Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) Fapuma77624 válasza njnl (#4000) üzenetére


Fapuma77624
tag

Pedig elhiheted h ahonnan a maszlag jön az a Samu.Eleve az a sok sz@r amit beletettek a rendszerbe(szemmel hajtás,távírányító,mindent figyelő szenzorok,kamera etc)a belső tárhely felét elviszik.Nem vagyok én senkinek a "gyereke" de dűhitő h "1" LG komolyabb telóval jött ki mint a Samu.És ez az LG már lassan fél éves teló de azok is olyan balf@ccok mint a HTC.Megcsinálnak vmi rohadt jót és közben nem lehet kapni.Bár az LG itt fekszik az S4 mellett :)

(#4002) Fapuma77624 válasza Fapuma77624 (#4001) üzenetére


Fapuma77624
tag

A Samsungnak egy vmi jó.Mégpedig a Marketing,reklámhadjárata fenomenális.Mindenhonnan az S4 folyik már most is.És pont ma láttam a tvben h a nagy ellenség is beindult idehaza.Apple reklámot láttam vagy 3x az este :)

(#4003) bulikavagyok válasza Fapuma77624 (#3998) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ez aztán a gerillamarketing.. :) Te tutira az LG-nek dolgozol. Azt Te sem gondoltad komolyan, hogy aki valaha elgondolkozott azon, hogy S4-et vegyen,-és mellesleg meg is engedheti magának, az pont egy több mint fél éve megjelent LG-t! fog helyette venni. Akkor már sokkal inkább S3, nem?!
De egyébként köszi, jót nevettem a hozzászólásodon így elalvás előtt! :R

[ Szerkesztve ]

(#4004) Dare2Live válasza njnl (#4000) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

S4 topik, véleménye miatt is. ;)

Amúgy tényleg jó lett a G. Igazából sok nagyon jó versenyző van piacon, One is nagyon jó, SE Zis, LG G is. Izlés kérdése kinek mi. Én egy Nexus5nek örülnék a legjobban, azért finoman szólva nem mindegy, hogy 200K vagy 100K. :DDD

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#4006) ._.Dante._. válasza bulikavagyok (#4005) üzenetére


._.Dante._.
tag

Vajon most mi lesz a menü?

(#4007) Bone123 válasza BroCreSt (#3992) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

"Ránézésre nem tudnánk megkülönböztetni egy amerikai és egy dél Koreában forgalmazott Galaxy S4-et..." - a cikkíró az S4-et és az S3-at sem tudta, a képen ugyanis a tavalyi modell van. :)

(#4008) Takashi válasza Fapuma77624 (#3998) üzenetére


Takashi
aktív tag

Fogtam kezembe a csúszós, zongoralakk beütésű G-t, SOKKAL jobb érzésre az S4 szvsz. De ha Neked az LG a nyerő, akkor sok sikert hozzá. :))

七転八起

(#4009) Takashi válasza bulikavagyok (#4005) üzenetére


Takashi
aktív tag

Kis képzavarral élve egyszerű az elv: ha már nem tudunk, csak évi 1 fajta telefont gyártani, amiről ráadásul úgy pattog a festék, mint ha fizetnének érte, akkor legalább nyúvasszuk ki a "szomszéd tehenét" is, aki kreatívabb sok szempontból nálunk. Régebben nagyon szerettem az Apple-t, de ilyenkor mindig csalódok bennük... :(

七転八起

(#4010) No.01 válasza Fapuma77624 (#3999) üzenetére


No.01
őstag

Ennek mi itt az S4 topicban nagyon orulunk, h te mennyire elegedett vagy az LG G-el. de majd mikor nem jon ra SW update akkor megnezem mit fogsz postolni. Hasonlo lesz a gondod egy esetleges meghobasodas utan is. Az LG-nel mikor jonnek ki hazhoz es csinaljak meg? Elarulom soha. Tapasztalatbol mondom volt Nexusom.. de csak addig mig nem ronlott el a mikrofonja amit sikerult nekik 3het alatt megjavitani. Premium szerviz mi?

U.i. Jelentem van szerkesztes gomb!

(#4011) tsuckware válasza Fapuma77624 (#3998) üzenetére


tsuckware
tag

Szia. A G-ről nem tudok nyilatkozni, de LG telefonom volt egy pár... optimus 2x, 3d, 4x hd. Ezeket a telefonokat viszont nem szabad egy lapon emlegetni az S4-el. Mindegyikkel voltak problémák, nem is kevés... ezért nem G lett a következő. Most mióta megvan az s4 semmi gondom nem volt még. Minden működik!! Ez nekem nagy szó. Amúgy sok dologban gyengébb a G, ezt se felejtsd el...

[ Szerkesztve ]

(#4012) Zolom89


Zolom89
senior tag

Ha egy új rom a samsung feliratnál elakad és 10 perc után se megy tovább akkor az nem is fog mi?:D

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#4013) migabi24 válasza Zolom89 (#4012) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nem, de cwm-ből factory reset segíthet

(#4014) Muffi


Muffi
aktív tag

Erdekes tegnap kiprobaltam az sbean szolgaltatast es mukodott viszont zenet nem tudtam arkuldeni...a zenelejatszobol probaltam de nem mukodott...viszont az s3 tudott kuldeni nekem zenet a zenelejatszobol! Az s4 miert nem tudja??-.-

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#4015) csabám válasza mycso (#3980) üzenetére


csabám
addikt

Én pont fordítva csináltam tegnap, először cwm volt fent, viszont elég furcsa dolgokat csinált a wipeoknál (dalvik cachnél elsötétült a kép, wipe cache vagy k****a sokáig tartott, vagy nem is csinálta meg). Mindezek aztán felraktam a twrp-t...
N7-en jobban átlehet látni a twrp-t, de itt nekem is voltak gondjaim először :)

#3991 Anulu79: 06-80-SAMSUNG

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#4016) Bone123 válasza csabám (#4015) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

(#4017) csabám válasza Bone123 (#4016) üzenetére


csabám
addikt

Reggel olvastam pont, de nem akartam linkelni :)

Érdekes kezdeményezés szvsz...

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#4018) Bone123 válasza csabám (#4017) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Az ám. Ha limitált számban is lesz elérhető mondjuk Play Store-ban vagy US T-Mobile-nál, amit írnak, akkor is pillanatok alatt lekapják és közzéteszik a ROM-ot az XDA-n, és ugye egy ofisál AOSP S4 nyilván kezelni fogja az új szenzorokat, amire a jelenlegi nemhivatalosak képtelenek.

Amúgy: az S4 minden idők legjobban nyitó Androidja: 4 millió 5 nap alatt!

(#4019) Dare2Live válasza Bone123 (#4016) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Ajj de k* jó lenne.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#4020) szaboba2 válasza Caaabi (#3983) üzenetére


szaboba2
tag

Nagyon köszönöm :R

(#4021) m0rd0k


m0rd0k
senior tag

Sziasztok!

Samsung S4 GT-I9500-at,tehát a 8 magos változatát hol lehet beszerezni Magyarországon?

Köszi. :)

Minden szinten,szinte minden.

(#4022) manokaki válasza m0rd0k (#4021) üzenetére


manokaki
őstag

Gsmpalota,GsmLine, Vipphone , stb..

(#4023) m0rd0k válasza manokaki (#4022) üzenetére


m0rd0k
senior tag

érdemesebb megvenni,mint a 4 magos változatot? A procin kívül másban is eltér,nagy az eltérés?

Minden szinten,szinte minden.

(#4024) patakidr válasza Fapuma77624 (#3999) üzenetére


patakidr
aktív tag

Tárgytalan.

[ Szerkesztve ]

(#4025) manokaki válasza m0rd0k (#4023) üzenetére


manokaki
őstag

Igen , ha nem fontos a gyári gari illetve az LTE , akkor szerintem igen , bár a mindennapi használat során szerintem nen fogod a különbséget észrevenni !

(#4026) rolcsibácsi válasza bulikavagyok (#4003) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

En igenis gondolkodtam a nexus 4en, sot ha lehetne szoftveresen most is teljesen atcsinalnam arra.
Nagyon varom a frissiteseket az s4hez. Ami legeloszor eszembe jut az a kamera lassusaga. Belteri kornyezetben nagyon konnyen elmosodnak a kepek. A nexus4 ben szerintem kiraly hogy a google cuccai vannak csak benne amiket hasznaltam mar az iphone5on is es ezen is a tobbi meg eltuntetve fekszik a telon.

(#4027) Muffi


Muffi
aktív tag

Ez megdöbbentett! Nagyon jól bírja az akksija! Szerintem a képek önmagukért beszélnek!! :C :Y

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#4028) migabi24 válasza Muffi (#4027) üzenetére


migabi24
nagyúr

Igen nálam is, 5-6 h közt mozog a kijelzőhasználat, pedig még nem is frissítettem, a gsm arenas teszt szerint az új rom még jobb, kétlem hogy az octás jobban teljesítene

(#4029) Muffi válasza migabi24 (#4028) üzenetére


Muffi
aktív tag

Az durva :D én se frissítettem még... az alap T-mobilos van rajta.. kicsit lagol is de nem vészes! :) Hát ha ennél jobb lesz a frissítés után az akksi akkor ezt sztem nem lehet lepipálni! Semmyilen telo sztem :P örültem ha S2-öm kibírt nagyon max 4 óra kijelző időt 2000mah-s akksival xD ég és föld a kettő :P

Mindjárt töltök fel képkete, amiket múlthéten lőttem...igen ahm az időjárás nem volta legjobb múlthétvégén de sztem így is elég jó képeket készítettem! Na majd dobok fel!

[ Szerkesztve ]

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#4030) manokaki válasza migabi24 (#4028) üzenetére


manokaki
őstag

Az Octás egyszerüen fantasztikus , 6-7 ora kijelző használat alatt meg se áll egy aksi feltőltésnél .. :D

(#4031) Jaffa75


Jaffa75
őstag

Sziasztok,

egy kérdésre nem találtam választ, ezzel kapcsolatban kérem segítségetek...
A Prémium garancia (házhoz jövő szerviz) megszerzéséhez ha jól tudom be kell regelni a Sammobile Samsung :P oldalán - maga a vásárlást igazoló számla szükséges ehhez? Illetve a helyszíni javításnak feltétele?

Kösz előre is a választ...:R

4032# Bulikavagyok: kösz a választ :R, ez személyes tapasztalat, vagy hallottál róla? Nem kétségbe :N szeretném vonni amit írtál, csak egy S4 vásárlásán gondolkodom, és ott az eladó azt állítja, hogy reg után már nem kell garijegy sem... :Y nehezen hiszem, de... :U

[ Szerkesztve ]

(#4032) bulikavagyok válasza Jaffa75 (#4031) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

A Samsung Magyarország oldalán kell regisztrálni, amihez nem kell se számla, se semmi más, csak a sorozatszám. Garisztatásnál már kérik a gar-levelet, plusz a számlát is.

(#4033) csabám válasza Jaffa75 (#4031) üzenetére


csabám
addikt

Sammobile oldalán??? :DDD

Itt kell regelni és innen mindent megtudsz, hogy mi kell házhozmegyünk szervizelés esetén.

Speciel nekem S2 esetében volt néhányszor a szervizes nálam, de nem kér semmilyen papírt, sőt a bejelentett hibát sem nézte meg, csak kicserélte amit kellett és lépett is tova :D

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#4034) bulikavagyok válasza Jaffa75 (#4031) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nekem S2 cseréltek kijelzőt, és a szerelő kérte a számlát és a gari-jegyet is. Bár gondolom számla nélkül is megcsinálta volna, de a garjegy nélkül nem hiszem! :)
Bár elvileg Imei alapján be tudják azonosítani, hogy ők hozták be az országba az adott készüléket, tehát lehet megoldják minden nélkül. Mindenesetre tőlem kérték a papírokat...

[ Szerkesztve ]

(#4035) csabám


csabám
addikt

Galaxy S4 hanghiba - mivammá' megin'?

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#4036) Terraxx000 válasza Jaffa75 (#4031) üzenetére


Terraxx000
csendes tag

Én regeltem a telefonom, de még a helyszíni javítást nem tudok igényelni. Csak a szervizfutárt tudom igénybe venni a prémium szolgáltatások közül... :W

(#4037) szaboba2


szaboba2
tag

Sziasztok! Segítsetek légyszi, mert van egy dolog ami kicsit zavar (bár lehet, hogy nincs vele gond, vagy csak nem értek hozzá)

Beállítások->Egyebek->Alkalmazáskezelőnél rámegyek, hogy futó alkalmazások és azt írja 1,6 GB foglalt 206MB szabad... Ez normális? A gyáriakon kívül 19 alkalmazást töltöttem le (ebben van játék is, speed test, AnTuTu, Qr olvasó, hangológép, Skype,Viber stb..) De ha épp nem használom őket, akkor hogyan foglalhatják a memóriát ilyen nagy mértékben? :S Tényleg nem értek hozzá :)

(#4038) Muffi válasza manokaki (#4030) üzenetére


Muffi
aktív tag

najó, de arra már kijött a frissítés... :U

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#4039) csabám válasza manokaki (#4030) üzenetére


csabám
addikt

Azt bárki mondhassa :DDD
Képet róla!

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#4040) toeki válasza szaboba2 (#4037) üzenetére


toeki
senior tag

az android nem úgy működik mint egy számitógép. a leggyakrabban/legutóbb használt programokat a memóriában tartja ezzel gyorsabb programinditást tesz lehetővé. ha valamelyik programnak több memória kell akkor kiszórja a legrégebben használtat és ezzel szabadit fel helyet

(#4041) szaboba2 válasza toeki (#4040) üzenetére


szaboba2
tag

Értem és köszönöm :)

(#4042) Muffi


Muffi
aktív tag

na itt van pár kép amit múlthéten csináltam. :) Az idő nagyon borús volt és nagyon fújt a szél szóval kicsit zajosak a képek a fa/bokor lombja mozgása miatt....:/

Kép1

kép2

kép3

Panorama

kép4

kép5

kép6

kép7

[ Szerkesztve ]

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#4043) rolcsibácsi válasza Muffi (#4042) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

error 403

(#4044) Pastika


Pastika
tag

Uraim a tapasztalatokat szeretném kérni a telefonnal kapcsolatba. Néhány napja cseréltem le az iPhonet, sajnos a Telenor és a szifon még mai napig sem tökéletes együtt, így kénytelen voltam cserélni. Ez az első androidos telefon, így ismerkedem a rendszerrel.

Viszont feltűnt, hogy akadozik. Sokszor látom, hogy darabosan lép ki képernyőre, gyári bőngészőben is megakad.

Távol álljon tőlem a flame keltés, de az iphonehoz képest határozottan nehézkesebben teszi a dolgát. Kérdezném a tapasztalt kollégákat, hogy ezekkel a hibákkal ti is találkoztatok? Számomra érthetetlen, hogy egy csúcsgép miért nem tud akadás mentesen működni..

(#4045) lafaty80 válasza Muffi (#4042) üzenetére


lafaty80
őstag

Szép lakatos képek, de mintha tök egyformák lennének, nem :D

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#4046) buci30 válasza Muffi (#4029) üzenetére


buci30
addikt

Mire lehet frissíteni? :Y

Hivatalos Tré mobil még nincs nem?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#4047) lafaty80 válasza Pastika (#4044) üzenetére


lafaty80
őstag

Esetleg nézd meg, hogy nincs-e bekapcsolva az "energiatakarékos mód".

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#4048) Robertoq


Robertoq
őstag

(#4049) kristof83


kristof83
aktív tag

Olyan kérdésem volna, hogy ha a S4-en lévő Samu videótékából kikölcsönzök egy filmet, akkor annak a képét ki tudom valahogy tenni a TV-re? Mondjuk az USB kábellel?
Van egy-két magyar nyelvű film (pl.Rontó Ralph) amit szívesen kikölcsönöznék és megnéznék HD-be a TV-n, de csak azért nem akarok fizetni, hogy a telefon pöttöm kijelzőjén nézzem.
Valaki használta már a videótéka programot? Tapasztalat?
Köszönöm! :R

(#4050) Pastika válasza lafaty80 (#4047) üzenetére


Pastika
tag

Nincs bekapcsolva. Programot is kb 10-et telepítettem fel, az alkalmazásokat pedig rendszeresen kilövöm, hogy ne zabálják a memóriát. Úgy tűnik ez a project buttler annyira nem jött még össze, mert ez minden, csak nem smooth..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.