Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) pety27 válasza arn77 (#1028) üzenetére


pety27
tag

Köszi a segítséget! :)
Eléggé gyorsan merül a telefon, kevés használat mellett is, picit többet vártam az aksitòl... Másoknál is?

(#1052) dobolson válasza pety27 (#1051) üzenetére


dobolson
senior tag

Bizony, másoknál is. Én tegnap adtam neki egy gyári visszaállítást, hátha... De alapvetően nem túl acélos (nekem sima s20 van) az aksi.

(#1053) Schuler888 válasza polonic (#1041) üzenetére


Schuler888
senior tag

Ez a google egy beepuloje. Erre tamaszkodik pl a Google Mérés

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#1054) MCs88 válasza PedroPascal (#1049) üzenetére


MCs88
aktív tag

Nekem hamarabb volt itt a füles, minthogy megjött volna ez az email, szóval teljes a káosz :D

(#1055) polonic válasza Schuler888 (#1053) üzenetére


polonic
félisten

Én is erre gondoltam.

(#1056) xedamen válasza PedroPascal (#1049) üzenetére


xedamen
senior tag

Jaja, megjött nekem is közben. Viccesek

(#1057) xedamen válasza xedamen (#1056) üzenetére


xedamen
senior tag

Kedden hozzák a Buds+. Bár email-ben "következő munkanapon" szerepel, utánkövetésnél 24-ét ír tervezett kiszállításra.

(#1058) NavySeal válasza xedamen (#1057) üzenetére


NavySeal
senior tag

Nekem most jött egy SMS, hogy a kiszállítást a GLS fogja végezni.

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#1059) PedroPascal válasza NavySeal (#1058) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Nekem is most jött szállítási értesítés. :)

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#1060) Bazi.Joe


Bazi.Joe
tag

Ezek szerint ti nem ezt tapasztaljátok?? [link]

(#1061) Tsebacsi válasza Bazi.Joe (#1060) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

A videólejátszás nem a mindennapi felhasználást testesíti meg...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#1062) horvi0813 válasza Bazi.Joe (#1060) üzenetére


horvi0813
tag

Sajnos nagyon nem, S20+ 4G Dual Sim-et használok úgyh emiatt lehet kicsit rosszabb mint az átlag de 5óra az átlag nem 7,5óra amit bír... Sajnos ilyen téren nagyon nagy csalódás, de már kezdek hozzászokni a napi 2x töltéshez így Home Officeban többet nyomkodom.

Samsung Galaxy S20 Ultra - Exynos vs Snapdragon.
TLDR: Exynos siralmas sajnos minden téren, még a fotók is sokkal rosszabbak :(

[ Szerkesztve ]

(#1063) ForRedGlory válasza horvi0813 (#1062) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Egyrészt vótmá, másrészt nem kötelező Exynost venni.

(#1064) leslien válasza ForRedGlory (#1063) üzenetére


leslien
nagyúr

most frankón? pár hónap és a OP 8 pro val fog nyomni... :DDD neked nem mindegy.?!

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1065) dobolson válasza ForRedGlory (#1063) üzenetére


dobolson
senior tag

Gondolom, ha hivatalos forrásból, garival szeretnél venni, exynosos verziót tudsz csak. Elég gáz, hogy a snapi 855 verziós s10+ lenyomja a friss exynost pl játékok futtatásánál (is). Tapasztalom is, h egy idő után ki kell képnem a játékokból, mert annyira visszaveszi a teljesítményt, h játszhatatlan a game. Szokásos p20pro összehasonlótásom következik: az 2 éves hardverrel nem csinált ilyet. Szóval ez gáz.

(#1066) jose999 válasza Bazi.Joe (#1060) üzenetére


jose999
senior tag

Az első pár napot kivéve nekem lazán hozza a 6 órás SoT-ot (s20U)

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#1067) ForRedGlory válasza dobolson (#1065) üzenetére


ForRedGlory
félisten

...de azért megvetted. Ahogy írtam is... nem volt kötelező. Tudtában voltál vele, hogy mi van a csomagban. Kurva unalmas az állandó SD jobb duma, mert semmit nem lehet ellene tenni. Ott a petíció, tessék alaírni aztan jó napot.

Mondjuk engem a legkevésbé sem izgat, de ha izgazna, akkor ahogy írtam, nem ezt a telefont vettem volna. Ilyen egyszserű. Nem tepném a számat és sírdogálnék az Exynos miatt...

[ Szerkesztve ]

(#1068) dobolson válasza ForRedGlory (#1067) üzenetére


dobolson
senior tag

Megvettem, mert pont, hogy nem voltam tudatában, hogy mi van a dobozban. Mivel nem gondoltam volna, hogy egy 2 éves hardver teljesítményét nem hozza. Én pont letojnám, hogy melyik chip van benne, ha nem lennének bajok vele, de egyelőre vannak.

(#1069) bounty123 válasza ForRedGlory (#1067) üzenetére


bounty123
őstag

Szerintem azt senki nem gondolta, hogy a 855 szintjén, vagy alatta lesz néhol. Ezért is érdemes megvárni a teszteket. Remélem, a következő szériára kihal vagy feljavul az Exynos, mert ez így gáz, én egyelőre maradok az s10-nél.

(#1070) ForRedGlory válasza dobolson (#1068) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Van egy jó hírem. 14 napos elállás.

[ Szerkesztve ]

(#1071) GaS- válasza dobolson (#1068) üzenetére


GaS-
aktív tag

Szerintem nincs nagy gond, egyszerűen csak nincs még készen ez a termék, meg kell várni a javításokat.
Ha ennyire zavarnak a gyerekbetegségek akkor kérd vissza a pénzed.

Voltak sokan akik azért nem az ultrát vették, mert borzalmas az AF. Nos, íme a bizonyíték hogy szoftveresen javítható.

(#1072) xedamen


xedamen
senior tag

Komolyan mondom fáj olvasni a hozzászólásokat. Nem tud érdemi "vita" kommunikáció elindulni például a készülék teljesítményéről vagy üzemidejéről, vagy bármi másról, mert ha van észrevételed vagy megjegyzésed, ami esetleg nem pozitív, akkor "ne siránkozz már"/"el lehet adni"/"be lehet fogni" és társai. Ennél nagyobb megértés van egy Samsung vs Apple cikk kommentelői között. Nem tudom miért fáj némely SamsungFanBoy-nak, hogy más nem elégedett a telefonnal, másnak nem felel meg az üzemidő, a gagyi hangszóró, a melegedés és sajnos még lehetne sorolni a hibákat.

Ha valamivel nem értesz egyet, olvass tovább, de nem kell személyeskedni, sértegetni a másikat csak mert ő nem elégedett egy használati tárggyal, amivel te igen...

Az meg, hogy 2020-ban örülni kell annak, hogy egy 5000mAh-s telefon (Ultra) hoz 6 óra kijelzőidőt... Hát inkább nem véleményezem, mert már ezért a kommentemért is kövezést kapok gondolom.

(#1073) Kasya


Kasya
nagyúr

Nem tudom mi ez a meglepettseg. Mindig a Note szeria megjelenesere forr ki az adott evi csucskeszulek ;]

(#1074) leslien válasza xedamen (#1072) üzenetére


leslien
nagyúr

valószínűleg már a Note 20 nem fog Exynos-al jönni ... 1 nap alatt 4100- an írták alá a petíciót..tudom ez még édes kevés ,de majd ha nyáron a 30 fokban csak sütőkesztyűben tudod megfogni akkor jóval több panasz lesz.. viszont frissítéssel tudnak javítani,de annak ára van, szorosra fogják a gyeplőt...ahogy az elején mondtam nagyobb a gond mint az elmúlt években..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1075) PedroPascal válasza leslien (#1074) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Az a vicc hogy Samsung telefon Samsung chippel szarabb mint Snapdragon chippel! :D Szerintem ezt Samsung háza táján is tudják és megoldják hamarosan ha mégse tudják és később problémás marad akkor visszahívásal cseréljék ki a szájukat mint az autó gyártók. :C

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#1076) icecave válasza leslien (#1074) üzenetére


icecave
nagyúr

Szerintem a Note 20 még Exynos lesz [link]

(#1077) Schuler888 válasza xedamen (#1072) üzenetére


Schuler888
senior tag

"gagyi hangszóró"
Ezt toled hallom eloszor, minden teszt szokas szerint dicseri a samsing stereo akg dolby atmos hangszoroit..

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#1078) xedamen válasza Schuler888 (#1077) üzenetére


xedamen
senior tag

Mihez képest? Hasonló egy Note 10+hoz, de egy iPhone Xs, 11 Pro mellett elvérzik. Egyébként többen írták itt a fórumon is, s9-ről váltva ha jól emlékszem. Nekem nincs bajom a hangszóróval, nem ezen kell zenét hallgatni, de tény, hogy nagy hangerőn ciripel, míg egy 11 Pro szépen szól.

(#1079) leslien válasza icecave (#1076) üzenetére


leslien
nagyúr

nem az első hiba lenne.... [link]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1080) icecave válasza leslien (#1079) üzenetére


icecave
nagyúr

Hát, az az Exynos, ami most a Note 10-ekben van, remek, több tesztet is láttam, teljesen felveszi a Snapis verzióval a versenyt. Az új 990-essel lehet nagyobb gond (ahogy itt linkeltétek is). Nagy eséllyel ezt kapja a Note 20 is még idén, de ne legyen igazam.

xedamen: Volt iPhone 11-em, élmény, ahogy szólt, de a Note 10+-om se jelentett visszalépést, nagyon jól szól az is. Persze én nem üvöltetem, mint a tinik az utcán, hanem filmet/youtube videót nézek asszonnyal rajta, füles nélkül itthon. Ebben nincs számottevő különbség számomra iPhone 11 és Note 10 között.

[ Szerkesztve ]

(#1081) Schuler888 válasza icecave (#1080) üzenetére


Schuler888
senior tag

Egyet tudok erteni, padtarsamnak is mezei i11 van(nekem note10+ 5g), es maniam a hasonlitgatas, oosszehasonlitottk es egyikonk se mondta a sajatjara hogy jobb lenne :DDD pedig am sokszor huzzuk egymast ebben abban telefon teren, de tenyleg mind2 telo ki van maxolva hangzasilag egy telefonhoz kepest :)

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#1082) xedamen válasza Schuler888 (#1081) üzenetére


xedamen
senior tag

Engem "kicsit" zavar, hogy az egész hátlap rezonál, remeg amikor hangszórón hallgatok valamit Note-on, s ez sajnos S20-nál is ilyen. Tehettek volna bele kis vattát, hogy ne rezonáljon 😂😂😂😂

(#1083) Kasya válasza leslien (#1074) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem hiszem, hogy a petícióékét lenne egy ilyen döntéshez. Addig lesz Exynos, ameddig a gazdasági érdek úgy kívánja.

[ Szerkesztve ]

(#1084) Schuler888 válasza xedamen (#1082) üzenetére


Schuler888
senior tag

Na ezt viszont meg nem tapasztaltam, mivel tok van rajta, de valszeg amiatt van hogy olyan frekvenciat is lejatszik ami ebben kozremukodik, na de majd ma kiprobalom :)

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#1085) bounty123 válasza GaS- (#1071) üzenetére


bounty123
őstag

Nincs kész a termék, ez egy rossz vicc? 300 ezer feletti készülékekről beszélünk. Lehet önámítani, de ez ilyen. Az s10-nél is szarabb volt jóval az Exynos, itt is az lett, a processzor gyengeségén nem fog egy frissítés számottevően javítani.

(#1086) Schuler888 válasza bounty123 (#1085) üzenetére


Schuler888
senior tag

Udv a 21. Szazadban :DD itt mar a korai vasarlok egyben teszterek is, nem mai keletu dolog, es kb minden markat erint legyen szo hardverrol, szoftverrol... mindez a folyamatos hajtas es rohanas miatt

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#1087) GaS- válasza bounty123 (#1085) üzenetére


GaS-
aktív tag

Melyik telefon volt hibátlan megjelenés után egyből?

(#1088) leslien válasza Kasya (#1083) üzenetére


leslien
nagyúr

sajnos tisztába vagyok vele.... h ez változzon egy Note 7 szintű hírnek kell lennie...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1089) arn77 válasza Schuler888 (#1077) üzenetére


arn77
aktív tag

A hangszóró az tényleg egy rakás kaka. Többen is írtuk már itt. Én nem zenehallgatásra használom, de telefonálás közben is rettenetes, és valóban képes a hátlap "lüktetni" beszéd közben is. Az értesítések hangjáról már ne is beszéljünk. Az egyik fórumtárs írta itt, hogy olyan a hangja, mintha egy wc papír gurigába beszélne valaki. :DDD És ezt igen jól megfogalmazta.

(#1090) Schuler888 válasza arn77 (#1089) üzenetére


Schuler888
senior tag

Ennyire visszafejlodott volna egy s10 vagy note10 szeriahoz kepest? Szomoru.. plane annak tukreben hogy a note 10+ 5G-m kisebb kavaval rendelkezik, igaz ezen kulon csinaltak hangszorot a felso elre is, nah akkor +1 dolog amiben remenykedek hogy Note20ra kinovi..
De akkor a fuggetlen tesztelok miert nem hoztak ezt fel.. ekkora szoras lenne?

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#1091) xedamen


xedamen
senior tag

Én csak azt nem értem egyébként, hogy a noname kínai márkák pakolják a dupla szénhab hűtést meg aktív ventilátort, vízhűtést a telefonokjaikba, a 200 ezer forintos SD865-ös "csodákba", erre jön egy Samsung és 360 ezerért süti a tenyerem. Miért?

(#1092) Schuler888 válasza xedamen (#1091) üzenetére


Schuler888
senior tag

Mondjuk ok mar sok eve bevezettek talan s7nel 4 eve a folyadekhutest, aztan ezt meg is noveltek, tehat elen jarnak ebben, de akkor abban nem hogy a sajat magjaik ne forrjanak...
Azert az aktiv ventillatortol egy telefonban isten ments kategoria..

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#1093) xedamen válasza Schuler888 (#1092) üzenetére


xedamen
senior tag

Isten ments kategória, de méh az is jobb lenne mint az átlag alatti teljesítmény plusz hihetetlen túlmelegedés... Nem is értem

(#1094) xedamen


xedamen
senior tag

Azért mondjuk az is sokat elárul, hogy a 1.5 éves procival rendelkező P30 Pro tudja a PubG-t futtatni HDR+Extreme beállítással, míg S20-on fel sem lehet tenni Extreme-re (egyébként Note10-en sem).

(#1095) papi77 válasza xedamen (#1093) üzenetére


papi77
addikt

Majd nyáron 40 fokban...Akkor fog csak igazán sütni :DD
Hacsak addigra nem vesznek vissza a teljesítményböl.

Az első: NOKIA 1611

(#1096) arn77 válasza Schuler888 (#1090) üzenetére


arn77
aktív tag

S10 Note10 szériáról nem tudok nyilatkozni. S9+ volt előtte. Mondjuk ott is furcsa volt amikor S7 Edge után beüzemeltem, de ott nem volt ekkora minőségi romlás. Amúgy már kezdek hozzászokni, de néha még most is kiröhögöm, hogy 360 ezerért ennyi jár? :F Azt én sem értem, hogy a tetszteken miért nem írnak róla, főleg, hogy a tesztelők igen sűrűn cserélgetik a telefonokat, még jobban észre kellene venniük a difit.

(#1097) pety27


pety27
tag

Sziasztok!
Miért van az hogy ha a galériában kijelölök pl 5 képet,-megosztás-messenger, és nem történik semmi? :(

(#1098) xedamen válasza papi77 (#1095) üzenetére


xedamen
senior tag

Az a baj, hogy egyre fogy az alternatíva...
Mit vegyen az ember? Oppo Find X2 Pro-t 360 ezerért? Se támogatás, se gari rendesen, se semmi.
Xiaomi-t 1080p-s kijelzővel? Huawei elkaszálva (bár erősen agyalok rajta, meglátjuk hogy fejlődik a HMS). Menjek vissza almára? Oké, az óra hiányzik, de az Apple üzletpolitikájától hányok, főleg annyi pénzért... Sony? (#azmi?)
Nem sok lehetőség maradt flagship szegmensben, ami hasonló tudású lenne. Samsungnak ki kellett volna használni a jelenlegi helyzetet, de csak azt érte el ezzel az S20 szériával (nálam legalábbis tuti), hogy mosógépen kívül mást többé nem szívesen vennék tőlük.

(#1099) GaS- válasza pety27 (#1097) üzenetére


GaS-
aktív tag

Global Messenger bug. (más gyártónál sem működik)

(#1100) pety27 válasza GaS- (#1099) üzenetére


pety27
tag

A nejem 3 éves Huaweién működik ,csak nekem nem sajnos...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.