Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) HarleyCustom válasza PedroPascal (#1150) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nekem működik rendesen és a fgyári fólia rajta van.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1152) glacious válasza PedroPascal (#1150) üzenetére


glacious
addikt

Szerintem a visszajelzés béna, mert sokszor már feloldotta a készüléket mire megjelenik az ujjlenyomatolvasó animáció.

(#1153) PedroPascal válasza HarleyCustom (#1151) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Működni működik de nem olyan pontos, gyors mint a nem kijelzőbe épített ujjlenyomatolvasók. Ez már az S10-nél is téma volt. Sokszor nem detektál könnyedén. Fólia nélkül is ilyen vagy jobban működik? Erre lennék kíváncsi.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#1154) HarleyCustom válasza PedroPascal (#1153) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Tudom, hogy nem olyan jó... a technológia miatt van. De! Az S10-nél és még a Note10-nél is jobb az S20 FP-je, ezt bizton állítom...ezelőtt Note10-zem volt közvetlen és attól sokkal-sokkal jobb. Ha nem így lenne, már mondtam volna az tuti :K
Azt,hogy fólia nélkül hogyan működik, nem tudom. Nem veszem le, mert nekem jól teszi a dolgát

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1155) bounty123 válasza HarleyCustom (#1154) üzenetére


bounty123
őstag

Eszerint ugyanazt az első generációst használják: https://www.androidcentral.com/samsung-galaxy-s20-fingerprint-sensor-speed-test

(#1156) polonic válasza bounty123 (#1155) üzenetére


polonic
félisten

Pedig a qualcommnak már van újabb ultrahangos érzékelője. Nem tudom, miért nem azt tették bele.

(#1157) mg1992mg válasza polonic (#1156) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Kellett valamit hagyni a Note 20-nak is ;]

(#1158) dobolson válasza PedroPascal (#1153) üzenetére


dobolson
senior tag

Én levettem a fóliát és sokkal jobb lett a hatásfoka. Amúgy sem szeretem őket, de itt most a szenzor miatt is vettem le, mert én is éreztem, hogy nem az igazi. Bár továbbra sem az a fólia nélkül sem, de szerintem bőven az élhető kategória, és a fólia nélkül érezhetően jobb.

(#1159) Tündike25


Tündike25
tag

Na, lassan 2 hetes használat után ezek a tapasztalataim:
S8+ után brutális a sebességbeli különbség, villámgyors, sehol egy reccenés. A melegedés sem annyira durva már (de még van), de forróságot pl már nem tapasztalok. Az ujjlenyomat olvasó nálam hibátlan és gyors, nincs vele bajom. A hangszóró szintén rendben van, bár bekapcsolt Dolby Atmos-szal kicsit talán túl érdes valóban. Hanghívások szépek, jól hallhatóak, ahogy a kihangosítás is. Kamerát még nem nagyon tudtam tesztelni, de átlagos felhasználásra szerintem tökéletes lesz. A UI stabil, ezért is szeretem a Samsungot, tényleg szinte hibátlan. Android 10 -> imádom. A Jack hiánya nálam probléma a kocsis AUX miatt, az átalakító majd 4 ezer Ft, ráadásul nem lehet ilyenkor egyszerre tölteni és zenét hallgatni. Az aksival nem vagyok kibékülve, 5-6 óra SOT-ot hoz így is 24 óra alatt, de 60Hz-en és FHD+al, ráadásul mostanában Wifi-n vagyok főleg, így mobilneten ez valószínű rosszabb lesz. Ami különösen zavaró, hogy éjszaka kikapcsolt mindennel (kivéve BT-s óra) is majd 1%/órát fogyaszt... Ami pedig nagyon hiányzik egyenlőre az egy jól működő "Call recorder" és egy "Screen on" program.
De összességében eddig tetszik a teló, igaz, ha most kéne választanom lehet inkább az S10+ot preferálnám, nem ad annyival többet az S20+, mint amennyivel többe kerül.

(#1160) #72630400


#72630400
törölt tag

https://napidroid.hu/peticiot-inditottak-hogy-samsung-hagyjon-fel-az-exynos-processzorok-hasznalataval/ [link] Ti már aláírtátok?
(nem mintha a samsungot ez rohadtul meghatná)

(#1161) leslien válasza #72630400 (#1160) üzenetére


leslien
nagyúr

már 16440 nél tart.... kéne még 2 nagyobb nézettség aki foglalkozna vele... pl MKBHD és SUPERSAF...

Mrwhosetheboss hála neki h elkezdte..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1162) ForRedGlory válasza #72630400 (#1160) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Halottnak a csók.

(#1163) fogtunder válasza #72630400 (#1160) üzenetére


fogtunder
nagyúr

persze, majd leírják a pénzt, amit a tervezésbe és a gyártásba öltek, meg fizessenek prémiumot a Qualcommnak :D arra nem akarunk petíciót indítani, hogy a víz ne legyen nedves?

I hate morning people. And mornings. And People.

(#1164) Tsebacsi válasza fogtunder (#1163) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Tök logikus, hogy bizonyos régiókba a szarabb chipsetes eszközt visszük, mert jólvanazúgy, meg se adják a lehetőséget a felhasználónak, hogy válasszon. És nem indiáról van szó, ahol az elvárások hogy is mondjam, nem akkorák... tetszikérteniaproblémát?
Nem, nem az a válasz erre, hogy akkor tessék mást venni. Samut szeretnénk, mert sok szempontból ez fekszik nekünk, és mennyi elégedettebb ember lenne, ha mi is SD-vel kapnánk. Ez hosszú távon ártani fog az üzletüknek, akár elhisz(ik)ed, akár nem.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1165) Ricardo válasza fogtunder (#1163) üzenetére


Ricardo
félisten

"fizessenek prémiumot a Qualcommnak :D arra nem akarunk petíciót indítani, hogy a víz ne legyen nedves?"

Jó ötlet :DDD

Nem kellene például fürdés után törölközőt használni. Egy csomót spórolnánk vele, és a környezetet is kímélnénk vele. :D

Komolyra fordítva. Az ilyen petíció nem sokat ér. Főleg ha olyasvalaki írja alá, aki közben megveszi az exynos verziót.

A vásárló a pénzével szavaz. Nem tetszik? Nem kell megvenni. Ha nem fogy majd Változtatnak. Addig nem.

(#1166) leslien válasza Tsebacsi (#1164) üzenetére


leslien
nagyúr

pláne h volt egy remek Note 7 is amivel igen csak félre nyúltak... apropó milyen soc volt abban is.. ;]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1167) fogtunder válasza Tsebacsi (#1164) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én egy szóval se mondtam, hogy nekem tetszik a dolog, de elég nyilvánvaló okai vannak, hogy nem fogják megcsinálni ott, ahol nem muszáj nekik. kérdeztem a Samsungot is még két éve, hogy miért van bizonyos régiókban SD verzió, de őket se nagyon avatták be az okokba.

én amúgy személy szerint inkább használnék Huát, de GMS nélkül nem fogok, akárhogy is próbálják eladni a HMS-t, a Xiaomi kamerában még nem nagyon van ott, ahol kellene, szifont nem fogok, talán a OnePlus lehetne még opció, de abból képtelen vagyok mintát szerezni, szóval marad ez. engem amúgy egyedül az üzemidő zavar, a teljesítménnyel semmi bajom.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#1168) fogtunder válasza leslien (#1166) üzenetére


fogtunder
nagyúr

a Note 7 az elmúlt 10 év legjobban sikerült Samsung telefonja volt, ebben kb mindenki egyetért, aki ténylegesen használta, nyilván az öngyulladó akkukat leszámítva. ott még valahogy sikerült megoldani a két napos üzemidőt...

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#1169) Tsebacsi válasza Ricardo (#1165) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

A nagy első eladási hullám mindig az előrendelésekből jön be, utána meg az 1-2 hónappal későbbi pozitív felhasználói tesztekből. Szart se ér a pénzével szavaz dolog, ha megveszed, de nem azt kapod, amit vártál. Erre jó ez a petíció, ha nem tetszik, el kell menni mellette, ők legalább tesznek valamit.
Ha dörzsölt marketinges lennék, akinek rá kell melegítenie a szar exynost másokra, tuti ki tudnám magyarázni a visszaesett forgalmat mással, nem azzal, hogy a chipset fos és azért nem veszik. :U

(#1167) fogtunder: Hidd el én is vennék mást, de sajnos pont ezeket a leírt problémákat tapasztalom a gyártóknál, egyedül nekem is a Oneplus lenne opció, de a 7T Pro irreálisan drágának tűnt még szolgáltatósan is (egybe ennyit NEM FIZETEK telefonért) és már nem volt kedvem várni kitudja meddig, míg megjön a 8-as, ami ki tudja milyen lesz...

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1170) leslien válasza fogtunder (#1168) üzenetére


leslien
nagyúr

kb addig tudott a Exynos vmit... onnantól csak silány minőség...
mindegy én már tettem érte.
ha egyszer nem csicskafonet küld ide a Samsung akkor veszek újra...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1171) Ricardo válasza Tsebacsi (#1169) üzenetére


Ricardo
félisten

"Szart se ér a pénzével szavaz dolog, ha megveszed, de nem azt kapod, amit vártál. "

A következőt akkor nem tőlük veszem. Ilyen egyszerű. Ettől függetlenül a mindenféle csatornákon El lehet juttatni az üzenetet, hogy ezért nem azt veszem. Így az oka is egyértelmű.

Annak nem sok értelme van viszont ami most megy. Megveszem, nem tetszik, anyázok, aztán a következőt ugyanúgy megveszem, ugyanazzal a processzorral ami miatt anyáztam. Ez valóban hatékonyabb :N

Én nem véletlenül nem veszel MTK- telefont

(#1172) HUNgabus


HUNgabus
senior tag

Nekem (még) MM fólia van rajta, és teljesen használható az ujjlenyomatolvasó.
Eddigi 3 nap alatt meg 1x se volt gond vele. Sötétben kicsit lassabb de lehet user error is hogy nem pontosan rakom rá az ujjam.

[ Szerkesztve ]

(#1173) #72630400


#72630400
törölt tag

Szerintem a legjobb megoldás,ha az exynosal árult telokat olcsobban adnák(-10 -15%al) mivel ők is tudják, hogy gyengébb.[ezért is fognak lassan leállni vele, ha jól emlékszem.]

(#1174) Tsebacsi válasza Ricardo (#1171) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

"Annak nem sok értelme van viszont ami most megy. Megveszem, nem tetszik, anyázok, aztán a következőt ugyanúgy megveszem, ugyanazzal a processzorral ami miatt anyáztam."

Ilyet hol írtam? Vagy miről beszélünk? Az S7 idejében elégedett voltam az Exynos teljesítményével, a mostanival nem vagyok.
Hidd el ha lett volna választásom, SD-s samut veszek...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1175) Ricardo válasza Tsebacsi (#1174) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem konkrétan rád értem. Hanem arra ami a fórumban is megy a megjelenés óta.

(#1176) Chamoro


Chamoro
tag

Olyan kérdésem lenne felétek, hogy aki levette a gyári fóliát a kijelzőről, annak javult valamit az ujjlenyomatolvasó pontossága?
(S20+)
Amúgy, összességében tetszik a telefon!
Melegedés játék és kamerahasználat közben van. Hangszóró tökéletes.
Egyetlen baj van!!! Az a meleg állat Messenger :o
Elég sűrűn csinálja, hogy elkezd laggolni de úúúgy.. kidobom memóriából még akkor se jó, de ha bezárom a chatfejet akkor utána tökéletes. (Egy darabig)

(#1177) fogtunder válasza Chamoro (#1176) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én messenger lite-ot használok, chat fejek nélkül, semmi gondja így.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#1178) Ricardo válasza Chamoro (#1176) üzenetére


Ricardo
félisten

Olvasod a topikot?

(#1179) Chamoro válasza Ricardo (#1178) üzenetére


Chamoro
tag

Átfutottam rajta de nem mindent olvastam el. Miért kérdezed? :)

(#1180) Ricardo válasza Chamoro (#1179) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem olyan rég volt szó a fólia nélküli használatról. [link]

(#1181) Juhaszatti válasza Tsebacsi (#1164) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Mennyire hosszú távon? Csak mert néhány generációval ezelőttig még az Exynos volt jobb, ha jövőre vagy utána megint fordul a kocka, akkor meg úgy csinálunk, mint ha ez a petíció meg sem történt volna?

(#1182) fogtunder válasza Juhaszatti (#1181) üzenetére


fogtunder
nagyúr

mindenki úgy fog csinálni jövőre, mintha ez a petíció meg se történt volna, akár jobb lesz az Exynos, akár nem ;]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#1183) Tsebacsi válasza Juhaszatti (#1181) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Jövőbelátó lennél? Ez egy vélemény volt arra vonatkozólag, hogy ha a jövőben is ekkora difi lesz az SD és az Exynos között az vélhetően nem fog jól mutatni az eladási számokon.
Ha jövőbe látó lennék, már januárban felvásároltam volna az összes wc-papírt és most tenyerem dörzsölve röhögnék rajtatok és jó pénzért árulnám... :U

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1184) Juhaszatti válasza Tsebacsi (#1183) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Ha, feltételes módban írtam. Pont azért, mert nem vagyok jövőbelátó. :P

(#1185) Tsebacsi válasza Juhaszatti (#1184) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Mellesleg amit írtunk többen is (legalábbis én): Megadnám a választás lehetőségét a szerencsétlen usernek, hogy Exynos vagy SD verziót akar. Tőlem lehet eltérő árazás is, csak ne az legyen mint most, hogy van egy 1-2 éves rossz sorozata az Exynek és emiatt szopunk...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1186) leslien válasza Tsebacsi (#1185) üzenetére


leslien
nagyúr

+1.. bár inkább az legyen,h mindenki ugyanazt kapja...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1187) jacis válasza Tsebacsi (#1185) üzenetére


jacis
nagyúr

"emiatt szopunk" - Miben mutatkozik meg ez az aktus? Miben rosszabb?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1188) fogtunder válasza jacis (#1187) üzenetére


fogtunder
nagyúr

teljesítmény, melegedés, üzemidő. én mondjuk az első kettőt a saját felhasználói profilommal nem tapasztalom, de az üzemidő az fájdalmas.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#1189) mSchumi87 válasza jacis (#1187) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Sok mindenben szerintem: melegedes, aku kevesebbet bir, rosszab kepek de ott a youtuben a video rola

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#1190) Klarsa


Klarsa
tag

Sziasztok S20 tulajok
Előrendelésből lett meg a telefonom (Galaxy S20) tehát gondolom a legelső legyártott szériából való.
Érdeklődnék, hogy mások is tapasztaltak-e hasonló problémákat ezeknél a telefonoknál, mint én.
A problémám az lenne, hogy többször is panaszkodtak a hívásaim túloldaláról, hogy nagyfokú visszhangzást tapasztalnak. Előző telefonommal S9+ visszahívtam őket miután átraktam a kártyám és a probléma nem jelentkezett. Tehát az S20-al kell, hogy legyen valami probléma.
Szerintetek ezzel a problémával érdemes visszavinni a telefont?

A válaszokat előre is köszönöm,
Sándor

(#1191) HarleyCustom válasza Klarsa (#1190) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Érdemes.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1192) PedroPascal


PedroPascal
senior tag

Valaki használ ilyen tokot ?
Jó toknak tűnik, és fele annyi mint a gyári bőr tok.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#1193) HarleyCustom válasza PedroPascal (#1192) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Próbáld ki. Bár nem tudom, hogy minőségben ott lesz-e, ahol a gyári bőrtok. Szerintem nem, nemhiába annyi, amennyi...

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1194) HUNgabus


HUNgabus
senior tag

Egy erdekesseg hatha mas is tapasztalt hasonlot.
O perces koratol volt rajta az MMben kaphato folia, azzal egesz hasznalhato es gyors volt a FP. Most hogy levettem mert a szele feljott a Spigen tok miatt, hat szarabb lett, nem kicsit, pedig jelenleg semmi sincs a kijelzon, nem igy kene a legjobbnak lennie?!

[ Szerkesztve ]

(#1195) HarleyCustom válasza HUNgabus (#1194) üzenetére


HarleyCustom
veterán

nekem pl.ha kézfertőtlenítő zselés a kezem, ujjaim, volt, hogy még nem párolgott el bedörzsölésnél, tehát frissen nyúltam a telefon FP-hez, sokkal gyorsabban és nyomás nélkül beolvasta az ujjam...persze a gyári fólia rajta...

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1196) Tsebacsi válasza PedroPascal (#1192) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ma jött meg ez:

Szuper minőség, hátlap üveg (vagy olyan érzésű műanyag) oldalt nem jön fel teljesen ezért nem akad bele az ujjad. Kamera szigetet védi mert magasabb egy hajszállal. Kicsit nehezebb tőle de ennyit nekem megér.
[link]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1197) Chamoro válasza HUNgabus (#1194) üzenetére


Chamoro
tag

Gondolom mikor regisztráltad az ujjaid akkor rajta volt a fólia. Ezért most újra hozzá kell adnod az ujjnyomataidat és frankó lesz. Lehet a fólia "zavarta" egy kicsit. De ez csak az én tippem.

(#1198) mSchumi87 válasza Tsebacsi (#1196) üzenetére


mSchumi87
senior tag

De szép Huawei :D

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#1199) Tsebacsi válasza mSchumi87 (#1198) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Xiaomi-m volt előtte, azon volt ilyen :U :D

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1200) PeteePeti


PeteePeti
őstag

S20+ 5G Telekom TMH

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.