Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33701) Sly189


Sly189
senior tag

Sziasztok, a GoogleMapsban hogyan tudok egy útvonalat úgy lementeni hogy offline is tudjam egy külföldi út során használni? KitKat van a telón. :R

(#33702) laszlolczka válasza DeathAdder (#33700) üzenetére


laszlolczka
őstag

Igen számol,4.3-nál még volt megoldás de itt nincs.Én is a gyárival használom,amit nem használok letiltom.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#33703) DeathAdder válasza laszlolczka (#33702) üzenetére


DeathAdder
veterán

Értem, és köszi, akkor várok még vele.
Megmondom őszintén ma médiába megnyomkodtam egy N5-öt és marhára megtetszett :))
Ez is nagyon tetszik, de ez a rengeteg samsung fícsör meg motionwiz nekem már sok. Ettől függetlenül lehet megbarátkozom vele, és akkor maradni fog :R

Az osztott képernyő van még 4.4-ben? Vagy rosszul tudom, hogy a vissza gomb hosszú nyomásával csalható elő?
Azért mert én egy isterért nem találom :))

(#33704) kengyel


kengyel
nagyúr

Sziasztok Urak !

Kellene egy kis segítség. Szeretném lekérdezni az egyenlegem ( Telekom *102# ) és a következőket kapom.

Egyenleg 0 Ft
Vásárolható 0 Ft
Díjcsomag ????

Persze van a kártyámon egyenleg :)

Újraindítás, sim ki-be megvolt. Már gyári visszaállítást is megcsináltam, az eredmény ugyanaz .

Térerő, hívások rendben vannak ! Ez a hibajelenség még nem fordult elő.

Mi lehet itt a gond ?

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#33705) Vikooo válasza DeathAdder (#33703) üzenetére


Vikooo
addikt

Elobb a beallitasokban engedelyezni kell, utana hasznalhato a vissza gomb hosszan erintve.

(#33706) mycso válasza Sly189 (#33701) üzenetére


mycso
veterán

Hello,

Itt van rá megoldás, bár én külföldön külső navi programot használok pl. Navigon, ez offline, saját térképet használ.

[link] [link]

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#33707) nfsu17 válasza Sly189 (#33701) üzenetére


nfsu17
veterán

MHA alatt működött utoljára az offline mentés (gyári maps-al), azóta egyik maps verzió sem tudja Mo-n.
Egyik ok, amiért megbántam pl a frissítést.

kengyel

*111# (mymenü) [link]

erre mit ad?

mycso

Jó lenne, de nem megy.
próbáld ki.
ha nálad megy, akkor ok, de nem tudok róla, hogy menne mostanában bárkinél is.

[ Szerkesztve ]

(#33708) kengyel válasza nfsu17 (#33707) üzenetére


kengyel
nagyúr

Már beszéltem a szolgáltatóval, ott vizsgálat után nem találtak hibát .

Várjunk egy kicsit, ez a kód Telenor nem ?

Én Telekomos vagyok :)

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#33709) nfsu17 válasza kengyel (#33708) üzenetére


nfsu17
veterán

bocsánat...telekom, telenor, mindig keverem, franc essen bele, miért nem trémobil a neve :D

(#33710) kengyel válasza nfsu17 (#33709) üzenetére


kengyel
nagyúr

Semmi gond, azért köszönöm a tippet :)

kengyel

(#33711) DeathAdder válasza Vikooo (#33705) üzenetére


DeathAdder
veterán

Én süket már agyon kerestem a beállítások között, és csak most vettem véletlenül észre, hogy az állapotsorban van :D

(#33712) mycso válasza nfsu17 (#33707) üzenetére


mycso
veterán

Nem próbáltam még soha, mert nem használom, max. 1-2x ha gyorsba kell valami, de akkor nettel, itthon.

De ez jó infó, hogy új romokkal nem megy, erről én sem tudtam. :R
Nekem még régi loaderes romom van, így felesleges lenne nézegetnem. ;)

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#33713) kali válasza nfsu17 (#33709) üzenetére


kali
legenda

pedig a *111# kód a telekom esetén is működik.

(#33714) Sly189 válasza mycso (#33712) üzenetére


Sly189
senior tag

Köszi, ezt a leírást már én is átpörgettem, marad a Szájdzsik :P HUD al :)

(#33715) zseko válasza kali (#33668) üzenetére


zseko
veterán

Tehát az, hogy 4.4 óta az sd-kártyát nem tudom a céljának megfelelően használni, és hogy az eddigi 22 műhold helyett most már csak 10-re csatlakozik fel, mert nem használja a glonass-t, az nem hiba hanem feature, értem, nagyszerű... :U
nem ellened szól, csak úgy általánosságban

HR24.hu

(#33716) kali válasza zseko (#33715) üzenetére


kali
legenda

nem (szoftveres) hiba, ha a változtatásokat a gyártó direkt eszközli, arról nem is beszélve, ha nem a telefon gyártója (adott esetben a samsung), hanem az oprendszeré (tehát maga google), így minden adott firmware verziót futtató telefonon módosul a működés a korábbiakhoz képest.
a telefonos gyártók pont úgy elfogadták a google változtatási lehetőségét, mint a telefonok tulajdonosai, amikor használatba vették a készüléket.
nekem most is mindegy lenne, alkalmazásokat sosem tettem a memóriakártyára, zene...stb meg eztán is mehet rá
már most két okot is látok a google döntése(i) mögött, az egyiket el is fogadnám, és ne legyen igazam, de még egy módosítás várható, amit sokan korlátozásnak élnek majd meg.
ja, leírom a pozitív részét is, a memóriakártyás módosítással például kizártak néhány oprendszeres és felhasználói hibalehetőséget.

[ Szerkesztve ]

(#33717) zzola válasza kali (#33716) üzenetére


zzola
félisten

Lehet arra megy ki a játék, hogy próbálja a G arra ösztökélni az embereket, hogy Nexust vegyenek, mert azzal bármit lehet csinálni... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#33718) Vikooo válasza zzola (#33717) üzenetére


Vikooo
addikt

Pont aztmondja Kali, hogy ezek nem a gyartok korlatozasai hanem a google -e amit nem modosithat egy gyarto sem mert koti a megallapodas ergo egy 4.4 es Nexuson se fogod tudni megnezni reszletesen az akkustatisztikat 3rd party appal stb stb.

(#33719) zzola válasza Vikooo (#33718) üzenetére


zzola
félisten

Igen, értettem amit írt, de kinézem G-ból, hogy a saját készüléken ezek majd működnek... :)

(#33720) mgTerminator válasza kengyel (#33704) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ugye nem mondod komolyan hogy gyári visszaállítást csináltál???

(#33721) Moorzsa


Moorzsa
csendes tag

Sziasztok! Segítség kellene!
Ma reggel egyszer csak lefagyott a telóm! Ezután hátlap le, akksi ki, majd vissza, újraindítás, PIN kód beütése, menü bejön, majd kb. fél perc múlva megint lefagyott. Többszöri próbálgatás után is ugyanez a helyzet. Abban a fél percben minden működik. Telefonálni is tudok. A fagyás után másik telóról felhívtam magam és szépen kicsöngött, de a teló nem jelzett semmit. Gyári T-s vagyok!

Előre is köszi!

(#33722) kengyel válasza mgTerminator (#33720) üzenetére


kengyel
nagyúr

Miért ne mondanám komolyan ! Már amúgy is akartam , tele volt mindennel .

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#33723) tothl válasza Moorzsa (#33721) üzenetére


tothl
addikt

Ez biztos a gyári T-s ROM kiforrottságára utal és a gondos tesztelés eredményességét jelzi.

(#33724) csabám


csabám
addikt

Samsung Galaxy S4 másolat olcsón, avagy a klónok háborúja.
Egész jó cikk, érdemes elolvasni :K

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#33725) kurion válasza csabám (#33724) üzenetére


kurion
senior tag

Nekem eredeti át s4 és a hátlapról tűnnek el a betűk.... Eddig még csak az első "A" de szerintem nem kell sok idő a többinek se

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#33726) mgTerminator válasza tothl (#33723) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ez így van! Erre várnak oly sokat a T-s tulajok!

(#33727) Viktor0610 válasza kurion (#33725) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, ezt én is akartam írni. :D Volt már pár Samsung a kezemben, amiről hiányzott egy (pár) betű. :D

Xiaomi 13T

(#33728) kurion


kurion
senior tag

Na hát egyre többet bíbelődök az S voical és egyetlen dolog ami zavar benne az hogy nem tudok vele telefonálni mert ugyebár a magyar neveket nem is olyan könnyű angolosan kiejteni hogy megértse :D

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#33729) csabám válasza kurion (#33728) üzenetére


csabám
addikt

Írd át őket angolra :D

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#33730) kurion válasza csabám (#33729) üzenetére


kurion
senior tag

Akkor inkább kikeresgetem :DDD Eléggé összetetten kezelem a névjegyzékemet :) Minden adat be van írva hogy a szinkronizációt könnyítse

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#33731) Sly189


Sly189
senior tag

S4 en tudja valaki mikor lehet rootolni a legfrissebb gyári ROMot úgy hogy a Knox is megmaradjon? :R

(#33732) Gizmo94 válasza Sly189 (#33731) üzenetére


Gizmo94
veterán

Erre a legjobb válasz alighanem a : majd... :DDD

(#33733) mgTerminator válasza Sly189 (#33731) üzenetére


mgTerminator
veterán

kb 1 óra múlva megpróbálhatod!

(#33734) malisonX


malisonX
aktív tag

Sziasztok! Akik eredeti Spigen Neo Hybrid tokot használnak, azoktól kérdezném, hogy a gombok krómozása hogy bírja a strapát? (Vagy esetleg fém?) Ugyanis rendeltem egy replika tokot kíváncsiságból kb. 3,5$-ért Kínából, de már 2 naposan jön lefele a krómozás a bekapcsoló gomb éléről. Egyébként nagyon tetszik (és a többi részének a minősége is rendben van), úgyhogy ha az eredeti bírja a strapát, akkor vennék egyet. Speedshopnál 6500Ft, ugye onnan biztos eredetit küldenek? Köszi előre is! :R

(#33735) csabám válasza malisonX (#33734) üzenetére


csabám
addikt

Az eredeti bírja :K

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#33736) kali válasza Moorzsa (#33721) üzenetére


kali
legenda

szia,

amennyiben másik sim kártyával is jelentkezik a hiba, úgy érdemes lenne nyomi egy teljes visszaállítás menüből, ha szoftveres a probléma , akkor az megoldást jelenthet.

Zolar; a nexus széria nem olyan nagy üzlet a google számára, hogy amiatt erőlködne, sőt még arról is reppemtek fel hírek, miszerint meg is szüntetik..

(#33737) zzola válasza kali (#33736) üzenetére


zzola
félisten

:F
Durva!

(#33738) MunezXBK válasza Gizmo94 (#33732) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Lottóznod kellene! :D

(#33739) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Van olyan tapasztalat, hogy lassú a wifin a böngészés? Borzasztó lassan jönnek le a weboldalak, ill. csak én érzem úgy, hogy nagyon picit, de laggol mindig a készülék? (TW)

(#33740) kurion


kurion
senior tag

A mai nap megérkezett az üvegem előre és az UV ragasztó, szombaton várhatólag megpróbálom kicserélni :)

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#33741) mgTerminator válasza DeathAdder (#33739) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nem csak te érzed így, és akadni is fog amíg a Samsung fos optimizálatlan szar TW-ét fogod használni! Nyugi, az S5 is röcög...

(#33742) Vikooo válasza mgTerminator (#33741) üzenetére


Vikooo
addikt

Alltalaban az android rocog...

(#33743) migabi24 válasza Vikooo (#33742) üzenetére


migabi24
nagyúr

Látszik, hogy nem fogtál még a kezedbe nexus 4-5-öt, vagy egy htc one-t vagy egy lg optimus g-t, na ezek érdekes módon nem laggolnak

(#33744) DeathAdder válasza mgTerminator (#33741) üzenetére


DeathAdder
veterán

Értem, hát sajnos akkor ez ilyen.

Vikooo - A lassan 3 és fél éves Galaxy Nexusom után érzem azt, mintha gyakran be-be laggolna :F

(#33745) hdman


hdman
őstag

Megjött az SGP Neo Hybrid tokom :) :C

Sopron city :)

(#33746) Misi1979


Misi1979
őstag

Sziasztok elektor-kalandorok:)

Ismerősnek mondtam, hogy vegyen már nekem egy külső akkut a telefonomhoz, viszont benézte a típusát és kaptam tőle egy "Galaxy S4 Zoom Extra Battery Kit"-et.. namost ebben a poén az, hogy ájfonom van:) Van benne egy gyári samsung akku (B740AE - 2330mAh) meg egy töltőbölcső...

Kell valakinek innen egy ilyen? Bár fogalmam sincs, hogy jó-e sima S4-hez, google képek alapján nagyon hasonlít az akku..

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#33747) migabi24 válasza Misi1979 (#33746) üzenetére


migabi24
nagyúr

Miért nem próbálkozol a s4 zoom topikba, hátha nagyobb sikerrel jársz

(#33748) flegga92 válasza malisonX (#33734) üzenetére


flegga92
senior tag

Nekem fake van igaz Angliából. 4 hónapja használom, de nincs megkopva. Pedig zsebben hordom, mellette egy másik telefon amit elég szűrűn veszek ki-be.

(#33749) Misi1979 válasza migabi24 (#33747) üzenetére


Misi1979
őstag

Igazából az is a kérdés, bár nem hangsúlyoztam ki eléggé, hogy vajh, az adott akku jó-e S4-hez.. :R

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#33750) Misi1979 válasza migabi24 (#33747) üzenetére


Misi1979
őstag

dupla

[ Szerkesztve ]

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.