Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41001) Keem1 válasza migabi24 (#40999) üzenetére


Keem1
addikt

Ki se adja a play. Magyarországon hivatalosan nem érhető el, így felesleges vitázni.

(#41002) Maxentius válasza madkiller (#41000) üzenetére


Maxentius
addikt

Linket kérnék... nálam csak az izraeli látszik, a többi meg nem igo.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#41003) migabi24 válasza Keem1 (#41001) üzenetére


migabi24
nagyúr

Itt nem erről megy a vita, olvass vissza

(#41004) madkiller válasza Maxentius (#41002) üzenetére


madkiller
őstag

LOL én délután kora délután még letudtam szedni az ingyeneset, most vehették le.
Itt van róla egy kép. : [link]
Már csak a fizetős izraeli és török van fent.

(#41005) bb.bocs


bb.bocs
őstag

tudjátok mi jutott eszembe?
csak gondolkodtam hogy vajon, ha pl komplett kijelző digi csere van és cseréik az egészet, mennyire rugalamsak, hogy te pl kéket szeretnél vagy goldot :D amik szerintenm nincsenek itthon, de tegyük fel hogy fehér van és feketét szeretnél, akkor mennyire mobilisak? :D

a másik de ez már beteg kérdésem :D van létezik olyan beteg embercsoport aki csinált ehez a telóhoz full átlátszó elülsőrészt meg hátlapot? igen, átlátszó,meg esetleg középrészt szóval ful mindent? :D beteg ötlet tudom :D

[ Szerkesztve ]

(#41006) migabi24 válasza bb.bocs (#41005) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nekem most cseréltek kijelzőt, előtte a telefonos egyeztetéskor megkérdezték milyen színű a telefon, szerintem nekik tök mindegy darab darab

(#41007) bb.bocs válasza migabi24 (#41006) üzenetére


bb.bocs
őstag

aha.ezt jó hallani, mondjuk jó lenne pl ha fehéret kékre cserélhetném, bár nem hiszem hogy van kis hazánkban kék :D mondjuk a fehér is szép. csak jó lenne oylantól is hallani aki esetleg pofátlanul megkérdezte hogy kicserélték e más szinre :D

(#41008) Gizmo94 válasza bb.bocs (#41007) üzenetére


Gizmo94
veterán

Ha tényleg ennyire komolyan foglalkoztatnak ezek a csont idétlenségek, miért nem hívod fel őket és kérdezed meg?

(#41009) bb.bocs válasza Gizmo94 (#41008) üzenetére


bb.bocs
őstag

nem foglalkoztat komolyan, és szerinted miért nem hívom fel őket? :D gondold már át xD :D

(#41010) Gizmo94 válasza bb.bocs (#41009) üzenetére


Gizmo94
veterán

Nekem kell átgondolni? :U De egyébként szerintem kicserélnék más színűre is, mert nekik tökmindegy, milyet raknak be cserének.

(#41011) dobobazsy válasza Gizmo94 (#41010) üzenetére


dobobazsy
őstag

szerintem meg csak olyanra cserélik amilyen színű a telója az illetőnek

(#41012) bagly


bagly
tag

Sziasztok! Egy ismerős által vennék egy galaxy s4 készüléket.. Bízok a srácban, de azért fura nekem nem hallottam még ilyenről. A telefont a tnél kapta, lejárt a hűség blabla és ezáltal. Kiszerette volna függetleníteni az asszonynak mert ő vodafoneos.. Elvitte, viszont a készülék maradt függő de már telenoros.. Bekapcsolásnál ott a t-mobile logó meg minden, de telenor függő lett a készülék. Ez mitől-hogy történhetett orvosolható e vagy létezik ilyen probléma vagy bármi?
Nézegettem a telefont semmi arra utaló jelet nem találtam hogy klón lenne meg tudtommal a klónok nem függők egyáltalán.
Valaki hallott már ilyenről vagy látott e már ilyet? Ez orvosolható, vagy mitől lehet ez? Köszönöm előre is ha valaki hozzá tud szólni érdemileg!

(#41013) the radish


the radish
senior tag

Odinnal (3.09) próbálok gyári romot feltenni T-s re, de mind az NG8, mind pedig a az eredeti NDG-nél a frissítés végén így leáll:

A teló el sem indul, mit kéne tennem?

Előre is köszi!

(#41014) nggabi válasza the radish (#41013) üzenetére


nggabi
nagyúr

ha a system végénél áll meg akkor talán flash chip hibás a teló.

"szenyor dzsíííí"

(#41015) the radish válasza nggabi (#41014) üzenetére


the radish
senior tag

Official és KNOX 0x0
Akkor no para és házhoz jövünk?

(Bár szeretném SOS megoldani.)

Mit tegyek?

(#41016) nggabi válasza the radish (#41015) üzenetére


nggabi
nagyúr

jajah :)

"szenyor dzsíííí"

(#41017) mgTerminator válasza dobobazsy (#41011) üzenetére


mgTerminator
veterán

Így van, anno az S3 szürke volt, nem akartak fehér kijelzőt és hátlapot cserélni, azt mondták hogy akkor ki kell fizessem.

(#41018) migabi24 válasza mgTerminator (#41017) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nálam pl olyat hoztak volna amilyet a telefonba bemondok, azt meg nehezen tudom elképzelni, hogy a helyszinen a kollegával ne tudtunk volna megegyezni

(#41019) TiBiXX


TiBiXX
csendes tag

Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék hogyha nekem van egy olyan s4 amin4.3-as rendszer van és rootolva van a knox ugrott egyet nulláról 1-re a root miatt. Ezt lehet valahogy nullázni? Meg a másik kérdésem hogy így hogyan tudom frissíteni a rendszert pl4.4.2-re ? A teló már így került hozzám rootolva sajnos :F

(#41020) Weeman1 válasza TiBiXX (#41019) üzenetére


Weeman1
veterán

Nullázni nem tudod.
Odin-al olyan romot raksz rá amilyet akarsz. :)

Xiaomi 11T Pro

(#41021) borsodika válasza TiBiXX (#41019) üzenetére


borsodika
őstag

A knoxot jelenleg sajnos nem lehet nullázni, ha visszaállítod gyári állapotra rootmentesre akkor Ota-n is fogsz tudni frissíteni vagy odinnal és oda mindegy a root illetve a számlálók állása.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#41022) TiBiXX válasza borsodika (#41021) üzenetére


TiBiXX
csendes tag

Köszönöm a gyors választ!! Hogyan tudom vissza állítani gyári állapotába a telót ? és az hogy vissza állítom nem fogja növelni a knox-ot ? Bocsi a hülye kèrdések miatt de eddig sony telóim voltak nem nagyon értek a samsungokhoz ilyen téren.

(#41023) csabám válasza TiBiXX (#41022) üzenetére


csabám
addikt

A knox csak egyszer ugrik :K

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#41024) bagly válasza bagly (#41012) üzenetére


bagly
tag

Senki?! Valaki csak tud segíteni, akár privátban!

(#41025) migabi24 válasza bagly (#41012) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nagyon érdekes sztori, mennyit kér ezért? Valami sántít az biztos, mert ezt elég nehéz lenne kivitelezni amit kitalált, én biztos nem venném meg

(#41026) Gizmo94 válasza bagly (#41024) üzenetére


Gizmo94
veterán

Ez így egy éktelen katyvasz, t-től vásárolt telefon eléggé ritkán lesz telenoros. :D Persze gyógyszer van rá,de nem hinném, hogy arra a telefonra normális garancia lenne a t-nél... anélkül meg én nem venném meg. De amùgy minden megoldható. :) Ha piszkálás után visszaállt telenor függésre akkor hiába van rajta t-s,vagy akármilyen rom, a telefon, vagy legalábbis az alaplapja :) valaha telenor függő volt, ez tuti. Biztosan kell neked az a telefon? Ja, az eredeti kérdésedre a válasz, hogy ez mitől lehet, attól kb,hogy vetít a haverod.
Az,hogy t-s rom van egy telenoros telefonon az ugyan igen nagy faszság, mert ugye a független nyilván jobb, de nem ez az érdekes, hanem inkább az, hogy meddig lesz hálózat azon a telenorfüggővé vált t-s telefonon.

[ Szerkesztve ]

(#41027) bagly válasza Gizmo94 (#41026) üzenetére


bagly
tag

Június-júliusi telefon.
Gondolom a t nem ad ki ilyet, így arra tudok gondolni hogy akihez elvitték függetleníteni vagy kicserélte a készüléket, vagy az alaplapot.. Jövőhéten megnézem megint, és megnézem az imei számát és a dobozát összehasonlításképp, ez sajnos hirtelen nem volt eszemben mikor néztem

migabi24:
60e patika állapotban.

[ Szerkesztve ]

(#41028) bagly


bagly
tag

Bocsi a dupláért.
Hétfőn még bekérem a kezembe, tudtok bármit mondani amit megnézzek rajta, mi alapján döntsek hogy mi lehet vele, vagy használható lesz e vagy bármi?

(#41029) Gizmo94 válasza bagly (#41027) üzenetére


Gizmo94
veterán

Ha 60 ezer patika állapotban, akkor egy gsm bótos módszerrel függetlenített telefon, aminek köze nincs hivatalosan már a t-hez, max egy t-s rom van rajta, de ennyi erővel lehetne bármilyen. Jól gondolod, valami ilyesmi van amit írtál. Ha bevállalod, annak az lesz a veszélye, hogy ugyan az nem nagy cucc, hogy ne legyen telenorhoz ragaszkodó, de az már igen, hogy az a szolgáltató le tudja tiltani,akinél függő. Mindenre van megoldás persze, de a végén lehet, hogy az olcsó lesz a drága, neked meg lesz egy olyan telefonod, amit normális áron az életben el nem adsz többet. Kb. ennyi a történet.

(#41030) zseko válasza bagly (#41028) üzenetére


zseko
veterán

Van valami phone info *Samsung* nevű program, az sok mindent kiad, de itt a fórumban is sokszor elmondták melyik programmal kell nézni, csak sajna nem emlékszem a neveikre :(

HR24.hu

(#41031) lefkosia válasza zseko (#41030) üzenetére


lefkosia
őstag

Samsung Phone Info

The Truth Is Out There

(#41032) bagly válasza zseko (#41030) üzenetére


bagly
tag

Tegnap óta elég sokat olvasgattam vissza a témában, mert nekem ez egy elég éles váltás lenne galaxy yról.
Elkérem a telefont holnap és hazahozom estére, szóval körbetudok nézni benne-rajta, ha segítetek hogy mit hogyan és köszönöm az eddigi válaszokat is

(#41033) Gizmo94 válasza zseko (#41030) üzenetére


Gizmo94
veterán

Jól mondod, az az. Mondjuk csak azt fogja kiadni, hogy az imei egyezik, vagy piszkált-e , meg klón-e vagy sem, hogy függő és mikor tilthatják le, arról nem fog infot nyomni. De az tuti, hogy a cpu-z mellett a legjobb info progi.

migabi24: Te meg mit szélmalomharcolsz emberekkel akiknek szarul megy a hárombetűs? Látod milyen hálásak. :DDD Ne strapáld magad, elég, ha nekünk jól megy. A legjobb a mai napig, semmi bajom vele, Dallasból is úgy elvitt Fort Lauderdale-be a százdolláros, leéltfos S4-emen, hogy meg se torpant egyszer sem, annyira szar Androidon. :D Egyébként a topikban jelen vagy egy igazi hárombetűs pro is, én is a tőle kapottat használom, csak diszkrétnek kell,lenni, mert ugye :DDD , így nem nevezem meg.

lefkosia: Ilyen az igazi Samsung fanatikus. :R G3 tulajként is visszajár segíteni. :D

bagly: Fog itt segíteni mindeni, hogy ne b@..d át magad. Igen, Galaxyról eléggé húzós váltás... Mondjuk úgy, van némi különbség...

[ Szerkesztve ]

(#41034) bagly válasza Gizmo94 (#41033) üzenetére


bagly
tag

Akkor szerinted mit lenne érdemes megnézni\megcsinálni rajta ha itt lesz a kezemben és itt ülök a gép előtt?

(#41035) Gizmo94 válasza bagly (#41034) üzenetére


Gizmo94
veterán

A legbiztosabb az, hogy ha van egy másik haverodnak egy, akkor egymás mellett a kettőn nézni az adatokat egyszerre, de ha erre nicns lehetőséged akkor az imei egyezés, a processzor típusa, a ram mennyisége, a kijelző egyezése és a tárhely mérete. Igazából ez a program rajtad nem fog sokat segíteni, mert az a telefon 100%, hogy telenoros függéssel és t-s rommal nem lesz klón. Mindkettő erős kizáró ok a klónságra. :) Így neked leginkább az imei egyezés lesz fontos, hogy az akku alatti matricán, a dobozon (ha megvan) és a telefonban is egyforma legyen. Arra meg elég a *#06# is beütve a tárcsázóba, kivágja egyből.

[ Szerkesztve ]

(#41036) bagly válasza Gizmo94 (#41035) üzenetére


bagly
tag

Beszéltem a sráccal, holnap nálam landol a telefon szóval megnézem amit írtál, meg kértem hogy minden papírt hozzon el ami hozzátartozik.

(#41037) the radish válasza sparks (#40929) üzenetére


the radish
senior tag

Nagyon köszi a leírást!

(#41038) the radish


the radish
senior tag

Van pár fizetős program, amit direkt nem TB-vel töltök vissza, erre párnál ez fogad:

(Swype, dropsync key stb) Mi történhetett, illetve hogyan tudom ismét "birtokba venni" őket, ugyanis hiába megyek a playbe, nem történik semmi?

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#41039) geryboro


geryboro
senior tag

LG G2-ről váltanék S4-re.

Pro, kontra érveket kérnék.

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#41040) Weeman1 válasza geryboro (#41039) üzenetére


Weeman1
veterán

Én nem tenném.
Nekem volt S4-em is.
Kijelzőben,és bővíthetőségben,na meg persze garanciában jobb az S4.
De sebességben,aksiban,sokkal jobb a G2.
Persze a kijelző is kinek melyik tetszik. :)

Xiaomi 11T Pro

(#41041) migabi24 válasza Weeman1 (#41040) üzenetére


migabi24
nagyúr

A sokkal az túlzás, viszont az S4 ráver a G2-re kamerában, a külső hangszoró is jobb, de a gsm és a gps antenna is érzékenyebb az S4-be

[ Szerkesztve ]

(#41042) Tesztelo.hu válasza bb.bocs (#41005) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Van kék itthon, hogyne lenne, nekem is olyan van, és még csak nem is szürke importos.

(#41043) Petii88


Petii88
tag

Sziasztok

Érdeklődni szeretnék hogy valaki használ a jelenlévő S4 tulajok közül valaki a telóhoz Dr.Dre fejhallgatót ? Ha igen akkor a kompatibilitással nincsenek problémák ? Mert tervezek egyet venni, de ott csak az összes Apple hordozható média dolgok voltak feltüntetve, vagy nem is számít egyáltalán ?

S7 Edge

(#41044) N.otorious válasza Petii88 (#41043) üzenetére


N.otorious
senior tag

Az apple megvette a céget, de szerintem minden füles ugyan azon az elven működik, úgyhogy jó hozzá...

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#41045) bb.bocs válasza Tesztelo.hu (#41042) üzenetére


bb.bocs
őstag

jó tudni :)
engem is érdekelne a eats es kérdés, mondjuk nekem csak 1 kis solo hd a terv ami ólcsó most nekem használtan

(#41046) kurion


kurion
senior tag

Hát én elhagyom szerény közösségeteket egy hirtelen jött hatalmas váltás miatt (Xperia Z Ultra). Köszi mindenkinek a sok segítséget és infót :D

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#41047) bb.bocs válasza kurion (#41046) üzenetére


bb.bocs
őstag

sziasztok kérdésem a következő: van 1 s4esem van még rajta700mb hely és fura dolgokat csinál, lehet a helytől?
pl elküldök egy smst és a másik fél 5-6szorkapta meg... de nekem 1 van számlázva
másik hogy hívok valakit és be sem csörög nem hallom, egyszercsak felveszi és nem hallom. lerakom visszahívom és jó... ez most mi?
telnoros előfizető vagyok eddig nem volt ilyen gondom csak 1 olyan hogy sok sms em volt egy személytől és nem engedte elküldeni neki utána töröltem az smseket és jó lett.

(#41048) kurion válasza bb.bocs (#41047) üzenetére


kurion
senior tag

Szerintem ez simkártya hiába cseréltesd ki. ha utána is fennáll a dolog akkor gyanakodj a telefonra.

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#41049) bb.bocs válasza kurion (#41048) üzenetére


bb.bocs
őstag

Aha.telenor is topikban azt mondták jó a szolgáltatás. ..hát még várok. ..Köszi eddig nem volt ilyen bajom egyátalán csak mostanság van...fura.meg ha ez ennyire egyedi eset mondjuk akkor biztos nem a készülék hibája. Erre akarok ra jönni hogy hálózat vagy készülék.

[ Szerkesztve ]

(#41050) Petii88 válasza N.otorious (#41044) üzenetére


Petii88
tag

Oké, köszi :)

S7 Edge

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.