Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) HarleyCustom válasza fogtunder (#1599) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nekem jól tette a dolgát tegnapig, amíg megvolt. Mindig csatlakozott és nem szakadt meg soha a kapcsolat.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1602) emeron


emeron
tag

Kissé off, de a telefonhoz kapcsolódik. Tudtok ajánlani valami jó minőségű, S20+ kompatibilis karra csatolható tokot? Futáshoz kellene.

Illetve szintén testmozgással és a telefonnal kapcsolatos, Samsung Health-szel szinkronizáló okos mérleget tudtok ajánlani?

(#1603) HarleyCustom válasza emeron (#1602) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Decathlonba vettem én is anno futáshoz. Nézd meg ott

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1604) MrTwister válasza HarleyCustom (#1601) üzenetére


MrTwister
őstag

Eladtad az S20-ad? :Y

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#1605) TODI1111


TODI1111
addikt

Próbáld ki és megtudod. Ha nem tudnád letölteni az appot akkor ide feltettem.

(#1606) HarleyCustom válasza MrTwister (#1604) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:B
S7-tel nyomulok, nejemé volt. Majd iphone vissza. De feleségemnek ott az S20, úgy hogy nincs gond ;)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1607) TODI1111 válasza HarleyCustom (#1606) üzenetére


TODI1111
addikt

Majd leslien fórumtárstól jól megkapod, hogy csak azért adtad el mert nem SD verzió. :D :DD

[ Szerkesztve ]

(#1608) HarleyCustom válasza TODI1111 (#1607) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1609) Ricardo válasza HarleyCustom (#1608) üzenetére


Ricardo
félisten

Mi vezetett a döntéshez, hogy visszaváltasz?

(#1610) HarleyCustom válasza Ricardo (#1609) üzenetére


HarleyCustom
veterán

az ios...korábban mondtam, hogy én ios user vagyok igazából, de szoktam a csúcs droidokat kipróbálni...szóval a megszokott rendszer hiányzik

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1611) polonic válasza HarleyCustom (#1610) üzenetére


polonic
félisten

Én samsung i900-zal kezdtem, windows ce-n. Aztán 3 windows phone, utána jött az ios, aztán droid és megint most droid.
Én valahogy nem tudnék ios-re visszamenni. Nagyon nem tetszik a zártsága és az Apple hozzáállása és a szabványok mellőzése.

(#1612) Timeola


Timeola
aktív tag

Ez szerintem annyira egyénfüggő ki mit szeret. Hülye hasonlat lesz (nem droid vs. ios), de nekem döntő többségben Samujaim voltak, 1-2 Sonytól eltekintve, meg a legelején Nokia, de hát ugye ez abból adódik, hogy nem vagyok már mai gyerek :N , nemrég rendeltünk az akciós Nova 5t-ből, úgy hogy életemben nem használtam még Huaweit.. nagyon furcsa volt az elején rajta minden.. annyira megszoktam a Samus dolgokat már úgy minden téren.. pedig nem rossz teló egyáltalán a kategóriájában, ennyi árért meg főleg, de úgy döntöttem, én maradni fogok a Samsung vonalon, úgyhogy ez marad másnak a családban és ha összejön akkor egy S20 tulaja leszek majd én is. Szóval valaki android függő valaki ios függő, valakinek meg tök mindegy és mindegyiket szereti, valaki meg szimplán csak Samu függő :DDD.

(#1613) HarleyCustom válasza polonic (#1611) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nokia 1011-gyel kezdtem... :DDD 1995-ben, de lehet korábban, már annyira nem emlékszem...Pannon GSM-nél utána Westel GSM-nél kötöttem ki.

Utána volt minden....
S2 óta összes csúcs Samu megvolt, ahogy az iPhone-ok is. A LÉumiák is...BlackBerry-k is... :D Minden megvolt szinte.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1614) fogtunder válasza HarleyCustom (#1613) üzenetére


fogtunder
nagyúr

a régi szép idők, amikor még az egész SIM-et bele kellett tolni a telefonba :D

I hate morning people. And mornings. And People.

(#1615) HarleyCustom válasza fogtunder (#1614) üzenetére


HarleyCustom
veterán

100ezer ft volt Pannon előfizetéssel....akkor...38 ezer ft volt az átlagkereset, bérezés kb. :DDDha jól emlékszem

Ha azt vesszük, akkor is drága volt egy ilyen kütyü, meg most is.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1616) fogtunder válasza HarleyCustom (#1615) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én akkoriban még valahol az általános iskolában lézengtem, apám első céges telefonja egy 5110 volt, szerintem napokat snake-eztem rajta, ott komolyan bekattant valami, kb mint mikor először láttam a Wizard of Wart C64-en :D

I hate morning people. And mornings. And People.

(#1617) polonic válasza HarleyCustom (#1613) üzenetére


polonic
félisten

Okostelefonoktól kezdtem a sort.
Az első valami ericsson telefon volt, vodafone-nál kártyásan, aztán nokiák, 3310, 3410, 3510. Volt még valami Siemens is, aztán megint Ericsson. Valahogy így.

(#1618) HarleyCustom válasza polonic (#1617) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nekem az első az Lg p990 volt, utána Samsung s2 asszem... :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1619) polonic


polonic
félisten

Ti használjátok a Good Lock appot?
Egész jónak tűnik, de én még nem próbáltam ki. Csak olvastam róla.

(#1620) arn77 válasza polonic (#1619) üzenetére


arn77
aktív tag

A Good Lock nálunk nem működik, csak a benne lévő egy két alkalmazás, az is egy külön appal megy csak.
Amit én használnék belőle az a Task Changer. Ez megy más alkalmazás nélkül is, de összeakad az értesítési sávval. Ha megy a Task changer, nem lehet lehúzni csak a kijelző tetejéről.

[ Szerkesztve ]

(#1621) icecave válasza polonic (#1619) üzenetére


icecave
nagyúr

Ugye a good lock az csak egy apk kezelő app, itthon nem elérhető, helyette a nice lock van. Aztán utána lehet az AKP-kat feltenni, amik itt megjelennek és lehet őket konfigolni (pl. taks changer, stb.).

Én csak az említettet használtam, de sajnos lassítja a folyamatot, nem jó az animációja, így hagytam a dolgot.

(#1622) polonic


polonic
félisten

Kösz, akkor mellőzöm.

(#1623) PeteePeti válasza Bazi.Joe (#1600) üzenetére


PeteePeti
őstag

[link] Itt a 96 Hz is szerepel a videóban FHD+ -al!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1624) ntomtb


ntomtb
tag

Firstphone-nál 240-ért ugye nem rossz vétel? :D

(#1625) fogtunder válasza ntomtb (#1624) üzenetére


fogtunder
nagyúr

teljesen véletlenül éppen nincs belőle készleten, pedig ennyiért szerintem a Samsung is szívesen venne. úgyis unatkozok, lehet írok egy levelet a GVH-nak :D

Timeola: akkor lenne még jobb, ha bárkinek el is adnák ennyiért és nem csak reklámfogás lenne, hogy feljebb sorolja őket az árukereső. erősen etikátlan piaci magatartás. ha meg mégis lehet kapni ennyiért és nekik ez megéri, akkor nem merném megvenni, mert bőven átadási ár alatt van. persze álmodozni szabad, csak általában ami túl jó, hogy igaz legyen, az nem is igaz.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#1626) Timeola válasza ntomtb (#1624) üzenetére


Timeola
aktív tag

Nagyon is jó lenne, ha lenne annyi pénzem :DDD!

[ Szerkesztve ]

(#1627) HUNgabus


HUNgabus
senior tag

az meg van hogy a Dél-Koreában sajnálják hogy ott Snapis S20 széria van, ilyen az igazi lokálpatriotizmus :C

(#1628) PedroPascal


PedroPascal
senior tag

Használ valaki Whitestone Dome Glass kijelző védőt? Nekem ma jött meg, elsőre sikerült rendesen feltenni, de a kamera körüli U kivágás körül fehér háttér mellett a kivágás pereme csillogó ami kicsit zavaró. Több install videót megnéztem és ott is látok ilyet de élőben jobban bassza a szemem. Ez normális ennél a kijelző védőnél?

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#1629) collstock


collstock
csendes tag

Én a 60Hz, FHD+ mellett wifin egész nap, és 20 perc telefonálással is max. 2 óra képernyőidőt tudok összehozni, lehúzom a töltőről és 10 perc alatt 4%-ot csökken a töltöttség (semmilyen alkalmazás nem fut a háttérben, és adaptív is be van kapcsolva). 3 hetes a telefon, tehát volt ideje "betanulni" az akksinak. Valakinek csinál még ilyet a sima S20?

(#1630) HarleyCustom válasza collstock (#1629) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ott beakadt valami.... :U

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1631) PedroPascal válasza collstock (#1629) üzenetére


PedroPascal
senior tag

S20+kupak is ilyen! Jöhetne már az áprilisi frissítés.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#1632) collstock válasza PedroPascal (#1631) üzenetére


collstock
csendes tag

A vicc az, hogy van egy Note10 lite is a családban, együtt vettem az S20-al, annak nagyobb akksija van, és hasonlóan gyenge üzemidőt hoz (mondjuk a gyenge ott 4-5 órát jelent). A Note9 mérföldekkel jobb volt üzemidőben ugyanekkora akksival, elvileg többet fogyasztó procival. Sőt, még másfél évesen is jobb ennél. Hol itt a fejlődés? :F

(#1633) PedroPascal válasza collstock (#1632) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Nekem S9+ volt az előd, de teljesen mindegy mivel hasonlítod jelenleg össze mert ez kőkeményen szarul van optimalizálva, de ez javítva lesz ha végre jönne a nyamvadt rendszer frissítés! Gondolom hogy sok meló van vele így a legelején főleg de akkor adják ki 2 részletbe mondjuk, mert az akkumulátor így megdöglik az első hónapban ha nem csinálnak valamit! :D

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#1634) TODI1111 válasza collstock (#1632) üzenetére


TODI1111
addikt

Szerintem ott valami nagyon nincs rendben. Igaz, hogy nekem ultrám van és nagyobb az aksi de jóval nagyobb kijelzőt is kell meghajtania. Ennek ellenére 120Hz-en mostanáig ezt hozta ma:

Ez már 2 óra kijelzőidő. Ha ehez hozzávesszük, hogy ezt nem wifin hanem ennyire sz@r lefedettségű helyen hozta:

Plusz ilyen térerő melett közel 3 óra internetes rádió is volt bluetooth hangszórón, akkor nem is olyan rossz. Ebből gondolom, hogy nálad valami nem stimmel.

[ Szerkesztve ]

(#1635) dobolson válasza PedroPascal (#1633) üzenetére


dobolson
senior tag

Vékony jégen táncoltok ti ketten, hamarosan le lesztek cseszve, hogy hogy meritek fikázni ezt a remek terméket, ami már jelen állapotában is hibátlan. :DDD

(#1636) collstock válasza TODI1111 (#1634) üzenetére


collstock
csendes tag

Ez már vállalhatónak tűnik. A felének is örülnék :DD

(#1637) PedroPascal válasza collstock (#1636) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Tegyél rá Win10-et memória megvan hozzá lehet jobban bírná az akku is :DD

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#1638) Kasya válasza PedroPascal (#1637) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ha Snapdragon verzios lenne, akkor esetleg... ;]

(#1639) NemMo


NemMo
őstag

Lehetne egy olyan kérésem a tulajokhoz, hogy valaki 100x zoommal fényképezze le a holdat? :R

[ Szerkesztve ]

(#1640) ntomtb


ntomtb
tag

Nem azért fordultam hozzátok, hogy egyesek ócsárolják vagy felnyomják a gsm boltokat, hanem azért, hogy tudván ezek a boltok hátrányait, a szolgáltatói ill. a nagy cégek 320 fölötti árait tekintve, megint csak tudván a nem SD-vel szerelt s20 hátrányit, megér-e 240-et?
Amúgy nem ragaszkodok pont ehhez, (Sony xz2-ről váltanék), ha tudtok kompakt méretben (max 6,3"), vízálló és/vagy sztereó hangszoróval szerelt, amoledes telót akkor hajrá :)

(#1641) dobolson válasza ntomtb (#1640) üzenetére


dobolson
senior tag

P30 pro.

(#1642) SeatZola válasza ntomtb (#1640) üzenetére


SeatZola
őstag

Sima S10.

Rappi

(#1643) SeatZola válasza dobolson (#1641) üzenetére


SeatZola
őstag

Az megvan, hogy max. 6,3"-ot szeretne?

Rappi

(#1644) dobolson válasza SeatZola (#1643) üzenetére


dobolson
senior tag

Az rémlett, hogy az 6.3, de oké, köszi a "stílusos" kiigazítást. Remélem, jobban alszol majd.

[ Szerkesztve ]

(#1645) SeatZola válasza dobolson (#1644) üzenetére


SeatZola
őstag

Nem ált szándékomban esetlegesen sértő, "stílusos" lenni. :R De ha már itt tartunk, akkor egy Samsung S20 szak-topicban Samsung S20 helyett Huaweit ajánlani, na az az igazán "stílusos"! ;] Ja, és a P30Pro az nem 6,3, hanem 6,47"!

[ Szerkesztve ]

Rappi

(#1646) HarleyCustom válasza ntomtb (#1640) üzenetére


HarleyCustom
veterán

S10e
Kompakt és sztem egy kiváló telefon. Nekem legalábbis az egyik kedvencem.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1647) horvi0813


horvi0813
tag

S20+ 4G ezt tudja jelenleg. Duál Semmel használom 0-24. GPS, WIFI és 4G alway ON. 120hz. Első 2 hétben ez 4 óra volt, mostanra beállt a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#1648) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Esetleg, ha valaki használ Revolutot!
A személyazonosság igazolása megtörtént, de az email igazolás ellenőrzés nem sikerül, mert az ellenőrzés gombra nyomva nem küldi el az ellenőrzött emailt! Már beszéltem ügyfélszolgálattal, de nem adtak érdemleges választ? Esetleg ötlet, hogy mi lehet a gond?

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1649) NavySeal válasza horvi0813 (#1647) üzenetére


NavySeal
senior tag

Ez tutti jó! Nekem is már 5-6h SoT meg van, szóval elégedett vagyok én is.

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#1650) polonic válasza PeteePeti (#1648) üzenetére


polonic
félisten

Van revolut topik, ott lehet hamarabb kapsz választ.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.