Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) HarleyCustom válasza Xeon7 (#749) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nálam minden rendben

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#752) HarleyCustom válasza mSchumi87 (#739) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nekem nincs bajom vele. A fekete jobban tetszene, de hát ez jutott. Úgyis fekete bőrtokba raktam, szóval mindegy. :)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#753) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Csak nálam dobálja el a netet (Telenor) egészen E-ig, s onnan lépked fel újra H, H+ s utána 4G, 4G+ szintekre?
Remélem csak a szolgàltatónál van valami.. :(((

(#754) polonic válasza Xeon7 (#749) üzenetére


polonic
félisten

Igen. Nekem rendben. Kétlépcsős azonosítást is sikerült bekapcsolni, ami kötelező az S20-tól kezdődően a samsung accounthoz.

Ha ez valakinek nem menne, akkor próbálja meg úgy, hogy kikapcsolja biztonságos zárolás alatt a hálózat és biztonság zárolását, ha eddig be volt.

(#755) HarleyCustom válasza mg1992mg (#753) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nekem semmi gond (Telekom)

Más:
Használ valaki Esim- et? Vagy én leszek az első? :)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#756) Xeon7 válasza polonic (#754) üzenetére


Xeon7
aktív tag

Régi telőt eladtam, csináltam gyári visszaállítást a telefonon ezzel elméletileg minden használt fiókból kijelentkeztem.
Valahol meg tudom esetleg nézni, hogy nem ragadt e be a régi készülékbe a Samsung fiókom?

(#757) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

Koszi a valaszokat. Antenaba javult valamit? Vagy a Sar ertekek miat ugyan olyan mint az S10?

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#758) HarleyCustom válasza mSchumi87 (#757) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Hogy értve?
Ugyanolyan gyenge, vagy ugyanolyan erős?

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#759) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Az a durva, hogy a Samsung topikok 80%-ban másról nem szólnak lassan, csak a gyenge gagyi aksi időkről! Tényleg nem tud ezzel kezdeni valamit a Samu évek óta? Nem hiszem el, hogy nem kapnak negatív visszajelzéseket ezzel kapcsolatban...

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#760) Bayzee5


Bayzee5
tag

Apróság, de megnézve az elégedetlenek screenshotjait és az elégedettekét, látszik, hogy ahol gyorsan merül ott facebook és messenger órákat futott háttérbe, ahol meg elégedettek voltak, ott meg szinte csak perceket.

Lehet inkább Fácse aktív adatgyűjtése a ludas, mint a Samsung...

(#761) jeni


jeni
félisten

(#762) mSchumi87 válasza HarleyCustom (#758) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Gyengebnek tunik nekem a Samsungé mint pl a kinai-ké

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#763) icecave válasza Bayzee5 (#760) üzenetére


icecave
nagyúr

Ebben lehet valami, facebook tiltva minden telefonomon évek óta, messenger is optimalizálva van, így is megkapok mindent. Akku idővel teljesen elégedett vagyok (Note 10+, 4300-as akku).

(#764) polonic válasza Xeon7 (#756) üzenetére


polonic
félisten

Csak a Samsung account-ról tudok. Itt próbáltad vagy a telón? Nézd meg a weben is.

[ Szerkesztve ]

(#765) KoNZoLik@ válasza jeni (#761) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nem kell leejteni😁

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#766) Titana válasza Xeon7 (#749) üzenetére


Titana
tag

Szia, nálam sem működik a samsung accountba való bejelentkezés a telekomnál azt mondták, hogy gond van a Samsungosoknál, nekik se sikerült megoldani csak, ha kikapcsolta a kétlépcsős hitelesítést az úgy meg nem okés. Ráadásul az előző mentéseket se találta . Azt mondta majd javítja a samsung 👑👍. Mondtam neki, hogy kétlem, hogy most ezzel fognak foglalkozni, azt mondta majd idővel. :Y

(#767) HarleyCustom válasza mSchumi87 (#762) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Az nem baj

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#768) SanyikaDC válasza jeni (#761) üzenetére


SanyikaDC
tag

Nálam a Spigen 1 eset kivételével mindig megvédte a tégláimat :R

Galaxy S20+5G (cosmic gray) /Galaxy S9+ (midnight black) /Galaxy S7 Edge (black onyx) /HTC Uno - Black ^.^ /Samsung Galaxy S4 (R.I.P.)/Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 - JellyMod 4.0/CoCore 6.8

(#769) *H* válasza HarleyCustom (#755) üzenetére


*H*
aktív tag

Igen. Jelentem működik. :)

Minden ember jó valamire, ha másra nem hát elrettentő példának. :)

(#770) arn77 válasza SanyikaDC (#768) üzenetére


arn77
aktív tag

Nekem is a kedvenc tokom a Rugged Armor. ;) Jól néz ki benne a telefon.

(#771) SanyikaDC válasza arn77 (#770) üzenetére


SanyikaDC
tag

Csak kár hogy a kép nem adja vissza hogy mennyire :DDD

Galaxy S20+5G (cosmic gray) /Galaxy S9+ (midnight black) /Galaxy S7 Edge (black onyx) /HTC Uno - Black ^.^ /Samsung Galaxy S4 (R.I.P.)/Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 - JellyMod 4.0/CoCore 6.8

(#772) leslien válasza HarleyCustom (#767) üzenetére


leslien
nagyúr

na ne fogadj a héten... i11 ment el... S20 + maradt amíg földhöz nem vágom... ;] :D

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#773) HarleyCustom válasza leslien (#772) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:C
Akkor hirdetés törölve? :)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#774) leslien válasza HarleyCustom (#773) üzenetére


leslien
nagyúr

még várok azért... :D

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#775) HarleyCustom válasza leslien (#774) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Sejtettem :DDD

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#776) Titana válasza polonic (#754) üzenetére


Titana
tag

Szia!
Nekem úgy sem működik a kétlépcsős azonosítás ahogy leírtad, hogy kapcsoljuk ki a biztonságos zárolás alatt a hálózatot és biztonság zárolását. Na sebaj majd csak jó lesz egyszer. :K ;]

(#777) polonic válasza Titana (#776) üzenetére


polonic
félisten

Nekem sem működött, az S8-on sem, a weben sem.
Még azt próbáltam ki, hogy 0036-tal írtam be a számot. Aztán egyszer csak megérkeztek az üzenetek.
Próbálgassátok sokszor ezeket, aztán nektek is hátha jó lesz.
Azután pedig hozzá adtam a Microsoft authenticator-hoz a Samsung fiókot és nem kell üzenetekkel vacakolni.

(#778) lasse001 válasza polonic (#777) üzenetére


lasse001
senior tag

Én ugyanezt csináltam.

(#779) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

Szerintetek ezzel az akksi üzemidő problémával lehet kérni a 72 órás cserét? Valaki vitte már vissza emiatt a telefont?

(#780) mSchumi87 válasza polonic (#777) üzenetére


mSchumi87
senior tag

nekem se jonnek meg az uzenetek, 1perc lejár es semmi akar hányszor probalom

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#781) FіkuszKukіsz válasza mSchumi87 (#780) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Nálam is ez volt. Aztán egyszer csak jött egy csomó üzenet.Szerintem a küldő szerverrel lehet a gond.

Romanes eunt domus

(#782) Tsebacsi válasza Sz.Miki (#779) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nemhiszem, de valakinek elsőnek is kell lennie.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#783) mSchumi87 válasza FіkuszKukіsz (#781) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Akkor probalkozok továb :D hátha

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#784) HarleyCustom válasza mSchumi87 (#780) üzenetére


HarleyCustom
veterán

A telefonszámodat, országelőhívó szám nélkül írtad be? Mert abban az esetben lesz jó.
Nem kell a +36, vagy 00, ugyanis azt kiírja alapból a felső mezőben ( Hungary, +36 )
Ha esetleg nem, akkor ki kell választanod az országot...de nekem alapból kiírta.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#785) polonic válasza HarleyCustom (#784) üzenetére


polonic
félisten

Nekem úgy sem ment. Természetesen úgy próbáltam először is és még többször is.
Aztán kikapcsoltam, amit említettem plusz még a nemzetközi előhívót is elé raktam 00-val.
Aztán érkezett 3 sms. Nem tudom, minek a hatására. De így sikerült. És persze nem csak 3 próbálkozás volt összesen.

(#786) HarleyCustom válasza polonic (#785) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nekem az országelőhívóval nem működött. De ugye nem is kellett beírni, mert alapból írja felül, de én annak ellenére kipróbáltam úgy, ahogy Te írtad korábban és nem volt jó. Majd a 00 beírása nélkül írtam be a számomat és egyből megkaptam a kódot.
Egyébként 30-cas vagyok

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#787) glacious


glacious
addikt

Saját akksi tapasztalat. 80%-ig nagyon gyorsan merül, utána lassul. 50%-ig vittem le kb 3óra aktív kijelző használattal, nekem ez megfelelő.

(#788) HarleyCustom válasza glacious (#787) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nekem is bőven megfelel az üzemidő.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#789) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Azt gondoltam, hogy dual-sim-ként és még plusz e-sim-ként is lehet használni a telefont, tehát 3 kártyával, de tévedtem. :)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#790) polonic


polonic
félisten

Egy kis akksi info.
120 hz-en, kicsivel több, mint 5 óra kijelző idő jött össze. Ebben volt fél óra navi, waze-val. A többi netezés, messenger, meg youtube.

(#791) lasse001 válasza HarleyCustom (#789) üzenetére


lasse001
senior tag

Esetleg ki tudnád próbálni 1 simmel + 1 esim + 1 sd kártya. Úgy mehet?

(#792) PedroPascal válasza polonic (#790) üzenetére


PedroPascal
senior tag

3. napja használom S20+ 5G modellt és elég karcsúnak érzem az üzemidőt, 120Hz-en használom. Egy napra visszaválttom majd 60Hz-re összehasonlítás végett.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#793) *H* válasza lasse001 (#791) üzenetére


*H*
aktív tag

Ez a felállás működik.

Minden ember jó valamire, ha másra nem hát elrettentő példának. :)

(#794) lasse001 válasza *H* (#793) üzenetére


lasse001
senior tag

Ez jól hangzik. Köszi

(#795) HarleyCustom válasza lasse001 (#791) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Csatlakozom az előttem szólóhoz:
Úgy működik természetesen.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#796) Tündike25


Tündike25
tag

Sziasztok!
ACR vagy Cube ACR működik valakinél rendesen? Nálam mindkettőnél a felvett beszélgetések fel vannak gyorsítva... Ez megint vmi Google-os GDPR-es hülyeség miatt van, vagy a beállítás rossz valahol?

Üzemidő: Nálam sajnos elég gyengusz eddig... 60Hz, folyamatos Wifi és BT-s óra kapcsolattal kb 4 óra SOT jön ki... és valóban melegedős a teló... :(

(#797) fogtunder válasza Tündike25 (#796) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Milyen felbontás? Nekem is rajta lóg a Mi Band 4, de úgy jött ki 5 óra, hogy ebből másfél játék volt, ami rendesen szipkázza. Plusz nem is melegszik különösebben, csak gyorstöltésnél

I hate morning people. And mornings. And People.

(#798) Tündike25 válasza fogtunder (#797) üzenetére


Tündike25
tag

WQHD+...
Most visszavettem FHD+ra, meglátjuk... de akkor is csalódás egyenlőre, pláne h megint ki kell mindent kapcsolni az embernek, hogy kapjon egy használható üzemidőt... :( Amíg nem jönnek a megbízható grafit aksik, addig egész biztos ez az utolsó Samsung telóm...

(#799) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Hát én oda meg vissza vagyok a telefontól, előtte Redmi Note 7 és Mate 10 Pro volt, így a váltás nálam igen nagy lépcső lett. A hanggal semmi bajom, sőt! A videó eszméletlen a Mate 10 Pro-hoz képest, a képek nappal számomra pazarok, éjjel meg simán jók. A beépített Android auto megváltás (jó ez nem a samu érdeme de na :P ).
Az ujjlenyomat olvasóval sincs gondom, sőt nagy előny nekem hogy végre a kijelzőn van.
Az üzemidő meg... Melóban-autóban-otthon tudom tölteni. :K

Kérdés: Eredeti, de nem horror áru Samsung tokot (Led view pl. ) honnan érdemes beszerezni? Lehetőleg gyors elérés érdekelne, köszönöm előre is :R

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#800) PedroPascal válasza Tündike25 (#798) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Közel két éves S9+ hasonló üzemidővel rendelkezik, lehet jobb is kicsit. Most hogy a régi S9+ telómban nincs sim kártya csak wifi-n lóg alig merül. Talán 5g kapcsolattal jobb lesz az S20+ vagy későbbi szoftver update. A lényeg hogy sim kártyával így is úgy is merülnek mint egy süllyedő hajó a mai telefonok.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.