mint egy telefonból lógó kütyű.

(#22048) GazRic


GazRic
senior tag

OTA-n ma felment a 4.3. Nem volt gond. Azóta viszont csak úgy magától újraindul ... tapasztal valaki ilyet?

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#22049) csabám válasza GazRic (#22048) üzenetére


csabám
addikt

Factory-t neki :U

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#22050) mgTerminator válasza GazRic (#22048) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ma reggel énis feltoltam, de tökéletes... Szerintem próbálj meg egy gyári visszaállítást.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.