Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33951) Gizmo94 válasza FrankMonzano (#33944) üzenetére


Gizmo94
veterán

Nem. Elég ocsmány szar lett az én szememben és a Samsung húzásaiból is , lásd knox, elegem van. Azt hiszem Asus Padfone lesz a következő. Meg megmarad az S4, mert amennyiért adnám nem veszik meg, szarért-húgyért meg nem adom.

[ Szerkesztve ]

(#33952) adamka36 válasza Gyula84 (#33936) üzenetére


adamka36
tag

Gt Racing 2 jobb grafikára. Más kérdés hogy dög unalmas! :D Rájöttem hogy aminek jó a grafikája az játék élményben gyenge. Sajnos! Nincs egyensúly! :D

(#33953) zseko válasza FrankMonzano (#33944) üzenetére


zseko
veterán

Engem a kamera része érdekelne csak. Viszont sem méretben sem külalakban nem jön be. És azt a sok felesleges vackot is kezdem unni amiket a samu rápakol.

HR24.hu

(#33954) zseko válasza zseko (#33953) üzenetére


zseko
veterán

Ja, és az is dühítő, hogy megvettem valamit az S2-n és nem tölthetem le az S4-en mert ide már nem adja meg.

HR24.hu

(#33955) nfsu17 válasza migabi24 (#33950) üzenetére


nfsu17
veterán

az akkor 15% per óra.....szinte ugyan annyi mint nálam, kb akkor hasonlóan van beállítva a telónk.
YT alatt azért ennél kevesebbet is tud enni, de böngészés alatt azért a 18% sem kizárt, ha kicsit komolyabb a weblap...ekkor langyi is szokott lenni a kamera körül..neked is?

(#33956) FrankMonzano válasza Gizmo94 (#33951) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Nem tudom te mit hallottál,de állítólag választható lesz a knox telepítése az S5 esetében.
Nekem most járt le a hűséges,ezáltal kihozhatnék egy készüléket a Pannonosoktól.
A duhitő jelzőnek 2 oka is van :
1. Nem olyan lett az s5 mint vártuk.
2. Nem lehet tudni,hogy lesz e Galaxy F.
Elég para lenne,ha rá pár hónapra kidobnák az F szériát.

zseko : a kamerára én is kiváncsi leszek.
Mostanában nem nagyon jeleskednek e téren.
Egyre nagyobb megapixel,de egyre gyatrább képminőség.

[ Szerkesztve ]

(#33957) kali válasza FrankMonzano (#33956) üzenetére


kali
legenda

maga a knox alkalmazás telepítése ott (is) választható lesz, de a bootloader és a knox számlálók biztos adottak lesznek alapban.

(#33958) Gizmo94 válasza FrankMonzano (#33956) üzenetére


Gizmo94
veterán

Ha választható lesz a Knox, akkor elgondolkodom rajta, mert nekem is lesz megint pár kártyám, amire jöhetne, egy életképes akkufedéllel pedig emberivé tehető az a szárnyasbetét dizájnja. Szerk: Közben Kali írta pontosan a dolgot, valószínűleg a roottal baj lesz, anélkül meg nem kell.

Kontraindikációk: Még nagyobb, mint az S4, pedig már az is határeset. Semmi innovatív forma, még facelift S4-nek sem merném nevezni külsőleg. Az S4 kameráját nem tudtam megszeretni, és erősen kérdésesnek látom a pozitív változást. Amint írtad, ha lesz Galaxy F, akkor ugye nincs kérdés, értelmetlen megvenni.

[ Szerkesztve ]

(#33959) szaboba2


szaboba2
tag

Sziasztok! Nemrég leesett a telóm (kb 1 métert) és bár tokban volt, mégis épp a hangerőgombnál kapott ütés, ami hatására a gomb közepe benyomódott...ennek hatására bár a hangerőt tudom állítani, de szorul fel és lefelé is. Hogy és mennyiért tudnám megjavíttatni úgy hogy megmaradjon a garancia is?:s Köszönöm!

(#33960) adamka36 válasza szaboba2 (#33959) üzenetére


adamka36
tag

Nekem is van rajta valami sérülés bár nagyon picike. Ez engem is érdekelne, hogy garanciálisan mennyiért cserélik a márka szervizben.

(#33961) FrankMonzano válasza Gizmo94 (#33958) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Igen, kalinak igaza van,maga a program lehetősége választható,de bele van integrálva a knox valszeg.
A kérdés akkor meg válaszolva,várni kell még,mit hozhat az az "F".
Lehet érdemes lenne vennem egy használt s4-ez addig,ugyan is az s4-s5 között vacillálok,ha elviszik az iPhone-t.

[ Szerkesztve ]

(#33962) mgTerminator válasza nfsu17 (#33955) üzenetére


mgTerminator
veterán

Hagyjuk már ezt a "kamera körül" dolgot, ott van a SoC, és a proci melegszik :)

(#33963) mgTerminator válasza FrankMonzano (#33961) üzenetére


mgTerminator
veterán

Szerintem az S5-ön ne gondolkozz, csak akkor ha nem tudod már hova tenni a pénzed :U

(#33964) migabi24 válasza Gizmo94 (#33951) üzenetére


migabi24
nagyúr

Padfoneból csak az új infinity jöhet, a 2-es elég gyengusz lett, nem szerettem egyáltalán

(#33965) gumimokus


gumimokus
tag

Én is az infinity-vel szemezek. A Digiprime-nál kapható,élég húzos az ára... :) Kezd megtelni a hócipőm az S4-el. A frissítés óta random újra indulgat.

[ Szerkesztve ]

A menyországban jó klíma,de a pokolban több az ismerős...

(#33966) N.otorious


N.otorious
senior tag

Üdv. emberek!

A magyar független 4.4.2 gyári romot valaki be tudná nekem linkelni, mert samsungéknál elég karcsú a letöltés.

Köszönöm!

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#33967) zseko válasza gumimokus (#33965) üzenetére


zseko
veterán

érdekes, nekem nincs ilyen bajom, pedig én csak ráengedtem a 4.3-ra minden egyéb nélkül. Az aksi időm alakul néha érdekesen, van hogy lemerülésig alig 2 óra kijelzőidőm van, és van hogy 12 óra után 60%-on áll 2,5 óra kijelzővel. Van hogy az Android rendszer és Android operációs rendszer magas, van hogy nem.

HR24.hu

(#33968) borsodika válasza N.otorious (#33966) üzenetére


borsodika
őstag

Ide regisztrálj és töltheted is.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#33969) N.otorious válasza borsodika (#33968) üzenetére


N.otorious
senior tag

Köszönöm, egy kérdés még a " A Repartiton legyen bepipálva." így még nem raktam fel romot, ilyenkor ha ez be van pipálva mi történik?

[ Szerkesztve ]

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#33971) borsodika válasza N.otorious (#33969) üzenetére


borsodika
őstag

A telefon belső memóriáját (nand flash) teljesen törli újraformázza, particionálja. Minden amit a telefon belső memóriájában tárolsz pl: kép, zene, dokumentumok, beállítások, külső alkalmazások törlődni fognak.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#33972) N.otorious válasza borsodika (#33971) üzenetére


N.otorious
senior tag

Rendben, én azt hittem, hogy eddig is mindent törölt, azért egy reset ennél kell gondolom.

[ Szerkesztve ]

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#33973) borsodika válasza N.otorious (#33972) üzenetére


borsodika
őstag

Van amelyik csak factory resetet csinál és van amelyik repartol mint ez. A kettő nem összekeverendő. :)

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#33974) N.otorious válasza borsodika (#33973) üzenetére


N.otorious
senior tag

Értem, köszönöm.

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#33975) gumimokus válasza zseko (#33967) üzenetére


gumimokus
tag

Az akku időm a megszokott használatom mellet kb 10%-al gyegébb,pedig új az akksim,néha gond,jaim vannak az értesítési hangok beállításával is,más az útvonal mint eddig,az újraindulásnál elszállnak a beállítások.

A menyországban jó klíma,de a pokolban több az ismerős...

(#33976) ::Trunks::


::Trunks::
senior tag

Sziasztok!
A Balck edition bőrhatású hátlapját nem látott valaki ebayen, alin, jólárasítva? Sajna én nem találtam ,de a media marktba rápróbátam ,és tökéletesen csereszabatos

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#33977) mSchumi87 válasza ::Trunks:: (#33976) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Innen már lehet rendelni:

[link]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#33978) kurion


kurion
senior tag

Ha csak Vodás garancia levelem van akkor is jár a prémium garancia?

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#33979) zzola válasza kurion (#33978) üzenetére


zzola
félisten

Jár, regisztrálj a Samsung oldalán...

(#33980) caska1991


caska1991
tag

Sziasztok !

Az imént igényeltem helyszíni javítást a következők miatt:

A telefon mostanában egyik percről a másikra merül le, gondolom ez a kínai akksi miatt van.
Ez a kisebbik baj. A másik, hogy egy ideje olyanokat csinál, hogy sima használat közben, netezés, zenehallgatás stb. fogja magát és kikapcsol. Próbálja magát újraindítani, de csak felvillan a samsung logó rezeg egyet, majd ugyanez 10 másodpercenként. Csak az szokott segíteni, ha kiveszem az akksit, várok 4-5 percet és úgy tudom bekapcsolni. Sajnos ez már egyre gyakoribb. A telefonon semmi ROMolás nem volt, t-s 4.3 van rajta. Jártatok már így ? Attól fosok, hogy ha esetleg mikor jön a futár akkor épp működik rendesen, mivel bizonyítom hogy ki kapcsolgat ? :) Bár csak jókat olvasok tőletek róluk. Hab a tortán hogy a hátlapról nemsokára leesnek a betűk. Ezt cserélik ? Előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

"...nem mindegy hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik...."

(#33981) tothl válasza caska1991 (#33980) üzenetére


tothl
addikt

Arra nem gondoltál, hogy ez is a kínai akksi miatt van ?

(#33982) caska1991


caska1991
tag

Erre nem, de azért is írtam ide hogy majd segítetek :) Az is okozhatja ezt ? :F

"...nem mindegy hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik...."

(#33983) tothl válasza caska1991 (#33982) üzenetére


tothl
addikt

Szerintem simán...

(#33984) sparks válasza caska1991 (#33980) üzenetére


sparks
senior tag

Nekem éppen ilyeneket csinált a gagyi kínai aksitól. No para, megy a szervizes, kiveszi az aksit, megnézi és látni fogja, hogy ha csak minimálisan is, de púpos. Ad egy szép új koreait és minden OK lesz :K
nekem annyira pupos volt, hogy a kijelzőmön is láttam egy szép kis domborulatot, azt is cseréltettem azonnal, nehogy szépen fogja magát és eltörjön. Azóta mindenki boldog.

(#33985) Nospa válasza sparks (#33984) üzenetére


Nospa
tag

sziasztok
most nézem nekem is kínai aksim van, eddig nem panaszkodhatok nagyon rá, és ilyen eredményt produkál.
Talán picit púpos, de nem mondanám biztosra. Szerintetek érdemes szervizest hívni emiatt?

Asrock Z77 Pro 4 M, Core i5 3300, gigabyte R9 280X oc 12Gb DDRIII 1600 Ram,Asus Wh222D moncsi

(#33986) Gizmo94 válasza Nospa (#33985) üzenetére


Gizmo94
veterán

Érdemes, mert ha nem volt még bajod vele, majd lesz. Kivétel nélkül mind problémás.

(#33987) kali válasza Nospa (#33985) üzenetére


kali
legenda

szia,

a google szolgáltatások esetlegesen feleslegesen pörgeti a rendszert, ami ellen tudsz tenni a beállítások módosításával, de attól függetlenül érdemes cseréltetni az akkumulátort, ha kicsit is púposnak látod.

(#33988) Tesztelo.hu


Tesztelo.hu
senior tag

A hétvégén elutaztam, és 2-3 új, jelszavas wifit használtam. Hazatérve az itthoni és a munkahelyi wifi jelszavakat is elfelejtette a telefon, így nem is csatlakozott a wifikhez. Ez azért is kellemetlen, mert sokáig nem vettem észre, és szépen fogyasztotta a mobilos adatcsomagomat.
Tapasztalt már valaki hasonlót? (4.4-es gyári rendszer van a telón. Lassan 1 éve van meg, soha nem volt még ilyen gondom.)

(#33989) Nospa válasza kali (#33987) üzenetére


Nospa
tag

ennél sokkal jobb eredményeket produkált eddig, csak most megnéztem ezt a real racinget, amit egyikőtök ajánlott, csak a grafika miatt, és ma vagy 10x jelzett hogy van valami nyűgje. Uh gondolom az használta az aksit a legjobban a háttérben. Általában reggel 6-kor levéve az töltőről, este 8-9 óra felé olyan 65-70%-on van a töltöttség. Igaz nem nyomkodom egész nap, mert dolgozom :).
És ha a szervizes úgy látja hogy nem púpos, akkor mi van?

Asrock Z77 Pro 4 M, Core i5 3300, gigabyte R9 280X oc 12Gb DDRIII 1600 Ram,Asus Wh222D moncsi

(#33990) interman2


interman2
csendes tag

Sziasztok!

Olvastam olyan hozzászólást, hogy nem meg a Glonass műholdak kezelése 4.4.2 alatt.Megnéztem és nálam is hasonló a helyzet...a műholdakat látja, de nem használja.
Esetleg nem lehet hogy az energiatakarékosság miatt van?
http://www.qualcomm.com/media/blog/2011/12/15/gps-and-glonass-dual-core-location-your-phone
Ebbe a cikkbe mintha ilyesmit írnának, de nem nagyon beszélek angolul így nem biztos, hogy igazam van...esetleg ránézne valaki?

(#33991) hanczurs3


hanczurs3
csendes tag

hali. gariztatnám a telefont és az lenne a kérdés, hogy a t-s telefonon belekötnek e a gyári nem babrált független romba, vagy inkább tegyem vissza a szolgáltatósat? előre is köszi

(#33992) lefkosia


lefkosia
őstag

Igaz még teszt mód... [TEST][MOD] Enable Art Runtime on Galaxy S4 KitKat

The Truth Is Out There

(#33993) FrankMonzano


FrankMonzano
őstag

[link]

Nem is para az ára.
Ha ez lejjebb megy akár még jó is lehet.

[ Szerkesztve ]

(#33994) csabicska válasza interman2 (#33990) üzenetére


csabicska
senior tag

Ez a kép is azt bizonyitja hogy látja ,de nem használja.
:W
[link]

[ Szerkesztve ]

-Galaxy S20 - The best-

(#33995) migabi24 válasza FrankMonzano (#33993) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ez már jó ennyiért, csak nem rosszabb mint az S4, az ajándék gear meg nem semmi

(#33996) zragon18 válasza FrankMonzano (#33993) üzenetére


zragon18
tag

Én már megrendeltem..:)) Aprilis 15-én jön a telcsi, Csak kár hogy apumé lesz...:D De az óra az enyém..:D
Hülyére fogom nyomkodni és hasonlítgatni az S4-emmel..:D

(#33997) nfsu17


nfsu17
veterán

használ vki es file explorert?
a pc-n van megosztott mappa.
szépen működik is minden.
egy baj van.
lassú a másolás mondjuk pc-ről telóra wifin keresztül.
míg airdroiddal olyan 2,5MB/s-al másol stabilan, úgy es file-al 1MB/s közelébe se megy.
ilyen 700-800kbyte per sec.
másnál is lassabb?
a 1080p-be felvett videók, melyek közel 2MB/s adatsűrűségűek, azokat allshare-ben tévére küldve megy szépen akadás mentesen a lejátszás, szóval 3-ból 2 helyen megvan a sebesség, csak es file-ban nincs.
szerintem ott lesz a hiba.

(#33998) Sebibalu válasza lefkosia (#33992) üzenetére


Sebibalu
őstag

Na végre :R

(#33999) tothl válasza FrankMonzano (#33993) üzenetére


tothl
addikt

jo majd ha 2 honap mulva fuggetlenul 170 lesz az ara esetleg veszek egyet......elofizetessel kell a francnak

(#34000) migabi24 válasza tothl (#33999) üzenetére


migabi24
nagyúr

Miért mi bajod az előfizetéssel? Sűrűn cserélsz kártyát? Vagy szolgáltatót?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.