Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) stewe780


stewe780
őstag

De vártam ezt a tesztet! Paraméterei alapján mindegyik kamerája többet nyújt az S10-nél. Viszont ezek a tesztfotók egyáltalán nem győztek meg. Most így első blikkre azt mondom marad a 10-es még egy évig tuti.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#52) <Lacy85> válasza mihail38 (#50) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Ezt a mai napig nem értem én sem. Sima fotózgatásra bármelyik flagship megteszi az elmúlt 2-3 évből.
Ha kicsit jobb minőséget akarsz, vagy nem tetszenek az automata képek, akkor hagyod a gyártó algoritmusát és készítesz RAW képeket. Azt úgy alakítod, ahogy akarod.
Ha meg ez sem jó, mert annyira fotózni akarsz, akkor veszel egy fényképezőt.

[ Szerkesztve ]

(#53) Tsebacsi válasza andor80 (#43) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Jó tesztet néztél? Linkeld kérlek az összes olajfestmény képet, legyen róla rendes eszmecsere, mert böfögni mindenki tud :U

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#54) m_makai válasza elfelejtette (#37) üzenetére


m_makai
tag

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD
Hátlapra fektetett alapterületre gondoltam. Amúgy a billegés és képen megítélt kinézet ellenére, ez hasznos. Pixel-en nem lógott ki, ezért nem kapott külön védelmet, karcolódott is a felső üvegrész. Praktikusabb ha ezt külön védik, drágább védelemmel.

(#55) #24536576 válasza mihail38 (#50) üzenetére


#24536576
törölt tag

Normál gépet még mindig nem tudod zsebre rakni. Ha meg egy telefon a kamerás képességeivel van reklámozva, végképp nem értem a kifakadásodat.

[ Szerkesztve ]

(#56) <Lacy85> válasza #24536576 (#55) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Ez oké, de azért a fizika határaival sem árt tisztában lenni. Sokaknak már tényleg olyan elvárásai vannak, amit lehet, hogy egy 300 ezerbe kerülő fényképezőtől sem kapna meg.

(#57) Tsebacsi válasza <Lacy85> (#56) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

+1 És ne etesd, ő ezt élvezi...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#58) dutrás


dutrás
őstag

"A belépő szintű Galaxy S20-ak is kaptak 8K videófelvételi lehetőséget" ./I]
Most akkor csúcs teló vagy belépőszint? Belépő szinten furcsállanám a 8K-t.

[ Szerkesztve ]

P50 pro/P40 Lite

(#59) joey04


joey04
titán

a OnePlus 7T Pro három hétig volt elsődleges mobilom, nagyon kerestem a különbséget, de aligha vettem észre

Na, ha ezt Timer meglátja! ;]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#60) mihail38 válasza #24536576 (#55) üzenetére


mihail38
aktív tag

Én nem fakadtam ki :) , de ettől függetlenűl nem értem...elégedetlen emberek mindig voltak, vannak és lesznek is... ahogy előttem leírták tisztába kéne lenni egy telefonnak vannak határai...
A fényképezőgépet is zsebbe kell hordani? :DDD
Jól irtad reklámozva, aki ezeknek bedől annak gratulálok... minden nagy gyártó reklámozza a tefonjait mert el szeretnék adni, nyílván, ha bekapcsoló gombal reklámoznák.azért biztos nem veszik meg mert minden telefonon van ...
Nekem egy S10 pluszom van és marad is.

[ Szerkesztve ]

(#61) stewe780 válasza mihail38 (#60) üzenetére


stewe780
őstag

Pedig akár reklámozhatnák azzal is. Az s10-en ugye sikerült pont szembe vele elhelyezni a hangerő gombokat. Hála neki én 10-ből kétszer mindig képernyőfotót készítek a kikapcsolás helyett... :DDD

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#62) mihail38 válasza stewe780 (#61) üzenetére


mihail38
aktív tag

Az S10 szériának az egyetlen hibája a kikapcsoló gomb, de ettől lehet használni :) és nem ezzel reklámozták :DDD

(#63) Aryon87 válasza mihail38 (#50) üzenetére


Aryon87
félisten

Ahogy (#55) LosBlancosrm is megírta, egy gépet nem teszel zsebre + még ott a 100 millió ketyere amit még cipelni kell + a vacakolás, mire összedobod a megfelelő szettet az adott témához (jó, tájképnél meg hasonló területen mindegy, de vannak pillanatok, mikor a gyorsaság számít. na ott szórakozzon a delikvens az összerakással..).. na kösz, hagyjuk. Különben is az egy teljesen más terület, itt a mobilokról van szó, és ha már van bennük kamera, értelemszerűen az ember a legjobbat szeretné megkapni, ami itt jelen esetben egy S20+(!) meg is adhat.
Volt gépem, igaz alap, de semmivel sem éreztem a wow faktort, azon kívűl, hogy körülményes volt a cipelése + 2x annyira kellett rá vigyázni, nehogy baja legyen...
Teló meg ott a zsebedben, bármilyen körülmény közt lehet vele fotózni, persze ha van is hozzá érzék, és nem vakuval teszi azt verőfényes napsütésben :D ;]

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#64) MikeWazowski válasza stewe780 (#61) üzenetére


MikeWazowski
addikt

+1 baromi idegesítő.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#65) Wapmester válasza andor80 (#43) üzenetére


Wapmester
senior tag

akkor mehetsz szemészethez, mert vannak bajok és nem csak a szemeiddel :DD

(#66) Sigma7 válasza Plazmacucci (#4) üzenetére


Sigma7
tag

És tényleg!
Engem is érdekelne, hogy miért olyan.

(#67) helixP válasza leslien (#41) üzenetére


helixP
nagyúr

:DDD Szeretem a tortát.

Általában mondtam, hogy amíg a Snapis Galaxyk térdig gázolnak a gcam-ekben, addig Exynosra csak pár, össze-vissza működő verzió szokott lenni.

[ Szerkesztve ]

(#68) leslien válasza helixP (#67) üzenetére


leslien
nagyúr

van ma érdekesebb hír nézz át Ultra topikba.... :D

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#69) helixP válasza leslien (#68) üzenetére


helixP
nagyúr

Kb. menekültem onnan.... :(

(#70) Ricardo válasza mihail38 (#50) üzenetére


Ricardo
félisten

Így van. Veszel fél millióért egy kütyüt, ha fotózni szeretnél vegyél mellé fényképezőt. Ha a logikát folytatom, akkor a zenére, meg egy zenelejátszót, navigálásra egy gps-t , teljesen logikus. Így még talán ki is bírja estig az akku, de ha nem, az sem gond mert ott a power bank, ami alap hogy legyen nálad, mert akinél nincs az meg is érdemli. :U

Ne vicceljünk már. Egy céleszköz mindig alkalmasabb arra az adott dologra amire kitalálták, mert arra van kihegyezve, cserébe külön kell hordozni, és ismerve Murphy-t csak akkor nincs ott amikor szükség lenne rá.

Egy ilyen telefon esetében, meg egyszerűen vicc ez az "aki fotózni akar vegyen fényképezőt! érvelés. Kb annyira mint olajfestményezni.

AZ S20/20+ fotóiról első körben az a véleményem, hogy rendben vannak Szebbek a képek mint az ultra fotói (ami azért kicsit ciki a gyártóra nézve).

[ Szerkesztve ]

(#71) Aryon87 válasza Ricardo (#70) üzenetére


Aryon87
félisten

Ennél jobban nem is fogalmazhattad meg. Csak sanda gyanúm, hogy ez is kevés lesz az illetőnek, mert hát így meg úgy..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#72) Noukoum válasza dutrás (#58) üzenetére


Noukoum
veterán

Ember az s20 szinte azonos áron van az iphone 11-el ami az olcsó iphone. Szóval mihez képest belépő.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#73) mihail38 válasza Aryon87 (#71) üzenetére


mihail38
aktív tag

Nekem bőven elég mert nem érdekel, én meg vagyok elégedve az S10 plusz fotó képességeivel :)
Arra reagáltam én is, ami vicc ( "olajfestmény" ) mert tényleg vicc, ezért is próbáltam én is egy kicsit túlozni.... ( "fényképezőgép" )

[ Szerkesztve ]

(#74) Aryon87 válasza mihail38 (#73) üzenetére


Aryon87
félisten

Van egy pici festményesség benne, ezért is írtam korábban hogy a zajszűrés erősebb mint megszokott, de legalább nem túlélesített (bár a gyártónál mindig is az élességet hiányoltam). De még mindig jobb, mint az Ultra képei, és a kistesók nem a fotózás marketingjének burkában várják a vevőket magas áron..

A fényképezőgépet felesleges belekeverni, teljesen más terület.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#75) Kékes525


Kékes525
félisten

Én a 10 hüvelykes telefonra várok. Kényelmesen elférne a far zsebemben. :D Mobil??? Mitől mobil az, ami nagyon nehezen szállítható? Nyáron egy rövid nadrágban és egy pólóban hova lehet ezeket a böhöm nagy monstrumokat eltenni?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#76) Aryon87 válasza Kékes525 (#75) üzenetére


Aryon87
félisten

Macinaciba :D
nyáron is divat..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#77) tornas


tornas
őstag

Hogy rohan az idő.... Hol vagyunk már az S3-tól...

"Az oroszlánbőr alól is kilátszik a szamárnak a füle."

(#78) leslien válasza tornas (#77) üzenetére


leslien
nagyúr

na hol voltál beszorultal vhova?! ;]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#79) Kékes525 válasza Aryon87 (#76) üzenetére


Kékes525
félisten

Annak a zsebében sem fér el. :D

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#80) helixP válasza Kékes525 (#75) üzenetére


helixP
nagyúr

Dobpergés.......: A rövidnadrágba.

(#81) Burt1793 válasza Aryon87 (#63) üzenetére


Burt1793
veterán

Veszel egy korábbi sony rx100at, akár mk2-t, wifi directtel (képeket rögtön megkapod a teló galériájába). Nem kell semmit összeállítanod. Van rendes zoomod és egy colos szenzorod, kb. 150 ezer forintból. Az ára évek alatt nem esik a felére sem. Sokkal jobb képeket csinál, oké, egy-két mai, trendi dolgot nem tud és éjszaka kell hozzá állvány, de az automata éjszakai képek most is csak a telefon kijelzőjén értékelhetőek, nyomtatva nem.

(#82) Aryon87 válasza Kékes525 (#79) üzenetére


Aryon87
félisten

Mondjuk az Ultra az tényleg batár méret, de pl az S20+ még kellemes határokat feszegeti (ugyanakkora mint a P30Pro-m, 1-2mm difivel). nekem elférne a farmerom, vagy melegítőm zsebében is + nyáron 1-2 rövidgatyában is, de van olyanom, amit a kici kínaik minizsebesként készítetek, amiből még a cigi is kiesik, nemhogy a telefon :DD na ott már figyelnem kell :D

Burt1793 vágom a kütyüt, facen van egy srác az egyik fotós csoportban (lehet pont Te vagy :D ), aki ha jól tudom egy ilyennel + S8+ kombóval nyomja a képeket. Jópofa kis cucc, de megintcsak egy plusz eszköz amit cipelni kell.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#83) atosan válasza Kékes525 (#79) üzenetére


atosan
addikt

Böhöm hasi tasi? :D

Maine coon

(#84) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Kezd szánalmas lenni hogy egyre kevesebbet esznek a procik, annyira már nem nő a kijelző, de az üzemidő teljesen változatlan :W

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#85) Tsebacsi válasza enginev3.0 (#84) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

+1 Ez nekem is fura, habár lehet egyre több háttérben futó alkalmazás van, egyre nagyobb kijelzők egyre nagyobb fényerővel, és a GSM eszi még a legjobban az akkut.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#86) MarkCsiha461


MarkCsiha461
junior tag

Hogy lehet 120Hz-hez 4000mAh-s akksit adni? :F

(#87) MrBazsi


MrBazsi
senior tag

Hát erre sem fogom lecserélni az S10et... az értesítési led hiánya még mindig hatalmas fekete pont, a kamera kialakítása meg egyenesen bortány ronda az s10hez képest...
a sima 20 méretileg még oké, de a másik kettő tepsi...

(#88) NavySeal válasza MrBazsi (#87) üzenetére


NavySeal
senior tag

Én várom az S20+. Nem volt még méretben ekkora telefonom, remélhetőleg sikerül majd megbarátkozni vele.:)

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#89) fogtunder válasza Aryon87 (#19) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Szerintem két okból se lesz S20E. Az első, hogy az S10E iszonyatos bukta volt eladások terén, a másik, hogy a Samsung rájött, hogy fölfelé bővíteni a portfóliót sokkal nagyobb biznisz. Amúgy szórakoztunk mintákkal a múlt héten és lőttem a plusszal egy ilyet:

Közeli kép egy USB kábelről, mobillal hasonló minőségű makrót nem nagyon csináltam eddig.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#90) papi77 válasza fogtunder (#89) üzenetére


papi77
addikt

Azért az a 22%,amennyit eladtak az s10e-ből nem olyan nagy bukta :U
Csak ahogy írod felfelé jobban megéri terjeszkedni!
De azt olvastam kb fele annyit adtak el az s20 trióból,mint az s10-ből.

Az első: NOKIA 1611

(#91) helixP válasza MrBazsi (#87) üzenetére


helixP
nagyúr

Pedig a LED kihalófélben lévő állatfaj :(

(#92) enginev3.0 válasza Tsebacsi (#85) üzenetére


enginev3.0
félisten

Én szerintem meg szimplán nem kell annyira optimalizálni a telefonokat, mivel erőből megold mindent, és így többet pörög a felhasználói élményért, -> ezért többet eszik, -> ezért ugyan annyit bír

De ez csak az én összeesküvési elméletem :(((

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#93) HarleyCustom válasza MarkCsiha461 (#86) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Hát így! :K
Ott az ultra, ha ez nem jó.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#94) NavySeal válasza MarkCsiha461 (#86) üzenetére


NavySeal
senior tag

Kompromisszum. Legyen kicsi, vékony, de tudja a 120Hz-et, meg még minél méretesebb akku is menjen bele.

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#95) fogtunder válasza papi77 (#90) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Mihez képest 22%? És hol?

I hate morning people. And mornings. And People.

(#96) Kékes525 válasza atosan (#83) üzenetére


Kékes525
félisten

Ja, meg diplomatatáska. Esetleg autó utánfutó. :D

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#97) Kékes525 válasza enginev3.0 (#84) üzenetére


Kékes525
félisten

120-as a frissítési a frekvencia! Az eszik mint állat.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#98) Noukoum válasza papi77 (#90) üzenetére


Noukoum
veterán

Lehet hogy ultrabol is eladnak annyit mint a 10e ből :)
Ráadásul jött a lite széria ami ugyan olcsóbb, viszont sokkal kevesebbe kerül a Samsungnak. Így nagyobb a profit.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#99) enginev3.0 válasza Kékes525 (#97) üzenetére


enginev3.0
félisten

60hzen is csak 5-7 órák vannak meg teszt szerint, ami nálam mondjuk valahogy mindig kevesebbre jön ki végül

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#100) Kékes525 válasza enginev3.0 (#99) üzenetére


Kékes525
félisten

Ez nagyon függ a fényerőtől és a nézett képtől is. S2-ön csináltam 10 órás képernyő időt is. Fekete képernyővel... :D

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.