Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) icecave válasza ForRedGlory (#900) üzenetére


icecave
nagyúr

Én az első Samsung telefonomnál megtanultam, hogy ezt el kell játsznai minden alkalmazásnál, amitől egybőli értesítést várok (bár érdekes,hogy a messenger nálam optimalizálva van, mégis minden jön időben. Persze elhet van pár perc delay, fogalam sincs, nem vagyok ráfüggve, hogy órákat nyomogassam egy nap, facebook meg le is van tiltva).

(#902) NavySeal válasza PeteePeti (#895) üzenetére


NavySeal
senior tag

Nekem Erste app-al ment gond nélkül

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#903) NavySeal


NavySeal
senior tag

A Samsung Daily helyett be lehet valahogy a Google feed-et tenni? Vagy hasonlóra szabni?

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#904) horvi0813 válasza PeteePeti (#895) üzenetére


horvi0813
tag

NFC fizetéssel nálam semmi gond. OTP SimplePay

(#905) guczy


guczy
csendes tag

Pár perc fényképezés után rendesen felmelegszik a teló, ez normális? zZ S9-nél sosem tűnt fel ilyen

[ Szerkesztve ]

(#906) polonic


polonic
félisten

Beújítottam a bőrtokot. Nagyon jónak tűnik. Belülről is puha anyagú.
Kék lett ez is, mint a telefon.

(#907) arn77 válasza guczy (#905) üzenetére


arn77
aktív tag

Az enyém is melegszik rendesen. Nem tudom mi lesz vele majd nyáron.

(#908) Ricardo


Ricardo
félisten

Elég sok helyen olvasok erről a melegedésről. Ennyire általános? Az első pár esetnél azt gondoltam egyedi, mert a Samsungokra ez eddig nem volt jellemző.

(#909) csacsi67 válasza icecave (#894) üzenetére


csacsi67
addikt

Bocs hogy bele vau nem valoszinü ,hogy ez megoldja a problémát én 1 honapja küzdök a samsungal egy A51 szintén ilyen problémával én már mindent kiprobáltam de semmi.Egyedül akkor van gmail szinkron ha töltön van a telefon .Más esetben le áll orákra akár egy napra is.

[ Szerkesztve ]

(#910) leslien válasza Ricardo (#908) üzenetére


leslien
nagyúr

jó lenne már egy részletes teszt a SD vs Exynos kiderüljön pl ez is h ugyanígy melegszik..?!

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#911) Tündike25 válasza Tündike25 (#798) üzenetére


Tündike25
tag

Meg kell követnem magam, néhány nap után most már nálam is minőségi a javulás aksiban.
Igaz, 60Hz-re és FHD+ra kellett váltani hozzá, valamint jó néhány alkalmazást mélyalvásba tenni, de most 4 óra SOT-tal 50%-nál tartok reggel óta, (csak Wifi, kb félóra beszélgetés, végig BT-s óra kapcsolat)... Azért ez már tényleg tetszik. :)

ACR-ben (vagy Cube ACR-ben) viszont még szeretnék segítséget! Használja esetleg más is? Nálatok is gyorsítva veszi fel a beszélgetéseket? Valamint kellene egy olyan alkalmazás amivel a képernyőt bekapcsolva lehet tartani, sajnos a "Screen On"-t a Samsungos Android 10-ek nem támogatják.

(#912) NavySeal válasza Tündike25 (#911) üzenetére


NavySeal
senior tag

Ez azért szép. Én egyelőre maradok a 120Hz-nél. Ha a kb 5h SoT ki tudna jönni az már nekem megfelelne.

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#913) icecave válasza csacsi67 (#909) üzenetére


icecave
nagyúr

Nyugodtan, ezért vagyunk itt :)

Szóval a teljes kép akkor: ezt mindenképp így kell beállítani, hogy jól működjön. Ehhez sajnos hozzájön az, hogy a gmail-t sűrűn frissítik és állandóan váltakozik a dolog, egyikkel elcseszik a szinkront, másikkal meg megjavul. Ez egy állandó és bosszantó körforgás. Elég a véleményeket időrendbe rakni, ott is ezt lehet olvasni ("jajj, elcseszték", aztán meg minden ok, remekül szinkronizál" és így tovább).

(#914) csacsi67 válasza icecave (#913) üzenetére


csacsi67
addikt

Érted az az érdkes nálam már mindent kikapcsoltam a samsung munkatársai 5x nézték át a telefont smart tudorral hibát nem találtak. Ha töltön van minden rendbe a szinkronnal .Ezen kivül van 2 db Huawei telefon 1 db Iphone 1 db Galaxy Tab azon minden ok a gmailal .Ugyan az az email fiok van használva mind1- ken . Nagyon bosszant megmondom öszintén. Fogták itt már az Android 10 de az sem igaz mivel egyik Huawei-n Android 10 fut pedig a Huawei elég drasztikusan kezeli az alkalmazások kilövését és semmi gond .A tabon sem. Másik email fiokkal is kiprobáltam a telen minden van mindig engedve ugy gondolva hogy mobilnet is. Akkor is ugyan ez a probléma fen áll. Kb 25 factory resetnél tartok . Sajnos a Samsung emaill appja szabályosan eszi az akksit. Bocsi hülyeség de irtam a Samsungnak ez olyan ha vennék egy autot és csak akkor tudnám le engedni az ablakot ha az autó megy. Kb ez a hasonlat.

[ Szerkesztve ]

(#915) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Nekem sem jöttek meg a Gmail levél értesítések. De párom S10e-jére sem. Ez lehet oneui hiba is :F

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#916) Juhaszatti válasza Tsebacsi (#915) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Lehet az is, bár pl nekem S10-en nincs vele probléma. Annyira változó hogy kinél működik kinél nem, hogy szerintem senki sem tudja mi az oka.

(#917) Nimda válasza Tsebacsi (#915) üzenetére


Nimda
addikt

Nekem ez segített.

(#918) HarleyCustom válasza polonic (#906) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:C

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#919) Ricardo válasza csacsi67 (#914) üzenetére


Ricardo
félisten

Azért van abban valami fanyar irónia, hogy a Huawei telefonon megbízhatóbban jönnek a gmail értesítések mint a Samsungon.

Az azért érdekes, hogy nem tudják még a Samsung munkatársai mi lehet a hiba.

(#920) Ricardo válasza leslien (#910) üzenetére


Ricardo
félisten

Igen. Jó lenne tudni, hogy mindkét verzió így melegszik vagy sem.

(#921) Kasya válasza leslien (#910) üzenetére


Kasya
nagyúr

Hamarosan lesz az Anandtechnel. Az SD teszt már kint van.

(#922) leslien válasza Kasya (#921) üzenetére


leslien
nagyúr

link pls...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#923) Kasya válasza leslien (#922) üzenetére


Kasya
nagyúr

Címoldalon.
Röviden, az SD elég jó eredménnyel zárt. De még várnak az Exynos variánsra, hogy összehasonlíthassak.

[ Szerkesztve ]

(#924) leslien válasza Kasya (#923) üzenetére


leslien
nagyúr

köszi közben már rátaltam... bár nem ne láttam volna... Exynos itt szart sem fog produkálni... nehogy Globálisan kezdjenek majd SD verzakat kikuldeni... ;] :D
nyáron amikor valaki kigyullad...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#925) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Telefonbeszélgetés közben a felső hangszóróból élesen hallom a másik fél hangját, olyan kellemetlenül cicergős éles, el kell tartsam a fülemtől, annyira rossz :Y
Nektek van ilyesmi probléma? Még soha nem tapasztaltam ilyet korábban.
Ez mi lehet? Remélem hálózati hiba

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#926) leslien válasza HarleyCustom (#925) üzenetére


leslien
nagyúr

gyanítom h nem... sok hiba lesz még itt...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#927) k-adi válasza HarleyCustom (#925) üzenetére


k-adi
nagyúr

kétlem, hogy ez hálózati hiba lenne. :F

(#928) HarleyCustom válasza leslien (#926) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nekem eddig ez az első.
Érdekes, kihangosítva, vagy ha kipróbálom, zenét hallgatva, akkor semmi gond. Szól normálisan. Csak ha telefonálok, akkor ilyen sz.r

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#929) icecave válasza HarleyCustom (#925) üzenetére


icecave
nagyúr

Nekem akkor volt ilyen másik telefonnal párszor, ha be volt kapcsolva az LTE és a VoLTE. Néha mintha szarul építette volna fel a hívást. Újbóli hívásra általában megszűnt a probléma, vagy ha kikapcsoltam. Előfordult Note-on is és iPhone-on is, szóval é negyértelműen ennek tudtam be a dolgot.

(#930) HarleyCustom válasza icecave (#929) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Gondoltam erre én is csak a Note 10-nél nem volt ilyen, pedig be volt kapcsolva
Mindegy, kikapcsolom és meglátjuk. :R

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#931) wing73


wing73
friss újonc

Sajnos az S10e-től meg kellett válnom, mivel nem kapcsolódik a mirror link az autóhoz, ami alapvető, s8, s9 minden további nélkül.
Így egy kicsit elment a bizodalmam

(#932) polonic


polonic
félisten

Most nézem csak, hogy a galaxy buds+ várható kiszállítása március 17. Nem hétfő.

(#933) PedroPascal válasza polonic (#932) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Április 5 volt megadva első időpontnak. Én még válasz mailt sem kaptam.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#934) lasse001 válasza polonic (#932) üzenetére


lasse001
senior tag

Nekem következő munkanap van. Pénteken kaptam az emailt. Akkor hétfő

(#935) jose999 válasza lasse001 (#934) üzenetére


jose999
senior tag

Futárnak való átadás utáni munkanap. Nekem is kedd, csomagkövetés szerint még nincs náluk. Gondolom hétfőn veszik át. Amúgy meglepően gyorsak :C

[ Szerkesztve ]

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#936) rayman2006


rayman2006
tag

S20+ tulajok kérdezném,hogy alakul SOT üzemidő pár nap használat után 60 és 120Hz?

(#937) lasse001 válasza jose999 (#935) üzenetére


lasse001
senior tag

Igaz. Most néztem :D

(#938) dobolson


dobolson
senior tag

Tud valaki olyan kábelt (akár töltőfejjel együtt is) ajánlani, amelyikkel működik a samu protokollos gyorstöltés? Olyan lenne frankó, amihez hosszabb kábelt tudok venni, mit a gyári.

(#939) <Lacy85> válasza dobolson (#938) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Szinte bármelyik kábel támogatja a gyorstöltést ~30-35 Wattig.
Kellett nekem is egy hosszabb, bementem az első szembe jövő számtech boltba és vettem egy 2 méterest. Volt talán 1500Ft. Simán megy vele a gyorstöltés.

(#940) dobolson válasza <Lacy85> (#939) üzenetére


dobolson
senior tag

Akkor oké, köszi. Csak mert vannak ezek a szabványok (qc3, qc4, qc4+, pd), aztán pontosan nem vágom, melyik kell ide.

(#941) ckaresz122


ckaresz122
tag

Nekem megszünt a sim választó felugrálása ujraindítás után. Ne kérdezzétek miért.
Semmit nem állítottam.
(Telenor, 2 simmel, s20 ultra)

(#942) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Tök random a dolog amúgy. Az elmúlt 1,5 napban nekem se dobta fel, pedig párszor indítottam újra. Most megint bedobta.

(#943) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Gmail nem értesít csak ha bekukkantok.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#944) TODI1111 válasza HarleyCustom (#943) üzenetére


TODI1111
addikt

Ez elég gyakori probléma szinte mindegyik samsungos topikban, de más készülékek topikjában is. Hol működik hol nem. Régebben egy akció keretében megvettem az Aqua mail appot. A végletekig testreszabható és ami a lényeg megbizhatóan teszi a dolgát.

(#945) <Lacy85> válasza dobolson (#940) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Olyan helyről kell venni, ahol azért lehetőleg van rendes leírás hozzá.
Pl. ilyesmi.
Vagy ha személyesen vásárolsz, akkor meg kell nézni a csomagolást. Amit én vettem, azon is fel volt tüntetve minden rendesen.
A szabványokkal nem igazán kell foglalkozni kábelek esetén.

[ Szerkesztve ]

(#946) TODI1111 válasza dobolson (#938) üzenetére


TODI1111
addikt

Én ilyen Baseus kábelt vettem még a note 10+ készülékhez. Most tökéletesen működik az ultrával is.

(#947) NavySeal válasza rayman2006 (#936) üzenetére


NavySeal
senior tag

Mai: 3h30' SoT és 43% az akku.

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#948) polonic


polonic
félisten

Az upday mi? Rengeteg időt van a háttérben.
És a Google play szolgáltatások is.
Ez nálatok is ilyen?
Ez a kettő együtt majdnem 3% akkut fogyasztott reggel óta.

(#949) dobolson válasza TODI1111 (#946) üzenetére


dobolson
senior tag

Köszi mindkettőtöknek, akkor egy ilyet beszerzek. :)

(#950) HarleyCustom válasza TODI1111 (#944) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Mondjuk az i11pro-n sem ment mindig a gmail. Nem újdonság...csak érdekes.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.