Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Titana válasza polonic (#785) üzenetére


Titana
tag

Most egyszer csak elfogadta, kaptam kódot, elfogadta,aztán beléptem az előző készülékről valló vissza állításba, erre megint kérte az accountomat kétlépcsős hitelesítéshez, azóta megint nem tudok belépni sőt azt is ki írja néha hogy nem sikerült nekik elküldeni az sms-t meg nem tudnak azonosítani, próbáljam újra.F..@..szom kivan már. Hívtam a samsung szolgálatot mondták majd jövő héten vissza hívnak :Y

(#802) fogtunder válasza Tündike25 (#798) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Szerintem érdemes levenni a felbontást és a frissítést is, elég sokat hoz rajta, én fel se raktam WQHD-re, mert ekkora kijelzőn nem látom a különbséget egyáltalán. Plusz visszaraktam 4G-re, Dark Mode, játékok alatt 48Hz, így már ki tudok belőle csiholni egy napot és nem igazán csorbul a felhasználói élmény se.
Mindenesetre nem egy üzemidő-bajnok a telefon, de egy napot ki lehet vele húzni, pláne ha rutinokkal kikapcsolod a felesleges cuccokat is.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#803) Fritz Teufel válasza Tsebacsi (#799) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Én innen rendeltem és 2 nap alatt meg is kaptam: Samsung Galaxy S20+ Clear View Cover tok (fekete)
Az ára: 14.470 Huf volt házhoz szállítással együtt. Nem találtam olcsóbbat... bár tegnap még volt nekik raktáron.
A tokról annyit, hogy sokkal minőségibb mint a Galaxy S7 Edge Clear View Coverem (csak ehhez tudom hasonlítani). NFC-s tok, rápattintás után a telefon érzékeli a tokot és már húzza is le hozzá a szoftvert.

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#804) polonic


polonic
félisten

Van valakinek bőrtokja? Milyen minőségű, valódi bőr? Az nfc és a vezetéknélküli töltés működik vele normálisan?

(#805) HarleyCustom válasza polonic (#804) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Tegnap vettem SES-ben. Gyári Samsung, fekete, valódi bőr.
Hibátlan.
Nfc, töltés is...
Már csak gyári bőrt használok, bevált.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#806) retroid


retroid
senior tag

Még mindig sehol semmi hír a Vodafone weboldalán az S20 szériáról......... :O :U

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#807) mSchumi87 válasza polonic (#804) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Igaz en S10+ al hasznalom a gyári bőr tokot, ugyan azt tudom mondani mint Francesco77

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#808) polonic


polonic
félisten

Köszi. A bőrtokot néztem ki elsődlegesen.
Bár nem sokkal drágább a LED view és a clear view tok sem.

Egyébként a bőrtök masszív cucc. Ha netalántán leesne a készülék, megvédi?

(#809) HarleyCustom válasza mSchumi87 (#807) üzenetére


HarleyCustom
veterán

A Note 10-zen is azt használtam, de még az iPhone-okon is. Nyilván ízlés dolga, kinek mi tetszik.

Nem egy ütésálló tok vastagságú szerencsére, de kisebb esésektől biztosan megvédi. Viszont a telefon nem veszíti el a jellegét, egészen jól passzol és illeszkedik hozzá. Szerintem...
Aki idáig látta, mindenki kivétel nélkül, nagyon tetszett nekik. A telefon és a tokkal együtt persze. :)
Azt mondták, nagyon el lett találva a méret, a forma, minden...
...és olyanok mondták, akik nem nagyon telefonozgatnak, tehát nem követik a mobilvilágot.
De én is azt mondom, hogy ez most jól sikerült és nem bántam meg. Úgy összességében minden a helyén van.
A kamera, az akkuidő, a kijelző, a dizájn, stb.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#810) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Autós töltésre és Android Autóhoz kerestem kábelt és végül ezt választottam:
HUAWEI AP71 Type-C Super Charging 5.0A 1.0M

Super charging
Input: 100-240V, 0.75A
Output: 5V2A / 4.5V5A / 5V4.5A
Cable length: 1m
Transmission speed: 34Mbps

Remélem nagyon nem lőttem mellé vele és talán DeX-re is jó lesz.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#811) Tsebacsi válasza Fritz Teufel (#810) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nekem hasonló van az autóban (Gyári Huawei kábel), ma dugtam rá a telefont, egyből ment vele minden, vedd meg nyugodtan. :K

(#809) Francesco77 : Megnézem ezt a gyári bőr tokot is, álá LG G4 :R

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#812) HarleyCustom válasza Tsebacsi (#811) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Korábban barna, most feketét vettem. Bár filóztam rajta, de inkább most a fekete lett. :)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#813) Leonardo91 válasza HarleyCustom (#805) üzenetére


Leonardo91
senior tag

A bőrtokkal egy a baj, hogy egy síkban van a kamerával.. Sehova nem merem benne letenni

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#814) HarleyCustom válasza Leonardo91 (#813) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nem. A kamera sziget 1-2mm legalább beljebb van
Tökéletes
(S20)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#815) NavySeal


NavySeal
senior tag

Első töltés után vagyok. S20+ @120Hz, 2h30' és 39%-on van az akku. Lesz ez jobb is sztem.

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#816) PeteePeti válasza HarleyCustom (#814) üzenetére


PeteePeti
őstag

Ezt én is megerősítem! S20+

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#817) polonic


polonic
félisten

És mégegy kérdés a bőrtokról. Tökéletesen illeszkedik, nem mozog a telón?
S8-on a clear cover tok az egyik szélénél nem volt passzentos, mozgott. Akkor ott egy nillkin super frosted tokot vettem és az illeszkedett tökéletesen.

(#818) HarleyCustom válasza polonic (#817) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:K
De ki kell próbálni. Ha nem tetszik, vissza viszed

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#819) mSchumi87 válasza polonic (#808) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Valamit biztosan véd, de az alja teljesen nyitot csak a sarkakat védi de gondolom azt láttad a képeken meg videokon :)

Nem mozog semennyire benne a telefon :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#820) dobolson


dobolson
senior tag

Jól gondolom, hogy itt nincs olyan beállítás az aod-nál, hogy ha zsebben van, akkor kikapcsol a közelségérzékelő segítségével, vagy csak én nem találom?

(#821) jose999 válasza dobolson (#820) üzenetére


jose999
senior tag

Szerintem alapból úgy csinálja

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#822) dobolson válasza jose999 (#821) üzenetére


dobolson
senior tag

Lehet, de ha p20 pro-n letakartam bármivel a szenzort, akkor kikapcsolt rögtön. Itt ez nem történik meg ilyen formában, ebből gondolom, h nem kapcsol ki. Nemtom... :U

(#823) jose999 válasza dobolson (#822) üzenetére


jose999
senior tag

Én is Huawei kapcsán gondoltam így... Akkor passz viszont, ezen nem használom :U fordítsd le a telefon kis időre, aztán hátha

[ Szerkesztve ]

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#824) mg1992mg válasza dobolson (#822) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Tényleg nem kapcsol ki, próbáltam én is. Bár nem használom az AoD-t amióta Mi Band 4-em van.

(#825) <Lacy85> válasza dobolson (#822) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Ha úgy működik, mint a Note 9-nél, akkor kb. 15-20 másodperc után kapcsol ki.
Takard le és várj egy fél percet. Beállítani amúgy nem lehet. Automatikusan ilyen.

Telefonhoz:

Tényleg nincs benne a nyomásérzékeny home gomb?

[ Szerkesztve ]

(#826) polonic válasza <Lacy85> (#825) üzenetére


polonic
félisten

Nincs benne.

(#827) HarleyCustom válasza dobolson (#820) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Így lehet beállítani. Semmi több.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#828) icecave válasza HarleyCustom (#827) üzenetére


icecave
nagyúr

Igen, de ettől nagyon sötétben kikapcsol magától. :K Érdekes hogy erre nincs külön kapcsoló.

[ Szerkesztve ]

(#829) HarleyCustom válasza icecave (#828) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ezt nem tudtam, de akkor jó ez. :)
Nekem úgy van beállítva, a kép szerint.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#830) polonic


polonic
félisten

A smart lock nekem elég hektikusan működik. Megérkezem haza, fel van oldva a telefon. Aztán később lockolja magát. És később nem unlockolja, de na amikor meg igen.
Bár az arcfeloldással nem probléma, hogy lockolva van.

(#831) Xeon7


Xeon7
aktív tag

Sziasztok,

Telenortol vásárolt S20+ 5G tulajoktól kérdezném, hogy teljesen független e a készülék?
Van esetleg valami korlátozás? Tudom, hogy Dual Sim, de jó lenne 100%-ra tudni.
Előre is köszönöm a választ.

(#832) icecave válasza polonic (#830) üzenetére


icecave
nagyúr

Pár óra inaktivitás után amúgy is lezár. Nekem is reggel már kéri az ujjlenyomatot. Viszont nálam működő módszer, hogy ha nem old fel,ha hazaérek/otthon vagyok, kicsit hordozom a lakásban, gondolom, akkor frissíti a pozíciót és felold.

(#833) HarleyCustom válasza polonic (#830) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nekem egyedül a kocsiban van beállítva, működik rendesen.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#834) <Lacy85> válasza polonic (#826) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Szuper. Lassan tényleg minden eltűnik a szériából, amit szerettem. :D

(#835) Tsebacsi válasza polonic (#830) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Én lelőttem, mert húzni macerásabbnak érzem mint az ujjat odatenni a feloldóhoz.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#836) FіkuszKukіsz


FіkuszKukіsz
őstag

Ezúton értesítjük, hogy a MG Cargo Kft / Samsung promóció partner csomago(ka)t készített össze Önnek. Ez gyors volt :)

Romanes eunt domus

(#837) NavySeal válasza FіkuszKukіsz (#836) üzenetére


NavySeal
senior tag

Ez tényleg:)

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#838) lasse001 válasza FіkuszKukіsz (#836) üzenetére


lasse001
senior tag

Most akartam linkelni. Nekem is megjött a link. 😀

(#839) polonic válasza Tsebacsi (#835) üzenetére


polonic
félisten

Be lehet úgy állítani, hogy ne kelljen a kezdőképernyőt elhúzni. Ekkor egyből a főképernyőre jutsz.

(#840) polonic


polonic
félisten

Most nézem. Nekem is jött a gls-től levél. Csak a levélszemétbe rakta.
Ez tényleg rohadt gyors. Ennek megörültem. :D

(#841) heidrich


heidrich
senior tag

Nekem is jött GLS-től 20 perce. :)

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#842) dobolson válasza <Lacy85> (#825) üzenetére


dobolson
senior tag

Próbáltam, hogy fél-1 percig letakarom, de nem történt semmi. Na mindegy. Lehet, hogy egy idő után lekapcsol, mikor érzi, h zsebben van, fene tudja. De ha nem, az elég bénaság a samu részéről.

(#843) Lajtorja


Lajtorja
aktív tag

"Ezúton értesítjük, hogy a MG Cargo Kft / Samsung promóció partner csomago(ka)t készített össze Önnek."

Ez a Buds+ lesz? Nektek is innen küldik? Fura, mert nem írtak még semmit, pedig számla helyett csak szállítólevéllel regisztráltam.

[ Szerkesztve ]

--- ---

(#844) HarleyCustom válasza dobolson (#842) üzenetére


HarleyCustom
veterán

De miért nem állítod be úgy, ahogy én pl.?
Érintésre előjön. Az miért nem jó?

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#845) retroid


retroid
senior tag

Még mindig sehol semmi hír a Vodafone weboldalán az S20 szériáról.......

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#846) leslien válasza Lajtorja (#843) üzenetére


leslien
nagyúr

igen az lesz...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#847) dobolson válasza HarleyCustom (#844) üzenetére


dobolson
senior tag

Az lesz valszeg. Csak már megszoktam a régin, h mindig ott volt. Igazából a watch active 2 úgyis mindent jelez, csak hát na, megszoktam 2 év alatt. :)

[ Szerkesztve ]

(#848) PedroPascal válasza leslien (#846) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Mikor regisztráltatok? Nekem nem jött ilyen mail, 11-én regisztráltam.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#849) heidrich


heidrich
senior tag

Hát mi ne mondjak, elég kritikán aluli ez az S20+ üzemidő.

Egy kis összehasonlítás, remélem senkit nem sértek meg ezzel de leírom a tapasztalataimat:

Reggel 5:00-kor egyszerre húztam ki a Pro Max-om és az S20+-t. Egész nap 4G-n voltam, igaz a lefedettség sokszor nem volt a legjobb de ez nem lehet kifogás, másik készülékem hónapok óta ugyanezen a helyen használom, Samsung mindig is darálta az akksit gyengébb hálózaton, vicc. 2 SIM volt mindkét eszközben.

Samsung gyakorlatilag készenlétben Titanic effektust játszik, használat közben se annyira jó a helyzet, nevetségesen 1 órát nem ment a kijelző és 13 óra alatt lement 100-60%-ra.
Kisebb ideig tavaly használtam Note 10+ -t, az is messze sokkal jobb volt kisebb akksival mint ez... pedig itt még újabb SOC is van.

S20+ :
54 perc SOT - 60% :DD
60Hz!!!

Eegyszerre húztam ki őket reggel és azonosak voltak a körülmények, annyi különbséggel, hogy javarészt ezt használtam de így még nevetségesebb a különbség.

Pro Max:

2:13 SOT - 72%

Persze biztos beragadt valami, Ai-nak még tanulnia kell, biztos xy folyamatot nem tiltottam le amit biztos le kell és társai bla bla... De nem érdekel, átlag userként használom, Samsungon kb. 20 appot telepítettem, alig vagyok valamibe belépve, Szifonon 119 telepített app + Apple Watch szinkron egész nap stb.
Szeretem a Samsungokat, kedvelem a One UI-t, minden évben kipróbálom az újdonságaikat, régebben hosszú távon is használtam nagyon sokféle Androidos készüléket de Samsung mindig is gyötrelmes volt készenlétben, úgy látszik hiába az energiahatékonyabb SOC-ok, memóriák, egyre kevesebbet fogyasztó kijelzők stb. ugyanolyan sz*r az üzemidő mint 3 éve egy S8-nál, és nem is beszéltünk arról, hogy ha bekapcsolom a telefon egy nagy újdonságként bemutatott feature-jét, a 120Hz-et akkor még rosszabb a végeredmény.

Ez így ebben a formában úgy megy vissza a dobozba mint a sicc.

Peace.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#850) xedamen válasza PedroPascal (#848) üzenetére


xedamen
senior tag

Szintén és még semmi...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.