Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Schuler888 válasza SanyikaDC (#999) üzenetére


Schuler888
senior tag

Varjuk az osszehasonlito teszteket az elozohoz kepest mar akinek van/volt az is :)

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#1002) SanyikaDC válasza Schuler888 (#1001) üzenetére


SanyikaDC
tag

Nem volt de az s9+ s20+ féle vezetékes gyalogsági AKG-hez tudok viszonyítani :D

[ Szerkesztve ]

Galaxy S20+5G (cosmic gray) /Galaxy S9+ (midnight black) /Galaxy S7 Edge (black onyx) /HTC Uno - Black ^.^ /Samsung Galaxy S4 (R.I.P.)/Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 - JellyMod 4.0/CoCore 6.8

(#1003) polonic


polonic
félisten

Szerintem ez milyen SoT 120 hz-en és úgy, hogy reggel 91-2 %-ról indultam.
Spotify buds+ -on keresztül hallgattam. Volt 40 perc bicajozás, azt mértem, azért futott a Samsung Health.

[ Szerkesztve ]

(#1004) dobolson


dobolson
senior tag

Azért az továbbra is elég gáz, hogy full grafikán játszhatatlan pl egy pubg mobile. Azzal már nem is foglalkozom, hogy melegszik és merül, ez legyen oké. De full lagg az egész játék, csak low grafikán sima minden. Ja és full hd+60hz. Megint csak a p20 pro-val tudok példálózni, hogy ott élvezhető szinten elment a full grafika. Gondolom azon túl szoftveresen nem tudok belenyúlni a dolpgba, h teljesítmény módra állítom az aksi beállításoknál?

(#1005) emeron válasza mg1992mg (#991) üzenetére


emeron
tag

Én is fehéret kaptam, pedig Samu tudja hogy fekete készüléket vásároltam. Fekete Buds+ azért jobban bejött volna, de persze ennek is örülök. :) Még szokni kell.

[ Szerkesztve ]

(#1006) NavySeal válasza emeron (#1005) üzenetére


NavySeal
senior tag

Fehér szín szerepelt csak a promóban, így sajnos nem lehetett/lehet választani. Az enyém még egy raktárban sajnos :)

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#1007) polonic válasza polonic (#1003) üzenetére


polonic
félisten

Szerintetek akart lennin, nem szerintem. :)

A galaxy buds+ tok nagyon lassan töltődik vezeték nélkül. Nektek is ilyen?

(#1008) emeron


emeron
tag

A naptár alkalmazásban megoldható valahogy, hogy ne "keresztnév, családnév" legyen a megjelenési forma? Beállításoknál nem találok ilyet és elég idegesítő. A névjegyzéken belül be lehetett állítani, de itt nem.

Új vagyok a Samsung világában még. :)

(#1009) PeteePeti válasza NavySeal (#1006) üzenetére


PeteePeti
őstag

Én ezért vettem egy feketét, ami ma jött meg! Az ajándék fehéret meg megkapja asszony! ;) Amúgy is ki tudja mikor ér majd az ide! :DD

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1010) SeatZola


SeatZola
őstag

Srácok!

Van.már tapasztalat akku ügyben? Egy S10Plust cserélnék le sima S20-ra, mert azt a méretet imádom. Hogy viszonyul a sima S20 az S10+-hoz és a sima S10hez?

Rappi

(#1011) dobolson válasza SeatZola (#1010) üzenetére


dobolson
senior tag

Szia! Nekem sima s20 van, én is pont a méret miatt döntöttem ez mellett az s20+ helyett. Bár a többi telóhoz nem tudom viszonyítani, amiket írtál, de annyit elmondhatok, hogy egyelőre kevéskének érzem ezt az akkut. Én a korábbi p20prom-hoz tudom hasonlítani e tekintetben is, pláne hogy ott is 4000-es az aksi, és hát jócskán elmarad a huawei mögött úgy, h ezt is full hd-n és sokszor 60 hz-en használom. Ezen felül is akadnak még gondjaim a telóval kapcsolatban, de reménykedem, hogy frissítésekkel megoldódnak azok is. :)

(#1012) MikeWazowski válasza emeron (#1008) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Mármint névjegyzék.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#1013) emeron válasza MikeWazowski (#1012) üzenetére


emeron
tag

Nem, nem írtam félre. :U Naptárban a születésnaposok nevének megjelenésével van baj. Ha egy adott névjegynél megadsz születési dátumot (Fontos dátum), akkor ez a Samsung naptárban megjelenik. A névjegyzék alkalmazásban konfigurálható a nevek megjelenése, a naptárban viszont nem találok ilyet. :F

(#1014) polonic


polonic
félisten

Nagyon csend lett itt a topikban.
Hogy alakul az akku időtök?

Egyszer volt egy újraindulás, mikor netflixen elindítottam egy lejátszást.

(#1015) HarleyCustom válasza polonic (#1014) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Én tökéletesen elégedett vagyok az üzemidővel és úgy az egésszel. :) Jó kis teló lett ez.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1016) polonic válasza HarleyCustom (#1015) üzenetére


polonic
félisten

Az üzemidőről még vegyesek az érzéseim. Korábban linkeltem egy képet. Az szerintem egész jó lett. Tegnap viszont nem mondhatnám. Kb csak bicajozás volt, olyan 2 óra, samsung health-el mérve. Igaz, ott 85 %-ról indultam de este 9:30-ra 20 lett belőle.

Neked nincsenek háttérbeli fogyasztók? Majd mutatsz egy képet az akkuhasználatról, mielőtt feltöltöd?

(#1017) PedroPascal


PedroPascal
senior tag

Hogyan tudom a Chrome könyvjelzők-et áthelyezzni a Samsung internet-be? Anno S7, S9-nél meg tudtam oldani de most nem találom a módját.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#1018) NavySeal válasza PedroPascal (#1017) üzenetére


NavySeal
senior tag

Ez engem is érdekelne :F

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#1019) emeron válasza PedroPascal (#1017) üzenetére


emeron
tag

Azt hiszem asztali gépen kell egy Chrome extension-t telepíteni, ami Samsung account-on keresztül átszinkronizálja a konyvjelzőidet.

(#1020) jose999 válasza emeron (#1019) üzenetére


jose999
senior tag

Számítógépen a Chrome-ba le kell tölteni a Samsung browser bővítményt és azzal szinkronizál

[ Szerkesztve ]

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#1021) NavySeal válasza jose999 (#1020) üzenetére


NavySeal
senior tag

Köszönöm! :R

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#1022) PedroPascal válasza emeron (#1019) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Délután megnézem, köszi az infót! :R

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#1023) glacious válasza SeatZola (#1010) üzenetére


glacious
addikt

Most hogy online tanítás van és ezzel kommunikálok mindenkivel, azt kell mondjam, nagyon jól szerepel az s20+. Bár a készenléti ideje lehetne jobb.

(#1024) pety27


pety27
tag

Sziasztok!

Mate 10Pro-rol váltottam s20+ra.
Nagyon tetszik a telefon egyenlőre,de t lenne pár kérdésem. Hol tudok képernyőképet készíteni? A gyorspanelon csak videót lehet indítani. Továbbá miért van az hogy nem ad semmi jelet a telefon kikapcsolt képernyőnél ,ha értesítésem van? ( messenger, email,hívás ) Már többször is át néztem az értesítési menüt, világító szélek bekapcsolva, és minden alkalmazás is hozzá adva,de sajnos nem villog abszolút soha.

Köszönöm a segítséget előre is.

Üdv, P.

(#1025) icecave válasza pety27 (#1024) üzenetére


icecave
nagyúr

Power és hangerő le gomb egyszerre.

(#1026) mg1992mg válasza pety27 (#1024) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Képernyőképet a hangerő le + bekapcsoló gomb gyors együttes lenyomásával tudsz készíteni. Így, hogy átrakták jobb oldalra a hangerő gombokat, nagyon nem áll kézre :(((

(#1027) Juhaszatti válasza mg1992mg (#1026) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Ez S10. A 20-as szérián is megvan még ez a lehetőség, nem?

(#1028) arn77 válasza pety27 (#1024) üzenetére


arn77
aktív tag

Világító szélek csak egy pillanatra mutatja az értesítést. Ha az AOD nincs bekapcsolva, vagy érintésesre van állítva akkor semmilyen jelzést nem fogsz látni mivel nincs értesítési led. aodNotify pro app megoldja a problémáid. Szépen villogtatja a kamera környékét, vagy egy pöttyöt is kitehetsz mintha led lenne.

(#1029) polonic válasza Juhaszatti (#1027) üzenetére


polonic
félisten

Igen, meg van.

(#1030) Schuler888 válasza Juhaszatti (#1027) üzenetére


Schuler888
senior tag

En edge panelt hasznalok ra, azt talaltam a legkezreallobbnak

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#1031) dobolson


dobolson
senior tag

Ezt a billentyűzet összecsináló nyilat hogy tudom eltüntetni? Egyszer már megtaláltam, de most nem lelem. :)

(#1032) retroid


retroid
senior tag

Üdv!
Nektek mit ír ki [link]

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#1033) polonic válasza retroid (#1032) üzenetére


polonic
félisten

Az alkalmazás kompatibilis az összes eszközöddel.

(#1034) guczy


guczy
csendes tag

A Samsung Cloudot képtelen vagyok összekapcsolni OneDrive-al. Akárhányszor próbálkozom a végén mindig "Szerverhiba történt. Próbálkozzon később". Próbáltam mobilhálózaton meg wi-fin is. Emellett a OneDrive gond nélkül működik. Van valakinek valami ötlete megoildásra?

(#1035) guczy válasza guczy (#1034) üzenetére


guczy
csendes tag

Természetesen 5 perccel ezután megtaláltam a kérdésre a választ: ki kell kapcsolni a kétlépcsős azonosítást az MS fiókban...annak ellenére, hogy összekapcsoláskor megjelenik a kétlépcsős azonosítás. Good job Microsoft and / or Samsung.

(#1036) polonic válasza guczy (#1035) üzenetére


polonic
félisten

Nekem nem kellett kikapcsolni a kétlépcsős azonosítást. Úgy is össze tudtam csatlakoztatni.

(#1037) xedamen válasza dobolson (#1031) üzenetére


xedamen
senior tag

Setting-Display-Navigation bar - "show Burton to hide keyboard"

(#1038) dobolson válasza xedamen (#1037) üzenetére


dobolson
senior tag

Köszi! :)

(#1039) retroid válasza polonic (#1033) üzenetére


retroid
senior tag

Kaphatokképet?
De milyen opciokat mutat milyen lehetőségeket enged?

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#1040) SanyikaDC válasza Schuler888 (#1001) üzenetére


SanyikaDC
tag

Nagyon tuti a Buds+!! Kedvencem lesz :)

Galaxy S20+5G (cosmic gray) /Galaxy S9+ (midnight black) /Galaxy S7 Edge (black onyx) /HTC Uno - Black ^.^ /Samsung Galaxy S4 (R.I.P.)/Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 - JellyMod 4.0/CoCore 6.8

(#1041) polonic válasza retroid (#1039) üzenetére


polonic
félisten

Nem tudom, ezt hol érem el. Ez igazából nem egy keretrendszer? És a Samsung csinálja rá a saját alkalmazásait?

(#1042) PedroPascal válasza SanyikaDC (#1040) üzenetére


PedroPascal
senior tag

11-én regisztráltam de még választ sem kaptam nem hogy csomagot. Elvileg aki első körben regisztrált 19-ig kellene választ kapjon.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#1043) fogtunder válasza PedroPascal (#1042) üzenetére


fogtunder
nagyúr

egy telefont azért megérne szerintem, lehet valami hiba van a rendszerben.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#1044) PedroPascal válasza fogtunder (#1043) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Felhívtam a Samsung-ot azt mondták hogy regisztráció után küldött válasz e-mail ami tartalmazza az egyéni regisztrációs kódot ez az e-mail aminek 19-ig meg kell érkeznie. Ezt meg kaptam már 11-én, tehát várni kell türelmesen ezt mondták.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#1045) NavySeal


NavySeal
senior tag

Be lehet valahogy állítani a Google Feed-et a Samsung féle helyett? Pixelen nagyon megszerettem

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#1046) guczy válasza polonic (#1036) üzenetére


guczy
csendes tag

Én meg rácsesztem. Sikerült összekapcsolni, majd visszakapcsoltam a kétlépcsőst...és most tnem tud feltölteni és megint azt akarja hogy csatlakoztassam. De már ki sem tudom kapcsolni, mert az összekapcsolással eltűnt az opció.

(#1047) xedamen válasza PedroPascal (#1044) üzenetére


xedamen
senior tag

Én 10-én regisztráltam, 13-án külön email-ben elküldtem nekik a számlát, mert véletlenül a webshop-os papírral regisztráltam. Megköszönték, majd megerősítették, hogy továbbítják és minden rendben. Erre 17-én elutasították az igényt, írtam nekik, semmi. 18-án semmi, tegnap 19-én hívtam őket, telefonon "nem lát rá", majd délután jött az email, hogy azért utasították el, mert nincs dátum a papíron. Újra becsatoltam mindkét dokumentumot, mind a kettőn van dátum (2020.03.09)... Ezek fogyatékosok.

(#1048) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Sziasztok,
fotós kérdésem lenne, mozgó tárgyakat, embereket, állatokat hogy érdemes lefotózni, hogy ne legyen bemozdult a kép? Mindenképp pro módban kell/lehet vagy normál kézi előkapom lövök esetében is van megoldás (vagy nincs).
Előre is köszi!

UI: Alapjában véve elégedett vagyok a fényképezővel, korrekt képeket lő, a vaku meg sötét szobában nagyon jól derít (nem pontszerű hanem egységesen erős fényt ad).

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1049) PedroPascal válasza xedamen (#1047) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Most kaptam e-mailt hogy regisztrációm megvizsgáltták és jogosult vagyok. Tegnap telefonban azt állították, hogy ez már rég megtörtént. Hiába mondtam hogy ilyen visszaigazolást nem kaptam még. Kanyar nélkül hülyének néznek...

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#1050) NavySeal válasza PedroPascal (#1049) üzenetére


NavySeal
senior tag

Én is. Épp az előbb jött nekem is. :C

Több valamit, kevesebb semmit!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.