Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38001) nfsu17


nfsu17
veterán

gyerekek, most komolyan.

azért nem jó mondjuk egy s4, mert nem moddolható garivesztés nélkül?
még mindig itt tartunk? :D
mutassatok már egy statisztikát, ami azt mutatja, hogy a vevők 50+1%-a amiatt sír, hogy nem lehet moddolni kedvük szerint.

(#38002) hornyak2


hornyak2
csendes tag

Nem értem ezt a 4.4 parát...
Pár hete már ezt használom és sem az sd-vel, sem a GPS-szel sincs bajom! Ez csak kukacoskodás, az SD-n nem árt egy format és simán megy mindenhogy! (fotó, pc kapcsolat stb.)
Navival eddig sem volt baj, most sincs! Plusz egyet értek az előttem szólóakkal, eddig én is sokat romoltam (Defy) de mióta ez a teló van (október) esetleg csak a rooton gondolkoztam a gyári szemét miatt, de együtt lehet vele élni!

(#38003) hornyak2 válasza sultansmith (#38000) üzenetére


hornyak2
csendes tag

Nemcsak hogy nem lehet, ha a fiókod törlöd még a letöltött appok is a kukában landolnak! :P

(#38004) Gizmo94 válasza nfsu17 (#38001) üzenetére


Gizmo94
veterán

Van akinek jó gyári állapotban a sok szar bloattal és gyári kinézettel együtt, és van akinek nem. Ez ennyire egyszerű. A Samsung a korlátozásokkal az Android szabadságát fektette ki. Ez sokaknak nem tetszik, másoknak meg mindegy.

(#38005) kissandras20 válasza Gizmo94 (#38004) üzenetére


kissandras20
aktív tag

Én pl. azt, hogy nem lehet a gyári beállításokat buherálni, nem tartom hátránynak. Főleg pl. egy iphone-al szemben.
Én sem rootoltam még ezt a telefonom soha, és nem is látom értelmét. Ha nem tetszene a gyári rom, akkor nem ezt választom. A többi gyártónak (sony, htc...stb) nem tetszenek a megoldásai, felületei.

(#38006) kissandras20 válasza Sonic* (#37982) üzenetére


kissandras20
aktív tag

Galaxy s4-et javaslom. :D
Sony Xperia Z kijelzője kaki. Kicsit megdöntöd, és már fakó minden szín.
Iphone 5 jó telefon, csak még mindig drága. Meg hát mindent szinkronizálni kell, hogy fel tudd tenni.

Galaxy s4 tudása még egy darabig tuti elég. Frissítés még jön ki rá 1-2évig. Az ára az zuhan. Szóval használtan egész jó áron hozzá lehet jutni. Iphone drágább (pedig idősebb)

(#38007) Gizmo94 válasza kissandras20 (#38005) üzenetére


Gizmo94
veterán

Akkor neked van kitalálva a Samsung marketingje. Számodra megfelel ez így, a sok akkuzabáló, felesleges szarral együtt, amik csak lassítják a telefont és sosem használja senki. Gondolom , ha a pc-den, sem lenne rendszergazdai jogod és használhatnád az internet explorert, az is megfelelne. Nincs semmi baj ezzel, csak másoknak meg nem felel meg. Erről igyekeztem írni. Lehet, hogy nem ment át...

(#38008) [P]laci válasza Gizmo94 (#38007) üzenetére


[P]laci
senior tag

nyugi. :DDD (tudom nyugodt vagy. :P )

[ Szerkesztve ]

(#38009) Gizmo94 válasza [P]laci (#38008) üzenetére


Gizmo94
veterán

Én teljesen.:) Nekem mindegy, hogy kinek mi a megfelelő, mert mindenkinek más az ízlése. Én szeretem testreszabni, mások meg nem. Mindenkinek az a jó, ha a telefon teljesíti amit vár tőle. Ha a Samsung folytatja ezt a knoxos szarakodását, és nem lesz ellene gyógyszer, akkor nem veszek többet. Ettől még több milliónyian fognak. Most vettem itt egy repedt kijelzőset egy százasért, ami működik annyit megért. T-s, tehát jó lesz otthon is.:)

(#38010) kissandras20 válasza Gizmo94 (#38007) üzenetére


kissandras20
aktív tag

Így van! Nekem bejött a samsung marketing. Ami nekem kell, azt tudja. Azért, mert van pár felesleges progi rajta, nem mászok bele. A windowsban is vam egy rakat fölösleges dolog, mégsem mászok bele, hogy kitöröljem. Összességében jó.
Lényeg, hogy ez nem hátrány...

(#38011) Gizmo94 válasza kissandras20 (#38010) üzenetére


Gizmo94
veterán

Mindig tedd hozzá, hogy neked nem az... Másoknak meg az. Sokféle ember van itt a topikban is. Van akinek jó így, van akinek nem. És mindenki kifejti a véleményét, mert a topik erre való. :)

[ Szerkesztve ]

(#38012) kissandras20 válasza Gizmo94 (#38011) üzenetére


kissandras20
aktív tag

Ha visszaolvasod, a saját véleményem írtam le. Csak hogy ne azért legyen a Samsung rosszabb, mert van rajta egy biztonsági funkció.
A vásárlok többsége nem teljesítményre megy...
A samsung sem azért kattog, hogy utána lecseréld a rendszert. Iphone még ennyi kompromisszumot sem enged. Mégis minden második ember azzal futkozik.
Mondjuk ez az én véleményem. Átlag felhasználó vagyok, átlag igényekkel.

(#38013) zx6r válasza Gizmo94 (#38009) üzenetére


zx6r
aktív tag

törött kijezőst 100 èrt??Azt hittem annyièrt màr zsìr àllapotùt lehet venni:)

(#38014) Gizmo94 válasza zx6r (#38013) üzenetére


Gizmo94
veterán

100$ Pontosabban 95. ;)

(#38015) zx6r válasza Gizmo94 (#38014) üzenetére


zx6r
aktív tag

Akkor ha jòl èrtem 100 dolcsièrt vettèl repedt kijelzőset ne szivass màr:))

(#38016) Gizmo94 válasza zx6r (#38015) üzenetére


Gizmo94
veterán

Nem szívatlak, mi értelme lenne? Láttam már 65-ért is, de az kopottan és szarul nézett ki. Itt nincs semminek ára, ha nem hibátlan.

De íme, az áldozat.:)

[ Szerkesztve ]

(#38017) mgTerminator válasza kissandras20 (#38012) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ha lehet akkor ne csúfoljuk már "biztonsági funkciónak", mert ezt a zöldséget csak a magadfajta hozzá nem értő emberek szokták annak hinni....
Ha a vásárlók többsége nem a teljesítményre megy akkor mire? Minél drágább legyen? Te miért S4-et vettél és miért nem egy kis szar Pocket Neo-t? Végülis nem a teljesítmény a lényeg...
IPhone-t ne hasonlítsuk a Samsung-hoz mert az nincs tele minden fölösleges parasztvakító szarral, és azon a rendszer pörög, nem akad, nem szívja le az aksit valami totál fölöslegesen!

Mégvalami, ez nem neked szól hanem úgy általában... Attól hogy valaki igénytelen és teljesen leszarja a dolgokat, attól még nem biztos hogy mindenki olyan.

A Sony gyárilag témázható, a Samsung meg nem....

(#38018) kissandras20 válasza mgTerminator (#38017) üzenetére


kissandras20
aktív tag

Én azt nem értem, amikor valaki megvesz egy s4-et, és feltesz rá egy új rendszert. Hisz a samsung rengeteg pluszt szoftveresen ad. Na most magam fajta hozzá nem értő pl. azért vette meg ezt a telefont, mert nekem ez tetszett. Az összes galaxy s-em megvolt, és tetszett mindig az újdonság. A paraztvakító szarok közül is sokat használok. Elég sok telefonom volt/van, de pontosan ezért választottam a galaxy-t.
És az igénytelenség szerintem nem itt kezdődik. Nekem pl. S4 által telepített dolgokra van igényem. Ezért nem húzok rá új rendszert.
De egyben biztosan igazat adok. Aki meg akarja változtatni a rendszert, annak zsákutca. Én ezen nem bosszankodom a fent leírtak szerint. Ha valakinek ilyen terve van, akkor tuti nem ezt a telót javaslom, hanem nexus.

(#38019) gerenda110


gerenda110
aktív tag

Üdv!
Szerintetek emgéri az S3-am egy olyan S4re cserélni aminek a sarkán be van repedve a kijelző kicsit viseletes a ház de működik? míg az s3 lte-m garanciás és csak a szürke káva kopott meg?

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#38020) Weeman1 válasza gerenda110 (#38019) üzenetére


Weeman1
veterán

Ezt neked kell eldönteni. ;)

Xiaomi 11T Pro

(#38021) gerenda110 válasza Weeman1 (#38020) üzenetére


gerenda110
aktív tag

én azt tudom, csak meg éri e kockáztatni:D

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#38022) sultansmith válasza gerenda110 (#38021) üzenetére


sultansmith
senior tag

Nincs kockázat, az s4 minden tekintetben előrelépés az s3-hoz képest. Az meg, hogy meg tudsz-e barátkozni azzal, hogy kissé viseltes azt csak te tudod.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#38023) Ghostman78 válasza gerenda110 (#38019) üzenetére


Ghostman78
senior tag

mennyit kellene ráfizetni ?
nem mind1

amúgy ha ennyire fostak a telefonra vigyázni, sanszonos hogy más probléma is lehet vele
gondolom többször elejtették, meg oda kúrták mindenhova :U

(#38016) Gizmo94: látom csak vissza húz a szíved az S4hez, de vajon ennek is rá fog esni az üveglapja az orrodra, miközben fekszel ??? :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#38024) K Norbi válasza sultansmith (#38000) üzenetére


K Norbi
addikt

Értem, ez azért röhej, nem lehet sehogy kijelentkezni a gamil ből...

(#38025) sultansmith válasza K Norbi (#38024) üzenetére


sultansmith
senior tag

ez egyébként miért probléma?

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#38026) K Norbi válasza sultansmith (#38025) üzenetére


K Norbi
addikt

Mert bejelentkezik akkor a G drive ba, youtube stb.. elkezd szinkronizálni 10 fele! Nem is használom ezeket akkor meg minek?

(#38027) sultansmith válasza K Norbi (#38026) üzenetére


sultansmith
senior tag

ezeket a szinkronizációkat ki lehet kapcsolni - legalábbis egy részét biztosan.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#38028) zx6r válasza Gizmo94 (#38016) üzenetére


zx6r
aktív tag

hàt annyièrt kurvajoo:))szart se èr màr ez a telefon a picsàba:D

(#38029) gerenda110 válasza Ghostman78 (#38023) üzenetére


gerenda110
aktív tag

semennyit nem kellene ráfizetnem

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#38030) Ghostman78 válasza gerenda110 (#38029) üzenetére


Ghostman78
senior tag

én maradnék
van egy garos telód, ami ha befosódik akkor annak is lenne ár még
S4 törött kijelző gányolással kb 15-20ezer tudomásom szerint, cserével meg ennek a kétszerese
és a többi.....

én tavaly májusban cseréltem S3ról S4re, közel 100ezer ft ráfizetéssel
gecire nem érte meg

maradnék a garis S3on a helyedben, mint egy kopott agyonhasznált, törött kijelzős "fas* tudja milyen S4en
de te tudod

(#38031) gerenda110 válasza Ghostman78 (#38030) üzenetére


gerenda110
aktív tag

ezen filózom én is:D de szetem maradni fogok.:D

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#38032) FrankMonzano


FrankMonzano
őstag

Sziasztok!
Ha felteszem ezt a nemet romot odinnal,akkor ez ugrasztja a knoxot?

(#38033) Kerio


Kerio
őstag

Ennek is hajlamos beégésre a kijelzője. Ugye? Mert akkor nem fóliázom le :DD

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#38034) sanyek2 válasza Ghostman78 (#38023) üzenetére


sanyek2
senior tag

Ez most a feltevésedről jutott eszembe:
Egy volt lakótársam (szőke 18 éves picsa) amikor a faszijával beszélt telefonon, folyton csapkodta az S3-asát. Volt hogy a fürdőben a csempéhez verte. Nagyon durván Zuhogott a lakás. Volt hogy földhöz vágta, med csak úgy dobálta mindenfele. Egy idő után megadta magát a gorilla glas, de még úgy is működött.. Az érintést is vette.. xD
Enyhe düh-kezelési gondjai voltak. Csórikámnak lakbérre nem volt pénze, de az nem jutott eszébe, hogy eladja még épen a telót, ha már kurvára mindegy neki...
Bocs az offért...:P

(#38035) nfsu17 válasza K Norbi (#38026) üzenetére


nfsu17
veterán

beállítások, fiókok, google, ráböksz a fióknevedre, majd kiveszed a pipákat azok elől, amiket nem akarsz szinkronizálni.
a gmail köztük lesz, a drive is, a youtube nem.
de ha nem használsz yt-ot, akkor tök mindegy, úgyis csak az előzményeket menti el, az sok vizet nem zavar.
fiókot is itt tudsz törölni, de android teló google fiók nélkül az olyan, mint a pia alkohol nélkül.

(#38036) K Norbi válasza nfsu17 (#38035) üzenetére


K Norbi
addikt

Ezeket meg csinálom köszi :D

(#38037) mgTerminator válasza K Norbi (#38036) üzenetére


mgTerminator
veterán

De miért nem egyenesen azokat a programokat tiltod le amiket nem használsz? Mondtam már hogy a szinkronizáció nem sokat fogyaszt :U

(#38038) [P]laci válasza mgTerminator (#38037) üzenetére


[P]laci
senior tag

mondjuk én azt sem értem, hogyha nem használja, akkor gyakorlatilag nincs mit szinkronizálni, szóval semmit sem kéne csinálnia kb. semmivel sem... de ez csak magánvélemény... ráadásul okostelefonon mindig kilépkedni az összes olyan funkcióból, amiért létrejött kb. az okostelefon... :DDD hát, nem tudom. :DDD lehet megvakított engem is a marketing. :DDD

(#38039) FrankMonzano válasza FrankMonzano (#38032) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Erre valaki ???

(#38040) mgTerminator válasza FrankMonzano (#38039) üzenetére


mgTerminator
veterán

Miért ugrasztaná?

(#38041) FrankMonzano válasza mgTerminator (#38040) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Nemvagom...ezert kerdeztem :).
Probalta mar valaki a nemet romot ?

(#38042) mgTerminator válasza FrankMonzano (#38041) üzenetére


mgTerminator
veterán

Igen próbálták, fasza és nem ugrik tőle a KNOX mivel rá való hivatalos ROM. Néha nem ártana olvasni is a topikot.

(#38043) FrankMonzano válasza mgTerminator (#38042) üzenetére


FrankMonzano
őstag

1 emberrol tudok itt aki nyilatkozta,hogy neki ez a rom van fenn...
Thx az infot.

(#38044) TávoliGalaxy


TávoliGalaxy
csendes tag

Sziasztok,
abban tud valaki segiteni, hogy ha a telefonon csinalok egy gyari beallitasok visszaallitast, az eredeti firmware all vissza, vagy a legujabb telepul?
A telefon s4-es 4.3 androiddal.
Allandoan jelzi, hogy letoltotte a frissitest, es engedelyezzem a telepitest. A 4.4-et semmikepp nem szeretnem telepiteni, ezert erdeklodom.
A telo gyari fuggetlen nincs rootolva.
Remelem, van valakinek ilyen jellegu tapasztalata.
A valaszt elore is koszonom.

(#38045) sultansmith válasza TávoliGalaxy (#38044) üzenetére


sultansmith
senior tag

nem telepíti az újat, a gyári beállítások visszaállítása a letöltött appokra, beállításokra vonatkozik, maga az oprendszer marad az aktuális.

Apropó, egyébként engem meg pont az érdekelne, hogy lehet-e downgradelni? :D 4.4 van, és inkább 4.3-aznék én is :D

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#38046) sanyek2 válasza sultansmith (#38045) üzenetére


sanyek2
senior tag

mgTerminator nem csodálom ha kiakadtok... :/
Szerintem meg kéne kérni egy illetékest, hogy szerkessze az első HSZ-t, és bebiggyessze az infót.

Párszázszor már leírták, hogy NEM lehet downgrade-elni.

(#38047) sultansmith válasza sanyek2 (#38046) üzenetére


sultansmith
senior tag

Na igen, de eddig torrentezni sem lehetett sd-re, a tTorrenttel meg így-úgy lehet. Egyszer majd hátha talál valaki megoldást a downgrade-re.

De semmiképp sem akarok magamra haragítani senkit, inkább csöndben maradok. :D

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#38048) vrgkrisztian válasza Sonic* (#37996) üzenetére


vrgkrisztian
aktív tag

nem a knox a bajom,nem romolok,sőt,amúgy egész jó telefon az s4 is.
de közelébe nem ér egy ájfonnak! az iphone még mindig jobb,megbízhatóbb mindennapos használatra.

bár én sem váltok ájfonra,de a te felsoroltjaid közül az a legjobb,ez tény.

amúgy note3-ra váltok,mert az s5 sztem borzalmas
viszont ha már mégis s4-re váltasz,azzal is százmilliószor jobban jársz,mint az xperia z-vel!!!!!!!

[ Szerkesztve ]

(#38049) Gizmo94 válasza Ghostman78 (#38023) üzenetére


Gizmo94
veterán

Van esélye, hogy ennek az üvege is a fejemreessen, mert amint megjön majd a rendelt üveg és ragasztó eBayről állok neki kicserélni az üveget. :) Bár most lesz loca és megragasztom egyből, remélem, nem esik majd le... :DDD

(#38050) silvergod válasza vrgkrisztian (#38048) üzenetére


silvergod
őstag

ezt soha nem értettem...minek hasonlítunk egy szifont egy s4 hez??
teljesen más rendszer....nincs egyforma ízlés ....kinek ez kinek az jön be...nincs is ezzel gond..
.szerintem inkább elmondható hogy kategóriájukban mind a kettő egy jó telefon.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.