Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Aryon87 válasza Schuler888 (#350) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem inkább ti akarjátok bemesélni magatoknak hogy a Samsung elől jár mindenben? Mert nem én fújom folyamatosan a Huaweit itt, hanem ti.. :U
+ csak mellesleg megyjegyzem, ha már nem tűnt fel eddig. Nem én védem foggal körömmel a "márkámat", hanem ti a sajátotokat. De miért is? :D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#352) leslien válasza <Lacy85> (#347) üzenetére


leslien
nagyúr

hát ez az mert szépen megvagyunk vezetve.. kukants ide picit [link]
és ha kérnék a jobbik verziót jelen esetben a SD (bocsika ez elmúlt 3 évben is)akkor jogosan mondaná a Koreai..

minek az neked ? nem vagy hozzá szokva köcsög...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#353) HarleyCustom válasza leslien (#352) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Tényleg látványos a különbség, de nem lehet, hogy attól van, hogy 12 gb.RAM van az SD verzióban az Exynos ban meg "csak" 8gb.?
A videón kiírja.

Hol árulnak SD verziósat?

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#354) leslien válasza leslien (#352) üzenetére


leslien
nagyúr

lemaradt...


azonban a Galaxy Fold / Z Flip/ S10 Lite trió a ma is meggyőző, 7 nm-es Snapdragon 855-öt választotta, és most biztos vitát generálok, de ez az első Galaxy, amelyen egy pillanatra nem döccent meg a Samsung felület. [link]

tesztelőnk már átessett ezen... ;] ;)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#355) leslien válasza HarleyCustom (#353) üzenetére


leslien
nagyúr

nem hinném h 8 vagy 12 gb ram miatt lenne...
hamarosan kideritem h honnan lehetne venni..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#356) HarleyCustom válasza leslien (#355) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Miért gyártanak kétfélét?

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#357) <Lacy85> válasza leslien (#352) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Ha valaki stopperrel méri, mennyi idő alatt indul el a játék, akkor valóban számít. Amúgy a hétkönapokban pont teszek rá.

Azt a hozzáállást még valahol megértem, hogyha az ember kifizet egy valag pénzt, akkor a legjobbat akarja. De ha ez valakit ennyire zavar, akkor sajnos csak egyetlen megoldás van.
Hanyagolni a Samsungot.
Én egy telefonnál mindig az összképet nézem. Androidos felületek közül jelenleg a One UI jön be a legjobban, meg úgy általában az egész rendszer, szolgáltatáscsomag egyben van.
Nem pusztán a SoC erejéből áll egy mobil.
Összességében a samuval csak 1 gyártó van egálban, de az a "gond", hogy az ő készülékein meg iOS fut. :D

(#358) HarleyCustom válasza <Lacy85> (#357) üzenetére


HarleyCustom
veterán

+1

Akit zavar, szerezzen be SD verziósat, de sajnos kis hazánkban ez van.
Biztosan van módja valami szürkeimportos beszerzésnek, ami SD-s.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#359) 7Heads Drago válasza davidfeher96 (#345) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ez mièrt fontos? :)

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#360) NavySeal válasza Aryon87 (#351) üzenetére


NavySeal
senior tag

Nekem még nincs (és nem is volt soha Samsungom), így nem vagyok elfogult (bár előrendeltem az S20+). Azonban tényleg furán jön ki, hogy folyamatosan küldöd itt a jónép idegeit (valaki jobban, valaki kevésbé veszi ezt fel). Pár hónapja, mikor eldöntöttem, hogy lecserélem a Pixel 2-t az S10 és P30 Pro topicokból folyamatosan gyűjtöttem az infókat. Ahogy követtem a felhasználók/tulajdonosonok visszajelzéseit arra jutottam, hogy inkább megvárom a következő generációt és az/azok alapján döntök. De nem írogattam be, hogy ez milyen gyenge, ez milyen gázos, hogy lehet ezt ennyi pénzért stb, mert tudom, hogy csak a tulajok idegeit borzolgatnám, attól meg nem lenne nekem jobb...Gondolom Te sem akarsz rosszat, csak hát feleslegesen borzolod szerinem itt a kedélyeket, ezzel csak ellenszenvet váltasz ki pár emberből.

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#361) TODI1111 válasza <Lacy85> (#357) üzenetére


TODI1111
addikt

+1
Aki tisztában van a különbséggel és mégis megveszi azt nem érdekli. Aki nem jártas ezekben a témákban az szintén meg fogja venni mert nálunk ez kapható.
Akit ennyire zavar a téma, hogy nem tud napirendre térni felette (már évek óta) az miért nem nyit egy topikot, például Samsung snapdragon vs exynos cimmel és ott ki tudnák beszélni, hogy mennyire szemét a samsung, hogy két különböző processzorral késziti a készülékeket. Ugyan ezt el tudnám képzelni a Huawei vs Samsung felállásban is és akkor nem a készülék szakmai topikja lenne teleszemetelve. :)

[ Szerkesztve ]

(#362) NavySeal válasza HarleyCustom (#353) üzenetére


NavySeal
senior tag

Az a baj, hogy ha már kiadok 300k-t egy telefonért, akkor nem fogom a garanciális feltételeket figyelmen kívül hagyni. Így nálam bukó az SD-s verzió addig, amíg nem lesz hivatalosan elérhető. :(((

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#363) HarleyCustom válasza NavySeal (#362) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Jó persze értem... csak mondom. Egyébként fogalmam sincs ki árulhat itthon SD-set. Vannak azért megbízható boltok szerintem, akik normálisan állnak a garanciális kérdéshez.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#364) NavySeal válasza HarleyCustom (#363) üzenetére


NavySeal
senior tag

A garin kívül persze egyet értek. Nem szép dolog, de sajnos az élet nagyon sok területén ez van. Azt nem értem, hogy hogyan tudják ezt az egész Eu-ba így lenyomni... :F Azért nem kis piac.

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#365) leslien válasza TODI1111 (#361) üzenetére


leslien
nagyúr

már csak azért is megvettem , és nem fogok máshová menni.. nem teleszemetelem hanem a frankot mondom..ha vkinek nem tetszik fizessen elő prémium csomagra... ;)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#366) jose999


jose999
senior tag

Érdekes dolog ez a két különböző processzor téma... Ha lehetne itthon kapni az olasz Nutellat vagy az eredeti cseh Staroprament(és még bőven hosszú a sor) 100 százalék, hogy senki nem a lengyel illetve a borsodi változatot venné. De nincs. Nem lehet választani.. Megvesszük azt, ami van :/
Ahogyan kis hazánkban a kétféle proci közül sem, ha érdekel a garancia (hogyne érdekelne). Így ez a téma, ha tényleg ez a probléma, nem csak a "na ebbe bele tudok kötni" játszik, meg van oldva. Sajnos nme sajnos ez van. Nincs más.
A Huawei vs Samsung témát sem teljesen értem. Azaz értem, véleménye lehet mindenkinek, pro/kontra. Ezzel nincs is baj. De szerintem nem mi járunk át a Huawei topikba bizonygatni a vélt vagy/és valós bajainkat. Mindkét Samsung s20 topic tele van azzal, hogy ő (te) miért nem veszed meg, szar, csúnya, drága, stb.. Rendben is van ez, ha így gondolja(od). Nade mikor valaki leirja, hogy neki (nekem is) ez így megfelel, miért kell fikázni, hülyének nézni, sőt, azt állítani, hogy ők (mi) védjük a márkát? Védi a f@.zom...csak megfelel. Ezt kéne megérteni(ned) végre! Írom most ezt egy Huawei Mate 20 pro készülékről (fiamnak P20, lányomnak Mate 20 lite feleségemnek p30 van.. Óriási Samsung fan vagyok, aki védi a márkát ;])

Ja, a nőkről azért ne feletkezzetek meg!
Boldog nőnapot! :R

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#367) NavySeal


NavySeal
senior tag

+1 :C

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#368) <Lacy85> válasza jose999 (#366) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Hasonlóan gondolom én is. Az nem gond, ha nem tetszik valakinek, mert nem vagyunk egyformák. Mindenkinek más az ízlése, más szempontok szerint vásárol.
Na de amikor kb. 1 hónapja!!!! (vagyis igazából évek óta :D ) napi szinten ~30 kommentet ír valaki és próbálja bebizonyítani, hogy mennyire rossz ez a széria, vagy ez a márka...
Erre írtam, hogy ez minden, csak nem normális.

(#364) NavySeal:

Lenyomnák ezt mindenhol. Amerikában is csak valami jogi hülyeség miatt vannak snapival szerelve a mobilok. Ott igazából azzal kell adniuk.
A másik fele meg az, hogyha nincs egymás mellett a 2 telefon, észre sem veszed a különbséget.
A Note 9-re sem panaszkodtam még soha, pedig ebben is a "gyengébb" Exynos van, ráadásul két generációval régebbi a SoC. Mégis hasít a telefon.
Nyilván az S20 is pörög, ahogy azt el is várja az ember.

(#369) polonic


polonic
félisten

Üdv!

S8-ról váltva csatlakozni fogok a táborhoz egy S20+ - szal. Bravoteles SES-ben esett meg az előrendelés. A feltételekbe belenézve a promóció határideje március 8. 23:59. Szóval ezek alapján még talán korábban is megkaphatom és a Galaxy Buds + - ra is jogosult leszek.

(#370) leslien válasza polonic (#369) üzenetére


leslien
nagyúr

azért próbáld a Telenorost is olcsóbb és a jobbik fajta... ;)
hátha beleszámít a visszahívás igény... próba cseresznye...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#371) nikilauda válasza leslien (#370) üzenetére


nikilauda
senior tag

Az 5G S20 plus sem snapdragonos?

(#372) NavySeal válasza nikilauda (#371) üzenetére


NavySeal
senior tag

Nálunk minden Exynosos

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#373) TODI1111 válasza leslien (#370) üzenetére


TODI1111
addikt

Telenornál csal februárban lehetett előrendelni.

(#374) leslien válasza TODI1111 (#373) üzenetére


leslien
nagyúr

érdekes.... tehát amit ott látsz az csak arra vonatkozik h 10-12. közötti szállítás...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#375) 7Heads Drago válasza jose999 (#366) üzenetére


7Heads Drago
veterán

+1 :R

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#376) TODI1111 válasza leslien (#374) üzenetére


TODI1111
addikt

Nagy a katyvasz telenoréknál. :D

(#377) polonic válasza leslien (#370) üzenetére


polonic
félisten

Nem szeretnék előfizetést a telenornál.

(#378) PeteePeti válasza polonic (#377) üzenetére


PeteePeti
őstag

Előfizetés nélkül olcsóbb ott!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#379) fogtunder válasza PeteePeti (#378) üzenetére


fogtunder
nagyúr

mondjuk nagy kérdés, hogy a Samsung ezt miért engedte nekik, ilyenkor szoktak szólni, hogy nem kellene.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#380) polonic válasza PeteePeti (#378) üzenetére


polonic
félisten

Az oldalon nem láttam opciót, hogy anélkül lehessen. De a vakiság is közrejátszhatott nálam.
Na meg a részvételi szabályzat szerint a Telenornál február 28-ig lehetett előrendelni.
Én meg csak tegnap szántam rá magam.

(#381) leslien válasza polonic (#380) üzenetére


leslien
nagyúr

pár hsz.. és ott van h lehetett volna...feltöltő kártyás csomagban...!

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#382) polonic válasza leslien (#381) üzenetére


polonic
félisten

Most már látom. Mondom, a vaksiság. Pedig nem szoktam az lenni.

(#383) szpajk


szpajk
tag

Most jött az SMS a Telekomtól, hogy rendelése állapota " Készlet megérkezett" állapotra változott.
Alakul ez. :D

spike

(#384) lasse001 válasza szpajk (#383) üzenetére


lasse001
senior tag

Nekem a vodánál csomagolás alatt ra változott.

(#385) leslien válasza lasse001 (#384) üzenetére


leslien
nagyúr

az semmi... nekünkTelenorosoknak a csomaggal együtt érkezik majd az sms... ;] :D

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#386) NavySeal válasza leslien (#385) üzenetére


NavySeal
senior tag

Vagy majd Neked kell küldeni, hogy köszi, rendben megérkezett :D

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#387) retroid


retroid
senior tag

Az normális hogy egyetlen egy S20 termék sincs most a Vodafone kínálatába egyáltalán? Még az adatlapjuknak sincs semmi nyoma... :U

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#388) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Most kaptam sms-t a Telekom-tól, hogy megérkezett a motyó :) és szállításra vár

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#389) fogtunder válasza retroid (#387) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Az előrendelés lezárult, 13-ától lesz újra elérhető minden, ezt a Samsung találta ki ilyen érdekes módon.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#390) leslien válasza NavySeal (#386) üzenetére


leslien
nagyúr

találkoztam a MPL futárral és már holnap reggel 8 után átadja a telot... :D

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#391) Tsebacsi válasza leslien (#390) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ez azért na, átvenni személyesen meg csak szerdán lehet a telekomban... :W

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#392) NavySeal válasza leslien (#390) üzenetére


NavySeal
senior tag

:D :C

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#393) heidrich válasza Tsebacsi (#391) üzenetére


heidrich
senior tag

Ott lesz az holnap, Telekom is vállalja a 10-edikei kiszállítást előrendelés esetén. :) Ilyenkor a T oldala hibásan szokta mutatni.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#394) heidrich válasza Tsebacsi (#391) üzenetére


heidrich
senior tag

Én is üzletbe kértem és már "Szállítás alatt", szóval itt lesz az holnap.

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#395) polonic


polonic
félisten

Nekem jött a levél, hogy össze van készítve a csomag. GLS-től is jött az info, hogy ha ma feladják, akkor holnap kiszállítják és ez a csomagszám . .

Apropó. Ti milyen színűt rendeltetek? Én a kéket. Kiváncsi leszek. Remélem nem nagyon csajos. :DDD A fekete és a szürke nem jött be.

(#398) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Ahhoz vajon minek kell történnie, hogy valaki észrevegye, hogy egyes helyeken nem látják szívesen? :F :U

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#399) HarleyCustom válasza Tsebacsi (#398) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Pihentetés?
Emlékszem anno én sokkal kevesebbért "pihentem". :)
Nem tudom, mi alapján döntenek, de ez már feszkó keltés szándékosan. Direkt borzolja az idegeket egyeseknél....

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#400) leslien


leslien
nagyúr

na ne csak az Exynost szidjam.... :) [link] bár nem tudom h mind2 nél van probléma?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.