Hirdetés
- gban: Mentsünk meg egy 1151-es alaplapot
- MasterDeeJay: Intel Xeon 2673v4 best buy, avagy 20 mag 6eft-ért
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- lezso6: Kamu AI ismeretterjesztő shorts videók
- sziku69: Szólánc.
- V.Milán: Lányok 2026-ban...
- gban: Mentett Pentium 1 alaplapok
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
DonMarco
aktív tag
Üdv ! Nekem még mindig bírja az eredeti akku 1,5 napot max. Pedig már bizony 6-éves lesz lassan a készülék.. Soha nem töltöttem "gyorsan" 8-10%-ig lemerítve,majd 100 %-ra feltöltve.
-
ozark
tag
Hát nem sokkal kínál többet a samsung... kis ráncfelvarrás az utóbbi években. Én már elengedtem...hiába az új akku. Ez a sok app sokat zabál, haladni kell a korral sajnos. Samsungot a xiaomi is régen lekörözte...
-
Doner
aktív tag
Ha ez meghalt vagy használhatatlanná válnak rajta a bakos appok akkor 23-ra váltok ha később romlik el akkor 24 és így tovább. Ameddig tudom húzom.
-
ozark
tag
Nekem eredetileg se bírta csak egy napig, nyilván azért raktak bele ilyen kicsit, mer maga a készülék is kicsi, de pl. egy google pixel 9a is kicsi, de azért ott figyel az 5100mAh li-polymer akku...szóval soha nem értettem ezt és az új modell is dettó, max kamerában jobb...
-
Doner
aktív tag
-
Teaway
veterán
-
ozark
tag
Persze, egy S20 a cégesem...új akksival, nuku net - játék! ÍCsak telefonálásra...2 napot is elmegy! Árultam itt aprón, ilyen 35 ezret adtak volna max. érte. Na annyiért tuti nem, így befogtam cégesnek.

-
Doner
aktív tag
Rajtam kívűl használja még valaki ezt a mobilt?
-
Teaway
veterán
-
ozark
tag
-
Doner
aktív tag
Android Verzió 13 esetleg... gondolom
Mondjuk én teljesen jól elvagyok vele
Bocs, ebben a szlengben/rövidítésben soha nem hallottam még. De így már persze egyértelműen adja magát.
-
Doner
aktív tag
-
ozark
tag
Biztonsági még jön, nekem is megfelel.
-
SkyTrancer
senior tag
-
Doner
aktív tag
Milyen custom ROM-o ajánlotok hozzá? Elég sokat átnéztem de telepítés előtt rákérdezek ;) 8)
ti. engem is zavar az A v13 / üzemidő stb. - és szerintem ez lenne a megoldásMi az az "A v13"?
-
SimonJanos
aktív tag
Milyen custom ROM-o ajánlotok hozzá? Elég sokat átnéztem de telepítés előtt rákérdezek ;) 8)
ti. engem is zavar az A v13 / üzemidő stb. - és szerintem ez lenne a megoldás -
Doner
aktív tag
Én azért fogok újra szintén samungot venni, mert ha bele kell buzerálni valamit (legutóbb pl régiókód átírása) akkor az ismertebb mobilokhoz sokkal több leírás van és tartalom a módosításokra. A jobb de kevésbé elterjedt mobiloknál nincs annyi segítség sajnos.
-
ozark
tag
Én együttérzek veled, mert nekem is ez van a mai napig.. és teljesen kiszolgál. Igaz a merülés meg a melegedés miatt muszáj volt beállítani a fejlesztői menüben hogy visszavegye a cpu órajelet és nem használok 120 Hz et sem. Így nem melegszik és az üzemidő is jó új akksival.
Szerintem amúgy technikailag simán meg lehetne oldani az újabb rendszert a samsungnak mert a hardwer nem olyan gyenge de "nyilván" üzletpolitikai okokból nem érdekük, hanem vegyél újat.
Én is erre fogok kényszerülni, nekem nagyon tetszenek külsőre a nothing phone-ok.
Bár lehet még egy darabig használom ezt, most végülis attól hogy márciusi rajta a frissítés gondolom ez nem azt jelenti hogy ha még 1 évig használom akkor lelopják a bankkártya adataim és tele leszek zsarolóvírussal?
...nekem az új akksival 1 nap megvan....nem mondanám, hogy az újabb verziók sokkal többet tudnának, viszont sajnos be kell látnom, hogy ennyi pénzért van jobb, ha csak nem a nevet akarjuk megfizetni!
-
Doner
aktív tag
Én együttérzek veled, mert nekem is ez van a mai napig.. és teljesen kiszolgál. Igaz a merülés meg a melegedés miatt muszáj volt beállítani a fejlesztői menüben hogy visszavegye a cpu órajelet és nem használok 120 Hz et sem. Így nem melegszik és az üzemidő is jó új akksival.
Szerintem amúgy technikailag simán meg lehetne oldani az újabb rendszert a samsungnak mert a hardwer nem olyan gyenge de "nyilván" üzletpolitikai okokból nem érdekük, hanem vegyél újat.
Én is erre fogok kényszerülni, nekem nagyon tetszenek külsőre a nothing phone-ok.
Bár lehet még egy darabig használom ezt, most végülis attól hogy márciusi rajta a frissítés gondolom ez nem azt jelenti hogy ha még 1 évig használom akkor lelopják a bankkártya adataim és tele leszek zsarolóvírussal?
-
Teaway
veterán
-
ozark
tag
Az ok...de már az android 14-et se kapta meg sajna...nyilván vegyünk újra 300e-ért újat.
-
Teaway
veterán
Nem arról volt szó, hogy több is lesz? Most adjak el egy 5 éve 300 ezerért vásárolt mobilt 40 ezerért, mert már nem kap újabb androidot (sem)?
Nekem még csak a sima első kiadású s20 van. Pár hónapja cseréltek gyári akksit benne és még mindig rohadt jó teló...Asszonynak, meg a nagylányomnak s20+ van azok is brutál jók, bár lányomnak most akksicsere után (elment 5 évet a régivel!) is tempósan merül, először fel se ismerte a teló az új akkut...
A Samsung Galaxy S20-as termékcsaládhoz garantált 4 évnyi szoftvertámogatást ígért a Samsung, melyet 2024-ben megtoldott 1 évvel, ez lejárt 2025 áprilisban. 4 évig havi biztonsági patchek jöttek rá, az ötödikben pedig 3 havonta.
-
ozark
tag
Nem arról volt szó, hogy több is lesz? Most adjak el egy 5 éve 300 ezerért vásárolt mobilt 40 ezerért, mert már nem kap újabb androidot (sem)?
Nekem még csak a sima első kiadású s20 van. Pár hónapja cseréltek gyári akksit benne és még mindig rohadt jó teló...Asszonynak, meg a nagylányomnak s20+ van azok is brutál jók, bár lányomnak most akksicsere után (elment 5 évet a régivel!) is tempósan merül, először fel se ismerte a teló az új akkut...
-
Teaway
veterán
-
Doner
aktív tag
-
Teaway
veterán
-
Doner
aktív tag
Sziasztok!
Gyors kérdés: Melyik a legfrisebb android bi. javítási szintje? Nekem 2024. október 1-t ír. Másnál is ennyi?
-
szaniszlokar
aktív tag
-
Teaway
veterán
S20+ készülékem van. Ebben a pillanatban egy e-sim és egy fizikai kártya van benne.
Ha teszek bele egy dominó kártyát az üres sim helyre, tudja kezelni a telefon?
Köszönöm!2 sim mehet egyszerre, vagy két fizikai, vagy 1 e-sim és 1 fizikai.
-
szaniszlokar
aktív tag
S20+ készülékem van. Ebben a pillanatban egy e-sim és egy fizikai kártya van benne.
Ha teszek bele egy dominó kártyát az üres sim helyre, tudja kezelni a telefon?
Köszönöm! -
BIT_
tag
Hallod.. egész eddig abban a hitben voltam hogy ennek a szolgáltatónak "netfone telekom" a neve. Ne keress logikát abban hogy ezt írtam. Nyilván adná magát igen, hogy azért írtam úgy mert telekomos netfonos vagyok és nem vodafonos netfonos (hálózat szerint)
Mindenesetre a netfonos csoportban elmagyarázták, hogy ez attól függ anno ki-ki milyen szerződést kötött és az alapján kapta a netfonos kártyát vodafonos vagy épp telekomos hálózatra kapcsolódó kártyával.
Egyébként az kavart meg éveken át hogy a weboldalukon is "netfone telecom" van írva a mai napig. Gondolom ez a határidő lejártával megszűnik és simán netfone lesz.Netfon Telecom és nem Netfon Telekom. Ez ugye két külön dolog. ;)
-
Doner
aktív tag
Hallod.. egész eddig abban a hitben voltam hogy ennek a szolgáltatónak "netfone telekom" a neve. Ne keress logikát abban hogy ezt írtam. Nyilván adná magát igen, hogy azért írtam úgy mert telekomos netfonos vagyok és nem vodafonos netfonos (hálózat szerint)
Mindenesetre a netfonos csoportban elmagyarázták, hogy ez attól függ anno ki-ki milyen szerződést kötött és az alapján kapta a netfonos kártyát vodafonos vagy épp telekomos hálózatra kapcsolódó kártyával.
Egyébként az kavart meg éveken át hogy a weboldalukon is "netfone telecom" van írva a mai napig. Gondolom ez a határidő lejártával megszűnik és simán netfone lesz. -
*H*
aktív tag
Az előbb beszéltem velük telefonon. Még mindig nem értem teljesen de annyit sikerult felfognom hogy ez nem vonatkozik mindenkire a netfonon belul csak akinek olyan szerződese volt (és ezáltal olyan sim kártyát kapott ami telekom hálózatot használ)
Engem megnyugtattak hogy ha nem jött nekem ilyen értesítés akkor nem kell aggódnom miatta.
Azt hogy hol kell ezt megnézni ezt nem is tudom.
Ezt nekem látnom kéne valahol?Te írtad:
,,Netfone telekomos vagyok."
Ezek szerint mégsem tudod? Akkor, ha beszéltél velük egyszerűbb lett volna megkérdezni milyen csomagod van és téged érint-e. -
Doner
aktív tag
Nem szűnik meg. Senki nem mondta. Csak a telekommal már inča együttműködés. Már csak a One van mögöttük. És így a Telekom által adott szolgáltatások nem lesznek elérhetőek. És ga nem cserekdz SIM kártyát, megszűnik a szolgáltatásod is a számoddal együtt. De erről kaptál értesítést, az 100%.
Az előbb beszéltem velük telefonon. Még mindig nem értem teljesen de annyit sikerult felfognom hogy ez nem vonatkozik mindenkire a netfonon belul csak akinek olyan szerződese volt (és ezáltal olyan sim kártyát kapott ami telekom hálózatot használ)
Engem megnyugtattak hogy ha nem jött nekem ilyen értesítés akkor nem kell aggódnom miatta.
Azt hogy hol kell ezt megnézni ezt nem is tudom.
Ezt nekem látnom kéne valahol? -
BIT_
tag
Nem szűnik meg. Senki nem mondta. Csak a telekommal már inča együttműködés. Már csak a One van mögöttük. És így a Telekom által adott szolgáltatások nem lesznek elérhetőek. És ga nem cserekdz SIM kártyát, megszűnik a szolgáltatásod is a számoddal együtt. De erről kaptál értesítést, az 100%.
-
Doner
aktív tag
Én sehol nem találom ezt hogy megszűnne a netfone...
-
Doner
aktív tag
A VoWiFi-t nem elég a telefonnak tudnia, a szolgáltatói oldalról is támogatottnak kell lennie, mind a szolgáltatásnak, mind a telefon típusának. Ugyanannál a One kártyánál van VoWiFi S25+-on, de S20+ 5G-n nincs, mivel nem támogatott készülék szolgáltatói oldalról. A Netfone-nál - vagy bármelyik hasonló szolgáltatónál - pedig nem törvényszerű, ha az infrastruktúrát adó szolgáltató támogatja is egyadott szolgáltatást, akkor az automatikusan elérhető lesz.
(Egyébként, ha neked még Netfone Telekom csomagod van, akkor azt 2025.03.31-én lekapcsolják. Fel kell venni velük a kapcsolatot és választani a One-os csomagok közül, de erről elvileg kaptál értesítést.)"A VoWiFi-t nem elég a telefonnak tudnia, a szolgáltatói oldalról is támogatottnak kell lennie, mind a szolgáltatásnak, mind a telefon típusának. "
Az oké hogy nem működik mondjuk. De az hogy hiányzik a menüből azt nem értem hogyan. Mintha ki lenne szedve a telefonból.
-
Doner
aktív tag
A VoWiFi-t nem elég a telefonnak tudnia, a szolgáltatói oldalról is támogatottnak kell lennie, mind a szolgáltatásnak, mind a telefon típusának. Ugyanannál a One kártyánál van VoWiFi S25+-on, de S20+ 5G-n nincs, mivel nem támogatott készülék szolgáltatói oldalról. A Netfone-nál - vagy bármelyik hasonló szolgáltatónál - pedig nem törvényszerű, ha az infrastruktúrát adó szolgáltató támogatja is egyadott szolgáltatást, akkor az automatikusan elérhető lesz.
(Egyébként, ha neked még Netfone Telekom csomagod van, akkor azt 2025.03.31-én lekapcsolják. Fel kell venni velük a kapcsolatot és választani a One-os csomagok közül, de erről elvileg kaptál értesítést.)Nekem a netfone nem szólt semmit. Sőt párom most kötött netfonos telefon csomagot, semmit nem mondtak neki erről.
-
*H*
aktív tag
Hát azt tudom hogy a vodafone lett one. A netfone telekom meg a talán a vodafon hálózatát használja(ta) így végülis igazad van az is abba a cégbe tartozik. De hogyam lehetne nekem ezt visszahozni a menübe? Miért lenne benne az egyik szolgáltatónál ha a másiknál meg nem? Ezt a telefon tudja.
A VoWiFi-t nem elég a telefonnak tudnia, a szolgáltatói oldalról is támogatottnak kell lennie, mind a szolgáltatásnak, mind a telefon típusának. Ugyanannál a One kártyánál van VoWiFi S25+-on, de S20+ 5G-n nincs, mivel nem támogatott készülék szolgáltatói oldalról. A Netfone-nál - vagy bármelyik hasonló szolgáltatónál - pedig nem törvényszerű, ha az infrastruktúrát adó szolgáltató támogatja is egyadott szolgáltatást, akkor az automatikusan elérhető lesz.
(Egyébként, ha neked még Netfone Telekom csomagod van, akkor azt 2025.03.31-én lekapcsolják. Fel kell venni velük a kapcsolatot és választani a One-os csomagok közül, de erről elvileg kaptál értesítést.) -
Doner
aktív tag
Hát azt tudom hogy a vodafone lett one. A netfone telekom meg a talán a vodafon hálózatát használja(ta) így végülis igazad van az is abba a cégbe tartozik. De hogyam lehetne nekem ezt visszahozni a menübe? Miért lenne benne az egyik szolgáltatónál ha a másiknál meg nem? Ezt a telefon tudja.
-
BIT_
tag
-
Doner
aktív tag
na nekem ott semmi nincs ott a kép. nem értem akkor
Most megnéztem én is és nekem sincsen ott a wifi hívás!
Netfone telekomos vagyok.
Ez hogy lehetséges?
-
SkyTrancer
senior tag
igen néztem én is, ezért is voltam kíváncsi hogy másnál mi újság, mert kicsit ellentmondásos dolgok vannak, és a külföldi " régebbi" hozzászólások stb egyre kevésbé relevánsak, tekintve hogy folyton változtatnak
Majd még egyszer rákérdezek az ügyfélszolgálatnál hogy mi az oka ennek, mert akivel beszéltem tegnap ő azt se nagyon tudta mit kérdezek...
Köszi hogy megnéztétek
Úgy látszik az FE mindig népszerűbb mint a sima -
*H*
aktív tag
na nekem ott semmi nincs ott a kép. nem értem akkor
A VoWifi kompatibilitási listában a One-nál valamiért csak az S20 FE készülék támogatott a szériából. A Yettel-nél és a Telekom-nál az összes S20-as készülék.
-
Teaway
veterán
na nekem ott semmi nincs ott a kép. nem értem akkor
Sajnos nem tudom az okát, hogy nálad miért nincs ott
-
SkyTrancer
senior tag
-
Teaway
veterán
Köszi hogy megnézted, akkor csak nálam tűnt el, mert sem kint sem itt nincs, legalábbis akkor nagyon vakon vagyok ha igen
Mutatom, hogy nálam hol van:
-
SkyTrancer
senior tag
-
Teaway
veterán
Tárcsázó ► 3pötty felül ► Beállítások ► Wi-Fi hívás
S20 - Android13
-
Teaway
veterán
Ja értem
Akkor várom olyan valaki hozzászólását is akinek még van s20 és meg tudja erősíteni hogy nálam van a gond.
-
Doner
aktív tag
Ja értem
Akkor várom olyan valaki hozzászólását is akinek még van s20 és meg tudja erősíteni hogy nálam van a gond.Nekem még az van de őszintén azt se tudom mi ez a funkció amiről beszélsz és ez mire jó. De szívesen megnézem ha ekmondod mit csináljak.
-
SkyTrancer
senior tag
-
BIT_
tag
néztem már mindent, fórumokat is végigzongoráztam, még a szervíz kóddal is néztem, de sehogy se tudtam előcsalni. Azért írtam ide mert itt mások is használják még a telefont hátha csak nálam fos.
Neked is s20 van és nálad jó ?Én már eladtam, de amikor eladtam, még ment rajta. 3 hónapja.
Most S23 Ultra és S25 ultra van. -
SkyTrancer
senior tag
néztem már mindent, fórumokat is végigzongoráztam, még a szervíz kóddal is néztem, de sehogy se tudtam előcsalni. Azért írtam ide mert itt mások is használják még a telefont hátha csak nálam fos.
Neked is s20 van és nálad jó ? -
BIT_
tag
Itt alul megerősít a vodafone
" Hogyan tudom aktiválni a VoWiFi szolgáltatást? " résznélde persze tudom hogy kéne mennie hiszen vagy 2016- óta megy ez a dolog, ment is régen csak hát azóta elmúlt

[link]
ugyan ez ios 17 től
ezt is meg tudom erősíteni iphone 6s telekom szintén nem elérhető az opció, most néztem
persze ios15 van rajtaPróbáld így;
Tárcsázáó - 3pötty felül - Beállítások - és ezen belül keresd. -
SkyTrancer
senior tag
Itt alul megerősít a vodafone
" Hogyan tudom aktiválni a VoWiFi szolgáltatást? " résznélde persze tudom hogy kéne mennie hiszen vagy 2016- óta megy ez a dolog, ment is régen csak hát azóta elmúlt

[link]
ugyan ez ios 17 től
ezt is meg tudom erősíteni iphone 6s telekom szintén nem elérhető az opció, most néztem
persze ios15 van rajta -
BIT_
tag
vodás vagyok, ők azt mondták nem is szabályozzák központilag, tehát mindig engedélyezett. Csak az operációs rendszer ugye már 13- és alapból nem elérhető az opció
Az oprendszernek semmi köze hozzá. Megy az már régóta és az új gépeken is működik szépen. Ott valami vagy nálad, vagy a One-nál nem stimmel.
-
SkyTrancer
senior tag
-
BIT_
tag
s20-on nem lehet bekapcsolni a wifi hívást ?
vodafone szerint nincs tiltva, nem tiltják ezeketSimán be lehet kapcsolni bárhol. Telekomnál pl egy sms küldő +vowifi tartalommal és voila, működik.
-
SkyTrancer
senior tag
ja már csak android 14től lehet
-
SkyTrancer
senior tag
s20-on nem lehet bekapcsolni a wifi hívást ?
vodafone szerint nincs tiltva, nem tiltják ezeket -
Doner
aktív tag
Próbáld ki az S25-öt úgy hogy mellette van az s20, én megtettem, lehet csak utána fogod észrevenni.
Fóliát évekkel ezelőtt elhagytam, zavart, az üvegfólia meg nem jó rá a képernyő lekerekítése miatt, de az s25-nél ez sem lesz gond! szóval gyűjtök rá, nekem elég a sima S25 mert legalább kicsi, nekem tetszik.Szerintem nem kétséges hogy "gyorsabb" de használat közben szerintem teljesen mindegy hogy 0.02 másodpercel gyorsabban nyílik meg a youtube alkalmazás vagy a galéria vagy akármi.
Én is néztem már ilyen pov videókat hogy pl egymás mellé teszik a mit tudom én 13-as iphone-t a 14-el vagy 16-al vagy akár androidos telefonokat is lehet hasonlítani stb és látszanak különbségek de vajon mennyire releváns ha csak akkor veszem észre ha melléteszem?
Ami engem érdekelne az az akkumulátor. Már pár éve szinte minden telefon nagyon szép nagy felbontású kijelzővel rendelkezik, mindben ott a fasza hardver, a jó kamera, de az a fránya akkumulátor nem fejlődik. Persze vannak nagyobb kapacitással rendelkező mobilok de ezek ormótlan nagy méretűek. Az energia sűrűség növelése nem megy. Van itt gyorstöltés amivel már 100 wattok mehetnek a készükékbe de mind lemerul egy nap alatt és nem is kell hozzá egész nap nyomkodni meg tiktokot pörgetni, este akkor is "enni fog kérni" pedig milyen jó is lenne ha pár naponta kellene csak tölteni. Ha valami jelentős előrelépés lenne ebben technológiaialag akkor engem kilóra megvennének ezzel. -
saril
senior tag
Próbáld ki az S25-öt úgy hogy mellette van az s20, én megtettem, lehet csak utána fogod észrevenni.
Fóliát évekkel ezelőtt elhagytam, zavart, az üvegfólia meg nem jó rá a képernyő lekerekítése miatt, de az s25-nél ez sem lesz gond! szóval gyűjtök rá, nekem elég a sima S25 mert legalább kicsi, nekem tetszik. -
Doner
aktív tag
Nekem nem érződik lassúnak egyáltalán.
Miben nyilvánul ez meg?
Kijelzőn nekem fólia van.
Kamera szigetet megnéztem valóban látok az enyémen is mikrokarcot, de nem is néztem eddig. Használatot nem befolyásolja. A busz menetrendet meg a dokumentumokat lefényképezni ez is tökéletes. -
saril
senior tag
Nekem volt cserélve akku, és mikrokarcos a kamera és a kijelző is már nagyon meg azért sokkal lassabb mint rhx új s25.
-
Doner
aktív tag
Én gyakorlati értelmét nem látom miért kellene lecserélnem? Mit tud ami a hétköznapi használatban nagyobb felhasználói élményt nyújtana mint ez?
Igaz, 2020 as, de ez csak egy dátum.Youtube megy
Telefonálás megy
Böngészés megy
Banki alkalmaz megy
Netflix megy
Kamera ok
Akku idő oké -
tpeter77
addikt
Sziasztok, nemrég vettem egy ilyen telefont és előtte Huawei P10-et használtam.
YouTube Vanced zökkenőmentesen futott a régi telefonon és a céges Redmin is működik de a Samsungon nem indul el. Folyamatosan azt írja, hogy frissítsem, mert nem támogatott verziót használok.
Meg tudnátok mondani melyik appot kellene használnom?! Egy linknek örülnék. Köszönöm.
-
Teaway
veterán
-
BIT_
tag
S25 Ultra szinte semmiben nem különbözik az s23 Ultrától. Simán 23 Ultrát vennék, ha nekem kellene fizetni.
Én a cégtől minden évben megkapom a legújabbat. Hidd el, nem éri meg a pénzét a 25 Ultra. -
saril
senior tag
-
Doner
aktív tag
-
saril
senior tag
-
krystman
őstag
Most jött egy biztonsági frissítés hozzá. Szerintetek egy ilyen belenyúlhat a kamera részébe? Ronthat rajta?
-
Doner
aktív tag
-
Czeri32
tag
Sziasztok
Eladóvá vált az S20 plus-om ha valakit érdekel írjon,
Hardver-aprón fent van -
Vegha
senior tag
Sziasztok,
A nejem S20-asahoz keresek kijelzovedot, mit ajanlanatok ? Az S20-on belul szamit, hogy milyen kiadas ? Ez a pontos modellszam: SM-G980F/DS -
BIT_
tag
Erre csak ennyit mondok:
hatalmas User error!
Első csatlakozásnál a SamFw-hez valami gond lehetett, mert felismerte a telót, fel is dobta, hogy milyen CSC-re akarok váltani, de a listába nem volt semmi, manuálisan beírva ILO-t azt írta nem találta.
Aztán sokáig nem ismerte fel a telót. Majd drivert frissítettem. Jó lett.
Ekkor megírtam a hszt-t és hátradőlve vártam.
Csak a szemem verte ki a listában az ILO.....Azóta megcsináltam és működik!

szuper -
retesz147
addikt
Erre csak ennyit mondok:
hatalmas User error!
Első csatlakozásnál a SamFw-hez valami gond lehetett, mert felismerte a telót, fel is dobta, hogy milyen CSC-re akarok váltani, de a listába nem volt semmi, manuálisan beírva ILO-t azt írta nem találta.
Aztán sokáig nem ismerte fel a telót. Majd drivert frissítettem. Jó lett.
Ekkor megírtam a hszt-t és hátradőlve vártam.
Csak a szemem verte ki a listában az ILO.....Azóta megcsináltam és működik!
-
BIT_
tag
Sziasztok!
Van egy S20-am, amit már egy ideje nem használtam, de most jön egy átmeneti időszak, amikor elő kell vennem pár napra/hétre, míg megkapom a csere telót, az S23-at.
Felfedeztem, hogy Samsungnál is lehet hívást felvenni, amihez CSC csere kell.
S23 fórumban kitúrtam, hogy ott majd ILO kell, de S20-nál nem látom ajánlásként mit tegyek fel, hogy minden működjön tovább és legyen hívásrögzítés is.
SM-G980F/DS
CSC:XEH
Android 13Gondolom ezek közül kellene választanom?:
3IE | ACR | AFG | AFR | AMO | ATL | ATO | AUT | BGL | BTB | BTE | BTU | CAC | CAM | CAU | CHO | CNX | COA | COO | COS | DBT | DKR | DRE | ECT | EGY | EON | EUR | EVR | FTM | GTO | H3G | HUI | ILO | INU | ITV | KSA | LAO | LUX | MAX | MBM | MEO | MID | MWD | MXO | MYM | NEE | NPL | O2U | OMN | OPV | ORO | ORS | ORX | PAK | PEO | PHE | PHN | ROM | SEB | SEE | SEK | SFR | SKZ | SLK | SMP | TCL | THL | TKD | TMH | TMS | TMZ | TPH | TPL | TUN | VD2 | VDC | VDF | VDH | VDI | VGR | VOD | XEC | XEF | XEH | XEO | XEZ | XFE | XME | XSG | XSP | XTC | XXV | BOG | BTC | CPW | EUX | EUY | GLB | ILP | LYS | MET | MM1 | MOT | MSR | NZC | NZO | O2C | OPS | PLS | PRT | SER | SIM | SIN | SIO | SMA | STH | TEL | TIM | TNZ | TOP | TPA | TSE | TSI | TUR | VAU | VIP | VNZ | WWA | WWB | WWC | WWD | XFA | XFV | XNZ | XSAEzt CSClistát kiolvasáskor dobta a SamFw.
Köszönöm!

Mondjuk itt is ILO-t?
-
retesz147
addikt
Sziasztok!
Van egy S20-am, amit már egy ideje nem használtam, de most jön egy átmeneti időszak, amikor elő kell vennem pár napra/hétre, míg megkapom a csere telót, az S23-at.
Felfedeztem, hogy Samsungnál is lehet hívást felvenni, amihez CSC csere kell.
S23 fórumban kitúrtam, hogy ott majd ILO kell, de S20-nál nem látom ajánlásként mit tegyek fel, hogy minden működjön tovább és legyen hívásrögzítés is.
SM-G980F/DS
CSC:XEH
Android 13Gondolom ezek közül kellene választanom?:
3IE | ACR | AFG | AFR | AMO | ATL | ATO | AUT | BGL | BTB | BTE | BTU | CAC | CAM | CAU | CHO | CNX | COA | COO | COS | DBT | DKR | DRE | ECT | EGY | EON | EUR | EVR | FTM | GTO | H3G | HUI | ILO | INU | ITV | KSA | LAO | LUX | MAX | MBM | MEO | MID | MWD | MXO | MYM | NEE | NPL | O2U | OMN | OPV | ORO | ORS | ORX | PAK | PEO | PHE | PHN | ROM | SEB | SEE | SEK | SFR | SKZ | SLK | SMP | TCL | THL | TKD | TMH | TMS | TMZ | TPH | TPL | TUN | VD2 | VDC | VDF | VDH | VDI | VGR | VOD | XEC | XEF | XEH | XEO | XEZ | XFE | XME | XSG | XSP | XTC | XXV | BOG | BTC | CPW | EUX | EUY | GLB | ILP | LYS | MET | MM1 | MOT | MSR | NZC | NZO | O2C | OPS | PLS | PRT | SER | SIM | SIN | SIO | SMA | STH | TEL | TIM | TNZ | TOP | TPA | TSE | TSI | TUR | VAU | VIP | VNZ | WWA | WWB | WWC | WWD | XFA | XFV | XNZ | XSAEzt CSClistát kiolvasáskor dobta a SamFw.
Köszönöm!

-
Garsza
veterán
-
simongab
senior tag
-
Doner
aktív tag
Annál a tetves cégnél bármi előfordulhat főleg mióta minden féle céget enged magán keresztul hirdetni.
-
simongab
senior tag
Samsung S20...fél éve vettük elvileg újonnan az emagon keresztül valami ír cégtől. Most eltört a hátlap, és a cserénél azt mondta a szervizes hogy kellene a hátlapon szériaszámnak lenni. Létezhet felújított telefont adnak el újként?
-
Doner
aktív tag
Ja hogy édesanyád használja. Akkor nem szóltam semmit. Tényleg esélytelen
-
csubuka
addikt
Köszi, értem

Valóban nem ideális ez a kábelezés. De édesanyámnak ez a megszokott, ezt kell megpatkolni valahogy, nem kéne újabb metódust bevezetnem. Bár a simán gdrive-ra felpakolás a teló wifire csatlakoztatása után azért talán neki is emészhető volna.
-
Doner
aktív tag
Az a logika hogy ne keress benne logikát.
Bár így 2024-ben én már elszoktam arról hogy fájl másoláshoz kábelt használjak. Wifin-n minden mozgatható és az is elég gyors. A telefon USB kábele manapság már inkább csak töltési funkciót lát el. -
csubuka
addikt
Toltam pár gyorstesztet. Így elsőre image transfer módban nem dobálja le
Nem is értem ezt az egészet... milyen logika alapján működik az egyik, mag a másik mód meg nem.De köszönöm a tippet. Talán ennyi elég lesz a helyzet normalizálásához.
-
Doner
aktív tag
Azzal is ledobálja?
És csak adatmásolás közben dobálja le? És ha teszel bele sd kártyát és arra másolsz akkor is ledobálja?
-
csubuka
addikt
Köszi, megpróbálom úgy
Kicsit furi lenne ha jobban menne az image transfer mint a file transfer...Ha jól látom az imgae transfer csak a pictures meg a DCIM mappát viszi. Mondjuk ha stabilan menne ez nm lenne gond, mert át lehet oda mozgatni ami kell.
-
Doner
aktív tag
Sziasztok!
S20 telóm ha gépre kötöm USB-vel el-el dobogatja a kapcsolatot fájlok másolása közben. Több gép, több kábel próbálva... ez milyen probléma lehet?
Alapvetően eléggé jól áll a helyén a kábel. Hibátlanul tölt. Ez valami átlagos Samsung probléma (anyám régebbi A40- ugyanilyet csinál)?
És ha megpróbálsz másfajta adatátviteli módra menni az usb csatlakozásnál a menüben amikor a telefon felajánlja? Akár képek átvitele stb nem tudom fejből miket ír ki se talan egynél több módban tud meghajtóként megjelenni.
-
csubuka
addikt
Sziasztok!
S20 telóm ha gépre kötöm USB-vel el-el dobogatja a kapcsolatot fájlok másolása közben. Több gép, több kábel próbálva... ez milyen probléma lehet?
Alapvetően eléggé jól áll a helyén a kábel. Hibátlanul tölt. Ez valami átlagos Samsung probléma (anyám régebbi A40- ugyanilyet csinál)?
-
DonMarco
aktív tag
Üdv ! Én nem vettem észre külömbséget.. De mint köztudott,hogy már csak bisztonsági frissítéseket kap a teló (ha,kap). Én bisztos hogy nem váltok még jó pár évig újra mert MINEK ? Igencsak túl vannak árazva az újak..felét sem érik meg,mókusvakítás az egész..

-
krystman
őstag
Esetleg akinek a legutolsó Android frissítés van a telefonon, van sebességbeli különbség a régebbi és az újabb Android között? Gyorsabb, vagy lassabb e a telefon
-
krystman
őstag
Értem! Köszönöm!
-
TODI1111
veterán
Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy van 2db sim kártyám egy rendes amivel beszélek ez a 1 sim foglalatban van, még a másikban 2 sim foglalatban olyan ami csak Net kártya. Hogy lehetne azt megoldani, hogy ha hívnak 1 sim kártyán lenne továbbra is internetem a 2 sim kártyáról? Van erre valami megoldás?köszi
"Van erre valami megoldás?"
Szerintem nincs. -
MadMancs
veterán
Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy van 2db sim kártyám egy rendes amivel beszélek ez a 1 sim foglalatban van, még a másikban 2 sim foglalatban olyan ami csak Net kártya. Hogy lehetne azt megoldani, hogy ha hívnak 1 sim kártyán lenne továbbra is internetem a 2 sim kártyáról? Van erre valami megoldás?köszi
Szia.
Sehogy. Ehhez dual aktív, azaz 2 modemmel rendelkező teló kellene. Ilyen gyakorlatilag már nincs. Vagyis elvétve talán még 1-2
-
krystman
őstag
Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy van 2db sim kártyám egy rendes amivel beszélek ez a 1 sim foglalatban van, még a másikban 2 sim foglalatban olyan ami csak Net kártya. Hogy lehetne azt megoldani, hogy ha hívnak 1 sim kártyán lenne továbbra is internetem a 2 sim kártyáról? Van erre valami megoldás?köszi
-
ACE-
addikt
-
TODI1111
veterán
Sziasztok!
A héten érkezett meg a májusi frissítés az S20+ XEH telefonomra, és kb.1 órája zöld csík jelent meg a kijelzőn. Természetesen vigyázok rá, tehát nem esett le, nem érte külső behatás. Több helyen azt olvastam, hogy frissítés okozhatja ezt, azonban a Samsung nem ismeri el a hibát. Szerintetek van értelme vagy ideje lenne lecserélni? Sajnos már csak biztonsági frissítéseket kapunk.A kijelzőcsere 100 000 HUF. körül mozog. Kérdés, neked megéri-e annak tudatában, hogy már csak biztonsági frissítéseket kap a készülék. Én cserélném.
-
Rocker1
tag
Sziasztok!
A héten érkezett meg a májusi frissítés az S20+ XEH telefonomra, és kb.1 órája zöld csík jelent meg a kijelzőn. Természetesen vigyázok rá, tehát nem esett le, nem érte külső behatás. Több helyen azt olvastam, hogy frissítés okozhatja ezt, azonban a Samsung nem ismeri el a hibát. Szerintetek van értelme vagy ideje lenne lecserélni? Sajnos már csak biztonsági frissítéseket kapunk. -
Doner
aktív tag
Nem értek egyet. Felhasználás függő. De amúgy szerintem is szomorú hogy még a cpu sebességet is korlátozni kell hogy ne fűtse szét magát a kezedben.
Engem pl nem érdekelnek a játékok sem a fényképezés. Ami miatt ezt vettem az a vezeték nélküli töltés és mert még ennek nem volt annyira batár nagy kijelzője bár ez is lehetne még kisebb momdjum 5,8 inch. Jó lenne nekem akármelyik galaxy A szériás teló is de hogy hogyisnem a samung azokba nem teszi bele ezt a funkciót sajnos.. (vezeték nélküli töltés)Természetesen nem.újonnnan vettem hanem használtan. Szerintem a kutyát nem érdekelné a legtöbb flagship telefon ha bizonyos funkciókat az olcsobb telefonjaikba is bele raknának akár gyengébb kamerával vagy kijelzővel ami nem annyira fontos. De nagyon ügyes számító marketingel csak a flagship mobilokba teszik hogy a hozzám hasonlókat is bevonzák. -
TODI1111
veterán
Én nem tudom hogy ennek az új vagy régi akksihoz van e köze de van egy elméletem aztán vagy igaz vagy mezcáfolják majd aki jobban ért hozzá.
Nekem a sima s20 van és eleinte nem értettem mi a rákért merül ilyen gyorsan. Aztán rájöttem hogy vakamiért egy kis nyomkodás vagy böngészés hatására is rögtön 40 fokos a telefon amit ereztem is. Egyrészt baromi gyorsan merül másrészt melegnek érződik.
Ezért én utána járva azt találtam hogy be kell kalcsolni az energiatakarékossági opciókat. Pl a 120 hertz kijelzőt felejtsd el és a felbontást is tedd a legkisebbre továbbá a cpu sebességet 70%ra. Én így használom. A mindennapokban semmi hátrányt nem tapasztaltam. És így normálisan merül és nem melegszik. Olvastam egy valahol hogy a leg jobb ha ki vannak kapcsolva bizonyos magok a processzorban ami észrevehetően hétköznapi használatban nem befolyásolja a teljesítnényt de nem fog melegedni és tovább bírja az akksi de ilyen szinten már hülye vagyok belenyúlni mert a leírások is túl hiányosak és nem találni eléggé szájbarágósat, a segédprogramok mellékelésének hiányáról nem is beszélve. Amúgy jó telefon lenne, nem értem miért kellett ennyire elszni a samsungnak.
"... be kell kalcsolni az energiatakarékossági opciókat. Pl a 120 hertz kijelzőt felejtsd el és a felbontást is tedd a legkisebbre továbbá a cpu sebességet 70%ra. Én így használom...."
Ha mindent kikapcsolsz rajta és teljesen lekorlátozod akkor szerintem kár ilyen készüléket venni. -
Doner
aktív tag
-
Garsza
veterán
Én nem tudom hogy ennek az új vagy régi akksihoz van e köze de van egy elméletem aztán vagy igaz vagy mezcáfolják majd aki jobban ért hozzá.
Nekem a sima s20 van és eleinte nem értettem mi a rákért merül ilyen gyorsan. Aztán rájöttem hogy vakamiért egy kis nyomkodás vagy böngészés hatására is rögtön 40 fokos a telefon amit ereztem is. Egyrészt baromi gyorsan merül másrészt melegnek érződik.
Ezért én utána járva azt találtam hogy be kell kalcsolni az energiatakarékossági opciókat. Pl a 120 hertz kijelzőt felejtsd el és a felbontást is tedd a legkisebbre továbbá a cpu sebességet 70%ra. Én így használom. A mindennapokban semmi hátrányt nem tapasztaltam. És így normálisan merül és nem melegszik. Olvastam egy valahol hogy a leg jobb ha ki vannak kapcsolva bizonyos magok a processzorban ami észrevehetően hétköznapi használatban nem befolyásolja a teljesítnényt de nem fog melegedni és tovább bírja az akksi de ilyen szinten már hülye vagyok belenyúlni mert a leírások is túl hiányosak és nem találni eléggé szájbarágósat, a segédprogramok mellékelésének hiányáról nem is beszélve. Amúgy jó telefon lenne, nem értem miért kellett ennyire elszni a samsungnak.
Nekem igazából nem a hashnálat közbeni fogyasztással van gond. Ikáb hashnálaton kívül fogyaszt sokat.
-
Doner
aktív tag
Én nem tudom hogy ennek az új vagy régi akksihoz van e köze de van egy elméletem aztán vagy igaz vagy mezcáfolják majd aki jobban ért hozzá.
Nekem a sima s20 van és eleinte nem értettem mi a rákért merül ilyen gyorsan. Aztán rájöttem hogy vakamiért egy kis nyomkodás vagy böngészés hatására is rögtön 40 fokos a telefon amit ereztem is. Egyrészt baromi gyorsan merül másrészt melegnek érződik.
Ezért én utána járva azt találtam hogy be kell kalcsolni az energiatakarékossági opciókat. Pl a 120 hertz kijelzőt felejtsd el és a felbontást is tedd a legkisebbre továbbá a cpu sebességet 70%ra. Én így használom. A mindennapokban semmi hátrányt nem tapasztaltam. És így normálisan merül és nem melegszik. Olvastam egy valahol hogy a leg jobb ha ki vannak kapcsolva bizonyos magok a processzorban ami észrevehetően hétköznapi használatban nem befolyásolja a teljesítnényt de nem fog melegedni és tovább bírja az akksi de ilyen szinten már hülye vagyok belenyúlni mert a leírások is túl hiányosak és nem találni eléggé szájbarágósat, a segédprogramok mellékelésének hiányáról nem is beszélve. Amúgy jó telefon lenne, nem értem miért kellett ennyire elszni a samsungnak.
Ja azt elfelejtettem hogy pl jön egy biztonsági frissítés és annak telepítése után pár óráig "fűt" a telefon mint állat. Aztán normalizálódik. De közben is gyorsan merül.
-
Doner
aktív tag
Én nem tudom hogy ennek az új vagy régi akksihoz van e köze de van egy elméletem aztán vagy igaz vagy mezcáfolják majd aki jobban ért hozzá.
Nekem a sima s20 van és eleinte nem értettem mi a rákért merül ilyen gyorsan. Aztán rájöttem hogy vakamiért egy kis nyomkodás vagy böngészés hatására is rögtön 40 fokos a telefon amit ereztem is. Egyrészt baromi gyorsan merül másrészt melegnek érződik.
Ezért én utána járva azt találtam hogy be kell kalcsolni az energiatakarékossági opciókat. Pl a 120 hertz kijelzőt felejtsd el és a felbontást is tedd a legkisebbre továbbá a cpu sebességet 70%ra. Én így használom. A mindennapokban semmi hátrányt nem tapasztaltam. És így normálisan merül és nem melegszik. Olvastam egy valahol hogy a leg jobb ha ki vannak kapcsolva bizonyos magok a processzorban ami észrevehetően hétköznapi használatban nem befolyásolja a teljesítnényt de nem fog melegedni és tovább bírja az akksi de ilyen szinten már hülye vagyok belenyúlni mert a leírások is túl hiányosak és nem találni eléggé szájbarágósat, a segédprogramok mellékelésének hiányáról nem is beszélve. Amúgy jó telefon lenne, nem értem miért kellett ennyire elszni a samsungnak.
-
MadMancs
veterán
-
ACE-
addikt
A zsírúj akksiknak kell több merítés, feltöltés, mire eléri a teljes kapacitását. Szóval legyél türelmes.
-
Garsza
veterán
Más a recowery módot hogy tudom indítani? Se a vulume up+power on se a volume down+power on kombinációra nem indul
-
Garsza
veterán
Helló! Kicseréltem az aksit az S20+telómban. A régi 4370 mA volt az új 4500mA eredeti Samsung. És még rosszabb az üzemidőm mint a régivel. Lehwtséges hogy alapból rossz aksit kaptam?
Éjjel letettem föltöltve és 7 óra alatt kb. 16% merült. Úgy hogy hozzá sem nyúltam. -
szaniszlokar
aktív tag
Ma reggel vettem észre, hogy amikor SMS-t akarok írni, akkor az üzenetek app bezárul.
Megnyitom az appot, majd pár másodperc várakozás után bezárul.
Az app gyorsítótárát már kiürítettem, de nem hozott megoldást. Restart is volt már.
Találkozott valaki ilyen problémával? Mi lehet a megoldás? A gyári appról van szó.
Köszi! -
MadMancs
veterán
Úgy tudom hogy nem.
-
Garsza
veterán
Helló! Elrepedt az S20+ omon a hátlap. Lehet azt úgy cseréltetni, hogy az IEMI szám benne legyen az új hátlapban?
-
fluxion
őstag
Azt is megcsináltam én is, de ahhoz nagy odafigyelés kell. Bele van ragasztva, semmiképp se feszegesd alulról, mert én benyomtam vele a kijelzőt és lett benne egy fehér csík.
Vannak róla jó videók, nézz meg legalább hármat. 🙂 -
saiyajin
senior tag
Nálam is ez volt. Szerintem sokszor volt kocsiban és a meleget nem bírta annyira. Nekem jól jött, mert pont el volt reedve a hátlap és kaptam az alkalmon, rendeltem egy újat és egy erre a célra készített ragasztóval vissza ragasztottam. Utána kb össze kell szorítani olyan 30 órára, addig nem tudod használni.
Remek, köszi a válaszod! Körbe nézek és rendelek egyet. Lehet akkor már összekötöm egy akksi cserével.
-
fluxion
őstag
Sziasztok! Van más tulaj is topikban, akinek a 3-4 éves készülékén kezd leválni a hátlap a jobb oldalon, ahol a hangerőgombok vannak? Kb. egy fél milliméteres hézag. Mikor feltűnt, elővettem asszony régi telóját (szintén S20 plus), és azon is hasonló a helyzet, talán enyhébben. Most vagy az akksi púposodik és feszíti le a hátlapot, vagy csak simán fárad a ragasztás.
Nálam is ez volt. Szerintem sokszor volt kocsiban és a meleget nem bírta annyira. Nekem jól jött, mert pont el volt reedve a hátlap és kaptam az alkalmon, rendeltem egy újat és egy erre a célra készített ragasztóval vissza ragasztottam. Utána kb össze kell szorítani olyan 30 órára, addig nem tudod használni.
-
saiyajin
senior tag
Sziasztok! Van más tulaj is topikban, akinek a 3-4 éves készülékén kezd leválni a hátlap a jobb oldalon, ahol a hangerőgombok vannak? Kb. egy fél milliméteres hézag. Mikor feltűnt, elővettem asszony régi telóját (szintén S20 plus), és azon is hasonló a helyzet, talán enyhébben. Most vagy az akksi púposodik és feszíti le a hátlapot, vagy csak simán fárad a ragasztás.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- AKCIÓ! ASRock H510M i5 11400 32GB DDR4 512GB SSD RX 7600 XT 16GB Rampage SHIVA ADATA 600W
- Prémium Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R7 5800X /ROG 6900XT LC /32GB DDR4 /512SSD + 1TB HDD
- Nintendo Switch 2 + Mario Kart World játék
- Lenovo Thinkpad L13 Gen.2,FHD,i5-1135G7,8GB DDR4,256GB NVMe SSD,WIN11
- Keresek - Chieftec hdd tartó sínt.
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest




